Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) KaitouP válasza KaitouP (#900) üzenetére


KaitouP
veterán

! FONTOS !

Akik PlayStation 4 tulajok, és kimaradtak az előző betaból, de szeretnék ezen a hétvégén mégis kipróbálni, azok már MOST előtölthetik a programot.

Továbbá, a következő követelmények szükségesek a következő beta során az alábbi platformokon:

PS4 - nem kell PS+ a betahoz
Xbox One - Xbox Live Gold szükséges a betahoz
PC - Battle Net account szükséges a betahoz

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#902) bul07


bul07
nagyúr

PC Beta honnan lehet majd letölteni
Steam?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#903) regener válasza bul07 (#902) üzenetére


regener
veterán

Csakis Battlenet appról, Steamen nem is lesz egyelőre (de lehet később sem).

(#904) bul07 válasza regener (#903) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ez hátttttt
Megint egy újabb kliens :(((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#905) oriic válasza bul07 (#904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már a legutóbbi rész is B.net only.

Live-Die-Respawn

(#906) KaitouP válasza bul07 (#902) üzenetére


KaitouP
veterán

Pont az előtted lévő hozzászólásban írtam le, mi kell PC-n. Innen következik, hogy onnan is tölthető.
A Black Ops 4 óta a széria a Battle.net-en keresztül működik, illetve vált le Steam-ről.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#907) SQX_Barto válasza bul07 (#904) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En Diablozom, meg mar megszoktam, most mar kb az osszes kliens megvan ami letezik (GoG-ot nem igazan hasznalom, Steamen meg bneten kivul a tobbi kb talonban van)
Betara kivancsi leszek, az MW sorozat tetszett, szoval van ra esely, hogy meg fogom venni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#908) bul07 válasza oriic (#905) üzenetére


bul07
nagyúr

Az nekem kimaradt, de fene tudja mintha annak is a BETA verziójával játszottam volna

Megnézem hátha van fiókom :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#909) gyuribácsi88

Nem találok sehol béta kulcsot, ha valaki talál linkeljen pls, max 3$-ig, thx.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#910) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#909) üzenetére


KaitouP
veterán

Platformod?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#911) oriic válasza gyuribácsi88 (#909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Random ebay eladó? [link]

Live-Die-Respawn

(#912) gyuribácsi88 válasza KaitouP (#910) üzenetére

Már én is olyan hülye leszek, mint a sok tökfej akik face csoportokban társakat keresnek de soha nem írják oda a platformot. A hülyeség ragályos. :D Amúgy PC

Oric; a 4 dollár nem 3 :N

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#913) GSP


GSP
aktív tag

Hiányzik már az a kampány mód... :K

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#914) EczkE


EczkE
addikt

PS-en ugyan azzal a klienssel lehet majd jatszani most hetvegen is vagy ujat kell letolteni?

Asszem mindenféleképpen!

(#915) SH4D0W2011 válasza EczkE (#914) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha jól tudom ugyanaz.

(#916) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#912) üzenetére


KaitouP
veterán

Próbáld meg ezt, elég magas a seller rating, de azért csak óvatosan: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#917) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek nincs fölös kulcsa PC-re? :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#918) KaitouP válasza EczkE (#914) üzenetére


KaitouP
veterán

Marad a kliens.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#919) KaitouP


KaitouP
veterán

Hivatalosan M, azaz mature besorolást kapott a játék, és az alább olvasható ESRB rating alapján jogosan:

