Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) huby80


huby80
senior tag

Srácok mit hallani BR mod lessz benne?

(#252) regener válasza huby80 (#251) üzenetére


regener
veterán

Remélem nem :D

(#253) oriic válasza huby80 (#251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ground war mod lesz.

Live-Die-Respawn

(#254) shotika válasza oriic (#236) üzenetére


shotika
őstag

Határozottan tetszik! A gunplay nagyon jónak tűnik, kicsit lassabb is (szerencsére), mint az utóbbi részek, de azért codos maradt. Grafika jópofa, a játékmódokból végre nem 45 féle van, hanem azok amik jók vagy régi nagy kedvencek változatai (az a 100 fős multi érdekes lesz: ). És végre nincsenek klasszik dlc-k meg season passek, amikkel széttördelik a játékosbázist.
Várom:)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#255) Deck


Deck
titán

PC-sek örülhetnek, hogy nem hal ki a játék..
Viszont mi lesz a csalókkal PC oldalról? Wall hack, no recoil stb.
Mennyire biztos az, hogy nem lesz olyan hack ami az egér billentyűzetet kontrollerkémt érzékeli és kontrolleresek ellen mennek?

PS5

(#256) shotika válasza Deck (#255) üzenetére


shotika
őstag

Mi lesz az aim assisttal konzol oldalról? Benne marad ez a legális csalás?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#257) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szerintetek ez mennyire valós gépigény ? gépigény ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#258) shotika válasza jozefgucci1 (#257) üzenetére


shotika
őstag

Még valós is lehet, a gameplayt nézegetve nincs benne igazán gépfaló megoldás, a többi csak optimalizáció kérdése. Az esetleges RTX kiegészítéshez persze kevés lesz az ajánlott, főleg 4k-ban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#259) Deck válasza shotika (#256) üzenetére


Deck
titán

Az aim assist kontrollernél nem csalás nem úgy mint az aimbot, wall hack, no recoil stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#260) shotika válasza Deck (#259) üzenetére


shotika
őstag

Azért írtam, hogy legális csalás.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#261) Deck válasza shotika (#260) üzenetére


Deck
titán

Nem, nem az.

PS5

(#262) oriic válasza jozefgucci1 (#257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs hivatalos gepigeny meg, szoval kb hasrautes szeru a lista.

Azt lehetett latni streamben hogy RTX 2080 volt a gepekben, de az nem jelent semmit nyilvan.

shotika:

Aim assist a vilag legidegesitobb dolga, csak osszezavarja a rendes celzast.

Live-Die-Respawn

(#263) BerserkGuts válasza Deck (#261) üzenetére


BerserkGuts
őstag

De segít ami előny pff mondjuk én nem sajnálom mert azzal célozni átok.

Mw2-t játszottam 1x tesómnál kontrollerrel rohadt idegesítő volt soha többet.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#264) Deck válasza BerserkGuts (#263) üzenetére


Deck
titán

Sokan élvezzük a kontrolleres játékot és kontrolleresek ellen nincs is gond ezzel.. Aki egerezni akar csakis egeres ellen mehessen de ne legyen mód ennek a kijatszására.
PC, kontroller így Konzolos kontrolleres ellen megy.. De PC-n ott a wall hack, aimbot, no recoil stb csalás lehetősége. Ezt ki lehet zárni? Van rá megoldás?
Nem hiába nem pc-n játszom a sok csaló miatt.

PS5

(#265) pRoject22 válasza Deck (#264) üzenetére


pRoject22
őstag

A codok PC-n gyorsan kihalnak, a többszázezer konzolos játékoshoz képes jó ha lesz napi szinten párezer pc játékos.

¯\_(ツ)_/¯

(#266) KaitouP válasza shotika (#256) üzenetére


KaitouP
veterán

1.Tanuljuk már meg kérlek, hogy az aim assist nem úgy "segít", mint az aimbot. Nem tehető egyenlőség jel a kettő közé.

