Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) KaitouP


KaitouP
veterán

Ha valaki meghallja, "Call of Duty", kinek ne jutna eszébe az ikonikus Captain John Price, nem igaz?
Ezúttal nem csak a soron következő játékban, hanem akciófigura formájában is tiszteletét teszi, így aki mindenképpen szeretné, hogy Price kapitány őrizze álmát valamelyik polcról, az Amazonon keresztül megrendelheti: [link]

Más: Az Infinity Ward megosztott volt a Modern Warfare 2, "No Russian" missziója kapcsán, azonban a Modern Warfare reboot is tartogat "intenzív" pillanatokat: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#702) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Találtam egy ilyet, szerintetek?

Minimum Requirements, Predicted
OS: Win 7 64
Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320
Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
System Memory: 8 GB RAM
Storage: 50 GB Hard drive space
DirectX 11 Compatible Graphics Card

Recommended Requirements, Predicted
OS: Win 7 64
Processor: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz / AMD Ryzen R5 1600
Graphics: AMD Radeon RX Vega 56 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
System Memory: 16 GB RAM
Storage: 50 GB Hard drive space

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#703) KaitouP


KaitouP
veterán

Lesz Ground War mode is a Beta teszt során: [link]

Rankedre viszont nem számíthatunk a játék indulásakor: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#704) KaitouP


KaitouP
veterán

További részletekbe avatta be a játékosokat az Infinity Ward a Modern Warfare cross-play lehetősége kapcsán, ezek közül pár:

- PC -n, kontrolleres vezérléshez lesz aim assist
- Szigorúan periféria alapú szűrés lesz a matchmaking során, amivel viszont egyelőre a Beta során úgy néz ki, nem fogunk találkozni
- Megpróbálják megtalálni a módját hogy kizárják és tiltsák konzolok a XIM eszközök használatát, ami kontrollernek "hazudja" az egér + billentyűzet vezérlést

Továbbiak itt: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#705) Deck válasza KaitouP (#704) üzenetére


Deck
titán

Úgy látszik komolyan veszik a dolgokat ami jó hír. Nem mint a BO4 esetén. XIM és társai esetén remélem végleges bann lesz a jutalom.

PS5

(#706) Dave567 válasza Deck (#705) üzenetére


Dave567
addikt

Ja, csak ne a játék meg az élmény kárára menjen ez a sok hülyeség.

(#707) Deck válasza Dave567 (#706) üzenetére


Deck
titán

Pont, hogy jobb lesz.

PS5

(#708) Dave567 válasza Deck (#707) üzenetére


Dave567
addikt

Legyen úgy, csak ne legyenek cheaterek sehol. :DDD

(#709) Deck válasza Dave567 (#708) üzenetére


Deck
titán

Az viszont kérdéses.

PS5

(#710) Gergo28 válasza KaitouP (#704) üzenetére


Gergo28
tag

Kíváncsi vagyok a játékon belül hogyan oldják meg, mert nekem van egy logitech xbox kiosztású kontrollerem és ha be van dugva akkor mindent úgy mutat mintha azzal irányítanám (eddig minden játéra igazvolt ami támogatta az ilyen kontrolleres irányítást) holott ugyan úgy bill+egérrel tudom és nem áll át, szóval a kontroller marad a fő.

(#711) Jano 87 válasza b. (#50) üzenetére


Jano 87
csendes tag

Írd már meg azt hogy hol rendelted elő. És még valami amennyiben a Battle.net-en rendelted elő úgy írd már meg azt is hogy az előrendelésnél már levonja a számládról a játék árát a 3 közül amelyiket előszeretnéd rendelni, vagy sem. Mert én próbáltam előrendelni de nem tudtam, ezért feltételezem azt hogy azért nem mert nem volt elég pénz a számlámon, és emiatt nem engedte előrendelni a kiválasztott verziót.

