Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#57701) E300TD válasza soldi3r (#57700) üzenetére


E300TD
tag

A Dell Studio 1535 még az E6400 és E5410-nél is régebbi és annál is működik. Amikor még lehetett váltani Win10-re megcsináltam (bár még most is lehet hivatalosan). Azóta bármikor újra lehet telepíteni kulcs nélkül, de nem csak a Dell-eket, mindent. Nem hinném, hogy egy ilyen frissítéssel bármi "beleíródna" a Biosba, főleg azért, mert olyan gépnél is működik, aminél password nélkül nem tudod módosítani a biost!

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57702) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57701) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Újratelepíteni újra lehet bármikor ha már volt rajta Win10 ez nem kérdéses, itt arról van szó ha vinyót cserélsz vagy alaplapot...

(#57703) E300TD válasza B-L-A-C-K (#57702) üzenetére


E300TD
tag

HDD cserélhetsz, az nem "significant hardwer", én is cseréltem már így, ha alaplapot cserélnél, akkor pedig ez a megoldás:
[link]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57704) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57703) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ember, hányszor írjam már le hogy nekem többször nem ment??? Szerinted magamat szívatom azzal hogy a leírt macerával tudtam csak aktívvá tenni ismét ha ment volna? :D Azt elhiszem hogy vannak bizonyos esetek mikor aktivált marad, de nekem többször nem jött össze már (de nem csak nekem előttem is írták már), így akárhogy magyarázod felesleges mert én csináltam tudom nekem ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#57705) E300TD válasza B-L-A-C-K (#57704) üzenetére


E300TD
tag

Ember, hányszor írjam le, hogy nekem mindíg sikerült :D ? Elhiszem, hogy vannak bizonyos esetek, amikor valaki valamit elront és nem sikerül! :DDD

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57706) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57705) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj te azt reklámozod így tuti működik, miközben nem, így ezen tényleg kár lovagolni.

[ Szerkesztve ]

(#57707) E300TD válasza B-L-A-C-K (#57706) üzenetére


E300TD
tag

Nézd, ez egy nagyon egyszerű kérdés! A Win7-Win10 ingyenes upgrade során egyik "gép" sem kapott "kézzel fogható" kulcsot, tehát kell lennie tuti működő megoldásnak. Ez pedig az "empirikus"

Ez pedig a Windows-os:

[link]

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57708) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57707) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nekem több esetben nem ment MS-tól visszahívást kértem, és ők tanácsolták így csináljam, akkor szerinted én találtam ki ezt? Szóval mit kell ezen rugózni? Vagy még mindig azon kattogsz hogy pedig aktívnak kellett volna nekem lennie új HDD/SSD esetén? Újra írjam le hogy több gép esetén se volt? Tizedjére megérted már, úgy hogy nem csak én írtam hanem más is? Igen azt tudjuk neked ment, és király vagy, de mint látod másnak nem mindig működik így, azaz attól hogy neked ment globálisan már nem kell elkönyvelni hogy mindenkinek így kell lennie, és más hülye.

[ Szerkesztve ]

(#57709) Dhampir válasza Markizmark (#57689) üzenetére


Dhampir
félisten

Ettől nem "kellene" tönkremennie, hacsak a hálózati csatival nincs valami probléma vagy nem kap túlfeszültséget, amit a konnektor felőli védelemmel lehet mérsékelni.

A modern akksikba bele van építve egy töltésszabályzó elektronikai egység és szoftveresen is kalibrálható, hogy milyen módban működjön.

(#57710) Markizmark válasza Dhampir (#57709) üzenetére


Markizmark
addikt

Megvan a megoldás, dell által előre telepített energy management vagy mi a neve... :D
Beállítottam, hogy 50%-nál kezdje a töltést és 60%-nál hagyja abba.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#57711) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

A világítós és nem világítós billentyűzetek között van e különbség.
Tehát ha egy nem világítós billentyűt egy világítósba rakok, akkor át tudja világítani azt?

