Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73401) dante3 válasza KubanitoS (#73336) üzenetére


dante3
addikt

Megtört az átok és kiesett a flying dragon, viszont nincs rajta lik, uhogy most egy ramaldni-ra kell várnom, nem szeretnék átpörgetni semmit rajt, csak a damget növelni! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#73402) vhunor válasza DioRobber (#73382) üzenetére


vhunor
őstag

A mostani raekorral is tök önszopatás 40 fölé menni szólóban. Sokkal jobb a helyzet, mint korábban, de a legjobb esélyed, hogy felraksz magadra egy immonos amut, és olyan bosst vadászol, ami mellé így simán be tudsz állni. A poison a legjobb, abból van a legtöbb.

Én duózni szoktam vele, letakarítom a trasht, SMK doki meg felszecskázza a bosst és mindenki happy. A physical pedig nem csak a pain enhancer, hanem a bloodshed miatt is jobb mint a tűz, ráadásul 40 felett esel-kelsz a legtöbb bossnál, ha nem vagy rá immunis, mert simán megborítanak távolról is miközben a tüzes lánccal próbálsz helyezkedni.

(#73403) DjDanee87 válasza granini (#73397) üzenetére


DjDanee87
addikt

Esetleg azt is megpróbálhatod ha vannak hozzá cuccaid hogy aughild shoulder + bracer. Sunwuko fejes, Furnace és úgy LGT a WoL helyett és Mantra helyett exploding palm.

[ Szerkesztve ]

(#73404) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Sziasztok, figyi

hogy lehet a season 1 speckó transmogját megszerezni ? mitől lesz nekem olyanom ? van egy level 70es season karim, de kb 1 óra alatt húztuk fel .. hogy lesz cuccom ?

(#73405) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Gorneck

köszi a multkori segítséget doki ügyben :R Szeretnék még kérni ugyan ezzel kapcsolatban. Sajnos most, hogy a Cain set-et használom, borzasztóan lecsökkent a toughness, meg a hp. Mit lehetne szerinted ezzel alakítani?
Dagger of Darts továbbra sincs, még nem esett, ahogy rendes SoJ sem a Rorg mellé. Így elég csíra a karakter, elég könnyen elhullik.

Más: 4-es T6 rift kb hányas grift szintnek felel meg? 30 körül? Mert ugye a sima T6 a 25-26-os grift, az oké.

Köszi, ha tudol segíteni. :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#73406) DioRobber válasza vhunor (#73402) üzenetére


DioRobber
tag

hát csak nyilván nem úgy esnek ezek az immos amuk....:S egyébként meg ja partyba kell tolni, és a városba marad az a kari aki bosst öl, mert barbárral együtt riftezni agyrém, nem egy társaslény :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#73407) GrooveHero válasza GrooveHero (#73405) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hoppácska, a link lemaradt:

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#73408) Cadal válasza czpitti (#73392) üzenetére


Cadal
őstag

Érdekes amiket írsz. Este ha lesz időm, kipróbálom. Ha tudnék egy faja Aughild chestet kraftolni, mehetne be nálam is a BT amu+gatya és String öv és Songku + Near death passzív és regenes palm... hmm érdekes. Már csak azért is érdekes, mert ezzel GR 42 még meglett, de feljebb nem bírok jutni. Csicskánál jobb encsit hozni mint Templart?

[ Szerkesztve ]

(#73409) killerjohn válasza DioRobber (#73390) üzenetére


killerjohn
addikt

50%? az már 1 monster hitnél resetel? ergó lehet rift bosst ölni ? :)

(#73410) czpitti válasza Gorneck (#73399) üzenetére


czpitti
senior tag

Na azt még nem teszteltem.Annyi 48-as kulcsa akirálynak sincs de megnézem.Cadal : teljesen jo az a 42 nem anci fegyverrel és cumokkal.Az igazi para NEKEM ugy gr 44 felett van ahol millio pacsi kell ahhoz hogy legyen elég spirit.Ott oda kell menni kiosztani és utána eltuntetni mindent.Nyilván ha bossnak bekapnék egy fingost akkor az leave lenne de egy saxtrist pl simán leol odafigyelve ( melee-ként ).Ptobáljátok ki veszteni semmit sem veszt vele senki.A spirit egyébként messze elég végig a gt-ben mindegy mekkora.Kis gond az RG-nél van dehát valamit valamiért.Ha vannak addjai akkor ott se gond mert a palm feltolt de ha single akkor bizony várni kell két sorozat kozott 10 mp-et kb.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73411) Gorneck válasza GrooveHero (#73405) üzenetére


