Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45351) Norbee87


Norbee87
tag

Sziasztok valaki egy kis farma jönne? Ha igen
Battletag: Norbee87#2562

(#45352) mikromanus válasza abéla (#45350) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezen a szinten elég egy rozsdás kard némi életszívással is. Az as azért "rossz", mert ugyan van 300k DPS-ed, de ha mondjuk 2,75 AS-sel párosul akkor ez valójában meteoronként és blizardonként csak 109k dam. nekem meg van most épp 285k dam, de olyan 1,65 körül lehet az AS-em. Ez 172k dam meteoronkénti alap. Mondjuk én picit rágyúrtam mert erre még rájön a SoJ sebzése is ha elit ellen megyek, meg 15% fire dam bracin. Nekem folyamatosan megy a meteor. Jó is az mikor potyog a motyó a mennyekbű' :DD
Ha cc-re (crowd control) gyúrsz, akkor jobb a fagyos wizard. A blizard is szépen jegelhet és fagyaszthat, a cold passzív szép buffot ad és a nova mellett a jeges armor/aura is szépen befagyasztja az ellent. Elvileg 30% a frost nova aktiválás esélye, de szerintem picit bugos, mert veszett gyakran procol. Mostanában nem néztem. Ha nerfelték/javították már, akkor nem szóltam. Frost novában a fagyasztott ellenre 33% dam se rossz dolog. Meg a chc bónuszos rúna se.

Jó lehet a stunos-lightos wizard is, csak szerintem oda nem meteor-blizard kellene. Esetleg Arcane torrent? VAgy a búgócsiga se rossz. Annak is van arcane spellje. Meg az arcane dinamó. 5 signature spell, majd bazi nagy forgószél sebzés (vagy épp lehet bármi drága nagyot sebző skillre) . Még két forgószél, azt az első signature spell "bazi nagyot" szól szintén. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45353) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na, amíg játszottam jött egy kis komment halmaz, igen kámikáze vagyok kb bármelyik karimmal, nem tehetek róla
Most elkezdtem egy varázslót, első férfi karakter, két nő elég volt ;]
Az első 10 percben nem volt Hellfire gyűrűm, mert a Templaron hagytam,
utána már felvettem.
Jó lenne ezt is feltolnom 60-ra, meg ugye van még két karakter... :U
A Monknál letesztelt ml5 módszert alkalmazom itt is.
Boss-ok meg pár elit, vagy tömeg kivételével nem is igazán haltam jó ideig, az xp meg ugye jobban jön.
Varázsló meg nem is halt, de még az első komolyabb harcon sem vagyok túl, mert nem értem még Act I végére.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45354) Devoured


Devoured
tag

ja igen, ha valaki érez hajlandóságot überezni mp10-en, vegyen föl, gyenge gear kompenzálásként tudok machine-t produkálni, még 19 van készleten, ha jól rémlik.
elég random módon vagyok fönt esténként, de hátha összejön ennyiszer loot2.0-ig :D

[ Szerkesztve ]

(#45355) Thrawn válasza mikromanus (#45315) üzenetére


Thrawn
félisten

Mikor szoktál PTR-en eszetlenkedni? Felveszlek ott is, én is inkább ott runolok mostanában.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45356) lakisoft


lakisoft
veterán

Van jelenleg valami login probléma?

(#45357) Thrawn válasza lakisoft (#45356) üzenetére


Thrawn
félisten

PTR-en nincs éppen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45358) lakisoft válasza Thrawn (#45357) üzenetére


lakisoft
veterán

Korábban ott is volt?

(#45359) czpitti válasza lakisoft (#45356) üzenetére


czpitti
senior tag

A kérdés helyesen : mikor lehet NORMÁLISAN logolni ezen a fxson amit diablo3-nak kereszteltek el.Jah persze hogy van.le-ledobál mindenkit most éppen.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#45360) lakisoft válasza czpitti (#45359) üzenetére


lakisoft
veterán

Azt írja ki a jelszómra hogy helytelen. Pedig hajnal 2:30 kor még ezzel logoltam. :(

(#45361) lakisoft válasza lakisoft (#45360) üzenetére


lakisoft
veterán

Na már tudok logolni csak szerver nincs :(. Karbantartanak?

