Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) rongyi válasza TheProb (#44250) üzenetére


rongyi
aktív tag

Az új módokról csak annyit, hogy nekem az Adventure mód nem annyira jött be. Nagyon egy kaptafára épülnek a bountyk. Ami igazán érdekes lehet/lehetett volna az a Nephalem Trials, ami ha jól tudom nem lesz benne kezdetben.

(#44252) sto1911 válasza TheProb (#44250) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem mindenkinek le lesz toltve, csak kulcs nelkul nem lehet jatszani majd - ergo, ha egy hetet kesik nalad a futar, akkor egy hetig ragni fogod a kuszobot :D

(#44253) T. M. válasza TheProb (#44250) üzenetére


T. M.
aktív tag

Valahol nem értem ezt a monoton mizériát. Egy hack and slash játéknak valahol arról kell szólnia, hogy a tucatszám érkező monstákat le kell hentelni nem? :U
Loot probléma nálam nem igazán van, igen jól szórakozok a használhatatlan legendary, set holmik "kiváló" statjain :D
Szintén loot mizéria: legutolsó kriptázásom alatt esett egy rare amulett, el is passzoltam 10M-ért.
Azt nem várd a loot 2.0-tól, hogy a játék eléd fogja szórni a jobbnál jobb cuccokat, a jó holmikért ott is meg kell szenvedni szerintem majd.

(#44254) TheProb válasza T. M. (#44253) üzenetére


TheProb
veterán

De az akkor is nevetséges, mint ahogy te is mondtad, hogy csak olyan legendary esik ami totálisan useless

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#44255) T. M. válasza TheProb (#44254) üzenetére


T. M.
aktív tag

Legendből a legjobb, amit találtam 20M-ért ment el talán, néha becsúszik pár 100K-s eladható darab is, néha 1-2M-s is, a többi amulett alkatrészre esetleg jó lehet.

(#44256) Gorneck válasza TheProb (#44254) üzenetére


Gorneck
titán

Teljesen más a loot rendszer...nem abból kell öltözködnöd (mondjuk ez se teljesen igaz mert lehet)...a jelenlegi kereskedelemre van belőve (utóbbi időben raktársöprés), a loot 2 esetén abból kell majd...oszt várhatod, hogy beesik majd vmi vagy sose fog...kinek mi a szimpi...
Azl jó érzés, hogy 5 perc se kellett a TR Monkom összerakásához ami 10 perc után már róttta is a köröket...míg erre lehet fél évet kellett volna várnom, ha a cuccoknak esniük kellett volna.

Egyébként meg ott a HC lehet élvezni a lootból való öltözködést és ofc a kihívást is... :)

Gorneck#1239

(#44257) T. M. válasza Gorneck (#44256) üzenetére


T. M.
aktív tag

Egyébként meg ott a HC lehet élvezni a lootból való öltözködést és ofc a kihívást is...

Így van!
Ha pedig esetleg leütnének úgy lehet sírdogálni az ágy szélén, mint Francis. :C
Vagy válaszd a könnyebb utat és sírjál e gyenge loot miatt. :DDD

(#44258) proci985 válasza Gorneck (#44256) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

HCban se lehet lootbol oltozni, hacsak nem az AHt erted loot alatt.

jelenlegi karin talan egy craft van ami sajat, minden mas AHbol lett osszevadaszva.

ha megnezed meg annyira azert nem extra a szerelese meg, legalabbis SCben a DHm 1.06 vege fele tavaly decemberben nezett ki kb igy heroscoret nezve.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44259) Jazz


Jazz
veterán

o7. 2500 :)

free your mind

(#44260) Vistaboy válasza Helmoras (#44245) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyszerű, mint a pofon, mi? Igen, a Normál valóban könnyű, de én a Hellről és Infernóról beszélek. Persze, miután több tízmilliót ráköltöttél a felszerelésre, talán van esélyed egyedül is. :K

Félreértés ne essék, én akkor játszottam vele utoljára, amikor Hellen és Infernon egyedül gyakorlatilag lehetetlen volt huzamosabb ideig kibírni olyan cuccokkal, amiket játék közben találtam. Az AH más tészta, én is vettem próbaképpen pár nem olyan drága tárgyat akkoriban, és valóban ég és föld, hiszen amint erősebb geart viselsz, máris könnyen lenyomsz mindent - legalábbis egy ideig.

