Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) SkyS1gn válasza Pikachu24 (#19050) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jóó oké elütöttem :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19052) molnigee válasza Pikachu24 (#19050) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ha már kötekszel, akkor pontosan tedd :D
FTP: File átvitelre szolgál TCP/IP hálózatonkeresztül. Nem kell hozzá internet ;]

ON
MI Drone first flight

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19053) Pikachu24 válasza molnigee (#19052) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Valóban, elég ha a telómmal/másik géppel egy routeren vagyunk. :)
Na de inkább hadjukuk az offolást. :)

(#19054) Jackal2 válasza molnigee (#19052) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez a videó gyakorlatilag élvezhetetlen...Pedig érdekelt volna a cuccos:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19055) molnigee válasza Jackal2 (#19054) üzenetére


molnigee
aktív tag

Ja, nem bírom felfogni hogy rakhatnak fel egy 4K-s drónról videót 360p-ben :D

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19056) Nohab61 válasza Jackal2 (#19054) üzenetére


Nohab61
aktív tag

"Tomorrow I will upload a HD video on my main channel " :)

(#19057) Jackal2 válasza Nohab61 (#19056) üzenetére


Jackal2
senior tag

And next day after tomorrow i will upload a full hd video, and then...a 2K, and later on 4K :P

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19058) shaddam válasza molnigee (#19052) üzenetére


shaddam
aktív tag

Látszik te is IT arc vagy, az FTP-n én is meglepődtem :))

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#19059) SkyS1gn válasza shaddam (#19058) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is vágom nemtudom miért irtam azt, tudatalatti :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19060) molnigee válasza SkyS1gn (#19059) üzenetére


molnigee
aktív tag

Mert az internet szó már el van csépelve, mindenkinek mást jelent. Valakinek a google az internet, valakinek a facebook, valakinek meg a internet explorer. :D Valaki úgy nyitja meg a facebookot, hogy google.hu, és beírja facebook és rákeres. :O

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19061) SkyS1gn válasza molnigee (#19060) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen és az istenért nem rakja kedvencek közé mert azt sem tudja mi a kedvencek sáv :DDD

Részemről off vége.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19062) molnigee válasza SkyS1gn (#19061) üzenetére


molnigee
aktív tag

Szerintem offoljunk még kicsit, én épp végzek melóban, erre leszakad az ég...
Ilyen egy rendes munkanap basszus. Nem baj, van egy kis szerelni való úgyis otthon, megjött a pótláb az x380 ra, egyel kevesebb felszigszallagozott alkatrész :D

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19063) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben egy ilyen fogaskereke JJRC H12C motorra?
[link]
Csak 1 db kellene, természetesen kifizetem az alkatrészt és a postát is.
Rendeltem már töb mindennel együtt, csak a jó ég tudja mikor ér ide az.
Megmérni eddig nem tudtam, mert a tolómérővel nem férek hozzá, kb. 4mm átmérő, és 11 fog van rajta, a tengelyt sem tudtam még mérni, de ha kell szétszedem.
Megköszönném a segítséget. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19064) kriszbon válasza kriszbon (#19063) üzenetére


kriszbon
őstag

töb=több
meg az esetleges többiért is elnézést. :B :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19065) jony77 válasza jony77 (#19002) üzenetére


jony77
tag

Itt az én videóm ,sajna ebben is látható a yello :(
[video]

(#19066) czanga válasza Pikachu24 (#19050) üzenetére


czanga
őstag

Vicc akart lenni, szójáték. Látom átjött. :N :D

[ Szerkesztve ]

(#19067) Teréz Atya válasza Arti1 (#19032) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Akku - nem talalom a vonalzom, de valami ilyen meretekre emlekszem. Talan 24 mm szeles az akku, de oldalt meg marad hely neki. Legrosszabb esetben lereszelsz par tized mm-t az akkutartobol, az meg ok.

