Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Call of Duty®: Modern Warfare® | Multiplayer Reveal Trailer

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#202) Qtya72 válasza Kicsimix (#201) üzenetére


Qtya72
aktív tag

A zene valóban üt. Minden más átlagos.

(#203) KaitouP


KaitouP
veterán

Nem lesz pick 10... Meh.. :U
M4A1 ❤️ :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#204) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jo eddig tetszik. :D

Live-Die-Respawn

(#205) KaitouP válasza KaitouP (#203) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt hiszem éppen Carentan map átdolgozott verzióját láttuk. :DD

Új motor, de a meghalás animációk még mindig viccesek... :U

LOL, Ground War mode több mint 100 playerrel.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#206) Con Troll válasza KaitouP (#203) üzenetére


Con Troll
senior tag

Én kifejezetten örülök, sosem jött be igazán nekem a pick10 rendszer. :C

Eddig jónak tűnik egyébként, grafika nem nagy cucc, hozza a szükséges szintet, játék közben úgyse pixeleket számolok.

[ Szerkesztve ]

(#207) KaitouP válasza Con Troll (#206) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig jó volt, sokkal jobban személyre szabhattad a játékstílusodnak megfelelően a loadoutodat, mérlegelve azt, hogy milyen kompromisszumokat akarsz megkötni. :)

Beta schedule:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#208) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ezt a dark edition-ös változatot itthonról nem lehet megvenni? Eddig csak gamestop.com-on találtam, de onnan nem szállítanak Magyarországra. :F

(#209) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#208) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

game.co.uk-n nemrég lőtték fel szerintem, délután még nem volt.

(#210) BerserkGuts válasza Kicsimix (#201) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nagyon jó lett mehetne a főcímhez.

Ez most az a cod lesz amin minden platform pc xbox ps egy szerverren lesz? :P

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#211) SH4D0W2011 válasza BerserkGuts (#210) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha úgy érted, hogy együtt, akkor nem. Beviteli eszköztől függ, kivel játszol.

(#212) KaitouP válasza BerserkGuts (#210) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez az a CoD lesz, amiben először játszhatnak különböző platformon játszó játékosok egymással.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#213) b.


b.
félisten

A hangok nagyon eltaláltak, egész különlegesen szólnak a tárazások és a zárt térben a visszhangok. Szépek a tükröződések, Metallica ütött. Meglátjuk .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#214) KaitouP


KaitouP
veterán

De a FOV megint default konzolon, és nem lehet növelni mint PC - n. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#215) BerserkGuts válasza SH4D0W2011 (#211) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez lesz az de majd kiderül xD. :DD :DDD
Mindenesetre mindenki jól járna mert sokáig lenne játékos bázis és nem volna az mint bf-ben vagy wwii-ben hogy sokáig várok a játékosra vagy nem is talál :/.

Ebben a második hullámban tesztelik majd a cross-playt, azaz a platformok közti átjárhatóságot is, és kiderül, működik-e egyáltalán a dolog, valamint hátrányba kerülnek-e a konzolosok a PC-sekkel szemben. A rendszer figyeli, ki milyen irányítóeszközzel játszik, és ez alapján sorolja össze a játékosokat, viszont nem lesz az, hogy ha egy haverunkkal akarunk játszani két különböző platformról, akkor meg kell egyeznie az irányítóeszközöknek, és így keveredhetnek billentyűzetes és egeres arcok a kontrolleresek közé. Emellett elméletben azzal is előnyhöz lehet jutni, hogy PC-n nem lesz korlátozva az fps-szám

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#216) BerserkGuts válasza KaitouP (#214) üzenetére


BerserkGuts
őstag

De jó lesz a pcseknek sok előny :egér, fps, grafika beállítás pff redzkessetek.
Már elő is rendeltem.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#217) KaitouP válasza BerserkGuts (#216) üzenetére


KaitouP
veterán

Előny a grafikán és fps értéken kívül nem lesz, mert ha egér + billentyűzettel játszol, akkor csak olyan lobbyba kerülsz, akik szintén ezekkel az eszközökkel játszik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#218) BerserkGuts válasza KaitouP (#217) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Jah tényleg ott írja csak előre örültem hihi.