De én így egyáltalán nem találom élvezetesnek a játékot. Ráadásul nem vagyok elég mazochista sem, amikor fél órán belül húszszor halok meg (Mert nincs pénzem AH-ból jobb cuccot venni), akkor már abba kell hagynom, mielőtt komolyabb károkat szenved a billentyűzetem... :B

Láttam pár havert annak idején akció közben, komolyan mondom, mint valami robotemberek, őrülten nyomkodták a billentyűket. Én még szemmel követni sem tudtam őket, nemhogy utánozni. Vannak hardcore játékosok, nekik megvan a kellő gyakorlatuk és kitartásuk az efféle grindeléshez, de én nem ilyen vagyok. :N

Én sajnos megszoktam már az offline szerepjátékokban, hogy elkezdem a játékot és végigviszem a szerzett felszereléssel. A jobb darabokért persze megküzdök - felfedezés, erősebb ellenfél legyőzése, stb. -, de amikor azért nem bírok továbbmenni, mert nincs pénzem cuccokra, máshonnan meg gyakorlatilag nem esik, na, az már nem az én műfajom. :(

Épp emiatt örültem, amikor végre meglett az első Legendary tárgyam, mert amikor annak idején hónapokig toltam, nemhogy Normálon, de még Infernon sem kaptam egyet sem. :N Igen, észrevettem, hogy immár jelentősen könnyebben haladok, mint azelőtt. És ezzel már számomra is elfogadható lett a játék - bár még messze van Hell és Inferno -, remélem, hogy a Loot 2.0 érkezésével ez még tovább fog javulni.

Ne magatokhoz mérjetek, akik szeretnek csapatba vergődve több százszor végigmenni az utolsó pár helyszínen a jobb cuccokért, én egyedül szeretek lenni és maximum kétszer-háromszor végigmenni a saját tempómban. Jöhetne már a kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44261) Thrawn válasza Vistaboy (#44260) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne magatokhoz mérjetek, akik szeretnek csapatba vergődve több százszor végigmenni az utolsó pár helyszínen a jobb cuccokért, én egyedül szeretek lenni és maximum kétszer-háromszor végigmenni a saját tempómban. Jöhetne már a kiegészítő.

Egyedül is többszázszor (igen szerény becslés) kell végigirtani mindent, úgyhogy kár a kiegészítőtől várni a csodát, mert még a végén csalódni fogsz. Csapatban azért érdemes most menni, mert több XP-t és MF-t kapsz, azaz gyorsabban fejlődsz és több esélyed van jó cuccokra.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44262) Helmoras válasza Vistaboy (#44260) üzenetére


Helmoras
őstag

Akkor lehet nem való neked ez a játék, nincs ezzel semmi baj. A kezdeteknel volt szerintem jol eltalalva a jatek nehezsege azota csak egyre konnyitettek az egyre durvabb cuccokkal amiken jo sokat kerestek az ah segitsegevel a keszitok.

Alap helyzetben a koncepcio az volt hogy ez csapatjatek a drop meg az ah-hoz lett beallitva, nem veletlen nem esett szinte semmi a sajat karakterre :-(

En az elso vagy masodik honapban jatszottam le a gamet monkal, infernoig partyzva infernon meg mar soloban mert haver ahogy te is feladta, akkor meg semmi eladhato nem esett, es nem is volt aranyam megfizetni az ahban semmit. Sokat haltam sokat szivtam, de mire kiismertem az infernot mar esett egy ket turheto cucc es vegig is lehetett vinni, nekem tetszett mert volt benne kihivas.

(#44263) CactuS válasza Vistaboy (#44260) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vehetnéd úgy, hogy az AH az a játék világpiaca, ahol a kereskedők nem NPCk, ha nem hús-vér emberek. ;]

Egyébként manapság szinte minden karakterre találni a YT-on olyan videót, ahol 1 millából inferno képes karit tesznek össze.

Az tény, hogy "maga találós" játékon sokat fog dobni a loot 2.0, de ha grindelés nem tetszik, akkor a kiegben érkező pár játékmód ezen nem fog jelentősen változtatni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44264) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Félreértetek. Nem az a gondom a játékkal, hogy nem tudok full legendary szettben páváskodni, hanem hogy egyedül nem tudom - eddig legalábbis még nem sikerült - talált felszereléssel végigvinni a játékot. Erre várom a gyógyírt a kiegészítőtől. Megértem, hogy csapatmunkával jobb és célszerűbb is, de számomra a Diablo mindig is egyjátékos élmény volt, nem pedig MMO.