(#57712) B-L-A-C-K válasza ginola (#57711) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az egész bill panel a világítós, nem maga a gép világítja meg.

(#57713) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok,

Van egy [ilyen] notim, amihez 19.5V-os töltő van.

Namost keresek hozzá valami jó erős power bankot, iponon [ezt] találtam, de [specifikáció] alapján 19V és 20V opciókat tud.

Működni fog a kettő együtt, vagy 19.5V-os power bank kell mindenképpen?

(#57714) E300TD válasza B-L-A-C-K (#57712) üzenetére


E300TD
tag

Szerintem nem ezt kérdezte. A helyes válasz engem is érdekelne, ugyanis pl. az E5440-hez a dell nem gyártott világítós magyar billentyűzetet és a "betűk" cseréjével orvosolni lehetne.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57715) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Van egy Dell XPS 12 Ultrabookom (9Q33), aminek a töltésével gond van.

Töltő nélkül nincs gond.
Néha hibátlanul tölt.

Néha viszont a gép a saját és másik adapterrel is látszólag kifagy, saját adaptere másik eszközön nem okoz ilyen hibát. Látszólag kifagy azt jelenti, hogy ugyan a gép nem reagál semmire, viszont ha az adaptert lecsatlakoztatjuk róla akkor a "fagyás" ideje alatt adott utasításokat mégis végrehajtja.
A hiba nem szoftveres, mert a gyári Dell-es diagnosztika alatt is produkálja a hibát. Ha az adaptert jól felismeri, akkor nincs gond, az akkut jól tölti probléma mentesen, ha nem ismeri fel, akkor az adaptereket 255Watt-osnak látja és nem tölt, "idle" állapotban jelzi.

Elvittem bevizsgáltatni a Humansoftba, és az a véleményük, hogy a hiba a processzor és a töltésvezérlő közötti kommunikáció hibájára utal. A gépben minden integrálva van az alaplapon, ahogy ezek az egységek is, vagyis a javításhoz alaplapra lenne szükség.

A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már itt valaki ezzel a hibával, van-e valamilyen kerülő megoldás, hogy ne kellen a kompletten integrált alaplapot cserélni?

Köszi,
Ottó

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#57716) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57714) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A héten cseréltem az E6540-esemben világítós billt, simáról, az egészet kivettem és beraktam a másikat (gyàrit), szóval a Dell nagyrészükben ilyen van. Viszont te most kötekedni fogsz velem mint egy óvodás végig?Mert szerintem engeddel... A Dell gépek nagyrészében meg a bill panelben van a világítás, azt hogy konkrétan mire kérdezte jós nem vagyok hogy kitalálják, nagy általánosságok mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#57717) soldi3r válasza E300TD (#57714) üzenetére


soldi3r
veterán

A betuk cserejevel, hogy lenne vilagitasod?

(#57701) E300TD, Ha a BIOS-ban nincs kulcs, telepiteskor nincs megadva, akkor honnan veszi?

E30 (oo=[][]=oo)

(#57718) B-L-A-C-K válasza soldi3r (#57717) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hagyd rá....

(#57719) E300TD válasza B-L-A-C-K (#57716) üzenetére


E300TD
tag

Nem kötekedés. A helyzet a következő: E5440-hez nincs magyar világítós. Az enyémben angol backlit van. A kérdés arra vonatkozik (az enyém, és szerintem az övé is), hogy két billentyűzeten, az egyik világítós, a másik nem, kompatibilisek -e a gombok. Így a különböző gombok cseréjével lenne egy magyar világítós pl.
(Nem kell cirka 20k-t költeni világítós magyarításra)

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57720) B-L-A-C-K válasza E300TD (#57719) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így már értem, de a kérdés nem jó volt feltéve, mert ő a billentyűt írta, nem a gombokat...