2. Sokkal inkább hátráltatja a már magabiztosan kontrollerrel játszó játékost, mint segíteni. Talán az abszolút kezdőknek nyújt apró segítséget, de a profibbak célzását inkább hátráltatja, mint segíti.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267) huby80 válasza oriic (#253) üzenetére


huby80
senior tag

Ez a ground war mod mit takar?

(#268) Deck válasza KaitouP (#266) üzenetére


Deck
titán

Szerintem új eladási rekord lesz az új COD idén. Nagyon jónak ígérkezik. Meg milyen jó már, hogy csak 21k és nem kell Season Pass-t venni 15k-ért. :D

PS5

(#269) KaitouP válasza pRoject22 (#265) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez most is így lesz, senkinek se legyenek illúziói, hogy most a PC-s CoD játékosbázis újra felvirágzik. Bullshit. A játékosok minimum 90 százaléka ugyanúgy konzolokon fog játszani, és ha a PC - s játékos nem kontrollert használ, nem hinném, hogy túl sok játékosra lelne, legalábbis nem többre, mint az eddigi PC-s CoD-ok esetén.

HA igaz az, hogy natívan támogatja majd a játék konzolokon is az egér + billentyűzet kombót, az hozhat egy kedvező állapotot a PC-s játékosok számára, de a statisztika akkor is ugyan az lesz, hogy jóval többen játszanak konzolon, mint PC-n.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270) KaitouP válasza Deck (#268) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja, bár azért kíváncsi leszek, hogy a steelbookos Precision Edition - ért mennyit kérnek el. Itt valahol van turpisság, az Activision nem fogja elengedni azokat a ropogós 15K HUF értékű bankjegyeket. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271) KaitouP válasza huby80 (#267) üzenetére


KaitouP
veterán

Két nagy létszámú csapat feszülhet egymásnak nagy pályákon, akár különböző játékmódokban. Hasonló lehet majd a Battlefield méretű harcokhoz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#272) pRoject22 válasza KaitouP (#269) üzenetére


pRoject22
őstag

Most nekem leirtad kibővitve azt amit én leirtam neki :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#273) KaitouP válasza pRoject22 (#272) üzenetére


KaitouP
veterán

OMG, ne haragudj, neki akartam válaszolni. :DDD :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#274) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#270) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Mintha Charlie INTEL-en a szivárgásakor lett volna egy 100$-os cédula, de nem biztos, hogy jól emlékszem.
Amúgy szerintem mikrotranzakció lesz dögivel. "Operátorok" biztosan, akár supply drop rendszer, a félig poén félig akár komolyan is vehető karóra skinek amolyan CS:GO mintára, van itt bőven lehetőség, nem kell őket félteni. :DDD

Aha, meg is van.

Amúgy arra lennék kíváncsi, hogy azok a KontrolFreek cuccok GameStop only ajándékok-e. :F Amazon-on pl. nem láttam, hogy írták volna.

[ Szerkesztve ]

(#275) k-adi válasza Deck (#268) üzenetére


k-adi
nagyúr

milyen jó már, hogy csak 21k

ja milyen jó... mikor anno 12 meg 15k volt egy komplett játék és nem félévvel rá jött pár dlc.... anno.......

(#276) oriic válasza k-adi (#275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno a magyar forint is eros volt. Anno. ;]

Live-Die-Respawn

(#277) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#274) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát akkor ez ilyen 25K HUF környéke, de kérdés, hogy itthon is ennyi lesz-e. Nem bánnám, bár ez sem olcsó, viszont eddig olyan 32K forintomba került a játék évente, szóval még mindig kedvezőbb lenne így.

Lesz mikrotranzakció, az szerintem is tuti, és tennék arra is egy nagy összeget, hogy a loot boxos történet is olyan gerinctelen megoldású lesz (mondjuk önmagában az), mint most a BO4 - ben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#278) SH4D0W2011 válasza k-adi (#275) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Régen minden jobb volt. :U

(#277) GhostPetya Azt nem tudom pontosan, hogy milyen a BOIIII-é, csak sokszor látom, hogy szidják, úgyhogy remélem nem olyan lesz. :D A WWII-é viszont szerintem nem volt gáz, jó lenne, ha inkább ahhoz hasonló lenne.

