Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) oriic válasza regener (#850) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy ez, vagy a korábbi években látott kötelező preorder, hogy bétázhass. :)

(#852) Deck

Nem neked címeztem a hsz-t, hanem általánosságban kérdeztem, bocsi ha félreérthető volt. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#852) Deck válasza oriic (#842) üzenetére


Deck
titán

Én csak megosztottam, hogy mindenki letudja tölteni.

PS5

(#853) soo277


soo277
őstag

Lusta vagyok visszaolvasni, keresni :B :B :B
Pc s Béta mikor indul?
köszi srácok

BT: wersoo#21211

(#854) KaitouP válasza soo277 (#853) üzenetére


KaitouP
veterán

Az összefoglalót kell lenyitnod felül.

PC: Korai hozzáférés - Szeptember 19-20. / Nyílt béta: Szeptember 21-23.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#855) Deck válasza oriic (#851) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#856) Zjunior


Zjunior
veterán

Nagyon bejon :R nem bantam meg h megvettem:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#857) nincsnév007


nincsnév007
őstag

durva hogy a szlovák zászló benne van de a magyar nincs...

(#858) Deck válasza nincsnév007 (#857) üzenetére


Deck
titán

A nagy történelmük miatt.. ;]

PS5

(#859) KaitouP válasza nincsnév007 (#857) üzenetére


KaitouP
veterán

Sose volt, nem is nagyon lesz. Ez legyen a legkisebb probléma a játékkal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#860) nincsnév007 válasza Deck (#858) üzenetére


nincsnév007
őstag

ami nincs :DDD
GhostPetya: csak jól nézett volna ki ha valakit megölök akkor ott látná a piros fehér zöldet.

(#861) Deck válasza nincsnév007 (#860) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek. Ha már a többi van..

PS5

(#862) Corpuscle válasza nincsnév007 (#857) üzenetére


Corpuscle
őstag

Majd lootboxból. ;]

(#863) nincsnév007 válasza Corpuscle (#862) üzenetére


nincsnév007
őstag

megveszem ezeöccázé ;]

(#864) Corpuscle válasza nincsnév007 (#863) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ennyi! Vagy állampolgárságot váltasz. :DDD

(#865) Deck


Deck
titán

Kipróbáltam a játékot, a legtöbben campelnek.. :D
Amúgy se a játékmenet, se a hangulat, se az egész nem jön be. Örülök, hogy kipróbáltam így legalább már biztos, hogy nem veszem meg. Inkább maradok a BO4-nél. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#866) redhunter válasza Deck (#865) üzenetére


redhunter
senior tag

Az még hagyján hogy campelnek,de kb meg is mutatkozik jó pár meccs alatt hogy a cod társadalom nagy ivben szarik arra hogy éppen milyen meccsen van bent.Csak a kill semmi más nem számit,kb ezért kihalt megjelenés után a tdm - meg a dom. kivül minden Cod szeria.

PSN - RedFoxHun

(#867) Deck válasza redhunter (#866) üzenetére


Deck
titán

Pont ahogy írod, ezért is csak TDM-ezek :D

PS5

(#868) KaitouP válasza redhunter (#866) üzenetére


KaitouP
veterán

Arányaiban ebben a részben sem campelnek többen mint bármelyik CoD játékban, vagy úgy általában bármelyik FPS játékban.
Itt, a Modern Warfare esetében csupán az más, hogy a realisztikusság "jegyében" kialakított játékmenet hozzá magával azt, hogy nem éri meg úgy rusholni, ahogy azt megtehette a játékos a korábbi részekben.

Másrészről pedig az, hogy a Team Deathmatch és Domination játékmódokon kívül kihal más játékmód, nem igaz. Konzolon bőven 1 évvel a játék megjelenése után találsz játékost bármelyik játék módra, egyedül a PC mint platform, kakukktojás, de az az alig pár ezer fő, aki ezen a platformon megveszi a játékot, sajnálatos módon így oszlik el.

Ezt a jelenséget maga a cross-play sem fogja megszüntetni, de ha a PC-s játékos hajlandó kontrollert ragadni, akkor csatlakozhat a legnépesebb játékosbázisba.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#869) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 3: [link]
Növelt szint (lvl. 20), esti pályavariáns, bekapcsolt mini map.