De így ez passz akkor részemről.

(#57721) Blue Eagle válasza Markizmark (#57710) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sziasztok!
Apropó, a Dell ha előtelepített, milyen appokat rak bele?

(#57722) soldi3r válasza E300TD (#57719) üzenetére


soldi3r
veterán

Ha talalsz ugyanolyan beszallitot, akkor valoszinuleg. De a mechanika is kulonbozhet beszallitonkent.

E30 (oo=[][]=oo)

(#57723) E300TD válasza soldi3r (#57722) üzenetére


E300TD
tag

Igen, erre nem gondoltam. Pedig már jártam így Thinkpad billentyűzettel. Mindegyik magyar és R61-es volt, az enyémről leesett a SHIFT bill. és a másikról szerettem volna pótolni, de a rögzítése teljesen más volt.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#57724) Phvhun válasza Phvhun (#57713) üzenetére


Phvhun
őstag

(#57725) laca891


laca891
aktív tag

Szerintem automatikusan aktiválja magát az Win 10, miután bejelentkeztél a microsoft fiókodba.
USB -re töltsd le a legfrissebb Win 10 képfájlokat.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#57726) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Sziasztok,

Talán már három hét is eltelt azóta, hogy a futár átadta a 7566-ot, de csak most lett időm vele foglalkozni.
A konfig:
Intel Core i7 6700HQ Skylake
15,6" LED 3840 x 2160 IPS antireflex
RAM 8 GB DDR4
NVIDIA GeForce GTX 960M 4 GB
SSD 256 GB + HDD 1 TB

Pentium 847-ről váltottam, úgyhogy nagyon új ez a világ nekem (lesz majd néhány hülye kérdésem).

Az első probléma, amit nem sikerült megoldani az a 4K videók lejátszása. Nem igazán akartam elhinni, hogy a YT-on fellelhető 4K anyagokat nem bírná akadásmentesen lejátszani, és ebben a haverok is megerősítettek. Az Nvidia Control panelen a 960-at állítottam be mint fő grafikus proc, de szerintem még mindig az integráltat használja (a Windows beállításokban a "Grafikus meghajtó tulajdonságai"-ra kattintok, akkor az integrált 530-at dobja fel).
Mi az amit még megpróbálhatnék?

A másik a Wifi. A kollégiumi hálózatra gond nélkül csatlakozott, de az otthoni routerrel már megmakacsolta magát. Wifire csatlakozik, de azt írja, hogy nincs internet hozzáférés (minden más eszköz gond nélkül csatlakozik, és használja is a netet). A router IP címen sem érhető el a gépről, TCP/IP v4 és v6 is automata, ipconfig/flushdns sem segít. (Belkin F5D8233)

Remélem eszetekbe jut valami, mert én már kifogytam az ötletekből. :(

(#57727) haxxika válasza krisztianAMG (#57726) üzenetére


haxxika
senior tag

Első körben driver update Dell honlapjáról letöltve. WLAN és Nvidia/Intel vga drivereket szedd le. Wifinél nálam is sokszor van úgy, hogy itthon nem megy senkinek a Wifi, nekem pedig megy LAN-on keresztül. Routeren ilyenkor mindig átlibbentem a DNS-t 8.8.8.8/8.8.4.4-re. Ha meg ez se megy, akkor vissza.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#57728) anorche1 válasza krisztianAMG (#57726) üzenetére


anorche1
őstag

Milyen böngészőből próbálod a 4k -t youtubon?
IE -n és edge -n akadás nélkül kell mennie.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#57729) ginola válasza B-L-A-C-K (#57720) üzenetére


ginola
addikt

Erről volt szó, igen.

(#57730) krisztianAMG válasza haxxika (#57727) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A driver nem segített, ugyan az a helyzet. Bemásolom az ipconfigot is, hátha nektek valami szemetszúr.