"Ez egy first-person shooter, amiben a játékos olyan különleges erők katonáinak, szabadságharcosok bőrébe bújik majd, akik terroristák ellen harcolnak. A játékosok különböző harci küldetésekben vesznek részt, például túszmentésben, menekülés/beszivárgásban háborús övezetekbe, vagy ellenséges bázis megtámadásában. A karakterek gépfegyvereket, sörétes puskákat, mesterlövész puskákat, és robbanószereket használnak hogy megöljék az ellenséget, őrületes akcióban. Egyes szituációkban a játékosnak gyorsan döntést kell hoznia és megállapítania, hogy mely karakterek terroristák, vagy csak ártatlan szemlélők.
A harcélményt fokozza a realisztikus fegyvertűz, halálsikolyok, és vérfröcsögés. A mesterlövész puskák magasabb sebzést, fejvesztést, végtagvesztést okoznak. Egyes jelenetek a játékban arra sarkallják a játékost, hogy olyan döntéseket hozzanak meg, amivel befolyásolják az ellenség viselkedését: pisztolyt használni hogy megfélemlítse a gyanúsított családját egy kihallgatás során, úgy időzíteni a cselekedeteket, hogy megelőzze hogy a terroristák túszokat lőjenek le (ezeket a játékos elbukhatja egy elhibázott akció során). Egy jelenet a játékból éppen azt ábrázolja, hogy a játékos által irányított karaktert kihallgatják/kínozzák "vízkúrával" (waterboarding): ha a játékos a "megfelelő" dialógust választja ki, akkor egy fogvatartottat lát kivégezni. Átvezető jelenetekben különböző erőszakos cselekedetek jelennek meg: robbanószerrel ellátott mellénnyel végeznek ki túszt, civilek (gyerekekkel együtt) gáz-támadásban halnak meg. Egyes jelenetek terroristákat mutatnak, akik éppen megfélemlítenek, és ritkább esetekben megtámadnak vagy lelőnek fiatal karaktereket (például fogvatartott kisfiút látunk, fiatal testvérpárt támadnak meg a saját otthonukban - a játékos behatással van rájuk, hogy védekezzenek). A játék tartalmaz olyan multiplayerben megtalálható jelvényeket, amelyeken marihuána és dohányzás látszik, egyéb illusztrációkon pedig részlegesen látszódik női mell és fenék. Olyan szavak, mint például a "fuck" és "shit", megjelennek a dialógusokban."

Forrás: charlieINTEL

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#920) k-adi válasza KaitouP (#919) üzenetére


k-adi
nagyúr

spoiler? :D

(#921) KaitouP válasza KaitouP (#900) üzenetére


KaitouP
veterán

Helyesbítés: a stream 19 órakor lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#922) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhetnek az olcsóbb bundle kulcsok. RTX kártyák mellék COD: MW jár mostantól. [link]

Live-Die-Respawn

(#923) KaitouP


KaitouP
veterán

Exkluzív jutalmat kap az aki játszik a Beta-val és eléri a 10-es szintet: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#924) Corpuscle válasza KaitouP (#923) üzenetére


Corpuscle
őstag

Korábbi codokból kiindulva ez nem tűnik teljesíthetetlennek. Már csak az a kérdés, mennyire jó a fegyó.

(#925) KaitouP válasza Corpuscle (#924) üzenetére


KaitouP
veterán

Az első nap 1,5-2 (de lehet ennyi se) óra alatt elértem a lvl. 10-re, szóval piskóta az egész.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#926) KaitouP


KaitouP
veterán

Hírmorzsák:

2,4 GB méretű patch érhető el a Beta verzióhoz, ami többnyire hibajavításokat tartalmaz: [link]

Ezentúl minden megjelenés utáni tartalom elérhető lesz minden platformon egyszerre: [link]

A PlayStation-Activision partnership azonban nem ér véget, a PS4 tulajok "izgalmas" Day 1 előnyt kapnak - hogy ez mit jelent, azt még nem fejtették ki: [link]

Hogyan fog működni a cross-play? Erről is beszéltek a fejlesztők: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#927) BandiHUN válasza KaitouP (#926) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó kis rész lesz ez...várom már végre a bétát PC-n.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#928) Acheron válasza KaitouP (#926) üzenetére


Acheron
őstag

A Cross-play cikkben említett COD accountot akkor is létre kell hozni a játékhoz, ha regelve vagyok a Battle.net -en, vagy ezt automatikusan átveszi? (a regisztrációs oldalon úgy látom, hogy akár a steam accountommal is regelhetnék)

(#929) bul07


bul07
nagyúr

Van e részletezve valahol hogy a három vehető verziók mibe tér el? A megvehető három verzió

Bár nincs az a játék amiért 100€ egyszerre kiadjak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#930) SH4D0W2011 válasza bul07 (#929) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

oriic pont írta nemrég, hogy videókártyákhoz fognak adni kulcsot, azokból biztosan lesz eladó akár hardveraprón is.