Szeptember 21.-ig kell várni a 32v32 fős Ground War módig: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#870) Acheron


Acheron
őstag

Én már nagyon várom a PC -s próbaverziót (igaz, én semmilyen körülmények között nem tervezem visszamondani az előrendelést, lévén gyűjtöm is a játékot - kár, hogy ennek a dobozát nem tudom a többi mellé betenni :( ). A mai napig leginkább MW2 -vel játszom, remélem ez olyan rész lesz, amire le tudom cserélni (olyan mértékű a cheater jelenlét a fenti részben PC -s platformon, hogy elég gyakran már élvezhetetlen a játék :( )
Ha ebben az új részben is hamar megjelennek a cheaterek, akkor azt hiszem, platformot váltok - bár tartok tőle, a kontrollert nehezen szoknám meg FPS -ben. :F
Ezt a kempelés problémát nem tudom átérezni - engem sokkal jobban tudnak idegesíteni a pályán felgyorsulva rohangáló, Commando pro perkkel három méterről késelő ügyesfiúk, mint pl a területvédelemre beálló sniper -ek. Utóbbi inkább életszerű - egy valódi harctéren igen hamar küldenék a levelet az ellenfélre késsel rohanó ifjúról a családnak... Egy "natúr" kemperre egyébként is egyszerű az orvosság...
Ettől függetlenül ez játék, sőt, ügyességi játék, és el kell fogadni, hogy ki ebben, ki abban jó :)

[ Szerkesztve ]

(#871) regener válasza Acheron (#870) üzenetére


regener
veterán

Már jönnek az egér+bill kombót támogató játékok konzolokra is, csak az adott játéknak kell kezelnie és nem a konzol teszi.

(#872) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végül az lett amit mondtam. Már nem kell kódot sem kérni, tölthető a játék a store-ból. [link]

Live-Die-Respawn

(#873) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Érdeklődnék,a search and destroy milyen lett?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#874) KaitouP válasza SZKEBE75 (#873) üzenetére


KaitouP
veterán

Még nem játszható, nincs a bétában.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#875) SZKEBE75 válasza KaitouP (#874) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

A lényeget kihagyták!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#876) KaitouP


KaitouP
veterán

Day 3 Recap: [link]

Day 4 content:

Maps/Modes

TDM: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner
DOM: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner
HQ: Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner
HQ: 10v10 Grazna Raid
DOM: 10v10 Grazna Raid

Playlists

Featured Playlist:
Realism – Azhir Cave (Day), Hackney Yard (Day), Gun Runner- TDM
Featured Playlist:
2v2 Gunfight – King, Pine, Stack

Additional Intel

Minimap is now on (will not display enemy fire);
Teammate outlines will be turned off

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#877) KaitouP válasza SZKEBE75 (#875) üzenetére


KaitouP
veterán

Hogy lényeg-e vagy sem, az szubjektív, viszont nem a legnépszerűbb játékmód a mai CoD játékokban, az biztos. Ha előbb nem, a teljes játékban majd játszhatod. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#878) gyuribácsi88 válasza SZKEBE75 (#873) üzenetére

Az az a játékmód, amiben legalább minimálisan kell gondolkodni, és nem csak össze vissza rohangálni, így arra egyre kevésbé van igény. Ráadásul már a ww2-ben is katasztrófa volt, olyan kicsit voltak ott a pályák, hogy bombalerakás nélkül is, még 1 percet sem ment egy kör. Ezért én pl inkább R6-ozok, ott a bomb mód teljesen jó, és amúgy is leginkább csak azt játsszák, igaz ott egy full meccs, akár 40 percet is lehet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#879) bul07


bul07
nagyúr

PC BETA-t elő lehet majd tölteni?
És tudni már hogy mennyi hely kell neki?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#880) KaitouP válasza bul07 (#879) üzenetére


KaitouP
veterán

1. Valószínűleg igen.
2. PS4 -en valami 40 GB környéki adatot kellett letölteni emlékeim szerint, szóval PC -n ez még több lesz szerintem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#881) KaitouP válasza KaitouP (#880) üzenetére


KaitouP
veterán

Életbe lépett a következő frissítés, tartalma:

- Realism Mode
- Gunfight 2v2 Mode
- Mini-Map with no enemy fire
- Teammates outlines disabled

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#882) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#878) üzenetére


KaitouP
veterán

Az, hogy kevésbé van rá igény, nem annak köszönhető, hogy "gondolkodni" kell. Elsősorban ez a reflex és a pontosság játéka, viszont ha az ember jól akar játszani, akkor egy egyszerű TDM -ben is gondolkodnia kell(ene), mert nem mindegy, hova és hogyan rontasz be, tudni kell, merre van az enemy spawn, stb.

Az S&D megcsappant népszerűsége szimplán annak köszönhető, hogy a játékosok nem szeretnek várni. Egy pillanatot se. Itt is írta valaki, hogy a jelenlegi bétában jelen lévő respawn delay mennyire zavaró, és valóban az, nem hogy 15-30 másodpercet vagy többet várni addig, míg a következő körben újra éledhetsz.

Nem beszélve arról, hogy az S&D módról lehet leginkább azt elmondani, hogy a csapattagok egymásra vannak utalva, és mivel körönként 1 életed van csak, nem igazán móka random játékosokkal játszani, sőt, igazi pain in the ass ha ostobákat dob be melléd, akik szarnak az objective-re, pláne, ha még lőni se tudnak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#883) Corpuscle válasza KaitouP (#881) üzenetére


Corpuscle
őstag

A véglegesbe is marad a minimap?