A Boscam vevo RP-SMA. Milyen van az adon?
Banggood-os step-up-ot meg nem vettem, de ez elegge filleres.
Amugy csak az U807-en akarod hasznalni? Ha igen, akkor lehet jobban jarsz egy C4002-vel. Semmit nem kell allitgatni, csak feldugod az U807-re es repulsz.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19068) Teréz Atya válasza kriszbon (#19063) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Jo neked az U807 es a Dromida Ominus / Nine Eagles Galaxy Visitor 6 fogaskerek is.
Ha felugrasz Pozsonyba kapsz egyet ingye.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19069) medvegy válasza jony77 (#19065) üzenetére


medvegy
aktív tag

Tegnap is ezt linkelted be, nem? Sztem abszolút nem vészes a jello benne. Nagyon kell figyelni, hogy észrevegyem.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19070) jony77 válasza medvegy (#19069) üzenetére


jony77
tag

Nagy monitoron látszik :(
privibe küldtem a linket

[ Szerkesztve ]

(#19071) Jackal2


Jackal2
senior tag

Annyira várom azt a pillanatot, amikor kellően elborul az agyam, kimegyek az Erzsébet hídra és bevágom az Eachine Falcon 250-et a Dunába azzal az emberrel együtt, aki ezt a vázat tervezte. Hogy lehet valaki ekkora tróger de komolyan?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19072) Teréz Atya válasza Jackal2 (#19071) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Szerintem most kezded kapisgalni mgy miert vett egy dragabb, nem koppincs vazat. :D
Nekem meg ulnek a financok a gepen, igy nemtom mennyire jo a 180. RCG-n eddig love it / hate it velemeny van, atmenet nincs. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19073) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#19072) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ja, es allitolag a Falcon copy SP R F3 FCB-je elegge bugos, sokat kell pid-et reszelni, alapallapotban nagyon oszcillal.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19074) SpydeR3412 válasza Teréz Atya (#19073) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Kár mert tervben van az is. Hátha javítják majd.

Jackal: Mi baj van a vázzal?

(#19075) Teréz Atya válasza SpydeR3412 (#19074) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Naze32-nel igen sokan irtak, hogy berakod es szinte csak finomhangolni kell. A copy SP F3 meg hasznalhatatlan gyari allapotban. Igaz, ez sokkal kisebb gep egy 250-280-nal.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19076) muranyig


muranyig
tag

Sziasztok, készítettem egy felvételt Csömör-ről. Kiváncsi lennék a véleményekre! :K :R

(#19077) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#19074) üzenetére


Jackal2
senior tag

Hányszor szedted szét eddig? Mert 5 után te is ezt fogod gondolni. Önmagában hogy lehet valami olyan elbaszott, hogy nulla hely van benne? A Nighthawkban konkrétan focizni lehet és az csak 30 mm-el nagyobb. Az, hogy szétszedés után oldalanként 8 db lukat kellene illesztenem (ez ugye 16) plusz hátul kettőt és el kellene találnom a távtartók 6-6 csavarját is, baszki ezt polipokra tervezték? Persze mindig a legvégén veszem észre, hogy valahol nem ment bele, szedhetem ki.

Aztán az FPV rögzítése az valami botrány. Mivel nulla a gépben a hely, ez úgy fog melegedni mint az állat (jön ugye a nyár, meg a 40 fok). Ma szétszereltem újra és tettem bele egy 10 cm-s miniusb-usb toldót és feltettem a hasára, de hogy én ezt szét nem szedem még egyszer az tuti.

Aztán, csavarok, kettőn kiment a menet, ezért ezeket cserélnem kellett. A Nighthawkon ez miért nem fordul elő? Hogy lehet az, hogy miután beletörik a csavar a távtartóba az eséstől, még akkor is ki tudom csavarni?

Aztán CC3D hol kapcsolódik a gépemhez, hol nem, de teljesen random, hogy mikor csinálja. Persze aztán rájöttem, hogy amikor raktam össze a vázat újra, akkor egy picit elmozdult a miniusb kábel (mivel nincs benne hely, ezért nyomja az FPV adó és már vissza is kanyarodtunk a bejegyzés elejéhez, circum viciosum), lehet szétszedni újra, éljen, éljen. Most azt találtam ki, hogy felgyorsszorítóztam az aljára a mini usb-usb átalakítót, persze ez csak addig lesz jó, amíg le nem törik a hártyavékony leszállóláb, vagy bele nem megy a homok a csatlakozóba.