(#45362) sto1911 válasza lakisoft (#45361) üzenetére


sto1911
veterán

1

(#45363) mikromanus válasza Thrawn (#45355) üzenetére


mikromanus
veterán

Esténként vagyok fent. Változó időben. 6 óra körül általában, de mostanában inkább nyolc. Amikor épp nem vagyok zombi. Meg párszór tíztől hajnali egyig :DD
Csak elég változó időket vagyok bent. 1-2 run, kis szünet, 1-2 run.. Meg ilyenek. De ha van ismerős és zargat, akkor maradok. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45364) lakisoft válasza sto1911 (#45362) üzenetére


lakisoft
veterán

:K

(#45365) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Ráérő embereket keresek játékra. Kb 19.00-tól vagyok elérhető szinte minden hétköznap. Hétvégén több időm is van.
Profil
Leginkább a barbárommal játszom.
Aki érez affinitást bővíteni a barátlistáját, vegyen fel nyugodtan.
Köszönöm!
Üdv!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#45366) T. M.


T. M.
aktív tag

Kis ptr torment móka után:

Ha felveszem bővül a csapat egy goblinnal :D

(#45367) Thrawn


Thrawn
félisten

Hülye PTR, már a második Mempo esik :DDD
Bezzeg élesben kb 2000 óra után esett az első :o

mikromanus: Az éccakázást nem vállalom, de estefelé előfordulok :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45368) LLKobe válasza T. M. (#45366) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem akarok hülyének tűnni, de a toughness mit takar? Armor meg res együtt?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#45369) T. M. válasza LLKobe (#45368) üzenetére


T. M.
aktív tag

Kb mint az ehp.
Összesítve az a sebzés, ami már megöl. Inventoryt megnyitod és ott van.
asszem :U

[ Szerkesztve ]

(#45370) granini válasza T. M. (#45369) üzenetére


granini
őstag

Nagyjabol igen, amit most EHP-nak hivunk (Diabloprogress miatt..) meg amit majd kombinalt Toughness-nek fogunk hivni a kieg alatt az elmeletileg azt a sebzes erteket mutatja amivel egy mob 1 hitelni tudna teged..

Valahogy igy mukodik elmeletben:
Jon a bika oszt neked rohan es sebez 500.000-et, mondjuk mint physical. Akkor eloszor a kulonbozo damage reduction ertekekkel ezt csokkentjuk (armor, dam.red), meg lejon belole a resist, meg vegul is mindent le kell vonni belole ami teged sebzes ellen ved.. szal kulonbozo ertekekkel meg %-okkal csokkentjuk ezt. Es vegul kapsz egy szamot mondjuk hogy 55.000 maradt. Innen meg egyszeru a keplet. Ha tobb life-od van mint 55k akkor eletben maradtal, ha meg 48k van akkor most haltal meg.

Az elv ez.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45371) mikromanus válasza granini (#45370) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez csak egy közelítő érték. Jó eséllyel nem pontos. Van amivel nem számol. A resisteknél meg eltérő lehet egyes támadástipusoknál a védelmed. A melee-ranged-elit dam csökkentőket se tudom belekalkulálja-e, mert az nem mindenre hat. A blokk esélye és értéke és a dodge se biztos hogy benne van. Ezekre van valami biztos infód/infótok? Melyik része az EHP/toughmittudoménminek?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45372) Cadal


Cadal
őstag

Ha volt már akkor bocs, nekem újdonságként hatott. Találtam egy új eventet (The cursed bellows), ami hasonlít a cursed chestre, csak nem hullámokban jönnek a szörnyek, hanem egyszerre és bonusként ha levágsz százat akkor őőő.. nem tudom mi történik. :DDD

nyomkodtam a printscreent, nem hogy gyilkoltam volna..

(#45373) granini válasza mikromanus (#45371) üzenetére


granini
őstag

Harom fele EHP kulonboztetunk meg:

a) elit megut es lepattan rolad - stabil, eros EHP
b) elit megut es mar csillog is a szep kek fejfa - gyenge EHP
c) futas kozben az elit letepi a pajzsot tarto karod es elhaladtodban meg tarkon is dob vele, de azert csak bekecmeregsz a varosba - kozepes EHP..

