Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) KaitouP válasza Imilenni (#600) üzenetére


KaitouP
veterán

Same here, lehet lehaltak a szerverek.

Mégse.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#602) Imilenni válasza KaitouP (#601) üzenetére


Imilenni
addikt

Már mennek :K

Press "F" to pay respects.

(#603) Deck


Deck
titán

World és Weapon Motion Blur-t illetve, a Film Grain-t más is rühelli? Kapcsoltam is ki egyből.. :D

PS5

(#604) Imilenni


Imilenni
addikt

Huh, eszembe juttatta a játék hogy miért nem játszok FPS-t konzolon :C

Egyébként tetszetős lett, nekem nagyon bejön!

Press "F" to pay respects.

(#605) KaitouP


KaitouP
veterán

Tapasztalataim (PS4 Pro):

- Most először hallottam a konzolomat visítani (kvázi folyamatosan ráadásul)
- Alpha ide vagy oda (annyira közel van a beta hogy gyakorlatilag ez is egy beta már) jelenleg a játék ocsmány
- Szerintem egybefüggő 1 percig nem ment 1080p felbontásban a játék, homályos volt mind a menüben, mind meccsek alatt a program (hogy használ- e még dinamikus felbontást a játék, nem tudok, de valószínűleg igen)
- Most először tényleg más egy kicsit Call of Duty-t játszani a gunplay-nek köszönhetően, nem rossz a gunplay, de nem a megszokott
- Nagyon komoly recoil van a játékban, mindenkinek komolyabb kell hangsúlyt fektetni a pontos célzásra, és arra hogy akár sorozatban lőjjön az ember full auto szórás helyett
- Hangok, zajok terén nem igazán fejlődött a játék, sok esetben elég műanyag a fegyverek hangja is
- Meglehetősen gyors a meccsek előtti töltés

Nem rossz, de kell a több mindent tartalmazó beta, hogy meggyőzzenek arról, hogy kellett ez a "reform" a játékba.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#606) Deck válasza KaitouP (#605) üzenetére


Deck
titán

Pont ezeket akartam írni. Milyen új grafikai motor? Tiszta ocsmány :(
Visít a pro. 2v2 nekem nem adja. BO4 számomra jelenleg sokkal jobb.

Első meccs. 0-3 ra ment az enemy de kikaptak :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#607) Imilenni válasza Deck (#606) üzenetére


Imilenni
addikt

Inkább PC-n lesz látható szerintem a beharangozott új motor erénye :K
Mindenesetre most már esélyes hogy előrendelem, az utolsó cod amit megvettem az MW2 volt, már hiányom van ;]

Press "F" to pay respects.

(#608) Deck válasza Imilenni (#607) üzenetére


Deck
titán

Kíváncsi leszek a TDM meccsekre. Mert jelenleg sokkal a BO4 számomra.

PS5

(#609) Deck válasza Deck (#608) üzenetére


Deck
titán

Amúgy meg Saug és Maddox nélkül nincs élet :P

PS5

(#610) Deck válasza Deck (#608) üzenetére


Deck
titán

Mentem pár kört. Nem rossz ez csak furcsa még pár dolog. Vannak izgalmas meccsek :D

Hogy kell kinézni egy fedezék mögül mint R6S-be?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#611) SH4D0W2011 válasza Shadowfax (#583) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja, igazán lehetett volna a szokásos 2 nap az előtöltés, valakinek csak FaluNet™ jutott. :U

(#612) KaitouP


KaitouP
veterán

Sikerült pár említésre és felvételre méltó mérkőzést is menni: [link]

Mutogassátok ti is a legjobb meccseiteket! :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#613) Imilenni válasza SH4D0W2011 (#611) üzenetére


Imilenni
addikt

Az ország egyik legrosszab szolgaltatojanal vagyok (PR Telecom), falun! 250/20as net 5 matyi / hó.
Nézz szét szerintem, hátha van valami jobb ajánlat ott :K

Press "F" to pay respects.

(#614) v!ct0y válasza KaitouP (#612) üzenetére


v!ct0y
veterán

Inkább nem :)

Ez tényleg controller?

(#615) KaitouP válasza v!ct0y (#614) üzenetére


KaitouP
veterán

Annyira nem lehet rossz hogy ne dobd be ide, de te tudod. :R

Igen, controller. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#616) SH4D0W2011 válasza Imilenni (#613) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Folyamatban van, talán jövő héten már másik szolgáltatónál leszek. :) Eddig sajnos kötött a hűségnyilatkozat a T tragikus (csak papíron) 10 megabitjéhez.
Na de a jó hír, hogy táppénzen vagyok és ki tudom majd próbálni én is az alphát. :D