Szóval az egész váz ahogy meg van tervezve, valami elképesztően hitvány. Már előre rettegek, nehogy valami baja legyen, mert akkor lehet szétszedni újra.

Kb. 6 órát kidobtam az életemből a szétszedés, összerakás és a konfigurálás miatt és eddig 1 akksinyit repültem vele, mert még a PID-eket is állítgatni kellene (ezért is kérem, mit kérem, könyörgök:D, hogy küld el az Open Pilot beállításaidat, hogy ne kelljen konfigolni), mert nem repül szépen, de lehet inkább a halált választom:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19078) Bornie127 válasza Teréz Atya (#19073) üzenetére


Bornie127
senior tag

Az de szuper, olyat vettem. Csudijóóó! :( ez igaz?

Mit fogok én ezzel szívni, te atya jó isten! :O

[ Szerkesztve ]

(#19079) jony77 válasza muranyig (#19076) üzenetére


jony77
tag

Ennek a képe is hullámzik ,legalább nem vagyok egyedül :O
Amúgy jó stabil :R

(#19080) Allien válasza Jackal2 (#19077) üzenetére


Allien
veterán

Hehe, a végén vissza sírod még az MJX X600 "pár" csavarját! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19081) tibibi válasza muranyig (#19076) üzenetére


tibibi
őstag

p3-mal lehet rossz videót csinálni :U :DDD
hullámzik??? min nézed ? szerintem a monitorod rossz....

[ Szerkesztve ]

(#19082) Allien válasza tibibi (#19081) üzenetére


Allien
veterán

Rosszat MINDENNEL lehet! ;] Nem a pénz teszi széppé a képet. Bár egyben fél milliárd biztos szééép lehet 640x480-ban is. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19083) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#19077) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Eddig asszem 4x szedtem szét a Falcont.
Lehet hogy nem a legjobbkor írtad, mert most pont miattad (még Marciart miatt) terveztem kibontani. ;]
Nekem a legelső összerakásnál, sehogy sem akartak az oldalfalak a helyükre menni. Nagy nehezen sikerült, azóta viszont pikk-pakk megy. Bár az alját nem szedtem még szét és a távtartokat sem.
A mini usb toldó jó ötlet, úgy nekem sem kéne most szétszerelni (meg minden pc-re dugásnál).
Amikor a kamerát megcsinaltam rajta, kivittem letesztelni, de meg se moccantak a motorok. Ott helyben szetkaptam, de semmi különöset nem láttam. Összeraktam, gondoltam rápróbálok mégegyszer és csodák csodájára megjavult. Valszeg én is az adót nyomhattam el.
De amúgy teljesen meg vagyok elégedve a vázzal. Pedig a Runneren is több a hely bőven, mint Falconon. Nekem elég. Az oldalfalak kellően stabillá teszik az egész szerkezetet.
Az adó melegedésére kíváncsi leszek. Max ha nagyon izzik, kifúrom ott az oldalát

[ Szerkesztve ]

(#19084) molnigee


molnigee
aktív tag

Huh, akkor még jó hogy nem falcont vettem, pont felakasztanám magam ha órákat kellene szerelni :)
Ma rendeltem még az x251-hez 4 aksit, meg paralel boardot, meg fpv camot, meg propokat, mostmár csak várni kell hogy megjöjjenek... Tuti a gép lesz itt utoljára? :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19085) SpydeR3412 válasza molnigee (#19084) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

A beallitasok miatt, engem is az idegbaj kerülgetett.
Pedig kb 5perces munka volt összesen, csak nekem volt nagyon kínai a dolog.

Jackal: úgy volt h 90'-al elforgatod az fc-t. Az nem jött be?