Gorneck
titán

Uhhh, azé 1-2 helyen hiányzik a vita, így ne csodálkozz, hogy necces tud lenni 1-1 szitu. A bökő meg kéne hozzá mindenképp...mert elég durca kiesés...

Nemtom...T6 ott mi pl splitbe csináljuk...mindenki választ egy ACT-et és az letolja...az a 30 akár reális lehet...csak ugye arra figyelj, hogy ha van mellett más attól nem biztos te vagy a brutál állat...

Szóval így nehézkes betippelni minek felel meg, de 30 akár reális is lehet...

Gorneck#1239

(#73412) Gorneck válasza czpitti (#73410) üzenetére


Gorneck
titán

Úgy nem fer az összehasonlítás, hogy egy string van rajtad (erről nem volt szó)...mert úgy nem augh+bt setet hasonlítod össze az innával...hanem még 1 3dik plusz cuccot is hozzádobsz...így nem csodálom alulmarad... :)

Illetve ajánlom még a tvigyort is...nekem minap esett egy ősi belőle...még azt is meg akarom lesni...

Gorneck#1239

(#73413) vhunor válasza Gorneck (#73412) üzenetére


vhunor
őstag

Van anci stringem meg blackthorne-om, rálesek. A bajom az, hogy a 20% lgtdam/critdam/critchance amut egy eledam nélküli bt-re cserélni elég nagy bukta sebzésben.

(#73414) czpitti válasza Gorneck (#73412) üzenetére


czpitti
senior tag

Na persze de ha innaszettrol beszélunk abba beletartozik az ov is.Anélkul szabadon választott a slot.Vhunor : annak tunik de nem az amikor nem halsz vagy kerulgetsz valamit hanem addig is dps-elsz kiegyenliti a látszolagos veszteséget.a full light-os cumo tr-ben verhetetlen.Semmivel nem tolok olyan dps-t egészen RG-ig.Ott sajna csak szopogatja a hp-ját:(

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73415) Gorneck válasza czpitti (#73414) üzenetére


Gorneck
titán

Innaval is szabadon változtatható az a slot... :K

Gorneck#1239

(#73416) czpitti válasza Gorneck (#73415) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem igazán.Fejesben bukta mert vagy a 30% lightdam plusz,vagy a ranged fejes vagy sunwuko.Tehá chest gatya ov marad.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73417) Gorneck válasza czpitti (#73416) üzenetére


Gorneck
titán

Próbára miért ne lenne jó?

Ranged fejes fire mellé még oké...de másra nem...LGT fejesből esett egy valag...de likat még egybe se tudtam csiholni...mivel nem volt CHC egyiken se.
Illetve nem setes sapi esetén kimarad az egyik set...ha marad az öv.

De jelen állás szerint kritika a set miatt volt, hogy mással nem fáj annyira...erre kiderül, hogy túlképp 10% damred mellé van egy öv is ami nem set. Erre mondtam, hogy inna mellett próbáld ki...mert az úgy fer..
De mint mondtam...nem a fizikál dam ami nagyon tud fájni, hanem az egyéb. Az ellen a damred nem véd sajna... :(

Hétvégén majd próbálok kicsit keménykedni solo GR-be...jó lenne vmi normális eredmény...mondjuk már a stabil 40en is jó volt...