[ Szerkesztve ]

(#279) Deck válasza k-adi (#275) üzenetére


Deck
titán

Már ennek is örülni kell. Eddig 35k volt SP-el együtt. Azért manapság sokkal komolyabb játékok vannak mint akkor mikor fele ennyibe kerültek a játékok. Továbbá a forint se túl erős.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#280) Deck válasza KaitouP (#277) üzenetére


Deck
titán

Annál undorítóbb nincs. Kb azóta nem játszom vele mióta ládákban van kb minden.. Most BF-ezgetek néha.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#281) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#278) üzenetére


KaitouP
veterán

A BO4 - é olyan, hogy a fegyverek nagy részét szépen bepakolták a ládába, amiből random cucc esik, ráadásul duplikálódhat, így az esélyed elég kicsi ahhoz, hogy kihúzd őket, pláne sima ládákból, ami tele van milliónyi haszontalan matricával, emblémával, outfittel, arcfestésekkel, és pár fegyver camouflage-al. Ráadásul az egyik, jelenleg leg"OP"-BB fegyver, a Peacekeeper is csak innen szedhető ki.

Ráadásul a ládákat se gyakran kaptad eddig, most, hogy bevezették a Contract rendszert, már egy fokkal jobb a helyzet, de továbbra is undorító, hogy a legjobb, érdemibb dolgok csak ládákból eshetnek, random.

A legjobb reward system az Infinite Warfare - ben volt, ott az összegyűjtött salvage (azt hiszem ez volt a neve) pontjaidból láthattad, hogy mire fejlesztész.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#282) Deck válasza KaitouP (#281) üzenetére


Deck
titán

Szerencsejáték az egész.

PS5

(#283) KaitouP válasza Deck (#282) üzenetére


KaitouP
veterán

Ebben a formában sajnos igen. :(

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#284) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#281) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát ez így tényleg elég undorító. :(

(#285) b. válasza KaitouP (#281) üzenetére


b.
félisten

ez nem egészen igaz, mert minden fegyvert elérhetővé tesznek/ tettek contracs level formában.
Egy fillért nem fizettem rá soha és az összes eddig behozott fegyver megvan, csupán azzal, hogy játszok a játékkal.Elöb utóbb mindegyiket elérhetővé teszik.
Egyébként múlt héten 40 ládát kaptam összesen esténként kb 1 óra játékkal.
Nincs benne semmi undorító, aki játszik vele sokat az megkapja a jutalmát aki meg ránéz hetente egyszer az meg nem, ennyi.ne keltsük már az értelmetlen flamet mert hülyeség azt felhozni negatívumnak hogy tele van matricákkal, Skinekkel, camokkal és nem potyog mindenkinek minden este egy új fegyver...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#286) KaitouP válasza b. (#285) üzenetére


KaitouP
veterán

Most amit ne haragudj de amit írsz, az hülyeség. Minden nap játszok, és nem egy órákat, hanem akár 3 órákat is a játékkal, MINDEN contractot megcsinálok, és eddig egyetlen egy Locus és Argus esett, az is dupliáció ellen biztosított Ultra Weapon Bribe -ból. Szórja a játék rád a haszontalan tartalmat, ellenben ami érdekes lenne, az alacsony chance - el húzható ki. Ki van ez találva, hogy költs a loot box-ra, amiből a legegyszerűbb fajta darabonként 600 forint. Ezt a rendszert nem egy játékban szidták már, csak valahol továbbléptek, az Activision meg még mindig erőlteti.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#287) b. válasza KaitouP (#286) üzenetére


b.
félisten

mint írtam minden fegyver megvan anélkül, hogy egy fillért költöttem volna rá..
PK-tigaz, hogy egy lvl 300 extra boxbol kaptam,de megkaptam ez a lényeg.
contracksból esett GRAV, S6,Tigershark,Vendetta....ezeket ezek szerint nem kaptad meg?pedig az összes az nagy operationok végén unlockolodott ki lootbox nélkül, ha kimaxoltad...

