Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Dave567 válasza KaitouP (#381) üzenetére


Dave567
addikt

Na ennek örülök, kell az a Steelbook.. :DD

(#402) Gebriel válasza KaitouP (#370) üzenetére


Gebriel
veterán

Nyílt bétához mi kell majd?
Egyszerűen elérhető lesz a storeban (PS4)?

Lehetnél, topikgazda ha már folyamatosan nyomsz infót a gameről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#403) oriic válasza Gebriel (#402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi nem kell nyílt bétához. Csak letöltöd és játszol. Ha előrendeled a játékot, akkor két nappal korábban kezdheted el a bétát.

Live-Die-Respawn

(#404) Gebriel válasza oriic (#403) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

Időpont van esetleg, hogy hány órától?

[ Szerkesztve ]

(#405) KaitouP válasza Gebriel (#402) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm az előzetes bizalmat! :R Intézés alatt van a topikgazda poszt. :B

(#404) Gebriel

Egyelőre nincs információ arról hogy pontosan hány órakor is kezdődnek a béta különböző szakaszai, amint lesz, az bekerül ide a csoportba. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#406) oriic válasza Gebriel (#404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs.

Live-Die-Respawn

(#407) Dave567


Dave567
addikt

Mitől realisztikus amúgy? Mert okés nincs minimap, de célkeresztet is kivehették volna.

Meg nekem olyan Mw3 filingje van, ami szörnyű..

[ Szerkesztve ]

(#408) KaitouP válasza Dave567 (#407) üzenetére


KaitouP
veterán

Legfőképp a téma és annak realisztikusnak beharangozott ábrázolása miatt, de a játékmenetet is igyekeztek olyan irányban fejleszteni, hogy az realisztikusabbnak hasson az eddigiekhez képest.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#409) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Üdvözlet a TG-nek!:)

Live-Die-Respawn

(#410) KaitouP


KaitouP
veterán

Kedves fórumtársak!

A mai naptól topikgazdaként tevénykedek a itt, a játék topikjában. :) A Black Ops 4 topik után megtisztelő módon ennek a topiknak a felügyeletét is rámbízták. Örömmel tevékenykedtem a közösségért ott is, és továbbra is az a cél és a motiváció a széria szerete mellett, hogy a fórumtársakat naprakészen tartsam a játékkal kapcsolatban, valamint az, hogy egy kultúrált, remek közösség alakítsunk ki itt együtt.

A Black Ops 4 topikból átjött fórumtásakat, ezen felül mindenkit köszöntök itt, és mindenkinek köszönöm az előzetes bizalmat, igyekezni fogok, hogy mindenki elégedett legyen a topikkal. :R
Az előbbi topikban is viszem tovább a feladatot, nem hal ki, ott is állok a fórumtársak rendelkezésére.

Folyamatban van a topik összefoglaló szerkesztése, annak elkészüléséig az összefoglalóban kérésre a béta időpontjait találjátok meg.

Jó fórumozást kívánok mindenkinek!
GhostPetya

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#411) KaitouP válasza oriic (#409) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi oriic! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#412) KaitouP


KaitouP
veterán

Ground War módban lehetőségünk lesz kiválasztani, hogy hova akarunk újjászületni (majdnem Battlefield like a dolog, de azért mégsem): [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#413) Shadowfax válasza KaitouP (#410) üzenetére


Shadowfax
addikt

Gratulálok. :)
Főleg ahhoz képest, hogy ezt a COD-ot már meg se akartad venni... :DDD ;]

(#414) Corpuscle válasza KaitouP (#410) üzenetére


Corpuscle
őstag

Sok sikert, kitartást! :)

(#415) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#410) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

GG! :C

(#416) KaitouP válasza Shadowfax (#413) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm! :)
Hát az úgy volt... :DDD ;] Változtak a dolgok, úgy néz ki belefér a keretbe a program. :)

(#414) Corpuscle és (#415) SH4D0W2011

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#417) Deck válasza KaitouP (#410) üzenetére


Deck
titán

Grat! Nálad jobbat nem találhattak volna erre! :R

PS5

(#418) KaitouP válasza Deck (#417) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért ez túlzás, de köszönöm! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#419) k-adi válasza Shadowfax (#413) üzenetére


k-adi
nagyúr

ezt a COD-ot már meg se akartad venni

eközben: pre-order dark edition

(#420) Shadowfax válasza k-adi (#419) üzenetére


Shadowfax
addikt

:DDD
Mondjuk ez az éjjellátó kamera egész jól néz ki. De mondjuk annyira nem, hogy közel 80k-t fizessek ki érte... :Y
Én még nem tudom melyik kiadást rendeljem meg, csak az a biztos, hogy digitálisan fogom ezt is megvenni, ahogy az elmúlt években.