(#712) b. válasza Deck (#705) üzenetére


b.
félisten

Az a gond, hogy a XIM re egy frissítés/ patch és már újra működni fog COD alatt :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#713) b. válasza Jano 87 (#711) üzenetére


b.
félisten

szia! Simán a Battle.net appon keresztül rendeltem elő.
Igen, levonta egyből az összeget,sima vásárlásnak minősül az előrendelés is.Paypal van hozzá rendelve a Battle.nethez nálam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#714) Deck válasza b. (#712) üzenetére


Deck
titán

Igen ez valószínű de ha előtte amint érzékeli repül a bann a fiókra akkor jó lenne.

PS5

(#715) b. válasza Deck (#714) üzenetére


b.
félisten

Azt nem hinném, hogy megteszik, hogy végeleges ban-t tolnak rá, mert szerintem elég káosz lesz ez a vegyes lobby dolog és az hogy rengeteg féle egérrel és billentyűzettel / átalakítóval fognak emberek konzolon át játszani amire eddig nem volt példa és senki nem próbálta még ezt így kezelni. Ezt kiszűrni anélkül, hogy ebből ne legyen vita/ reklamáció szerintem szinte lehetetlen lesz, de én örülnék neki, ha sikerülne.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#716) Deck válasza b. (#715) üzenetére


Deck
titán

Külön kiemelték a xim-es dolgot így valahogy csak tudják érzékelni. Ha meg valaki ilyet használ és kapná a végleges bant akkor így járt. Megérdemlik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#717) KaitouP


KaitouP
veterán

Story trailer jön nemsokára: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#718) KaitouP


KaitouP
veterán

Visszatérnek a weapon charm-ok: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#719) Deck válasza KaitouP (#718) üzenetére


Deck
titán

Nyami :P

PS5

(#720) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#718) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én szeretem ezeket a vackokat. :D

(#721) b. válasza SH4D0W2011 (#720) üzenetére


b.
félisten

BO4 ben is vannak elég jók :) kedvencem a sószóró :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#722) Laby válasza KaitouP (#718) üzenetére


Laby
senior tag

Ez fontos, remélem lesznek rikító rózsaszín vagy világító piros "álca" festések is a fegyverhez és persze farsangi bál ruhák. :U ;]

(#723) SH4D0W2011 válasza Laby (#722) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azért a kettő nem ugyanaz. :U

(#724) Laby válasza SH4D0W2011 (#723) üzenetére


Laby
senior tag

Jó, valóban más egy kicsit.
Csak remélem itt nem mennek el olyan idióta irányba, mint a WW2-nél (ahhoz tudok csak hasonlítani, azzal játszottam), hogy totálisan indokolatlan és kabalának nem nevezhető dolgokat lehetett feldobálni rá.
Elfogadom, hogy valakinek tetszenek ezek, nekem egy bizonyos szintig teljesen oké, de amikor már nagyon baromság irányba megy az egész azzal nem vagyok kibékülve.

(#725) SH4D0W2011 válasza Laby (#724) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egyetértek egyébként. Az ilyen fityegők nekem tetszettek, még ha totál értelmetlen kekszet is akasztottam a fegyverre, mégsem éreztem annyira soknak, mint a dinnyearcfestésű rózsaszínfegyveres táncikáló idiótaságokat meccs után, az azért elég illúzióromboló. Én is bízom benne, hogy a MW visszafogottabb lesz.

(#726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#727) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#725) üzenetére


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#728) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#727) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Láttam-láttam, ez még korrekt szerintem. :)

(#729) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#730) KaitouP válasza oriic (#729) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért az már kicsit túlzás, hogy a launch-ig tartó időszakra is roadmap-et állítanak ki. :DDD Persze rövid, és informatív.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#731) k-adi válasza KaitouP (#730) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem csináljunk egy roadmap-et a pre-launch roadmap-hez, hogy aztán majd legyen dlc roadmapnek is hely rögtön launch után -.-

(#732) SH4D0W2011 válasza k-adi (#731) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Neked mi bajod? :)

(#733) soo277 válasza SH4D0W2011 (#732) üzenetére


soo277
őstag

De azért tudod .hogy ez lesz :((( :((( :(((

BT: wersoo#21211

(#734) Deck válasza k-adi (#731) üzenetére


Deck
titán

Most ezzel mégis mi baj? Összefoglalták amit eddig is tudtunk.

