Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) KaitouP válasza polgi803 (#345) üzenetére


KaitouP
veterán

Én szerettem a wallrunning, jetpack játékmechanikát, adott egy extra fűszert és nehézséget a movementhez, és őszintén remélem, hogy a következő Black Ops-ban visszahozzák majd jövőre.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#352) Zjunior válasza Gebriel (#350) üzenetére


Zjunior
veterán

Apexal jatszok csak 2 honapja:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#353) BandiHUN válasza KaitouP (#351) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na igen,nekem is tetszett,szerintem egyébként azok csőrét piszkálta,akik földhözragadtak voltak,nem tudtak jól mozogni...hát igen,sok profi földharcost le lehetett gyakni akrobatikázva,stb.
Egyébként reggel néztem a lentebbi 2 órás gémpléjt,és ha már mozgás,sokszor benne van ám,hogy a csórikám ugorna fel valahol,de NEM tud,mert egy konténerre nem mész fel,csak ahol akarták,és van valami láda!Közben a BO4-ben lehet...és nemegyszer fordul be,és ütközik fake ajtóba,ami nem nyitható,bár vannak lehetőségek,több,mint az MW-ben annó,de mégis sokkal "csövesebb" nekem a map.Ez vissza fog ütni azzal,hogy lesz GL,és a gránátokat is nyomják a vidiben,a simát és a gázgránátot,hát ilyen rendszerben nehéz lesz ezeken a szűk folyosókon mit kitalálni...nekem túl kevés a lehetőség,túl sok kemphelyet is látok,ami cumi lesz,ha még a pár utat bevédik majd.

Nem tetszik ez a rész egyáltalán,túlságosan is ódivatú nekem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#354) polgi803 válasza BandiHUN (#353) üzenetére


polgi803
őstag

...nem vagyok biztos benne, hogy nem rám céloztál, de minden esetre nem vagyok földhözragadt, vagy nem tudtam jól mozogni...egyszerűen kicsit sem jön be az ilyenekkel "fűszerezett" játék.

(#355) KaitouP


KaitouP
veterán

Campaign gameplay "nemsokára", további ismerős arcok is visszatérnek Captain Price mellett: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#356) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#357) BerserkGuts válasza Zjunior (#352) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Játszál is jó sokat viszlát. Fosnajtozzál is sokat.

Pattogsz mint kecskeszar......

Mondhatom szép volna ha a te nemzedéked csinálná.

Nagyon hiteles katonai játék lenne belőle.

Dzsíhádzsóék ugrálnának mint marió a rózsabokorban.
Az hiányzik még csak kékmanatündefos meg dzsedimester harc na menjél már a p#$ba.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#358) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A stopping power rounds-hoz mit szóltok? (Töltődik egy világoskék csík, ami ha maxon van, be lehet tárazni az erősebb lőszert. Halálig tart az effekt.)

(#359) KaitouP


KaitouP
veterán

Lesznek dedikált szerverek: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#360) b. válasza KaitouP (#359) üzenetére


b.
félisten

Ez nagyon jó hír ! :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#361) KaitouP válasza b. (#360) üzenetére


KaitouP
veterán

Az bizony, és ha ezt úgy is kapjuk meg, ahogy szeretnénk, akkor ez egy nagy pro érv a játék mellett. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#362) SZKEBE75 válasza KaitouP (#359) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Na ez az ami igazán hiányzott a jelenlegi játékokból!
Ez hatalmas hír. :Y
Végre megint lesznek Magyar szerók,ahol van 5ping.

servers at 60Hz or higher. Bumm kérek 120-ast!

Így már erősen vételes leszz,pedig tíz éve nem codoztam már.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#363) KaitouP válasza SZKEBE75 (#362) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért még módjával az örömködéssel, hogy olyan módon lesznek és akkora számban magyar szerverek, mint annak idején, továbbá nem kaptunk információt a tick rate-ről, csak az előző rész kezdeti alacsony 20 Hz-jéről írtak. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#364) Deck válasza KaitouP (#359) üzenetére


Deck
titán

Ez mire is jó? :D

PS5

(#365) KaitouP válasza Deck (#364) üzenetére


KaitouP
veterán

A peer to peer rendszerhez képest stabilabb, biztosabb, gyorsabb online élményt kinálhat, főleg, ha a te országodban is van ilyen szerver az adott játékhoz. A P2P elméleti síkon jó, de a gyakorlatban, amikor a legjobb minőségű host-ot keresi, ez nem mindig valósul meg.
(BTW, tudomásom szerint már egy ideje nem P2P van a játékban. )
Előny továbbá hogy adminként van irányításod a szerver felett, de szerintem jelen játék esetében erről szó sem lesz, de majd kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#366) Deck válasza KaitouP (#365) üzenetére