[ Szerkesztve ]

(#19086) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#19083) üzenetére


Jackal2
senior tag

Szerintem szívás szétszedni. Főleg azért, mert egy minimális logikával betehették volna ők is a vezérlőt elforgatva és azon a részen kivághatták volna az oldal lemezt. Ehhez kb. semmi nem kellett volna, csak még 3 percig gondolkodni. Mint ahogy ahhoz sem, hogy ha elég erősre csinálják meg a vázat, akkor semmi szükség nem lenne az oldalfalakra. Lásd az Emax összes modelljét, vagy a Lantian vázakat vagy éppen az Immersiont.

Hirtelen egyetlen egy váz sem jut eszembe, aminek lenne oldalfala, ugyanis ha jók a vázak nem roppannak szét az ütközéstől. Ilyenkor persze felmerül az emberben a kérdés, hogy vajon akkor itt miért vannak? Azóta rengeteg fórumot elolvastam és kb. mindenki azt mondja, hogy rossz szétszedni.

Na most gondolj bele abba, ha neked kellett volna beállítanod a gépet és még 10x kellett volna szétszedned. Minden PID állítás után egy szétszedés. 2,2-ről 2,4-re egy szétszedés. 2.4-ről 2.6-ra egy másik.

Ez ugye nem túl logikus, valljuk be.

Pont azért kértelek meg téged, hogy mentsd le nekem a beállításokat, mert neked már be van állítva. Az Ogre barometrikus szenzorját, ami 3 PID érték, kb. 3-4 órája konfigolom és még nem jó. Az egy lényegtelen adat, mert a repülést nem befolyásolja, kikapcsolom és kész. Ellenben ebben az esetben a repülést jelentősen befolyásoló paraméterekről van szó és ez egyáltalán nem mindegy.

Amikor repültem vele, akkor egyébként tök jó volt, kezes, kellemesen fordul, könnyű, erős, na de addig el is kell jutni. Szóval ebben az esetben én biztosan az RTF verziót venném, mert ahhoz nem kell majd hozzányúlni.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19087) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#19085) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ahhoz hogy kiszedjem a vezérlőt, azt hiszem le kellene szednem az alját, vagyis a teljes gépet darabokra kell szedni. Helyette azt találtam ki, hogy kivezettem egy USB kábelt a hasára, ami most így néz ki (a második képen látszik, hogy hol a vezérlő csatlakozója, aki nem lenne képben):

De azt pl. te is elismered, hogy az FPV pocsék helyen van és hogy a szentléleken és az anyán kívül kb. semmi sem tartja a helyén? Pl. mikor felraktam rá a gyári antennát, elfordult a saját súlyától, bele a propellerek hatósugarába, néztem is, hogy wtf. A vicc az, hogy a legforróbb elemet egy ragasztócsíkkal kívánják a készítők a helyén tartani, ami, mint tudjuk, hőre lágyul:D

De mondok mást: a gépben két különböző típusú csavar van, egy kereszthornyos, a rezgéscsillapításra és D fejű imbusz:D Szóval érdekes.

Molnigee: a félre értések elkerülése végett, a gép nem rossz minőségű, semmi ilyet nem tapasztaltam, jó cuccokból van, erős, szépen repül, könnyű, tehát karbon, csak hülyén van megtervezve, ami miatt a usernek kell majd vele szívni, ahelyett hogy önfeledten repülne. Én már nagyon szeretnék önfeledten repülni, mert lehet hogy imádni fogom, csak éppen úgy voltam vele, hogy feldobom a Libre Pilotot, beállítom aztán hajrá. Na ez, ahogy a fenti képek is mutatják, nem olyan egyszerű, mert a vezérlőhöz szét kell szedni a gépet, vagyis nem tudod könnyen paraméterezni. Aztán lehet, hogy átmásolom a Cleanflightból a PID értékeket és vagy bejön vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19088) medvegy válasza muranyig (#19076) üzenetére


medvegy
aktív tag

Nagyon jó lett a videjód ;)

jony77: Köszi, ment vissza pü. 50 colos TV-men megnéztem muranyig videóját meg a tiédet is újra (a sajátjaimat mindig ott csekkolom YT feltöltés előtt). A tiédben talán egy-két helyen veszek észre pici jello szerű remegést, de muranyigjében én nem látok semmit. Lehet a te szemed túl jó ;]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19089) Jackal2 válasza Allien (#19080) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az MJX-nek nem ilyen jellegű baja van, ott a fő gond az, hogy silány a váz, plusz gyanakszom arra, hogy a motorokat csak magasabb feszkón járatják, de az igazából 3.7V-s, mert tök ugyan úgy néznek ki, mint az MJX X400-é.