Az első és második részt is kivittem többször, Diablot magát sokszor le kellett ölni az überbrutál cuccokért, az is grindelés volt, itt sem azzal van a baj. Csak eshetne pár fokkal jobb loot, hogy én is tudjak benne haladni, aki nem annyira hardcore, mint itt egyesek. A nehézség sem gond, ha fokozatos, azt viszont utálom, ha hirtelen keményít be.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44265) mikromanus válasza Vistaboy (#44260) üzenetére


mikromanus
veterán

Pedig a komolyabb nehézség infernótól kezdődik. Ha nem állítasz monster powert, vagy nem állítod magasra, akkor a hell még sehol sincs. Az az a szint, ahol esetleg már kellhet egy kevés védelem is és élettöltés is. No nem sok, de azért hasznos ha van. A sok gomb nyomogatás meg több skillt jelent. Van aminél ez szükséges, van ahol eléggé lazán lehet kezelni a hatból négyet (csak buffok néha). Esetleg ha nem cmww wizardot, vagy kutyapukkancs wd-t csinálsz, akkor kevésbé lesz intenzív a gombhasználat. :DDD
Visszatérve a nehézségre: magatalálós monk a nulláról egy egyszeri normal-nightmare-hell végigjátszással simán eljutott. Lazán is. Hellen volt már 1-2 neccesebb rész mert védelem és élettöltsés karcsú volt, de sokat ott se haltam. Inferno is MP3-ig lazán megy. Egyszeri inferno végigjátszásom van benne. AH-t használva MP5-7 kompatibilis karakter is kijött. És csak azt használom amennyit összeszedtem menet közben, vagy épp eladtam (egy darab legend, 1-2 kisebb rare ami azért nem rossz. Pár milla jött így, 2 milla volt a talált kb)

A titok az, hogy az ellenfelek a nehézségi szinttel együtt ERŐSÖDNEK!!! Tudom meglepő, de ez ilyen szokatlan játék. Magasabb szintre magsabb szintű felszerelés kell. Fegyvernél mindenképp. Oda kellhet 2-3 (vagy max 4-5) szintenként váltás. AH-ból párezer goldért is letudható. 45-46. szinttől kezdve, vagy épp 50-től már lehet találni egész jó szintcsökkentett item level 60-63-as itemeket is amiket tud használni lvl 46-50-es karakter is,. Azzal már az ölés laza. De mint írtam feljebb: magatalálósan se olyan "kemény" mint ahogy írod. Persze ha az 5-6 elérhető aktív és 3 passzív skillből csak a bal gombos aktívot használod hellen, akkor az már kevés lesz. Vagy csak lassúcska. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44266) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Megnéztem a karaktered: 50-60-as szinten magic/kék itemek? Hm... nos... Ez biztos elégséges így? :DD
Meg 60-as karakteren 27, 35. 43-as szintű itemek. AZok persze hogy satnyák lesznek. EGy random rare is jobb már ezen a szinten. Na jó, ez túlzás, de ennél jobbat találni nem nagy művészet. Így persze hogy lassú a játék és fekszel-kelsz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44267) Gorneck válasza proci985 (#44258) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem az első WDm szinte lootból állt (mostanin is akad 1-2 esett motyó)....nagyon minimális AH-ra volt szükség...

Gorneck#1239

(#44268) Vistaboy válasza mikromanus (#44266) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mint mondtam, az a karakter már régi, akkor ennyire futotta a talált felszereléssel. Pedig csapatban is nyomtam többször, ami jobb cucc van, azt mind tőlük kaptam, de én nem szeretek másoktól függni. Pont ez volt a legnagyobb bajom a játékkal, hogy magamtól semmit nem tudtam benne elérni, akárhogy is próbáltam. Utána meg már nem volt rá időm, jött a többi játék, ezt meg meguntam.

Amióta újra elővettem, már jobban haladok, Demon Huntert indítottam, most vagyok 30 körül. Pont ezt remélem, hogy nem csak pillanatnyi szerencse, hogy találtam már két legendary-t és jobb cuccok esnek már most, mint annak idején.