Minden mai tömegeket vonzó multiplayer játékban van lootbox, Kit érdekel, hogy szórja rám a tartalmakat? már a megjelenés előtt közölték a számokat, hogy akár mit tudom én hány évig kaphatod az új tartalmakat skineket matricákat satöbbi annyit tettek bele és terveznek beletenni. Ez hogy lehet negatívum továbbra sem értem, mert nem kötelező sem használni, sem kibontani akár egyetlen lootboxot sem, így is elég tetemes Skin/ fun/ camo /fegyvermennyiség közül választhatsz. Attól hogy te nem igényled például csillámpónis skint elég sokan menőztek vele még a BO magyar topijában is, mert fun volt.
BO4 szerintem az egyik legtartalmasabb és legjobb Multiplayer rész az utóbbi időkben remek zombi móddal és BO rendszerrel.
Naív azt gondolnotok, hogy az MW más lesz vagy komolyabb lesz. Nem lesz az. Ugyan az marad ez is, egy skin, csinosabb ruhában,kicsit más scorestreakekkel, de már most látszik az előzeteseken át hogy nem nyúlnak hozzá mélységeiben a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#288) KaitouP válasza b. (#287) üzenetére


KaitouP
veterán

"mint írtam minden fegyver megvan anélkül, hogy egy fillért költöttem volna rá.."

Na, látod, pont ez a baja ennek a rendszernek. Mások költenek egy csomót ezekre a boxokra (más kérdés az hogy meg is érdemlik) , mégsem kapják meg azt, amit szeretnének - ezért igazságtalan ez a reward system. Hangyányit másabb lenne a dolog megítélése, ha ezek a dobozok nem lennének vásárolhatóak, de jelenleg igen is azok, és ebből az egész rendszerből volt is probléma nem egy országban.

"Naív azt gondolnotok, hogy az MW más lesz vagy komolyabb lesz."

Senki nem gondolja ezt azok közül akik már sok éve játszanak a szériaval. Az Activision nem hülye, és továbbra is imádja a ropogós dollárokat, az MW - ben is meglesz a helye az extra bevételi forrásnak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#289) BerserkGuts válasza Deck (#264) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Konzolhoz is ugyan úgy van hack ne butáskodjál már puff
Kuglizd ki xbox hack very cheap 30dollárért osztogatják/hó amcsi kisgyerek fagyi pénze kb :F

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#290) Deck válasza BerserkGuts (#289) üzenetére


Deck
titán

Ps4-hez vagy one-hoz?
Nincs multi ha valaki warez konzolt használ..

PS5

(#291) b. válasza KaitouP (#288) üzenetére


b.
félisten

Na igen, de ez egy más gondolatkörhöz tartozik, és ezzel egyet is értek veled.
Sok cikk boncolgatta anno ezt a témát, magyaroknál is,[link]már amiben azt feszegetik, hogy a lootbox szerencsejáték e vagy sem. Ugye több helyen annak ítélték szerintem joggal.
Ez is valóban egy függőség, legfőképpen azok bánják és bántják, akik anno sok pénzt vagy úgy általában szoktak bele pénzt fektetni.
Ilyen emberkéknek, mint én akik soha nem költenek rá extrát, ez szerintem mellékes ezért is látjuk talán máshogy ezt a dolgot, mert te régebben költöttél ezekre pénzt ha jól tudom.BO 4 nekem is az első COD ahol eddig ingyen beesett minden,de ha egy egy fegyvert nem is kapok meg nem igazán zavar..