Jah igen, egy közérdekű bejelentés: megvettem az Ecalc hivatalos verzióját, szóval aki akar gépet tervezni és szeretné kiszámoltatni a paramétereket, az dobjon egy mailt és betöltöm az adatait a kalkulátorba. Ami ehhez kell:
- össz tömeg
- akku típusa, cellaszám, C érték, teljesítmény
- motor típusa és propeller típusa (pl. 5045)
- ESC áramtűrő képessége

Ilyet fogtok visszakapni:

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19090) kriszbon válasza Teréz Atya (#19068) üzenetére


kriszbon
őstag

Köszönöm a felajánlást, de sajnos nem tudok elmenni érte. :R
Itt az országban (Mo) meg eddig nem találtam.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19091) Silent77 válasza kriszbon (#19090) üzenetére


Silent77
veterán

Dobj egy pm-et, szétnézek lehet van, u807-hez mintha vettem volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19092) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#19087) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Szerintem elég merev a gép magában is. Az hogy van plusz erősítés, az egy jó pont számomra. Én több gépen is láttam már, asszem talán a KingKong-on is volt, meg lehet kapni külön is.
Az adón, miután bikára meghuztam az anyát, megszűnt az a probléma, hogy elfordul. De azért majd lehet még gyorskötözöm is.
Szerintem Te is meg fogod szeretni, majd ha végre repül megint. :)
Khmmm. Az a vevő ott jó helyen van szerinted, vagy csak ideiglenes?

[ Szerkesztve ]

(#19093) kriszbon válasza Silent77 (#19091) üzenetére


kriszbon
őstag

Ment pm. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19094) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#19092) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ideiglenes. Oda majd a Runcam kerül, most azért van ott, mert nekem nincsenek 1800-asnál kisebb akksijaim, ezért nem férnének el, kellett a hely, mert hosszúak. A 4S akksik meg felfele dagadtak, nem hosszúak, annak pont jó lesz, mondjuk 1400mAh értékben:D

Ha nem kellene szerelni, jó pont lenne:D De az még jobb pont lett volna, ha -90 fokban állna a vezérlő és lenne egy luk, hogy hozzá lehessen férni. Akkor az már két jó pont lenne:D

Még azt nézem, hogyan lehetne feltenni valami értelmes leszállótalpat. Láttam olyat, ami motorvédő, tilt és leszállótalp is egyben, Emax 200-on asszem. Mert ezek a pálcikák semeddig nem fognak tartani, úgy érzem.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19095) Allien válasza Jackal2 (#19094) üzenetére


Allien
veterán

Pl Tarot heli leszálló talp. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19096) muranyig válasza jony77 (#19079) üzenetére


muranyig
tag

Monitoron én is látom picit a "hullámzást", de a tvmen már nem. Én is ott csekkolom le. ;]
A propok balanszírozásával ezt a hullámzást vajom meglehet oldani?

(#19097) Jackal2 válasza SpydeR3412 (#19092) üzenetére


Jackal2
senior tag

Erre azért még mindig áll a cerka: Kingkng 210 GT SP F3 racing

Jah és ennek sincs oldalt takarólemeze:P

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19098) Jackal2 válasza Allien (#19095) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az melyik? Nem tudom...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19099) Pikachu24 válasza Jackal2 (#19097) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ezek szerint visszajöttek a kingkong cuccok. :)[link]

(#19100) jony77 válasza muranyig (#19096) üzenetére


jony77
tag

Mikro rezgések (remegések) okozzák!
Igen a proppok miatt is lehet!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.