Gorneck#1239

(#73418) DioRobber válasza killerjohn (#73409) üzenetére


DioRobber
tag

sajnos lehet a szart :D konkrétan nekem 53% van de azért kell várnom rendesen a kövi chargehoz....addig meg helyezkedek

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#73419) Edge válasza Muton (#73385) üzenetére


Edge
veterán

Attól függ mit akarsz csinálni annyi féle gear és build setup van.
Solo t6, party T6, solo GR, party Gr, Trial mindenhova picit más cucc(fb 6-os set(rorgal) az azért alap, főleg fegyverben van varia) és build kell, szerencsére a gear nagy részén nem kell változtatni.
Milyen skillt kellene tekerni cuccokra? majdnem mindegyik build része a blizzard és a hydra.
Vállason fontos az RCR, hisz kb mindegyik buildben ott van a blizzard az meg tud zabálni.
Cipőre disintegrate, de ez amúgy csak party GR-re kell(anci fb cipőn fixen elfér, enyémről pl nem fogom letekerni fosomák 3xx armorért az tuti :) ).

solo t6: nagyon laza fb wizzel, gyakorlatilag bármilyen skill összeállítás működik, fegyver is mindegy, anci deva, furni, maximus, serpent spark. spec item: nincs, gemek: pain+power+toxin

party t6: itt speedriftre kell berendezkedni: fegyver anci kétkezes: furni maximus, de még sunder is jó, de anci deva+fboff is ok. T6 speedriftben mire leteszed a hydra-t már az elitpakk halott, főleg barb és monk mellett, így a wizard T6 speedriftben a blizzard-al öl főleg mert nagy területet lefed és toxin kaviccsal buffot is ad a partynak, mellé meteor uccsó rúnával. spec item: warzen braci, gemek: pain+power+toxin

solo GR: alacsony szint ugyanaz érvényes mint t6 solo, 33-35 felett már spec item: strongarm blackhole mellé, unity, ilyenkor magefist helyére fb gloves a cinder maradjon és itt ancideva+anci fb off a tuti, esetleg ha mégis kétkezessel mész akkor cinder is ugrik ugyebár. gemek: trapped+toxin+zei
Lehet itt menni serpent sparkerrel is, ancival 43-44-ig lehet menni.

party Trial+high gr 40+: ugyanaz a gear és build kell a disintegrates, mindenhova hydra legyen tekerve ha lehet és disi. és serpent sparkerrel kell menni + t&t. spec item: dps braci: steady vagy lacuni. gemek: trapped+pain+zei, trialra dps ring soj helyére egy jó tri vagy quadfecta.

"zanzásítva" ennyi

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#73420) Muton válasza Edge (#73419) üzenetére


Muton
addikt

köszi az összefoglalást!
egyelőre a cél az, hogy 40-es követ tudjak gyártani, azaz vagy 37-38-as griftet le tudjak hozni.
eddig Gázrezsóval sima serpenttel 34-ig jutottam, most sikerült 47 próbálkozásból anci devastatort craftolni kettőt, amiből a második már elmegy kategória (ennyit amúgy a 10% anci mítoszról, jó az 4-5%-nak is), ezzel 35-öt már lehoztam, 36-os követ még nem próbáltam, mert elkezdett lagolni az egér >_<

szóval akkor cserélni kell a cuccost ancira és egy kétkezest beszerezni partyra, meg pain követ felhúzni, illetve strongarmot is szerezni kell

light wizardnál kell valami változás (most 30-as griftet tud lehozni)? vagy csak minden mehet anci-ra és kész? (ő az alap rorg-gal és unityvel)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#73421) SQX_Barto válasza Infranyuszi (#73404) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szia, ha megvan a 70es karid, akkor elvileg a zaraskor megkapod jutalomkent. (azt hiszem)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#73422) khirill válasza SQX_Barto (#73421) üzenetére


khirill
aktív tag

bocsi, de nem... mert már ott van. :)

liteonka

ha season 1 transmog rewardról van szó (conqueror's pauldrons, conqueror's helm) ahhoz egy db 70es kari kell seasonben azt cső...

ott lesz a mysticnél a transmog...

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#73423) czpitti válasza Gorneck (#73417) üzenetére


czpitti
senior tag

Oki majd letesztelem igaz csak 39 de ilyen kulcsom volt.mácsakhogy na milyen izi ( az nálam annyit jelent nyugodtan cigizhetek kozben )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73424) Cadal válasza czpitti (#73423) üzenetére


Cadal
őstag

Trialra van esetleg valami tuti recepted?