Remélem valóban az olimpiai versenyszám behatárolásáig( 2024?) ezt törvényben fogják szabályozni, főleg hogy elég sok kiskorú tolja ezeket a játékokat.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#292) shotika válasza KaitouP (#266) üzenetére


shotika
őstag

1. Én egy szóval nem mondtam, hogy egyenértékű lenne a kettő

2. Nem is a profik a lényeg, hanem a maradék 90% :D A PC-s közeget már az is basztatja (az utóbbi 25 év alapján érthető), hogy ha a másik sokkal jobb nála, nem hogy még az, ha összekerül ez a két tábor és azt látni a killcamban, hogy odarántja a célkeresztet a másikra. Sok szitkozódás lesz az már biztos.
Mindenesetre a csalás elleni védelem most még inkább fontos lesz

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#293) b. válasza shotika (#292) üzenetére


b.
félisten

Nagyon sokat fejlődött PC-n ez a dolog, alig van csaló amióta nem Steamen át fut a játék. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#294) shotika válasza b. (#291) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem ezen nincs is mit rugózni, a lootbox egy szerencsejáték. A Contracts rendszerrel is az a baj, hogy ugyan ott már kell teljesítmény, hogy pénz nélkül ládához juss, de ugyanoda visz. Az ilyesmiknek az írmagját is ki kellene pucolni a videojátékokból.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#295) shotika válasza b. (#293) üzenetére


shotika
őstag

Valóban sokkal kevesebb, remélem így is marad, illetve még jobban le lesz szorítva.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#296) b. válasza shotika (#294) üzenetére


b.
félisten

azzal semmi gond nincs ha teljesítményért cserébe jutalmaznak.. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#297) shotika válasza b. (#296) üzenetére


shotika
őstag

Nem ezt irtam. A baj azzal van, h a teljesitmenyert lootboxot kapsz, amit meg lehet venni penzert is. Es a jatekosok tobbsege egy ido utan venni is fog. Es kialakulhat a fuggoseg.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#298) b. válasza shotika (#297) üzenetére


b.
félisten

Na igen.De én is ezt írtam feljebb. Ettől függetlenül pénz nélkül is előbb utóbb elérhető az ami pénzzel.A gond akkor van, ha valami kizárólag pénzért érhető el.
Ezért írtam a példámat, hogy anélkül is pár skinen kívül elérhető a fegyverek többsége előbb utóbb. De ez egyedül a BO 4 nél sikerül elérnem, BO3 ban nekem is van pár fegyver amit nem sikerült megkapnom az valóban gáz....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#299) shotika válasza b. (#298) üzenetére


shotika
őstag

Szerinted nem gond, ha bedobják a csalit a naiv jatekosra, aki raharap? Az h teljesitmenyert lehet jutalmat kapni az oke, de azzal nincs megoldva a kerdes h mind2 opcio eletheto. Pont ezert kell az ilyeneket kitakaritani a jatekokbol, ne szoktassuk mar ra a gyerekeinket.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#300) b. válasza shotika (#299) üzenetére


b.
félisten

Fentebb is ezt írtam hogy de ,ez gond, hogy pénzért lehet venni és hogy remélem a 2024 es olimpiáig ezt rendszabályozzák és szerencsejátéknak minősítik több országban..Ezért írtam, hogy én is ezt írtam :D
A kindulási komment az volt amit Ghostpetya dobott be, hogy egy csomó cucc a ládákból véletlenszerűen potyog le és ez gusztustalan szerinte, én meg azt mondom, hogy aki sokat játszik sok boxot kap. nagyobb esélye van arra hogy megszerezze a jutalmakat, azaz honorálják valahol azt, hogy az ember beleöl 1000+ órát. Az mellett bejön, hogy ha egy egy nagy operationban eléred a célt, ( amihez szintén csak játszani kell vele,) akkor kapsz fegyvereket. Ezek olyan dolgok amikben semmi kivetnivalót nem találok, izgalmassá teszi a lootbox fogalmát és mivel ingyenesek ládák azért nincs tétje.....
tegnap este láttam valakinél egy új fegyót, ezt az íjpuskát( nem is tudtam , hogy van) hát ma ezt nyitottam. 2 lootboxom volt :

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.