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : DESKTOP-6EUPAD8
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No
DNS Suffix Search List. . . . . . : Belkin

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) Dual Band Wireless-AC 3165
Physical Address. . . . . . . . . : 58-FB-84-4C-3F-B0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 10:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : 58-FB-84-4C-3F-B1
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Ethernet adapter Ethernet:

Connection-specific DNS Suffix . : Belkin
Description . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 18-DB-F2-2F-CB-61
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::adf7:972b:dcbe:9145%11(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.2.7(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : sobota, 2. septembra 2017 19:41:40
Lease Expires . . . . . . . . . . : streda, 10. októbra 2153 2:10:48
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.2.1
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 85515250
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1F-A1-73-5E-18-DB-F2-2F-CB-61
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Ethernet adapter Síťové připojení Bluetooth:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Bluetooth Device (Personal Area Network)
Physical Address. . . . . . . . . : 58-FB-84-4C-3F-B4
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:953c:34b5:24fe:4384:85e5(Preferred)
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::34b5:24fe:4384:85e5%4(Preferred)
Default Gateway . . . . . . . . . : ::
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 570425344
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1F-A1-73-5E-18-DB-F2-2F-CB-61
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Disabled

A 4K-t Chrome alatt próbáltam, eszembe sem jutott, hogy az lenne a gyenge pont. Most nem tudom letesztelni Edge alatt, mert itthon ahhoz túl car a net (0,5MB/s :D ).

(#57731) haxxika válasza krisztianAMG (#57730) üzenetére


haxxika
senior tag

Milyen szép szlovákos.. :D

keresőbe beírod: ncpa.cpl, majd enter
Ethernet adapter duplaklikk, aztán tulajdonságok
TCP/IP v4 duplaklikk
DNS kiszolgálót átírod 8.8.8.8, aztán 8.8.4.4, alatta pipa be az érvényesítéshez rögtön
OK OK OK
Aztán mehet cmd-be a következő:
ipconfig /flushdns
majd
ipconfig /renew

Aztán reménykedjünk, hogy normálisan tölti be a címeket.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#57732) laca891 válasza krisztianAMG (#57730) üzenetére


laca891
aktív tag

Mennyi volt a laptop?
Egyébként szaggatni fog. A processzort 100%-on pörgeti.
Esetleg, próbára a 2. videokártyát bekapcsolni. ( Programokhoz lehet rendelni (chrome), legalábbis az AMD radeont, de még én sem próbáltam)

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#57733) laca891 válasza laca891 (#57732) üzenetére


laca891
aktív tag

Most nézem a kompatibilitás érdekében a böngészőket nem lehet hozzárendelni az AMD -hez.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#57734) krisztianAMG válasza haxxika (#57731) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az ott igazából cseh, ami amúgy fura, mert a Win szlovák. :D
Köszi a leírást, holnap beszámolok majd a fejleményekről.

laca891: átszámítva 270k lett a vége, újonnan, boltból, akciózva. A hsz.-ed többi részét nem sikerült teljesen értelmeznem. :B

(#57735) anorche1 válasza laca891 (#57732) üzenetére


anorche1
őstag

Mint korábban írtam, ne chrome -mal nézz youtube -ot, hanem edge -dzsel vagy ie -vel.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#57736) odrif


odrif
MODERÁTOR

A Dell Latitude E5470-es gépekkel mi a tapasztalat?
Érdemes ilyen notebook-t venni?

20 éve a Prohardveren

(#57737) szabonagyur válasza B-L-A-C-K (#57694) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez az in-place upgrade, erre az összes korábbi Windows is képes Vista-ig, de csak úgy megy, hogy ha kisebb kiadás kap egy bővített kiadás kulcsot, visszafele nem megy. Tehát Pro van telepítve de Home kulcsot adsz meg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#57738) B-L-A-C-K válasza szabonagyur (#57737) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem Win7-nél ilyenkor ha home volt telepítve és pro kulcsot írtam be azt írta ki nem megfelelő a kulcs, szóval törölhettem le és mehetett fel a pro.