(#617) Xaels


Xaels
félisten

Nem volt tervben ez az Alpha nálam, de mivel amivel játszani akartam most kiesett a praxisból ezért leszedtem, hogy ránézzek. Ez a 2v2 nem tetszett korábban sem, most sem. A tapasztalataimat leírom azért(a szerintemet képzeljétek oda minden pont elé):
- szebb lett mint a korábbi epizódok de 4K tv ide vagy oda erősen mosottas még mindig, az elmosást pedig kikapcsoltam
- a fegyverek durván visszarúgnak, ez tetszik
- elég változatosak a stukkerek
- az emberek még mindig a fejük búbjával lőnek
- az animáció mást mutat mint ami történik, stunoltam az ellenfelet és én azt láttam a földet lövi lógó fegyverrel közben 90 fokban jöttek felém a golyók...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#618) SH4D0W2011 válasza Xaels (#617) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

"- az animáció mást mutat mint ami történik, stunoltam az ellenfelet és én azt láttam a földet lövi lógó fegyverrel közben 90 fokban jöttek felém a golyók..." - Ez a killcam volt?

(#619) Xaels válasza SH4D0W2011 (#618) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Élőben rohantam felé, úgy hogy azt láttam nyert ügyem van. Nem volt. A killcam szerint tartotta felém a fegyvert.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#620) SH4D0W2011 válasza Xaels (#619) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na az elég érdekes lehetett. :F

(#621) Deck válasza Xaels (#619) üzenetére


Deck
titán

Ilyenek előfordulnak a COD-okban. Amúgy egyetértek veled minden pontban. 3 hét aztán jön a rendes béta ;) Remélem lesznek normálisabb fegyverek is mert nekem ezek nagyon nem adják az érzést. Kb sose fogok 2v2-t játszani ez is biztos ;] Remélem meggyőz majd a béta..

PS5

(#622) Shadowfax válasza KaitouP (#612) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ügyes vagy. :) (Bár ezt eddig is tudtam. :D)
Nos, nekem kicsit unalmas ez a Gunfight játékmód, a multiplayerre leszek igazából kíváncsi. A grafika nem rossz, de nekem minden olyan egyhangúnak, szürkésnek tűnik. :U

(#623) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azt nézte valaki, hogy az alfa már támogatja az egér-billentyűt?

Live-Die-Respawn

(#624) KaitouP válasza oriic (#623) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, megy, de nagyon fura a vezérlés egyelőre egérrel (nem olyan hatású mint PC-n), és nem is konfigurálható, akárhogy kerestem a beállításokat.

Valamint a játék simán összeeresztett a kontrolleres játékosokkal.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#625) KaitouP válasza Shadowfax (#622) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm. :D
Nem rossz kompetitív mód, de részemről sem lesz a leggyakrabban játszott.

Valóban elég szürkés a színvilág, bár ezt a realisztikusság jegyében tették azzá.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#626) Deck válasza KaitouP (#625) üzenetére


Deck
titán

Attól még nézhetne ki jól az új engine-el. Mosott az egész :/

PS5

(#627) EczkE válasza KaitouP (#612) üzenetére


EczkE
addikt

Reggel munka elott volt fel oram gyorsan kiprobalni, ez sikerult. [link]

Nem vagyok codos semmilyen szinten (battlefield ❤️) de az uj resz igeretesnek hangzik szoval kiprobaltam. A hetvegen meg fogok jatszni vele az biztos. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#628) Kicsimix válasza KaitouP (#624) üzenetére


Kicsimix
őstag

Milyen egérrel próbáltad?

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#629) markknight


markknight
veterán

Nagyon lámák ezek a játékosok ps-en :D Már a negyedik meccset nyertem, 9-10 killeket dobálok meccsenként :D Nekem nagyon bejön, sokkal másabb mint a BO4. Tuti megveszem ha megjelenik.

(#630) Kicsimix válasza Kicsimix (#628) üzenetére


Kicsimix
őstag

Amúgy meg igen ha a te csapatodban is van egeres meg kontrolleres akkor a másik csapat is vegyes lesz. De ezt mondták már az elején is.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#631) Deck válasza markknight (#629) üzenetére


Deck
titán

Ingyenes. Sokan kipróbálják. Emiatt van :D

PS5

(#632) KaitouP válasza Deck (#626) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézhetne ki jól, de egyenlőre jelen állapotában a játéknak a konzol képtelen folyamatos 1080p - t tartani, ráadásul az fps is sokszor beesik a bűvös 60-as alá. :(

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#633) KaitouP válasza Kicsimix (#628) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó öreg Logitech G500. :)

A másik válszodva reagálva, nem, nem így működik. Abban az esetben kerülsz vegyes csapatba, ha eleve olyan partyból indítasz matchmakinget, ahol legalább két játékos különböző vezérléssel játszik.
HA te egyedül indulsz el valamelyik vezérléssel (vagy a partyban mindenki azt használja amit te is), akkor csak olyan játékosokat keres, akik a te/ti vezérléseddel azonos eszközöket használnak.