Deck
titán

:R :R

PS5

(#367) KaitouP


KaitouP
veterán

Minden Operator-nek külön személyisége, megjelenése, kivégző mozdulata, hangja és skin-je lesz: [link]

A Ground War mód nagy pályákon, járművekkel, 64+ játékossal fog jatszodni: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#368) Con Troll


Con Troll
senior tag

Több éve van már dedikált szerver a codokhoz, de félreértés ne essék, ez alatt nem a cod4-es időkből ismerős dedikált szervereket kell érteni. Arra kevés esélyt látok, hogy az ott megszokott rendszer bármikor is visszatérne.
Hazánkban nincs és nem is volt dedikált szerver a legutóbbi codokhoz, legközelebb Németországban szokták fellőni a szerveket.

(#369) KaitouP válasza Con Troll (#368) üzenetére


KaitouP
veterán

Erre akartam utalni pár az utóbbi hozzászólásaimban, igen. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#370) KaitouP


KaitouP
veterán

Mégegyszer minden, amit tudni kell a játék közelgő bétájáról:

- Elérhető lesz PS4, Xbox One és PC platformokon
- Első hétvége: CSAK PlayStation 4 platformon:
---> Előrendeléses korai hozzáférés dátuma: Szeptember 12-13.
---> Nyílt béta: Szeptember 14-16.

- Második hétvége: MINDEN platformon:
---> PlayStation 4: Nyíit béta - Szeptember 19-23.
---> Xbox One: Korai hozzáférés - Szeptember 19-20. / Nyílt béta: Szeptember 21-23.
---> PC: Korai hozzáférés - Szeptember 19-20. / Nyílt béta: Szeptember 21-23.

- Korai hozzáférés szerzésének a módja:
---> Digitális előrendelés esetén nincs szükség kódra
---> Fizikai kópia esetén kódot kapnak az előrendelők az üzlettől, ahol előrendelték a játékot. A kapott kódot a http://www.callofduty.com/beta oldalon kell majd regisztrálni, majd az e-mailben kapott beta tokent a megfelelő platformon használni

- Előtöltési lehetőségről később, a béta dátumához közel lesz majd több inforációnk

Forrás: charlieINTEL

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#371) k-adi válasza Corpuscle (#358) üzenetére


k-adi
nagyúr

Halálig tart az effekt.

Nem csak 1 tárig tart ki? lehet én tudom rosszul, kérdem

(#372) KaitouP


KaitouP
veterán

A Point Man nevű perk segítéségével a Killstreak-eket Scorestreak-ekké változtathatjuk: [link]

A Spec Ops mód egyfajta "folytatása lesz" a campaign módnak: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#373) Corpuscle válasza k-adi (#371) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vártam a kérdést. :D Amit láttam gamplayben sajnos töltésre már nem volt ideje a playernek. Ezért írtam ahogy. Azt tudom még elképzelni, hogy a birtokolt lőszer mind ilyen. Vagy ahogy te írod, csak az adott tár. De ez lehet csak számomra új és korábbi részekben már volt hasonló. BO1 és BO4 közötti részek kimaradtak nekem.

(#374) k-adi válasza Corpuscle (#373) üzenetére


k-adi
nagyúr

én is csak olyan gameplayt láttam eddig, ahol 1 tárig jut a player aztán elhasal :D akkor ezt majd ki kell tesztelni

(#375) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#376) SH4D0W2011 válasza k-adi (#374) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Volt erről szó egy videóban, akkor egy tárat mondtak. Ha közben újratöltesz, akkor a hátralévő töltényeket abból a tárból lövöd ki.

(#377) BerserkGuts válasza KaitouP (#370) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez mehetne első hszbe.
Nagyon jó köszi.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#378) Dave567


Dave567
addikt

Boltban mikortól lesz elérhető?

(#379) oriic válasza Dave567 (#378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A megjelenes napjan.

Live-Die-Respawn

(#380) Dave567 válasza oriic (#379) üzenetére


Dave567
addikt

Az oké, de nem lehet elő rendelni, nem lesz Póló vagy Steelbook vagy figura ha elő rendelem?
Vagy már nincs ilyen ? :D

(#381) KaitouP válasza Dave567 (#380) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyelőre egyetlen egy kiadás, mégpedig a standard rendelhető elő. Remélhetőleg nemsokára megjelenik a steelbookot is tartalmazó Precision Edition a hazai üzletekben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#383) SH4D0W2011 válasza oriic (#382) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az Activision miatt lenne meglepő? Mert egyébként elég nagyot mennek ezek az ingyenes BR játékok.