Még szép, hogy satnya cuccok, ti sem tudnátok ilyenekkel játszani, most képzeljetek el engem, aki ráadásul nem is pro gamer... :DDD Megértem, hogy nehéz megérteni, de higyjétek el, annak idején nyomtam dögivel, csapatban is, mégsem találtam jobb cuccot AH-n kívül. Ezért voltam pipa a játékra azt követően. Remélem, hogy a Loot 2.0 esetén már nem lesz ilyen gyér a drop.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44269) killerjohn válasza Vistaboy (#44268) üzenetére


killerjohn
addikt

Egyáltalán nem nehéz megérteni a helyzeted, csak az kell, hogy az ember agya képes felfogja, hogy AH nélkül játszol, és nincs olyan hogy bemész 200K-ért venni egy olyan vile wardot, amin több a main stat mint a teljes karidon összesen. Én a helyedben nem csinálnám ezt így, mert csak az idegrendszerem menne rá, és a játéknak nem az a célja, hogy felb@ssza az agyadat, hanem hogy kikapcsoljon. Loot 2.0-ban már sokkal jobb lesz a helyzet, mivel az egész játék kényszerített self-found lesz, azaz nincs AH, nincs trade, nincs semmi. Persze godly atomállat felszerelést nem fogsz találni az első 100 óra játékkal, de olyat biztosan fogsz, amivel végig lehet menni az 5 act-on, utána meg uninstall.

(#44270) proci985 válasza Vistaboy (#44268) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elso karimmal anno meg 1.00 alatt mentem fel lvl60ig full magatalalosan, hat hell a3 mar eleg nyogvenyelos volt.

DHval kapcsolatban: nemreg vittem fel a HC DHm, alapvetoen annyi a trukk, hogy night vegeig monster10 lazan menni fog, hellen is max a reflect miatt tudnal fekudni... de SCben lehet halni szoval ez nem para. annyi, hogy parezerbol erdemes venni valami szep rubyt, aztan folyamatosan cserelgetni olyan harom szintenkent a fegyvereket, max 5000 arany/darabert. arus se sokkal olcsobb. jo, mondjuk annal a karinal masfel oldal a stashban csak a felhalmozott leveling gear:).

ha meg segitseg/huzas/ahbol gearbol kell valami szoljal, egy ido utan mindenki main karijara eleg nehez upgradet talalni, viszont kezdonel AHbol fillerekbol osszedobni egy utos geart eleg sok forumozo szerint jo moka:).

Helmoras: pedig voltak vicces dolgok az elejen:D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44271) Helmoras válasza proci985 (#44270) üzenetére


Helmoras
őstag

Hehe ilyennel én nem találkoztam :C

(#44272) Joci93 válasza killerjohn (#44269) üzenetére


Joci93
senior tag

A rare itemeket majd lehet cserélni, nem?

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#44273) nightmare13 válasza Vistaboy (#44268) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ne aggódj, most már lehetséges. Lehet, hogy esetleg egy-egy pályaszakasznak újra neki kell esni a sok halás+idegeskedés+kilépés miatt, de most már azért dobál olyan cuccokat, amikkel infernon is végig lehet tolni.

Én már három karaktert felhúztam így 60+ szintre (+ = paragon szintek).

Kell hozzá kis türelem, de én is csak hobbyjátékos vagyok :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#44274) mikromanus válasza proci985 (#44270) üzenetére


mikromanus
veterán

A városi hullapopuláció növekedés jó buli. Volt aki HC-n ölte a Tristamban pihengető (afk) társait ilyesmivel. Ott van a youtibe-on pl a
Diablo3 - Never go afk in town
sorozat :DDD

Hogy milyen gyökerek tudnak lenni egyesek... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44275) killerjohn válasza proci985 (#44270) üzenetére


killerjohn
addikt

igazából azt a játéknehézséget meg kellett volna tartani, kidobni az AH-t, tizedére venni a dropok számát, és húszszorosára növelni a dropok minőségét...