Valogassal.. :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45374) Bird válasza granini (#45373) üzenetére


Bird
addikt

d) pufi felrobban és meghalsz, mert monk vagy - hurka EHP. :DD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45375) mikromanus válasza granini (#45373) üzenetére


mikromanus
veterán

Köszi. Ezt nem tudtam. Eddig abban a hitben éltem, hog yilyen EHP-k vannak:
1. enyhén túlbizosított EHP: Egy rare horde-arcane-elektromos pakk köréd rak 7 arcane csapdát és bejailel. te közben elfogyasztod még az ebéded, bekötöd a cipőfűződ és elszívsz egy cigit. A piros pötty meg se rezzen.
2. Kényelemre optimalizált EHP: amikor arcodba robban a harmadik fallen maniac egy másodpercen belül, akkor felmerül benned a gondolat, hogy jobb lenne picit odább mozdulni, mert már a fele életpöttyöd kiürült.
3. hatékonyságra beállított EHP: picit inog keményebb helyzetben a piros pötty tartalma, de a harc közben a sebzéseddel hamar visszatöltöd. Néha lehet kicsit neccesebb helyzet is.
4. optimista EHP: Egy bika belédchargeol a képernyőn kívülről. Még van annyi HP-d hogy elmenekülj, vagy benyomd a gyógyitalt. Már ha nincs a közeledben komolyabb ellen (pl fallen, vagy denevér)
5. Enyhén alábecsült EHP: Ha komolyabb csapás ér (bika charge például), akkro padlót fogsz. "de kit érdekel? Majd kimozgok". :DDD
6. eléggé alultervezett karakter: Ha háromnál több ellen van csapástávban, akkor már veszélyes a helyzet. Csak rutinos micro orientált játékosoknak!!!
7. "a csapat mókamestere" EHP: akkr is meghalsz ha rádvetül egy fallen árnyéka. De a scapat szeret mert olyan aranyosan repülsz ki a képernyőnől. Mint egy rongybaba. Fogadásokat kötnek néha rád a többiek, hogy melyik oldalon fogja a tested elhagyni a terepet/képernyőt. :C

Mondjuk a tied pontosabb... ;)

(#45372) Cadal
Ez a cursed chest egyik formája. Ha megvan a cél, akrko kapsz még egy ládát. Azt' jó voltál. Megveregetheted a saját vállad. Act 1 agony lvél 3-on szokott ilyen lenni többek közt. Picit átalakították. Már nincs shrine, az indítást a ládára kattintva intézheted és a végén se ad shrinet. A leölendő ellen 150-ről 100-ra vissza lett véve. Gondolom azért hogy ne hardon nyomuljanak az ifju padavanok...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45376) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Este jó lenne egy kis kulcsvadászat / über / mindkettő :)
Jó pár embert fel vettem már listára, de persze mindig jöhet még ember ;)
[link]
Még kellene nekem két HF gyűrű a két új karimhoz, mert az összes típusból el szeretnék egyet vinni 60+-ig.
Egy Infernal-lal be tudok szállni, de ha lesz még Key Of Hate-ból még kettő, akkor 3 Machine-om is lehet :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45377) killerjohn


killerjohn
addikt

ERROR 3006 ?!?!?! mi a mi vaaaaaaaaan ?

(#45378) DjDanee87 válasza killerjohn (#45377) üzenetére


DjDanee87
addikt

Gondolom lehalt a login serverük. Engem HSbe nem enged belépni éppen.

(#45379) Joci93 válasza killerjohn (#45377) üzenetére


Joci93
senior tag

Tényleg behalt. Nem telhet el hét hiba nélkül. ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#45380) SQX_Barto válasza Joci93 (#45379) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nálam két-három napja úgy történik a bejelentkezés, hogy kb 5ödszörre be is lép, miután négyszer beírtam a jelszót és mindig más hibaüzenettel (vagy anélkül) kidob...
Szóval már meg sem lepődök. Ma délelőtt ki volt írva, hogy vannak login gondok és a twitteren majd jeleznek, hogy mi a helyzet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45381) schwartz válasza Joci93 (#45379) üzenetére


schwartz
addikt

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy miert is nincs ebben a tragyadombban offline mod? ;]

If he dies, he dies.

(#45382) Bird válasza Joci93 (#45379) üzenetére


Bird
addikt

Az új open béta kártyajáték betette a kiskaput. ;] :P

10 perce szopókázok az autentikálással.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45383) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Tegnap bealudtam, mondom most majd xarrá játszom magam. Aztán szól span hogy el kéne kísérnem egy laza 4 órás útra, így elkísértem. Hazaérek, mondom akkor most ide fogok rohadni a székre, annyit játszok.... De nem Blizzard játékkal, mert az ugye ilyenkor szokott meghalni a legjobban :D

A játék az nem játék!