(#421) BandiHUN válasza KaitouP (#410) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gratula,jobb nem is lehetne! :C :R
Én is előrendeltem,igaz csak egy simát...adok egy esélyt neki.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#422) polgi803 válasza KaitouP (#412) üzenetére


polgi803
őstag

Azért szerintem tettek bele pár pozitív hozzávalót...egyre érdekesebb lesz pozitív értelemben... :K ...ja és gratula a topikhoz!

(#423) k-adi válasza Shadowfax (#420) üzenetére


k-adi
nagyúr

én a sima standard et fogom online.. de csak karácsony környékén, addig megvárom a tapasztalatokat... a pre order hypeból már kinőttem :)

(#424) Dave567 válasza KaitouP (#408) üzenetére


Dave567
addikt

Engem megleptek vele, hogy vissza hozták a kihajolást, az éjszakai, pályát éjjellátóval együtt, ez számomra nagyon pozitív és elengedhetetlen egy játékban.
Bár ez gránát meg flashbang eldobás nagyon idegesít, miért kell ilyen oldalazva meg hülyén eldobnia, cseppet sem realisztikus. :DDD

(#425) KaitouP válasza k-adi (#419) üzenetére


KaitouP
veterán

Az az igazság hogy kettőt is rendeltem, egyet használatra, másikat bontatlanul csak a polcra... ;] :DDD
Érdekes, de akármekkora Call of Duty rajongó is vagyok, a gyűjtőiben adott kicit-kacatokra nem tartok igényt. Egyszerűen csak foglalja a helyet, meg szedi a port. Steelbookra viszont igényt tartok. :)
Pedig szeretem a gyűjtői kiadásokat, főleg inkább JRPG-k, RPG-k esetén vásárolok ilyesmit.

(#421) LorenzoHUN

Köszönöm! :R Jó döntés, remélhetőleg te sem bánod meg a vásárlást. :)

(#422) polgi803

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#426) Acheron válasza KaitouP (#425) üzenetére


Acheron
őstag

Én PC -s előrendelést szerettem volna leadni - de ez az egy platform, ahol - ahogy tájékoztattak - nem lesz dobozos verzió... :( Az eddigi összes rész megvan dobozosban, gyűjtögetem őket - ennek a helyére vajh mit fogok kitenni ? :F

(#427) KaitouP válasza Acheron (#426) üzenetére


KaitouP
veterán

Túl sok mindent nem tudsz tenni sajnos PC felhasználóként. Értem a keserű szájízt, magam is gyújtöm a játékot fizikai formájában, ugyan úgy zavarna ez a dolog. Nem mellesleg azért nem túl meglepő, hogy ezúttal miért nem érkezik dobozos kiadás ezen a platformon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#428) Acheron válasza KaitouP (#427) üzenetére


Acheron
őstag

Meglepődve nem vagyok :N Előbb utóbb a többi platformon is ugyanez lesz a helyzet, azt gondolom. De azért pillanatnyilag jó végignézni a sorozat dobozain, az első részeket (utólag) vadászni kellett, hogy meglegyen fizikailag is - most már másképp lesz.
Nem baj, azért alighanem előrendelem - az első részek kivételével az MW részek (főleg a 2) voltak, amik igazán közel álltak hozzám, örülök, hogy most visszatérünk ide :K Az előzetesek alapján nagyon várom.

(#429) venom8888


venom8888
őstag

Gameplay videokat nezve,alig latni az ellenfelet loves kozben,mert ugy rángat a fegyver,és meg fustol is a fegyver vége:(

(#430) Csokishurka válasza venom8888 (#429) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen furcsa nekem is látni, hogy van egy Cod-rész amiben van recoil, de nagyon felcsigázott, remélem nem fogják rommá csökkenteni a sok sírás miatt.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#431) Laby válasza Csokishurka (#430) üzenetére


Laby
senior tag

Plusz remélem ha eltalálnak akkor az ránt majd a fegyverem. Utálom, amikor lövök egy snipert mondjuk, és ugyan úgy céloz mintha semmi sem történne, és lelő gond nélkül.