Szerk.: az Operator Edition plusz operátor skineket és egy kés skint ad, ezek semmilyen előnnyel nem járnak, az Enhanced pedig ezek mellett 3.000 CoD pontot. Ha hidegen hagynak a skinek, bőven elegendő az alapkiadás, a pályák, fegyverek ingyen fognak érkezni a későbbiekben mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#931) Acheron válasza bul07 (#929) üzenetére


Acheron
őstag

Pl hivatalos oldal, pre order
Ezen kívül vannak special edition -ök, de 200 USD (nálunk EUR...) nekem pl már sok, éjjellátó ide vagy oda :B
Ahogy az előttem szóló fórumtárs írta, ha nem vagy rákattanva a skinekre, az alapban minden egyebet megkapsz.

(#932) SH4D0W2011 válasza Acheron (#931) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Dark Edition-t egyébként szerintem én is vissza fogom mondani, jól mutatna a polcon az éjjellátó az biztos, de ennyit azért nekem nem ér.

(#933) bul07 válasza SH4D0W2011 (#930) üzenetére


bul07
nagyúr

(#931) Acheron
Köszi mindketőtöknek

Az ilyen gyerekes színezzük a fegyver dolgokból már rég kinőttem így az nem izgat

Na meglátjuk milyen lesz a BETA és hogy a nepperek menyiért fogják a kulcsot nyomni az aprón :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#934) Acheron válasza SH4D0W2011 (#932) üzenetére


Acheron
őstag

Én csak azért gondolkodtam rajta, mert ez az egyetlen kiadás, hol a PC -s verzióhoz is van doboz (eddig mindből volt dobozos példányom (is)), az éjjellátó csak grátisz lett volna, de azért 200 EUR az 200 EUR, inkább kiteszek egy konzolos dobozt a többi közé :B
A gameplay -eket elnézve a YT -on úgy érzem, erősen hozni fogja az eddigi kedvenc MW2 szintjét multiban, erősen várom az early access kezdetét (PC). A fegyverek testreszabhatósága különösen tetszik (tudom, nagyon más, de a Crysis rémlett fel a múltkor bennem), arra azért kíváncsi leszek, a megjelenésen kívül a használhatóságot mennyire fogják befolyásolni a módosítások (távolság, sebzés, stb)
Btw, egyes és sorozatlövés között lehet váltani?
(#933) bul07: Az operator skinek azért túlmutatnak a színezgetésen, egyrészt az azóta (legalábbis a fanoknak) ikonikus első MW részből vettek ki három karaktert, akinek a "bőrébe lehet bújni", másrészt - amennyire tudom - az operátorok egyedi kivégzési móddal is bírnak, ami elég látványos tud lenni. Szóval ha valaki nagyon fan, simán megéri a + 20 EUR, azt pedig, hogy 3000 COD pontot mire lehet beváltani, (őszintén) nem tudom, így egy rajongónak az is megérthet akár + 20 EUR -t. :F Én pl még gondolkodom, hogy upgrade -elem az előrendelést legalább az operator edition -ra (de azért próbálom visszafogni magam :D )

[ Szerkesztve ]

(#935) Acheron


Acheron
őstag

Csak kíváncsiságból felnéztem a Battle. net oldalára. és feltűnt, hogy a Windows (PC) gépigény még mindig nincs megadva. Ez máshol esetleg megjelent már hivatalos forrásból?

(#936) KaitouP válasza Acheron (#928) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindenképpen kell egy Call of Duty account is, amit összeközhetsz valamelyik másik fiókoddal.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#937) KaitouP válasza Acheron (#934) üzenetére


KaitouP
veterán

1. Jelentősen befolyásolja a használhatóság az, hogy milyen fegyverrel milyen kiegészítőt teszel. A kiegészítők listája népes, az pedig te döntésed, hogy azokat a bizonyos mérlegeket milyen irányba akarod billenteni, a fegyver melyik tulajdonságát akarod kihangsúlyozni.