(#73425) czpitti válasza Cadal (#73424) üzenetére


czpitti
senior tag

mindig egy enemy ami miatt eluszik a dolog illetve spiritregen miatt.nekem az innaszettes monk trialra van oltoztetve csekkold le ( minnyá beállitom )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#73426) vhunor válasza Gorneck (#73417) üzenetére


vhunor
őstag

A dex/vit/crit rollos Eye of the Stormomat pont te adtad nekem :).

(#73427) SQX_Barto válasza khirill (#73422) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tevedtem :B
Kozben en is megtalaltam. A szezon zaro videoban mondtak valami ilyesmit, de lehet felreertettem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#73428) oxox


oxox
addikt

az elmult napokban kulfoldon voltam...szezonnak vege lett vegul? (ha igen mikor kezdodik a kovetkezo, tudni valamit a tartalomrol?)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#73429) SQX_Barto válasza oxox (#73428) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Februar 4. EU-ban a szezonzaras, ha jol tudom. Kis szunet lesz utana, kovetkezo nem tudom mikor kezdodik.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#73430) Edge válasza Muton (#73420) üzenetére


Edge
veterán

light wizet egyszer csináltam 2.1 óta az egy archonos volt de szinte azonnal kukáztam, nem jött be.

Amúgy igen ha mindenből ancira tudsz váltani előrébb tudsz lépni gr-ben ja

Én meg összepattintottam tegnap a frozen orbos wiza@anci itemekből:
Elemental Elite DPS: 4,720,182.12
éééés vmi pusztulat szar :D egyszerűen annyira ki lett múltkor nyírva az a skill hogy hihetetlen, van ennyi dps+ szinte toppos gear és nem ér el vele sokat... T6-ot látványosan lassabban hozza le mint akármelyik fb setes build. hihetelen és szomorú... majd ha esik anci wraith mace kipróbálom még vele, de sztem az se segít rajta sokat, eccerűen szar a frozen orb skill, gyenge.
T4 pub riftbe mentem be vele ott aprított, t6-on szopi lett volna, btw vele lootoltam az anci maximust t4-en :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#73431) killerjohn válasza DioRobber (#73418) üzenetére


killerjohn
addikt

akkor meg miért jobb mint a 37.5% ? Mondjuk én partyban játszom, úgyhogy mindig van aki leveri a bosst :)

Edge: [troll on]nah, mit akarsz, amun sincs colt, SOJ is 16%, braceren is 19, flurry 17, mégis, hogyan akarsz így rendes DPS-t? :DDD [troll off]

[ Szerkesztve ]

(#73432) granini válasza killerjohn (#73431) üzenetére


granini
őstag

[beszólok on]hagyjad nem ért a wizardhoz.. :C [beszóltam off]
:R :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#73433) vhunor válasza killerjohn (#73431) üzenetére


vhunor
őstag

Magas gr-en csak az IP és a berserker miatt érdemes 45 felett tartani, egyébként whateva'.

(#73434) vhunor


vhunor
őstag

Loot by Thrawn ma este, úgy egy óra alatt: Starmetal Kukri (amiért a következő életben a rabszolgája leszek), Kridershot (low rollos de akkoris), maxos Bombadier, Dex/15% sentrydam/3 socketes Cinder, ancient zuni chest, 20 lgtdam/9.5 crit/dex/socket/7 melee damred ouroboros. Lehet kifelejtettem valamit, de azémá' :D ...

Szerk.: igaz. Azért a fenti konklúziót ettől függetlenül tartom ;]

[ Szerkesztve ]

(#73435) Thrawn válasza vhunor (#73434) üzenetére


Thrawn
félisten

A bombardier Szabinak esett :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#73436) Edge válasza killerjohn (#73431) üzenetére


Edge
veterán

Az ördög a részletekben, mi? :DDD

Granini: 3.14nához jobban értek, de arról mégse írhatok ide esszéket nemigaz? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#73437) GrooveHero válasza vhunor (#73434) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem egy rift alatt egy db leg esett. Az mondjuk egy direkt wd-nek való anci SoJ volt, erre úgy elqrtam, hogy az má mesébe illik. Volt rajta alapból int, socket, elite dam, meg még poison dam%, mondom azokat nem bántom, erre tekertem rá másodlagos tulajdonságot, 7600 hp minden kill után. Nem is gondoltam rá, hogy az int helyett lehet a chd-val, vagy chc-val jobban jártam volna :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#73438) Bird válasza Thrawn (#73435) üzenetére


Bird
addikt

Te voltál a nap hőse tegnap azzal a kukrivel papa! :DDD Most már tényleg eshetne Gorninak is...