Valószínűleg én azért voltam vegyes lobbyban, mert még nincs rendesen beállítva ez a funkció, illetve azért, mert egyelőre nincs cross-play, hiszen PS4 only az Alpha.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#634) KaitouP válasza markknight (#629) üzenetére


KaitouP
veterán

A full game release-ben már neked sem lesz könnyű dolgod, most mindenki ingyenesen kipróbálja csak. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#635) Imilenni


Imilenni
addikt

Szóval csak fogom az USB s bill-t és egeret, felcsatlakoztatom a ps-re és már megy is vele a játék?

Press "F" to pay respects.

(#636) KaitouP válasza Imilenni (#635) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, a játék menüjében átállítod a vezerlést, és megy a dolog.
Annyira nem ajánlom, én próbáltam, nem igazán van még ez kiforrva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#637) Xaels


Xaels
félisten


Randomokkal nehéz ez a 2v2, de azért ha előkerül a mikrofon és nem valami 10 éves visítógép van a vonal másik végén akkor lehet alkotni. Konzolon nem vagyok túl jó játékos, erős közepes talán és sniperes körökben rendre alul maradok. Ami nem volt megemlítve általam, hogy nincs gyors gyógyulás ezért jobban kell vigyázni magunkra, nem lehet 1-2 bekapott golyót félvállról venni. Az assist-okat menet közben a stattábla nem mutatja csak a kör végén látszanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#638) KaitouP


KaitouP
veterán

Az Alpha végetérte után törölhető a program, új letöltés lesz szükséges a Beta-hoz: [link]

Nem lesz FOV állítási lehetőség a konzolos verziókban: [link]

A Beta verzióban lehet majd egér szenzitvitást, és egyéb beállításokat eszközölni a egér + billentyűzet vezérlés esetén: [link]

Ismert problémák és visszajelzésük: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#639) KaitouP


KaitouP
veterán

Finomhangoláson fog átesni a soron következő beta tesztre a saját és ellenfeleink lépéshangja is: [link]

Egyébként mindenki rájött, hogy két szintű sprint lehetőségünk van? :) Tetszik ez a dolog.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#640) BerserkGuts válasza Xaels (#617) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát ez már ilyen pl:BFV-ben se a stukkerból jön ki a "golyó" lövedék csak úgy nagyjából rajzolták meg extrém szituban pl: fekvés egy kő szélén már sok a fizikának játékban :DDD megoldották úgy nagyjából oda van rajzolva hasonló 90fokos szögben élesen kivarázsolták onnan xD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#641) EczkE válasza KaitouP (#639) üzenetére


EczkE
addikt

Nem. Hogy mukodik?

Asszem mindenféleképpen!

(#642) Kicsimix válasza KaitouP (#636) üzenetére


Kicsimix
őstag

Letoltam 4 órát egérrel.. 2 fajtát is kipróbáltam változó beállításokkal. Kész felüdülés volt.
Én így fogom tolni : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#643) KaitouP válasza EczkE (#641) üzenetére


KaitouP
veterán

Először lenyomva a sprint gombot (L3 alapértelmezetten ugye) kezdesz normál futásba, viszont kétszer egymás után lenyomva már "super sprintelsz", ilyenkor általában egy kezével, a fegyvert felfelé tartva fut jelentősen gyorsabban a karaktered.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#644) KaitouP válasza Kicsimix (#642) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is élni fogok a natív egér és billentyűzet támogatás adta lehetőséggel néha, de maradok a kontrollernél őleg.
A G500-am több ezer óra Call of Duty-t megélt már PC-n (2007 óta játszok a szériával, majdnem azóta megvan az egér is, 2013 óta pedig konzolon), és maradnék az egér billentyűzet kombónál, de:

- ez a széria PC-n akkor is halott, ha most a cross-play-nek köszönhetően kicsit bővül a játékosbázis
- nem igazán éri meg konzolon ezzel a vezérléssel játszani PC-sek ellen, mert a magasabb grafikai minőségnek és a jóval magasabb elérhető fps értéknek köszönhetően hátrányban lennék

Szóval opciónak jó, néha elbohóckodok így, de mivel megy így is jól kontrollerrel, ezért nem szorulok rá az egérre. :B

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#645) KaitouP válasza EczkE (#627) üzenetére


KaitouP
veterán

Megy ez, jól van, ügyes vagy. :)
Remélem az új CoD játék megtetszik neked is, elfér a BF mellett.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#646) Deck válasza KaitouP (#645) üzenetére


Deck
titán

Látom itt is megy a kilépkedés.. :D

PS5

(#647) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 2: új map-et kaptunk a játékban, ami Docks névre hallgat, illetve kisebb javításokat is eszközöltek, ezekről itt lehet olvasni: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#648) KaitouP válasza Deck (#646) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg is lepődnék ha nem menne... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#649) Deck válasza KaitouP (#648) üzenetére


Deck
titán

Az életből is bannolnám őket. :D

PS5

(#650) oriic válasza Deck (#646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljes játékban már büntetést kapnak akik kilépnek meccsből.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.