Kisebb recoil-t akarsz? Nem gond, ám minden egyes pozitív irányba történő javításnak ára van, neked kell eldöntened, a játékstílusodnak megfelelően, hogy megéri -e. Avagy minden kiegészítő egy pro és kontra effektet ad.

2. Lehet a lövés típusán változtatni, függően attól hogy engedi vagy sem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#938) KaitouP


KaitouP
veterán

Felvettem a kapcsolatot a Magnew-al, hogy megkérdezzem, mi a helyzet a játék egyéb változatainak (pl. Precision Edition) forgalmazásával, ugyanis a mai napig egyetlen konzolbolt kínálatában nem találhatóak meg - amint kaptam választ, megosztom itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#939) KaitouP válasza k-adi (#920) üzenetére


KaitouP
veterán

Áh, ennyi infót bármelyik játék bármelyik előzetes gameplay videójában lelőnek, szerintem nem gáz. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#940) Acheron válasza KaitouP (#937) üzenetére


Acheron
őstag

1, Köszönöm, ezek szerint szeretni fogom ezt a funkciót - próbálni még ugyan nem tudtam, de a YT videók alapján jóval bővebb állítási lehetőséget feltételezek, mint az MW2, MW3 részekben volt lehetséges. Holnapután meglátjuk PC -n is :K
2, Nagyon hasznos, sokkal jobban közelíti a valóságot - és bizony ott nagy a különbség.

(#941) Pahli válasza KaitouP (#937) üzenetére


Pahli
tag

''ám minden egyes pozitív irányba történő javításnak ára van''
Én nem ''aggódnék'', minnyá elkezdenek sírni ezért is a konzolosok, azt máris csak pozitívumokat fognak adni az attachments-ek.

[ Szerkesztve ]

(#942) zzola


zzola
félisten

~2 euróért találtam béta kulcsot, de pár nap múlva lesz nyílt béta, akkor még ezt a pénzt sem éri meg...

(#943) Polllen válasza KaitouP (#926) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért kíváncsi leszek a konzol 60 fps vs pc 240 fps összecsapásra... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#944) oriic válasza zzola (#942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A béta kulcs két extra nap játékidőt ad az open bétához képest.

Live-Die-Respawn

(#945) zzola válasza oriic (#944) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Na erre nem is gondoltam. :))

(#946) Deck válasza Polllen (#943) üzenetére


Deck
titán

Szerver oldalon lesz korlátozva nem?

Meg persze aki COD-ozna konzolon ezzel az vehet alacsony input lagos monitort. Tudom itt sokan úgy játszunk (én így is úgy is) de a legtöbben tv-n.

Másik amire kíváncsi leszek, hogy mennyi csalás lesz PC oldalról és tudnak-e tenni majd valamit ellene. Vagy csak a szokásos duma ment.

PS5

(#947) Corpuscle válasza oriic (#944) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nálunk (Xbox) van valami teendő? Előrendelés megvan.

(#948) oriic válasza Corpuscle (#947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi. Preloadra varunk. Talan ma este 7tol mar el.

Live-Die-Respawn

(#949) KaitouP válasza Acheron (#940) üzenetére


KaitouP
veterán

1.Ez a Gunsmith nem egy újkeletű dolog, eddig is voltak attachmentek a fegyverrel, ugyanúgy pozitív/negatív effekttel. Szimplán csiszoltak a rendszeren kicsit, részletgazdagabbá tették.

2. Valóban, illetve a nagyobb pályák meg is indokolják ezt a funkciót. (Bár én egy full-auto módba állított fegyverrel is tudok rövid sorozatokat lőni, ha arra van szükség.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#950) KaitouP válasza Pahli (#941) üzenetére


KaitouP
veterán

Tévedésben vagy. Senki sem aggódik, továbbá nem kifejezetten a konzolosok fognak "sírni". Minden kiegészítő minden játékban eddig is pozitív/negatív hozadékkal járt, most csupán részletgazdagabbá, reálisabbá tették a játék ezen területét is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.