(#73434) vhunor: Ha cluster arrow vagy sentry dmg lett volna rajta akkor lenne perfect az a tegez. Így csak erős 4-es. :B Vit helyett socketet rá azt mehet.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#73439) vhunor válasza Bird (#73438) üzenetére


vhunor
őstag

Miért a vit helyére tekerjek socketet? A hungering lesz rajta forgatva :).

(#73440) granini válasza Bird (#73438) üzenetére


granini
őstag

[nagykepuvagyok ON]

Szabi: Tegnap meg nekem osztogattuk a nap hose cimet mikor atsegitettelek titeket GR48-on a monkommal.. :P :DDD

Hunor: ha mindenki a rabszolgam lenne akinek valaha kukrit adtam a kezebe.. :U nem is folytatom.. :Y :C

Edge: szerintem nyugodtan irj hosszu esszeket, majd kijavitom :DD

[nagykepuvagyok OFF]

(ui: KJ jok ezek az on/off kapcsolok :K ;] )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#73441) Bird válasza vhunor (#73439) üzenetére


Bird
addikt

Mert akkor lenne meg a full dps...

Csak azért kaptad meg, mert nem volt rajta cluster vagy sentry dam... :P

Ez a mostanim...

(#73440) granini: Mindig színt hozol a hurkák unalmas életébe! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#73442) vhunor válasza Bird (#73441) üzenetére


vhunor
őstag

Értem én, de nekem 750 vita többet ér, mint 280 dex, ami egészen minimális sebzéstöbblet. Tudom, tudom, gr50-ben lehet nem ment meg ennyi plusz hp buffer, de a tudat :D.

(#73443) Bird válasza vhunor (#73442) üzenetére


Bird
addikt

Kell az a 280 dex, mint egy falat kenyér (-120e dps). A vit különben is a gyávák eledele. :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#73444) Gorneck válasza vhunor (#73442) üzenetére


Gorneck
titán

A tudattal nem lesz dmg-ed...ifjú padavan... :D

Gorneck#1239

(#73445) Gyuri27 válasza Gorneck (#73444) üzenetére


Gyuri27
félisten

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#73446) func93


func93
senior tag

Mik volnának a hátrányok, ha én most csak a sima diablo 3-at venném meg? Végülis csak 60 után venném hozzá a kieget? Itt a környéken sehol sincs raktáron a ROS és akkor csak az origit venném meg.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#73447) Bird válasza func93 (#73446) üzenetére


Bird
addikt

Semmi. Az alapot amúgy is végig kell pörgetni (lvl1-60) a kieghez (lvl60-70). Legalább kicsit beleszoknál a diablo világába...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#73448) Muton válasza Edge (#73430) üzenetére


Muton
addikt

még talán egy coldos andy sapi elférne rá aughild bracival.

nekem is van cold wizem, de nekem is kb csak t4-re jó, nem is erőltetem...
a light t6-ra simán jó és nem fire :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#73449) func93 válasza Bird (#73447) üzenetére


func93
senior tag

Szuper, akkor így megfelel.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#73450) .OM.


.OM.
aktív tag

Bár már korábban megmondták, hogy soha ne nyomja senki fullba, de most akkor is összehztam egy full Glasscannon wizard-ot.
Nem sok jó cuccom van, így csak 1,4 M DPS jött össze de nem +AS-sel. 90% fire dam-ig jutottam 30% elittel és 15% desi és hydra sebzéssel.
Arcane dynamo-val elégszépen fel lehet buffolni a dot-okat :K

Ami a legviccesebb, hogy így 5 M eHP-m maradt, mégsem halok többet, mint előtte..

Szóval nyomjátok ti is fullba.. :C

ex .Oldman.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.