Annyira oda vannak a konzolos irányításért és eröltetik pedig tudják hogy az egér a jobb megoldás :C

és az se új legalább 30 éves de még se 50

Fejleszhetnének már az irányitáson mert szégyen hogy itt tart még mindig a technika pedig voltak próbálkozások xbon is meg psen pl: kinect .

Na meg kicsit elgondolkodtam mi van ha menetközben kihúzom a pcs kontrollert és átállítom bill/egérre vagy még egyszerűbb mindenre van vmi hack vagy törés és kontrollernek érzékeli az egeret.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#219) batman91 válasza Kicsimix (#201) üzenetére


batman91
őstag

Végre egy CoD ami hosszú idő után elkezdett érdekelni. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#220) Kicsimix válasza KaitouP (#217) üzenetére


Kicsimix
őstag

Mármint ha a konzolos haverommal nyomom PC-ről akkor vegyes lobby jön létre és így a party lesz kiegyenlítve igen. Mivel a másik partyban is lesz konzolos és PC-s.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#221) KaitouP válasza Kicsimix (#220) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor vegyes a party ha külön perifériák használnak az egy partyban lévő játékosok. De ha a haverod PC - ről is kontrollert használ, akkor csak kontrolleres lobbyba fogtok kerülni. A többi meg egyértelmű.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#222) KaitouP válasza BerserkGuts (#218) üzenetére


KaitouP
veterán

A konzolos irányítás nagyon is jó, még a standard kontrollerekkel is, hát még a kompetitívebb, eSportra kidolgozott kontrollerekkel.

Továbbá, a Call of Duty széria esetében (is) a játékosok legnagyobb része konzolon játszik, és nem PC - n, amin az sem fog változtatni, hogy van cross-play lehetőség.

Érdemes megnézned pár komolyabb játékos kontrolleres videóit is. Bár magamat is ügyesnem tartom, azért szerényebb vagyok annál, hogy direktben idetoljak saját videót. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#223) BerserkGuts válasza KaitouP (#222) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nagyon jó? Akkor miért nem hagyják egyszerveren xD

szerintem nem még 2000ben rájöttem erre amikor unrealtournamenteztem egérrel a pst el is adtam

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#224) SH4D0W2011 válasza BerserkGuts (#223) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

. :D Mielőtt seggberúgnak.

Teljesen más a két közösség, ennek a nagy crossplay-nek csak annyi értelme van, hogy a PC-sek jövőre is tudjanak kivel játszani. Egyébként én azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ha ott nagyon lecsökken a játékosszám, akkor kiveszik ezeket a megkötéseket és mehet mindenki mindenki ellen. Nem lenne fair, nyilván, de hát az Activision-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nézem Twitch-en streameket, és ez nekem bejön. :D Szóval nem bánom hogy megvettem. :)

Más:

Live-Die-Respawn

(#226) KaitouP válasza BerserkGuts (#223) üzenetére


KaitouP
veterán

Mert unfair lenne az egér + billentyűzet a kontroller ellen? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#227) k-adi


k-adi
nagyúr

Szóval akkor a 10v10 és a 20v20 meccsek alatt kifagyott a stream? :D jól láttam ? :D és most átugrottak 2v2 re? :D

(#228) Con Troll válasza SH4D0W2011 (#209) üzenetére


Con Troll
senior tag

Sajnos onnan sem lehet beszerezni itthoni címre, mert 100 font fölötti értékű + több mint 2 kg, így nem szállítják.

Ha valaki tudja, honnan lehet előrendelni Magyarországra a Dark Edition-t, tegye közkinccsé pls. :R

(#229) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#228) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ó banyek. :((
amazon.de-n találtam még.

