Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115651) zolee5016


zolee5016
őstag

ne bántsátok mááááááááár......oké oké néha sok,de ha valaki mélyponton van jólesik kisírnia magát....amúgy is sokszor jó témákat ad egy kis kuncogásra .Legalább itt az ismeretlenbe ,de az ismerős avataroknak onthatja ki a lelkét.....az egy külön dolog,hogy személyesen is pofáztunk már ez nem ide keverendő....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115652) Magnum_ válasza zolee5016 (#115651) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hosszu evek ota nyomjuk itt. Ti meg sehol sem voltatok, amikor ez a topik porgott. Nem hiaba nem porog, mi, oldboys jobbara atkoltoztunk mashova..csak mondom.

I humbly and respectfully decline™

(#115653) zolee5016 válasza Magnum_ (#115652) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor most azt mondod ezzel...húzzunk a pi,,,ba? :Y

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115654) Magnum_ válasza zolee5016 (#115653) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem te... ;]

I humbly and respectfully decline™

(#115655) Mercutio_ válasza zolee5016 (#115653) üzenetére


Mercutio_
félisten

Menjetek szobára...;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115656) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nem értem, mit sírnak egyesek mások hozzászólásai miatt. A fórum lehetőséget ad az egyes tagok tiltására, hozzászólásainak elrejtésére. Lehet, hogy aki kibírta nem tetszésének említése nélkül, az már megcselekedte ezt? Lehet, az ő kedélyüket pedig a tiltott fórumtagok emlegetésével borzoljátok, tekintet nélkül a nyugalmukra. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115657) hszilard666 válasza Tim82 (#115647) üzenetére


hszilard666
veterán

Hubaszki. Ne is mondd. Az a gép egy csoda volt, 11” i7 tel, 2 óra alatt lemerült és annyira melegvolt hogy majd felgyulladt, konkretan nem lehetett olbevenni, mindig hajtotta valami a procit. de a mai napog megy még...

Igazad van, epp koltozesek kozt voltam ha jol emlékszem.

Ki vagyok tiltva? Hát jó viszlát, megcsinálom a saját topikomat csajokkal meg minden xarral! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115658) Magnum_ válasza macilaci78 (#115656) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nincs penzem premium accountra. Nem megy jol (rafizetis)a refurbizalt noteook kereskedelem ;]

I humbly and respectfully decline™

(#115659) JanR válasza zolee5016 (#115651) üzenetére


JanR
addikt

Én nem rég óta olvasom ezt a topic-t, de általában valami világi baromság jön Tőle. Nekem tulajdonképpen nincs bajom vele, mert átlépem a hozzászólásait, de senki mástól nem hallani ennyi "vinnyogást". Erre ott vannak a barátok/ismerősök, vagy az első összeéhezett millióból 2 db húszezres.

(#115660) zolee5016 válasza JanR (#115659) üzenetére


zolee5016
őstag

hát ez az, nincs jó cirkusz bohóc nélkül..... :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115661) Mercutio_ válasza macilaci78 (#115656) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most mindenkit meghívtál korbendallas-prémium accountra? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115662) macilaci78 válasza Mercutio_ (#115661) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Attól, mert van kocsma az utcában, még nem vendégem senki sem egy sörre. :U

Saint_: én biza kicsengetem, ha már reklámblokkolót nem illik használni, mert kiutálnak. Amúgy korrektorként talán járna is, de megtehetem, hogy szegény éhező lapcsaládot támogassam.
Ugyanígy Szilitől is vásároltam már, szóval nem lehet rám panasz. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115663) Tim82 válasza macilaci78 (#115656) üzenetére


Tim82
nagyúr

A vélemény kinyilvánítása nem csak neked szabad a topikban.

hszilard666: a kamusztorikat hagyd kívül, amikről ráadásul egyértelműen tudja a többség, hogy azok. Indíts rájuk blogot vagy mittomén. TékaiStyle-sztorik.blog.hu vagy ilyesmi.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115664) Mercutio_ válasza macilaci78 (#115662) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ne verd csalánnal a másét ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115665) macilaci78 válasza Tim82 (#115663) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor miért van baszogatva valaki azért, amit leírt?