(#44272) Joci93: persze, csak minek? :)

[ Szerkesztve ]

(#44276) Thrawn válasza mikromanus (#44274) üzenetére


Thrawn
félisten

A Project Pony is jó móka volt ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44277) proci985 válasza mikromanus (#44274) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD mondjuk ez valahol nagyon fajdalmasan bunko volt.

jaja, aztan volt a masik, pony leveles varians is, szinten HC pkra.

killerjohn: PTR kb pont azt csinalja, amit irsz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44278) Muton


Muton
addikt

na, hogy vga-t váltottam, és most már Magdán kívül mindenki shild-je látszik, sokkal jobb lett :K Mondjuk furcsa, hogy a kis gömböc varázslók, akik amúgy is tolják egymásra is azt a sárga pajzsot, elitként is tudnak kapni shield prefixet :U

Meg a holy sanctum-ban most már nem sima ládát találtam, hanem resplendent-et, pár év alatt megoldották :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#44279) mikromanus válasza Thrawn (#44276) üzenetére


mikromanus
veterán

Ah, az enrage timer. Azok a régi szép idők mikor még kalóz színekben hajóztak az elitek... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44280) Rebourne válasza Vistaboy (#44268) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Egyik ismerősöm teljesen szólóban játszotta végig a játékot, teljesen szűz AH füllel - magyarán semmit nem cserélt vagy üzletelt másokkal. 1.03 alatt, tehát 2012 augusztusa előtt fejezte be a játékot, ami neki Inferno Diablo legyőzését jelentette, 110 óra körül volt neki az összjátékideje, ebből majd 60 óra volt csak a 60-as szint elérése, tehát 50 órányit játszott Infernón, hogy meglegyen a Diablo killer gear. Ez még szerintem belefér egy játék legnehezebb fokába.

Én 1.07 vagy 1.08 alatt indítottam szigorúan self-found monkot HC-n. Az első HC karim volt és rögtön sikerült vele elérnem 60-at (és már a szintezős cuccokból csináltam 5 millió goldot AH-n - csak nem költöttem semmire). Mondjuk 60-on hamar meghalt egy szomorú lag során, úgyhogy hagytam is a francba a HC-t, de ez is jó példa arra, hogy a játék működik szólóban, saját gearrel, mostmár pláne, nekem 20 óra se volt a 60.

Az más kérdés, hogy MP10 gyakorlatilag elérhetetlen saját gearből, de az már atomkocka terület. A játékban semmilyen achievementhez, vagy tartalomhoz nem szükséges az MP10, tehát a self-found játékosok is mindent megcsinálhatnak, amit a játék kínál alacsony MP szinteken, amik könnyen elérhetők self-found játékkal.

proci985 (#44277): "PTR kb pont azt csinalja, amit irsz."

Hát az a PTR, amit én játszok, az nem, mert egyrészt nem nehéz, másrészt a drop az szar :)

[ Szerkesztve ]

(#44281) T. M.


T. M.
aktív tag

Ismét egy 2*1 hand crossbow összeállítás :DD
A templar is hasznos a the ess of johan tömegcibálóval.
[link]

(#44282) Rayner válasza T. M. (#44281) üzenetére


Rayner
őstag

AH nélkül várhatod, hogy mikorra esik ki ez az összeállítás :D:D
Ennek az lesz a vége, hogy a sok pistike sír majd hogy ő nem tud ilyet és miért nem, mert neki ez kell...
Blizz meg jajjj pici édes pistikém mit is kívánsz? hát az húúúú meg hááá mert esélyed meglesz....(blizz röhög mert esély ugye 6chc mempora is volt) aztán megint sír pistike és már lázong is hogy még mindig nincs meg ez neki... mire blizz nagylelkű apukaként "tessék pici fiam itt egy AH hogy ki tudd megadnak válogatni".... és kezdődik a mese megint...

(#44283) Rebourne válasza Rayner (#44282) üzenetére


Rebourne
aktív tag

AH nem lesz, én inkább mikrotranzakciós üzletre gondolok. Esetleg ilyen random csomagokkal, hogy x esély 1, 2, stb. legendary-ra.

[ Szerkesztve ]

(#44284) Bahama válasza T. M. (#44281) üzenetére


Bahama
aktív tag

Mondjuk ebben ami megleőp, hogy a calamity azt a markedet proccolja ami neked van beállítva skillként.
De így legalább sokkal kreatívabb buildeket lehet kitalálni.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#44285) mikromanus válasza Rayner (#44282) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Épp mintha mondaná közben a gyerek, hogy ez nem high-end itemes kombó nála, de túl sok tartalék nincs benne. Meg kötött a felszerelés. Bracers, vállas, chest, egy amu, sisak, öv, egy dfegyver. Ez az alapelvárás hogy az adott legendary legyen ahogy nézem. Egyébként se meggyőző a skillezéés. Lazán illeszkedik és "pazarló".