(#57739) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Kitől érdemes venni 6320-hoz magyar világítós billentyűzetet? Kb mennyibe kerül?

(#57740) szabonagyur válasza B-L-A-C-K (#57738) üzenetére


szabonagyur
félisten

Win7 esetében még külön kellett használni a Win7 upgrade funkciót a control panelben, win10 esetében már egyszerűbb lett a dolog :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#57741) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Van egy e6430-am, amit abszolút megelégedéssel használok. Gyárilag i5-3320m proci van benne, de kacérkodom, hogy lecserélem egy i7 (valószínűleg 3610qm)-re. Kérdésem az lenne, hogy gyárilag az i7-es változat kapott nagyobb hűtőt, vagy az egyforma mindegyikben? (NVS-es változat).
35W vs 45W a különbség (TPD), 1,5 éve kapott vadonat új heatsink-et a gép. Mire számítsak melegedés terén?
Alapvetően normál hétköznapi használatban van a gép, de sok program fut egyszerre, ehhez a több mag jobb lenne, illetve várható némi szimuláció is, amihez kell kraft. Utóbbinál nem lennék sokkal előrébb, mert csak 1 magot használ ki a program, de mellette több erőforrás maradna másra is.
Alapvetően hosszútávra tervezek a géppel, mert egyszerűen nem látok értelmes alternatívát amire megérné lecserélnem jóval több pénzért sem.

.

(#57742) B-L-A-C-K válasza szabonagyur (#57740) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na ezt nem is tudtam. :)

(#57743) PSasa


PSasa
tag

Dell 3271 laptopban lévő dedikált videókari (radeon 7670m) működőképességéről, hogyan tudok meggyőződni, tesztelni. Mintha csak az alap HD4000 tenné a dolgát. Pl rá volt dugva HDMI-n egy WQHD felbontású monitor és nem jelent meg a kép, pedig a Radeon-nak tudni kellen ezt a felbontást. Ue. FHD külső monitorral ment simán.
Eszközkezelőben azt mutatja, hogy minden ok. Driverek a Dell honlapról frissítve.

(#57744) laca891 válasza PSasa (#57743) üzenetére


laca891
aktív tag

Radeon speciális beállítások, ott van több opció, hogy mikor és melyik programoknál menjen a dedikált.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#57745) laca891 válasza PSasa (#57743) üzenetére


laca891
aktív tag

Valamint Piriform Speccy programnál, ha mutatja hőmérsékletet (grafikus kártya), akkor dolgozik a dedikált.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#57746) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ha felhívom a Dell 06-80-as számát akkor SN alapján meg tudják mondani hogy egy laptop garanciája és szervizelése itthon megoldható-e?

20 éve a Prohardveren

(#57747) PSasa válasza laca891 (#57745) üzenetére


PSasa
tag

Letöltöttem ezt a progit. Kilistázza a HD7670-t, de hőfok nem jelenik meg :-(

(#57748) mghltm válasza odrif (#57746) üzenetére


mghltm
addikt

igen, meg tudjak mondani. lekerdezest itt tudsz futtatni:

- service tag beir
- biztonsagi kod
- ha meg ervenyes magyarorszagi / honositott gari van ra, akkor nincs gond
- ha meg ervenyes de nem magyarorszagi gari van ra, akkor 1 javitast megcsinalnak, de a tobbihez honositani kell a gepet
- ha mar lejart a garancia, akkor sajat zsebbol meg a szervizeles

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#57749) odrif válasza mghltm (#57748) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!

Eddig ezt tudom róla:

Honnan tudom meg hogy érvényes magyarorszagi / honositott gari van rá?

20 éve a Prohardveren

(#57750) laca891 válasza PSasa (#57747) üzenetére


laca891
aktív tag

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.