Mercutio_: a lehetőség létének említése már sok? Ó, jaj! Még csak nem is tanácsoltam, hogy éljen vele bárki is...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115666) DeFranco válasza zolee5016 (#115660) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom feltűnt-e hogy rajtad kívül eddig mindenki úgy nyilatkozott hogy terhére vannak a hülyeségei.

nem mellesleg nem elég hogy minden egyes (többségében full vetítés) hozzászólására megtekeri a tagokat a szekunder szégyen (ami a saskabaré és a méltán híres mycream együttes törzsközönségén kívül mindenkinek baromi kellemetlen érzés) de mint sebre a só mindig jön valami furijankó aki ezeket fullra beveszi vagy azért mert eddig szatyorban nőtt fel vagy azért mert azt hiszi ettől lesz még valamikor kis kedvesség a megszeretett refurbizált szétszedésgaranciás tutisajátkézbőlésnemazukránfuttatótólbeszámított macbookra.

menjetek ezzel tényleg szobára

(#115667) Tim82 válasza macilaci78 (#115665) üzenetére


Tim82
nagyúr

És Te miért baszogatsz másokat rendszeresen a topikban, azért, amit leírnak?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115668) Mercutio_ válasza macilaci78 (#115665) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem értem, mit sírnak egyesek mások hozzászólásai miatt.

Szerintem ez is baszogatás...

És nem alapesetben a fórum nem ad lehetőséget arra amit leírtál.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115669) hszilard666 válasza Tim82 (#115663) üzenetére


hszilard666
veterán

Apa, nem kenyerem hogy meggyőzzelek bármiről is. ;)

Szerintem uj nev kell a topiknak ha felnott ferfiak itt baszogatjak egymast! :DDD

Köszi! :D

Egyébként nem is rossz ötlet az utolsó gondolat, összekötöm a két kedvenc hobbimat! :DDD

Szent:

Veszem a cipőm, vissza se nézek! :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115670) Magnum_ válasza zolee5016 (#115660) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor kapsz egy gyorstalpalót az elmúlt 3 évből:
többünk tett szilinek szívességet, amit nem vitásan viszonzott is (vagy inkább úgy fogalmazok, hogy ő is tett szívességet), pont ezért zavaró, hogy minket néz fúlhülyének (lásd szeretett notebook-jai és egyéb), holott semmi gond nem lenne azzal, hogy használt gépekkel kereskedik, ha azt úgy tenné, ahogy más teszi a PH-n, meg más platformokon.

Szili: még itt vagy?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#115671) Mercutio_ válasza hszilard666 (#115669) üzenetére


Mercutio_
félisten

Felnőtt férfiak tartják a szavakat;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115672) bandus válasza Magnum_ (#115652) üzenetére


bandus
veterán

de te biztos nem messengerre, ahol nem válaszolsz ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115673) macilaci78 válasza Mercutio_ (#115668) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Alapesetben a bejelentkezésre sem, az például regisztrációhoz kötött.

Tim82: megszokásból, mindenkinek van hibája, mindenkit lehet ignorálni.

Aki nem tudja, mi a nagyotmondás ellenszere, az szenvedjen. :K

Nagyothallás...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115674) Magnum_ válasza bandus (#115672) üzenetére


Magnum_
nagyúr

sorry bástya apa, az adminisztratív tévedés, ma AKARTAM írni... :D

I humbly and respectfully decline™

(#115675) Tim82 válasza macilaci78 (#115673) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja értem, biztosan fáj akkor az a gerenda a szemedben. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115676) JanR


JanR
addikt

Fúdejó! Felpörgött a panktáror topic :D

(#115677) macilaci78 válasza Tim82 (#115675) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne is mond! Rettenetesen! :R
Én is ugyanúgy odaszólogatok Szilárdnak is, de szerintem ő sem arra a max 30 fórumozóra alapoz, aki itt többé-kevésbé aktívan írogat, hanem azokra, akik írogatás nélkül követik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115678) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ennel meg a tegnapi furdes helyett sör tema is jobb volt. #csigalom #nyugaver :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115679) DeFranco válasza JanR (#115676) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, az is milyen jó volt, amikor huma játszotta ugyanezt.

ő legalább egy full durva szociokisérletet nyomott nagyon jól, baromi idegesítő volt de értékeltem a teljesítményét.

szilinél meg sima gonzomarketing, nyilvánvalóan kamu sztorik azért hogy addig is ő legyen a téma meg épüljön a brand. van elég idióta aki ezt meg is eszi gondolom megy a bolt (ezeket a kamu bukókat nyilván nem kell elhinni ez is az előadás része) de tényleg kifejezetten zavaró és nem akarok az előadás része lenni.

amit ő nyilván leszar mert ez az érdeke neki ez a flame is csak hoz a konyhára, de mivel gerjeszti is folyamatosan szerintem járna neki a fa... topictiltás.

(#115680) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok tudtok nekem abban segíteni, hogy az IKEA-s BRIMNES bútorcsalád az fényes fehér vagy matt bútorlap? Képről nem jön át, de ha fényes akkor el se mennék megnézni élőben.