De ami a legmélyebb sebet ejtette az a kommentátorunk hangja. Sokat léptettem, de így is mire a gameplay részig jutottam legszivesebben felkötöttem volna magamat. EZ a masszív életöröm ami árad a hangjából egyszerűen kezelhetetlen. :DDD

(#44284) Bahama
A cala és a skill markedje külön procol és stackelődhet a kettő. Nem értelmetlen skillből és itemből is betenni.

(#44286) Ad-m
Nem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44286) #92888064


#92888064
törölt tag

ezért érdemes mindent arcane resist-re cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#44287) T. M. válasza Rayner (#44282) üzenetére


T. M.
aktív tag

De én nem vagyok Pistike :D
"Nem mese ez gyermek!" :C
Továbbra is azt mondom, hogy nem az AH, hanem a RMAH pakolt alá a játéknak. Dőlt a lóvé a csalóknak, ámítóknak, hazugoknak, a Blizz meg körülbelül még aszisztált is hozzá...
Én találtam kérlek 6chc-s Mepmpot is, sokat....az AH-ban :D

(#44288) Rayner válasza mikromanus (#44285) üzenetére


Rayner
őstag

Ma volt twitch-en egy gyerek T6-on farmolt ugyanezzel a builddel :)
Persze nem volt gyors, de nem is halt meg.

(#44289) Rebourne válasza #92888064 (#44286) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Rövid válasz: nem.

Kicsit hoszabb válasz: ha a többi cuccod gyenge, és olcsón megúszod, akkor talán.

(#44290) Rayner válasza T. M. (#44287) üzenetére


Rayner
őstag

Nem Rád gondoltam, sry ha félreérthető volt.
De itt szerintem minenki tudja mi megy a fórumokon ha valamit nem kapnak meg...:)
AH/RMAHval mint koncepcióval nincs gond. A gond azzal van hogy nem jól mérték fel a hatásait, illetve nem jó főnök vezényletével implementálták.

Várom amúgy én is a kieget, és abban is egyetértek, hogy a jelenlegi D3-at még jobban szétcsesztk...

(#44291) granini válasza #92888064 (#44286) üzenetére


granini
őstag

Elvileg nem de gyakorlatilag van 2 eladó chc-s arcane-os natalya gyűrűm.. gondold meg.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#44292) killerjohn válasza Rebourne (#44283) üzenetére


killerjohn
addikt

ja, mint a hearthstone :) csak itt horadric cache-t lehet majd venni 1EUR-ért ;]

(#44293) mikromanus


mikromanus
veterán

No, ilyen a TR monk és nem a haranghajigáló futrinka hibrid!:
Diablo 3 PTR - Act 3 - 4 fast run - Tempest Rush monk build + Rift Bug

"picit" buffot fog kapni a skill. Majdnem dupla sebzés. Hm...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44294) JSaN


JSaN
addikt

:DDD

Amugy meg jojjon mara patch! PTR-re szoktam felnezni neha, a simaba mar nincs kedvem belepni mig nem jon a 2.0.1.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#44295) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy kis segítség kellene, nemrég megtaláltam Leoric csontját, így már csak a "Folyékony Szivárvány" nevű lötty hiányzik, hogy elkészíthessem az alábbi botot:

Ha jól emlékszem, ez a "csillámpónis" pályát nyitja majd.:)

Nem tudnátok segíteni, hogy ezt hol lehet megtalálni? Egyébként szeretek mindent magam felfedezni, de most már nagyon kíváncsi vagyok, így inkább megkérdezem. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44296) Bird válasza Vistaboy (#44295) üzenetére


Bird
addikt

Act2 oázisban, de full random, hogy ott lesz-e a dungi avagy sem...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44297) Thrawn válasza Vistaboy (#44295) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44298) Vistaboy válasza Bird (#44296) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor ezért nem találom sehol. :DDD

Azért, gondolom, hogy ha ki-, majd újralogolok és úgy próbálkozom, előbb-utóbb beadja. Nekem csak a hely kellett, most már megoldom. Köszi. :R

(#44297) Thrawn: Köszi, így már biztos meglesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44299) Bird válasza Vistaboy (#44298) üzenetére


Bird
addikt

Bejelentkezni (újralogolni) nem kell, csak kilépni a játékból és vissza. ;)
A betyármindenit, micsoda dhd van. :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#44300) Vistaboy válasza Bird (#44299) üzenetére


Vistaboy
veterán

Úgy gondoltam én is, csak most valahogy ilyen bénán fogalmazok... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.