Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17940) KisApám


KisApám
addikt

Nálam is a következő lépés a DJI Phantom 3 - megpróbálom jövőévig kihúzni a megvásárlását, a 4-es széria biztos lejjebb tolja, és majd talán használtan is lehet venni jó áron (a keret bőőőven megvolna rá, de a legnagyobb skót vagyok :DDD )
Remélem sok DJI Phantom 3-al rendelkező tovább akar lépni a 4-es szériára, és el akarja adni a 3-asát :K

Gyakorolnom bőven kell még rá. Legutóbb a v686g-t elküldtem el életemben először vagy 70 méterre, szép napos idő volt, vakított a nap, alig láttam - ez is elég izgi volt m,ég most nekem ;) . És majd ha a Phantom meglesz (8-10x-es ára van ugyebár a v686g-hez mérve), ugye azt sokkal messzebb lehet elküldeni (v686g-t talán 150 méterre), no akkor lesz rajtam a nemistudommi... :U

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.