(#884) KaitouP válasza Corpuscle (#883) üzenetére


KaitouP
veterán

Passz, de mivel elég nagy a "hiszti" a hiánya miatt, most visszakapcsolták, így szerintem a végleges játékban is marad.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#885) oriic válasza KaitouP (#884) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehetett volna egy érdemi újítás, ezt is kisírják a népek, hogy ne történjen meg. :(

Live-Die-Respawn

(#886) k-adi válasza oriic (#885) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja.. szánalom

(#887) Corpuscle válasza oriic (#885) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ráadásul az enemy nem is látszódik rajta. De biztos sokaknak fontos, hogy így lássák a csapattársakat (nekem nem).

(#888) Imilenni válasza Corpuscle (#887) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez egy casual játék, akinek a minimap megléte hiba, menjen HC-be.
:R

Press "F" to pay respects.

(#889) KaitouP válasza oriic (#885) üzenetére


KaitouP
veterán

Tulajdonképpen igen, egyetértek. Kis színt hozott az évek óta alig változó játékmenetbe.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#890) Acheron


Acheron
őstag

Jól értem, hogy most a bétában az eredetileg tervezett tájékozódás segítő módszer (iránytű) mellé rakták vissza (némi korlátozással) a minimap -et, és nem helyette? Kipróbálnám az új elképzelést is, de gondolom, ezek a módosítások már a PC -s verzió bétájába is bekerülnek.

(#871) regener: Ez megvan, persze, és az MW (2019) kezeli is natív módon. De a cross-platform az input eszköz alapján párosít, így egér-billentyűzetesként leginkább PC -s játékosokkal fog egy csapatba sorolni - akkor pedig ott vagyok, ahol a part szakad.
Abban bízom, hogy ha dedikált szerverek lesznek, könnyebben szűrhetők ezek a nem kívánt elemek.

(#891) soo277 válasza oriic (#885) üzenetére


soo277
őstag

Kisirhatnák a dedikált szerokat is :D :B

BT: wersoo#21211

(#892) regener válasza soo277 (#891) üzenetére


regener
veterán

Meg a mod toolst :D

(#893) KaitouP


KaitouP
veterán

A Beta ma este véget ér, viszont hétvégén újra játszhatunk a játékkal, amihez ezúttal már a Xbox és PC tulajdonosok is csatlakozhatnak.
Az Infinity Ward frissítette a második hétvége menetrendjét, ami végül így néz ki:

Early Access: Xbox and PC – 10AM PST September 19th – 6PM PST September 20th. Also during this time is the Open Beta for PS4 players.
Open Beta: ALL PLATFORMS – 6PM PST September 20th – 10AM PST September 23rd

Day 4 Recap: [link]

(A PST 10AM az magyar idő szerint este 19 óra, innen tudtok kiindulni a többihez.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#894) soo277 válasza regener (#892) üzenetére


soo277
őstag

Azaz, egy pár évig nem is kellene másik cod :DD

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#895) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a Realism mód zseniális, az egyik legjobb újítása a játéknak. :C Mentem is egy combosabb kört, ha valakit érdekelne: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#896) yozsee11 válasza KaitouP (#895) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ez mellett lesz még HC is, vagy azt váltja a realism?

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#897) KaitouP válasza yozsee11 (#896) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudtommal (és a logika is ezt diktálja) váltani fogja a hardcore módot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#898) BerserkGuts válasza Con Troll (#818) üzenetére


BerserkGuts
őstag

2d radar hack nélkül mi lesz majd piff xD

COD WWII-ben pedig elég nagy fegyver hogy tudom merre kell leszedni de így vakon elég nehéz lesz

Your PSN code is: 545J-C8N8-8LF5

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#899) Con Troll válasza BerserkGuts (#898) üzenetére


Con Troll
senior tag

Engem így, hogy visszarakták a minimapet (ellenség lövés jelölése nélkül), megvettek. :K
Nagyon tetszik a játék összességében, remélem, PC-n is élvezetes lesz, mert nekem az lenne a fő platform. Illetve a szerver részét remélem nem b*sszák el, és minőségi online háttér lesz a játék mögött.
Mert a béta alatt azért láttam olyat, amitől felszaladt a szemöldököm. Mondjuk úgy tudom ez még peer to peer alapon ment, megjelenésre lesznek csak szerverek.

(#900) KaitouP


KaitouP
veterán

A Beta egyelőre véget ért, folytatás a hétvégén. Természetesen jöhetnek a tapasztalatok, vélemények a játék jelenlegi formájáról. :)

A második hétvége menetrendjéről itt is tájékozódhattok: [link]

Az Infinity Ward egy trailerrel is készült a soron következő, második hétvégés beta tesztre: [link]

Magyar idő szerint pedig holnap 17:00 órakor egy stream keretében mesélnek el többet a fejlesztők a játék egyik legnagyobb, és a következő beta teszt alatt bemutatkozó cross-play opcióról, amit majd ezen a csatornán tekinthettek meg: [link]

Weekend 1 Recap minden hiba visszajelzéssel, amin dolgozik az IW: [link]

Folytatás tehát szeptember 19. -én! (korai hozzáférés)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.