(#45384) mikromanus


mikromanus
veterán

Nem tudom mi a gondotok. A PTR simán megy :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45385) Bird válasza mikromanus (#45384) üzenetére


Bird
addikt

Már az se sokáig szerintem.... :P

10 20 perce szopókázok az autentikálással.... :U Azért ez az állapot már nagyon durci... Egy újabb szög a Blizz koporsójába?! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45386) JSaN válasza Bird (#45385) üzenetére


JSaN
addikt

Marcius 25en foggal korommel fogod ki tepkedni azokat a szegeket. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#45387) Bird válasza JSaN (#45386) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem aznap meg pláne nem fog beengedni! ;] :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45388) annonmi válasza Joci93 (#45379) üzenetére


annonmi
tag

Nekem is login error, de am irja is oldalt :((

Diablo 3 - NMI#2665

(#45389) Gyuri27 válasza annonmi (#45388) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dobálja az error 73-t. Persze amcsiba szeró megy hibátlanul.
Tudném mi a farncért mindig az eu szerverek haldokolnak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45390) Sárpac válasza Gyuri27 (#45389) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert az eus szervereket hackelik 100 éve blizznek meg baromira nem esett le ez még! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#45391) Bird válasza Sárpac (#45390) üzenetére


Bird
addikt

Jók ezek a bizonyíték nélküli összeesküvés elméleteid... ;] :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45392) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Szeretem amikor kiirjak hogy twitteren követhető ahogy megjavitjak server gondokat.
Ez kb annyit jelent hogy mára már biztos felejthető hogy EU játszon.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#45393) Sárpac válasza Bird (#45391) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mit kell itt bizonyítani? USA jó mindig? Jó. EU-s sz@r? Sz@r. Mitől sz@r mindig EU? Más a kód? Nem. Hát akkor? Talán valaki piszkálhatja? Hmm.. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#45394) Bird válasza ReFleXx (#45392) üzenetére


Bird
addikt

Mondasz valamit, ma nagy valószínűséggel már nem kell diablozni. :U
Csak azt nem értem, hogy miért az EU-t érinti a dolog folyamatosan. :F
Szal hack? Értem. Leülök. Egyes. :DDD

Sárpac: Vagy csak egyszerűen a csodálatos és felejthetetlen új open béta játékuk autentikálása is az európai szervereken történik, mert ugye a cég amerikai. A hazai igények elsők a sorban. Puff neki egy újabb összeesküvés elm.... Disconected. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45395) ReFleXx válasza Bird (#45394) üzenetére


ReFleXx
addikt

Azért sikítsatok, ha mégis csoda történne, addig meg PTR server.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#45396) Joci93


Joci93
senior tag

Valaki letudna vinni majd valamikor MP10 Überre? (Van 3 portálom...szóval, "csak" ölni kellene. Nem ígérek túl nagy DPS-t...sőt...lehet, hogy az első ütéstől feküdni fogok. :DDD )

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#45397) ReFleXx válasza Joci93 (#45396) üzenetére


ReFleXx
addikt

Én szivesen beszállok, meg szerintem Buherka is szivesen csatlakozik, persze mjad ha blizz is ugy akarja.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#45398) frame>24


frame>24
addikt

Legalább egy év kihagyás után mondom benézek, mi lett azóta a gÉmmel, erre 33-as error kód.

És most amúgy jó lesz ez az aukciós ház eltörlés, tényleg lesz újra értelme a mÉdzsik fájndnak?

szerk.: van egyáltalán még tárgy a játékban, amit nem találtatok meg? ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#45399) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nekem semmi gondom a loginolással lekopogom, már vagy x órája játszom, inkább a kib.... elitekkel van gondom, meg a kulcsokkal.
Bemegyek Act II-re, oké bandukolok kicsit, csatornába semmi elit, terminusnál megvan az 5 Valor a két helyen, megyek az oázisba, erre csak ott belefutottam vagy 8 elitbe és legvégül a kulcsosba, és persze nem adott kulcsot, a javítások megin elvittek vagy 100-150k-t a totál semmiért..
Egyedül nem kulcsozok mert csak felb...m az agyam :W

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45400) Bird válasza SQX_Barto (#45399) üzenetére


Bird
addikt

"Nekem semmi gondom a loginolással lekopogom, már vagy x órája játszom"

Lépj ki és próbálj meg újra bejelentkezni. ;] :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.