(#432) KaitouP válasza Acheron (#428) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem igazán erre gondotlam, inkább arra, hogy PC-re már nem fektetnek pénzt és energiát a dobozos kiadást illetően, annyira elenyésző létszámú lehet a PC-s community a konzoloshoz képest.

(#429) venom8888

Csak megszokás kérdése lesz ez. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#433) Csokishurka válasza Laby (#431) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem is tudom utoljára a Cod2-ben rémlik, hogy volt ilyen, de azóta nem is figyeltem :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#434) KaitouP


KaitouP
veterán

Létramászás közben is lőhetünk majd ellenfeleinkre: [link]

Lehetőség lesz 1v1 és 3v3 Gunfight meccsek lebonyolítására privát játékon belül: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#435) k-adi válasza venom8888 (#429) üzenetére


k-adi
nagyúr

meg fustol is a fegyver vége

nincs azzal gond, tök jó részletesség

(#436) KaitouP


KaitouP
veterán

Éppen futó meccs alatt is szerkeszthetjük a loadout-jainkat, avagy lecserélhetjük a fegyvereket, azok kiegészítőit: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#437) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#438) Dave567 válasza KaitouP (#427) üzenetére


Dave567
addikt

Na várjunk, nekem is Pc kellene.. Akkor, hogy lesz ebből Steelbook?

(#439) KaitouP válasza Dave567 (#438) üzenetére


KaitouP
veterán

Jelen állás szerint sehogy.
A játék PC-s Dark Edition kiadását viszont észrevették a Gamestop kínálatában, ám a weboldal, vagyis a játék lapja viszont nem jön be: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#440) SH4D0W2011 válasza oriic (#437) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tök jó egyébként, hogy gyakorlatilag minden napra jut valami érdekes infó, olvasni- vagy néznivaló formájában. :)

(#441) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Headquarters on Azhir Cave.

Live-Die-Respawn

(#442) Dave567 válasza KaitouP (#439) üzenetére


Dave567
addikt

Ahhhaa...

Akkor adjak ki rakat pénzt érte, se póló, se éjjellátó, se tok, se semmi csak egy kulcs....

:C :C :C

(#443) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#440) üzenetére


KaitouP
veterán

Egy darabig - a játék "életciklusának" - az elején főleg ez a tendencia, bár igazából ezeknek a híreknek a java részét egy cikkben össze lehetne foglalni bőven, nyilvánvaló sajtós okokból nem így teszik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#444) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#445) b. válasza oriic (#444) üzenetére


b.
félisten

Ez nem biztos, hogy az én játékom lesz. Túl lassú nekem :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#446) Corpuscle válasza b. (#445) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem meg egyre jobban tetszik. Itt egy lista a field upgrade-ekről. Egy kis plusz változatosságot még belevisz a játékba.

Field Upgrades in Modern Warfare (2019) Multiplayer
• Munitions Box (Recharge Rate: Medium) - Deploy a box of ammo, grenades and weapons for you and your teammates. Shoot at your own risk.
• Recon Drone (Recharge Rate: Slow) - Remote controlled drone that marks enemies, equipment, and vehicles in the world.
• Stopping Power Rounds (Recharge Rate: Slow) - Reload your gun with stopping power rounds that deal extra damage.
• Trophy System (Recharge Rate: Fast) - Deployable autonomous defense system that destroys up to three nearby pieces of equipment and projectiles.
• Tactical Insertion (Recharge Rate: Fast) - Marks a location as your next spawn point.
• Deployable Cover (Recharge Rate: Fast) - Portable, rapidly-deployable ballistic cover.

(#447) oriic válasza Corpuscle (#446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nekem meg egyre jobban tetszik."

+1

Mondjuk en mar megvettem :D

Live-Die-Respawn

(#448) Corpuscle válasza oriic (#447) üzenetére


Corpuscle
őstag

Beta előtt én is előrendelem. :)

ui.: Megjelenés előtt 10 nappal terhelik a kártyát nem változott MS-nél?

(#449) oriic válasza Corpuscle (#448) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Bar en gift kartyaval vettem ott azonnali a levonas.

Live-Die-Respawn

(#450) Corpuscle válasza oriic (#449) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi a megerősítést! Az a sejtésem te 6 órával hamarabb kezded a játékot a többségnél. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.