(#384) KaitouP


KaitouP
veterán

További részletek a Spec Ops móddal kapcsolatban - Squads mód, járművek, Ground War mode pályák is játszhatóak lesznek: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#385) k-adi válasza oriic (#382) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem ez a meglepő hanem ez: It will be downloadable as a separate game

a ground war-al amúgyis tesztelik a sok vs sok terhelést, egy BR mód meg kb csak félév extra fejlesztés lenne, vagy átlopják a blackoutot :K

(#386) k-adi válasza KaitouP (#384) üzenetére


k-adi
nagyúr

úgy bírom ezt az infó csöpögtetést... minden nap 1 új infómorzsa.... marketing 5* ;]

(#387) KaitouP válasza k-adi (#386) üzenetére


KaitouP
veterán

Valahogy tartani kell a kattintás számot. :DDD A legtöbb gamer média ilyen, szerencsére a Gamepod sokkal kulturáltabb.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#388) KaitouP


KaitouP
veterán

Félig off, de szemléltetésképp szeretném mutatni, hogy a mikrotranzakciók nagyon mennék az Activision-nél, avagy ezt 100% hogy a Modern Warfare sem ússza meg.

Activision: a Black Ops 4 magasabb mikrotranzakciós bevételeket produkált a CoD: WWII - nél: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#389) b. válasza KaitouP (#388) üzenetére


b.
félisten

Ehhez azért hozzá kell tenni, hogy a BO4 et többen vették meg és játszák a mai napig [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#390) KaitouP


KaitouP
veterán

Könyv is megjelenik a játék készítéséről:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#391) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az amerikai médiahatóság rendezvényén elhangzottak szerint előfordul, hogy a nagy kiadók olyan ajánlattal keresik meg a youtube és twitch tartalomkészítőket, hogy nyissanak lootboxokat és számukra kedvezően variálják azoknak a tartalmát. [link]

Az Activision egyik partnere a Modern Warfare reklámkampányában a CSGO-ban szerencsejátékos oldalt reklámozó Syndicate nevű youtuber, akiről később kiderült hogy tulajdonosa volt az érintett oldalnak.. [link]

1+1=?

/s

(#392) BerserkGuts válasza KaitouP (#390) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Azt miért?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#393) SH4D0W2011 válasza BerserkGuts (#392) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Itt vannak belőle képek is, artwork-ökkel, leírásokkal, stb., szerintem érdekes, én szeretem ezeket. Bár jobb helyeken az ilyeneket adják a gyűjtői kiadásokhoz. :DDD Mindegy, megrendelve.

(#394) KaitouP válasza BerserkGuts (#392) üzenetére


KaitouP
veterán

"Miért ne?" alapon jöhet, ha a könyv nem a fejlesztők piedesztálra emeléséről szól, hanem részletesen bemutatója a játék fejlesztését a kezdetektől a végéig. :) Bár jöhetne kis felárral a Precision Edition mellé, de így külön is beszerzem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#395) polgi803


polgi803
őstag

Battle Royale mód...hánynom kell...blöeee.... :U

(#396) k-adi válasza KaitouP (#394) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem könyv kell hanem dokumentum film ha már annyira isteníteni akarják magukat és a munkájukat. Nagyobbat szólna youtube.on is.

Továbbá ha könyv, akkor meg jobb helyen ezt a CE-mellé adják, nem külön.

(#397) k-adi válasza wjbhbdux (#391) üzenetére


k-adi
nagyúr

nyissanak lootboxokat és számukra kedvezően variálják azoknak a tartalmát

Hm.. most mondjam azt, hogy ezen bárki is meglepődik? Mikor kinyitja OW-ben a loot boxot és kiesik neki 4 arany? Na hogyne.

(#398) KaitouP válasza k-adi (#396) üzenetére


KaitouP
veterán

Kinek mi. Én szeretem a kezemben forgatni az igényes art bookokat, nézegetni a benne lévő rajzokat, egyebeket.
Sokkal igényesebb megoldás egy játék (vagy bármi) munkálatainak a bemutatására egy ilyen könyv.

Abban viszont egyetértünk, hogy ezt illene hozzácsapni CE mellé, vagy egy köztes csomagot kiadni a Precision Edition és a gyűjtői között, amiben a játék fémtokkal, digitális extrák + a könyv van benne.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#399) Deck válasza k-adi (#397) üzenetére


Deck
titán

Ez teljesen egyértelmű volt eddig is:D

PS5

(#400) k-adi válasza KaitouP (#398) üzenetére


k-adi
nagyúr

ilyen kéne mint a hitman-nek van (a video nem teljes, van folytatása pl. ez is marha érdekes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.