Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17734) Allien válasza Arti1 (#17725) üzenetére


Allien
veterán

Rendszerint beltérben reptettem. De, nem régen volt szerencsém a Balcsi mellett reptetni többször is (5 akksit szívott le). :DDD Pazar élmény volt! Eleinte alig volt szél, de később feltámadt. Persze, ott már figyelni kellett, mert ugye a víz fölé vittem, parton meg várták az ogrék (fák), hogy karjaikkal elkaphassák! Egyszer el is vitte egy kicsit a sárkány lehellete, de sikerült úgy manőverezni, hogy két fa közé ment, majd feljebb nyomtam a gázkart, és meg volt oldva (épület a szél nagy részét felfogta. Én meg vagyok vele elégedve, igaz egy darab flippet nem voltam képes kicsalni belőle. :B Kamera alá kell valami rezgő elnyelő, meg most jön elvileg alá nagyobb tüske. Az fpv szet nem rossz, orientációban sokat segít, annak ellenére, hogy csak egy monitor, nem szemüveg. Én raktam rá nagyobb antennát. 10dBi-set. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.