(#115681) DeFranco válasza tboy93 (#115680) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem matt.

ez alapján matt: [link]

ez mondjuk gyanús: [link]

(#115682) bandus válasza tboy93 (#115680) üzenetére


bandus
veterán

szerintem valahol a kettő között. de lánykáknál láttam már ilyet és közelebb van a matthoz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115683) Mr.Csizmás válasza tboy93 (#115680) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

brimnes ágykeretem van, ha délutánig ráér, lefotózom. de emlékeim szerint ilyen selyem-félfényes bevonatos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115684) Tim82 válasza macilaci78 (#115677) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is ugyanúgy odaszólogatok Szilárdnak

... és visszafutunk arra a témakörre, hogy odaszólogatsz neki, majd másoknak is odaszólogatsz, hogy hogy képzelik, hogy ők is odaszólogatnak neki. Well done! :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115685) macilaci78 válasza tboy93 (#115680) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mit értesz fényes és matt alatt? Fésülködni lehet benne, vagy csak visszatükrözi a napfényt? Ha nem tudsz gloss-értéket, akkor leginkább a saját szemeddel fogod tudni eldönteni, hogy tetszik-e.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115686) Agostino válasza tboy93 (#115680) üzenetére


Agostino
addikt

inkább matt színűek. ez [az] ágykeret szerintem egész jól mutatja.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#115687) JanR válasza DeFranco (#115679) üzenetére


JanR
addikt

Persze, csak mi is hülyék vagyunk, hogy hagytuk idáig elfajulni a dolgokat.
Jókat röhögtem magamba Szili "élethelyzetein", és ennyi, tényleg nem érdekelt túlzottan. Az viszont már látszott, hogy ez a sok bullshit amit tolt, már kiverte mindenkinél a biztosítékot.

Azon kívül, hogy beszélünk róla, mit hoz neki a konyhára? Mert, hogy a topiclakók többsége egy árva szeretett csavart sem fog venni, csajozás céljából tőle. Kb. negatív kritika fogalmazódik csak meg róla.

(#115688) JanR válasza tboy93 (#115680) üzenetére


JanR
addikt

Fényesfehér biztos, hogy nem, de a mattság se fogható rá.
A selyem felület inkább, mint a magasfény.

(#115689) tboy93


tboy93
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R

(#115690) tboy93 válasza JanR (#115676) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az melyik topik? :F :D

(#115691) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#115674) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Én is várok egy mailt tőled apropó :U

(#115692) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#115691) üzenetére


Magnum_
nagyúr

milyen mailt? ugyanis még aznap válaszoltam, amikor kérdeztél.

I humbly and respectfully decline™

(#115693) werszomjas válasza Magnum_ (#115692) üzenetére


werszomjas
őstag

valószínű azért nem kapta meg, mert nem írtad be közösbe, hogy rePÜ remail.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#115694) Magnum_ válasza werszomjas (#115693) üzenetére


Magnum_
nagyúr

valid.

I humbly and respectfully decline™

(#115695) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#115692) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Email-t ígért Doktor Úr. Tessék vissza olvasno faszbukkon :))

(#115696) macilaci78 válasza CoolBoy323 (#115695) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:DDD. Well done, padavan. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115697) CoolBoy323 válasza macilaci78 (#115696) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hmmm? :U

(#115698) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Valakinek nincs kiskutyája? Vizsgakutyát keresek legjobb barátom kutyakozmetikusi vizsgájára! Sajna már egyszer megbukott, a lebeszélt vizsgakutyát a gazdája nem vitte el a vizsgára, a főnök ismerősének a kutyáját meg nem merte nyírni. Mindenképp olyan kutya kell ami nem trimmelős! A kutya mindenképp olyan kellene aki elviseli a 3 órás vizsgát, annyi idő van megcsinálni. Sajna volt olyan aki kezelhetetlen volt és elég csúnya dolgokat csinált. Májusban lenne a vizsga, az időpont még nincs meg. Nagyon fontos lenne, mert én nem szeretném,ha megint emiatt a dolog miatt bukna meg :(
Legjobb lenne a havanese, bolognese fajták!

(#115699) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, ha valamelyikőtök tud vele mit kezdeni egy ilyen iphone 5/5s tok tábla csokiért vihető.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115700) Spet


Spet
addikt

Nálam meg lenne egy Xiamiaui Mi 8 lite szürke tok. Asszonynak nem tetszik, nekem meg nem jó (ki sem lett bontva)

Konkretizálva egy fekete csokis Toblerone-rt vihető.

Btw utolsó napos reggelt a régi munkahelyen.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.