PS5

(#735) k-adi válasza Deck (#734) üzenetére


k-adi
nagyúr

nincs ezzel gond, tök jó hogy dolgozik a marketing team

(#736) KaitouP válasza k-adi (#731) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, pont ezt érzem én is. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#737) Deck válasza KaitouP (#736) üzenetére


Deck
titán

Jók a roadmap-ek mert tudni lehet mi jön :)

PS5

(#738) Dave567 válasza KaitouP (#718) üzenetére


Dave567
addikt

Oké, és ennek mi értelme? Hozzá tesz valamit a játékhoz? :W

(#739) SH4D0W2011 válasza Dave567 (#738) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szimpla customization, hogy a játékos a saját ízléséhez alakíthassa kicsit akár a fegyverét, karakterét, stb. Ezt teszi hozzá.
Oké, ~15 éve a CoD: UO, CoD 2-ben jól megvoltunk ilyenek nélkül, akkor még csak a játékról szólt a játék, de változnak az idők, új trendek jönnek, és ma már szerintem nincs multis cím customization nélkül. Nyilván ha nem akarod, nem kötelező használni szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#740) Deck válasza SH4D0W2011 (#739) üzenetére


Deck
titán

Nem is értem miért sírnak miatta mikor nem kötelező használni sem ezeket, sem a skineket. Csak egy lehetőség. Bezzeg ha nem lennének akkor meg az lenne a probléma :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#741) SH4D0W2011 válasza Deck (#740) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Erről az egészről ez jut eszembe. :D

(#742) Dave567 válasza SH4D0W2011 (#739) üzenetére


Dave567
addikt

Oké, ~15 éve a CoD: UO, CoD 2-ben jól megvoltunk ilyenek nélkül, akkor még csak a játékról szólt a játék, de változnak az idők, új trendek jönnek, és ma már szerintem nincs multis cím customization nélkül.

És vissza is sírom azt az időt, nem ment semmi a játék kárára, tudtak is normális játékot csinálni...
Na mindegy SZVSZ...

(#743) Deck válasza SH4D0W2011 (#741) üzenetére


Deck
titán

Nekem is :D

PS5

(#744) Deck válasza Dave567 (#742) üzenetére


Deck
titán

Ha neked az a normális akkor mi akadályoz meg benne, hogy azokkal játsz? Nem kell az ujjakkal, nem kötelező.

PS5

(#745) soo277 válasza Deck (#744) üzenetére


soo277
őstag

De az ember akkor is megveszi,kiváncsiság képpen,és rádöbben bukott 60ojrót

BT: wersoo#21211

(#747) Dave567 válasza Deck (#744) üzenetére


Dave567
addikt

Nem akadályoz meg benne semmi, pusztán meg jegyeztem, fölösleges bele az ilyen csicsa, nem ad semmi pluszt, és még nem is néz ki jól...

(#749) jozefgucci1 válasza Dave567 (#747) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Teljesen felesleges ,de sajnos ma már minden játékban benne van . Anno ugye a COD4-ben is bekerült a gold fegyverekkel , mennyit kelet szívni mire shotival meglett a 150 fejes :DDD Sajnos a legtöbb játékosnak már nem elég csak a killek az élmény miatt játszani , nekik kel valami + cél pl valami buzis skin amiért körmönfont küldetéseket csinálhatnak :DDD lásd pl PubG

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#750) KaitouP válasza BerserkGuts (#748) üzenetére


KaitouP
veterán

Az ilyen meleg meg forró meg Google kereséses "call of duty gay" keresőszavas linkeket hanyagoljuk a topikból!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.