(#230) BerserkGuts válasza KaitouP (#226) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hé az előbb te dicsérted milyen jó :C hát akkor mi unfair

Azért írtam kéne egykis fejlődés mert nem ér semmit fps játéknál nem tudsz gyorsan pontosan lőni.
Kínai mesterpálcikás szuper játékosokat 0,1%osokat hagyjuk ki a képletből

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#231) BerserkGuts válasza SH4D0W2011 (#224) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Szerintem tök jó lenne ha volna már kinecthez hasonló irányítás minden platformhoz legalább célzásnál jó volna mindenkinek és egyenlőség lenne meg cserélve volna az egér is.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#232) BerserkGuts válasza Con Troll (#228) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Abban mi van benne hogy olyan nehéz? :D

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#233) Con Troll válasza SH4D0W2011 (#229) üzenetére


Con Troll
senior tag

Óh, ezer köszönet, innen sikerült behúzni. :R

BerserkGuts:
biztos az acélkönyv /steelbook/ miatt túlsúlyos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#234) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#233) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ó. Jaj. Kis gondolkodás után én is. :DDD
De szerintem behúzom majd digitálisan is, az ebben lévő játékot meg eladom, a fene sem fog még ezzel is lemezezni.

(#235) Zjunior


Zjunior
veterán

Ha valakinek kell en hazapostazom nektek szivesen Uk bol:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#236) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#237) oriic válasza oriic (#236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

Most olvasom csak hogy lesz natív egér-billentyű támogatás konzolokon. o.O

Live-Die-Respawn

(#238) regener


regener
veterán

Nekem tetszik trailer alapján, de igen, a halál animációk régebben jobbak voltak :DD

(#239) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fegyverek, kiegészítők, perkek, killstreakek

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#240) Deck válasza oriic (#237) üzenetére


Deck
titán

Hoppá :D

PS5

(#241) Corpuscle válasza oriic (#225) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is a különböző kiadások árait nézegetem, ebből vásárlás lesz. :) Lényegében, ha a skinek nem érdekelnek, elég az alap is?

(#242) SH4D0W2011 válasza oriic (#237) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ez mennyire biztos? Mert akkor remélem erre is vonatkozik az input alapú matchmaking. Csak meg ne bánjam azt az előrendelést... :F

(#241) Corpuscle Szerintem gyakorlatilag igen.

[ Szerkesztve ]

(#243) oriic válasza Corpuscle (#241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Ezert vettem alap kiadast en is.

Live-Die-Respawn

(#244) Deck válasza oriic (#243) üzenetére


Deck
titán

Nincs kedved összedobni egy cikket mind arról amit eddig tudni lehet a MW-ről? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#245) Corpuscle válasza oriic (#243) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszike! Akkor ősszel csapatjuk! :D

(#242) SH4D0W2011: :R

(#246) oriic válasza Deck (#244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jovo hetre tervezem csak elotte meg egy Cyberpunk 2077 osszefoglalo megy ki. Vagyis ment mar volna csak gep fejlesztesben voltam az elmult napokban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#247) Deck válasza oriic (#246) üzenetére


Deck
titán

:R

Nem akartam megvenni az idei részt.. De sajna megfogom. Pont olyan dolgok változtak amik nem tetszettek a BO4-be. Ez van ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#248) KaitouP


KaitouP
veterán

Addig kiszedve a főbb pontok röviden:

- Modern Warfare MP trailer: [link]
- Open Beta bejelentve, lásd a korábban postolt képet: [link]
- Egyes pályáknak lesznek esti változatai
- Lesz nukleáris csapás
- Nem lesz Season Pass, free content jön a megjelenés után egyből
- Nem lesz minimap egyes játékmódok esetén
- Lesznek nagyobb pályák 20v20 játékmódra
- A játékosok érdekes, "exploration Easter Egg" - ekre bukkanhatnak multilayerben (Pl. MW2 Highrise map ugrálós részei)
- A gyógyulás újra automatikus, de lesz egy Stim nevű beállítható eszközünk ezt meggyorsítandó
- Ground War mód több mint 100 játékossal
- Lesz Gunsmith
- Új multiplayer játék elemek, mint például ajtók kinyitása/becsukása, illetve visszatér a Ghosts - ban látott leaning a sarkokból, de állítólag ezúttal hasznosabb formában
- A korábban postolt fegyverek, kiegészítők és egyebek listája: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#249) Deck válasza KaitouP (#248) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#250) polgi803


polgi803
őstag

...hát nem gondoltam volna a COD sorozattal, hogy eljutok odáig, hogy valaha veszek még, de ezzel meggyőztek. Abszolút a régi feeling jött vissza vele. Megvevős nálam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.