Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116751) macilaci78 válasza werszomjas (#116750) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De addig is használhattad, meg csajozhattál vele. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116752) fant0mi válasza macilaci78 (#116751) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD

(#116753) hszilard666 válasza macilaci78 (#116751) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD

Kész végem! :C

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#116754) CoolBoy323 válasza GabN73 (#116747) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem is remélem mindjárt elmegy, fél óra és kiderül

(#116755) Spet válasza CoolBoy323 (#116754) üzenetére


Spet
addikt

Olyan sokaig kell gyurni? ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#116756) CoolBoy323 válasza Spet (#116755) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Faxt. Olyan simán elpaszolhattam volna 3at is, hogy acsakna :))

(#116757) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#116754) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na hív a f@$zi h megse jo, nincs penze. De korrekt emberek vannak :))

(#116758) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#116757) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En gyorsan eladtam a huaweieket

I humbly and respectfully decline™

(#116759) Nikaré válasza Magnum_ (#116758) üzenetére


Nikaré
őstag

Túl gyorsan. ;) :B

(#116760) werszomjas


werszomjas
őstag

Vannak eladó alig használt karóráim, meg egy napszemüveg:

Naviforce NF9044M óra

MEGIR 2011 óra

Mindegyikben vadiúj elem van.

Ralferty napszemüveg - UV400 - Bambusz szár

[ Szerkesztve ]

üdv

(#116761) MurdR


MurdR
veterán

Monitorokban otthon van valaki? Most egy 24collos PLS panellal rendelkező FHD monitorom van. Szeretnék nagyobbat, lehetőleg 21:9est, kicsivel jobb PPIvel, mint amit a FHD nyújt 24collon.
Mondjuk 29coll 2k már nagyobb PPIvel van? Vagy akkor már inkább 4k? Nem akarok nagyon miniatűr betűket sem azért... vagy 32 coll és 4k inkább?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#116762) Mr.Csizmás válasza MurdR (#116761) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

magánvélemény: 21:9 egyrészt parasztvakítás szerintem, másrészt a 29" is kicsi, talppal együtt 38-41 cm magas jellemzően. ha mindenképp uwd kell, legalább 34"-et mondanám. (igen, én is akartam, de lelombozó volt élőben az alacsony mivolta, inkább vettem egy 16:9 24"-et)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116763) gzbotii


gzbotii
veterán

Vegyetek iPhone SE-t

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116764) MasterMark válasza Mr.Csizmás (#116762) üzenetére


MasterMark
titán

Egyetértek, 34 colost érdemes venni 21:9-ből. Nekem 29 colos van, de a nagyobb kéne. Egyébként a 21:9 képarány nagyon jó, én nagyon kedvelem játékban meg munkában is.

Az viszont hülyeség, hogy 24 colost vettél a 29 helyett, mivel ugyanolyan magasak: [link]

A 34 colos pedig a 27 colos magassággal egyezik: [link]

MurdR: 24 colos helyett szerintem 34 colos 21:9-est érdemes nézni, 3440 x 1440 felbontással.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#116765) MurdR válasza MasterMark (#116764) üzenetére


MurdR
veterán

És ha elengedem ezt az ultrawide dolgot, Te mit ajánlanál helyette?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#116766) Mr.Csizmás válasza MasterMark (#116764) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

magasabb a talpa + alapból magasra állítom. na uwd-nél meg nincs ilyen, mert nem olyan stabil a kiterjedése miatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116767) bitpork válasza MurdR (#116765) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mire akarod használni? Én is UWt néztem, de nem fért el az asztalon a 34-s pedig az lett volna a jó. Lett egy 16:9 lg 27 és ha kicsit szűkösen is de használhatónak bizonyult - film, munka és kisjáCCás is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116768) MasterMark válasza MurdR (#116765) üzenetére


MasterMark
titán

Egyrészt nem engedném el az ultrawide-ot, most a második monitorom is olyanra akarom lecserélni. :DDD

De egyébként akkor valami 32 colos 4K-t néznék. De én már nem tudnám elengedni az ultrawide-ot szerintem.

Switch Tax

(#116769) hszilard666 válasza MasterMark (#116768) üzenetére


hszilard666
veterán

+1!

Szuper az ultrawide, tartalom fogyasztáshoz és játékhoz is. A legtöbb modern engine is támogatja már szóval abdzolút nem kompromisszumos. 29” ről váltottam 34” re, nem bántam meg.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#116770) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

ha az alzától rendelek és azzaboxba kérem a cuccot, az is internetes vásárlás, ugye?
[link]

tehát a 14 nap itt is megvan a visszakuldére, jol gondolom?

köszi

(#116771) Spet válasza seadrone (#116770) üzenetére


Spet
addikt

Miután onlány rendeled/rendelted, igen.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#116772) MasterMark válasza seadrone (#116770) üzenetére


MasterMark
titán

Nem az átvétel módja számít, hanem a rendelésé. Ha személyesen veszed át, de neten rendelted, akkor is ugyanúgy él az ellálás joga.

Switch Tax

(#116773) MurdR válasza bitpork (#116767) üzenetére


MurdR
veterán

Fórum, és doksik javarészt, amire használnám.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#116774) Mr.Csizmás válasza MurdR (#116773) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk a melós exceleimre tényleg jó lenne egy-két uwd, 2x30 oszlopot több tabon áttekinteni könnyebb lenne.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116775) bitpork válasza MurdR (#116773) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy felettem is írják akkor uw. Nekem is amiatt kellene csak hely nem van :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116776) bandus


bandus
veterán

urak! ha kotunk utasbiztositast a nyaralara, akkor kulfoldi szemelynek ugyanugy kothetek netrisken, vagy nas biztositoi oldalon, vagy szamit, higy nem magyar allampolgar? sajna a gyikok nem voltak segitsegemre :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#116777) werszomjas


werszomjas
őstag

Van egy eladó új Cafele mágneses szellőzőrácsra rakható autós tartóm.

üdv

(#116778) fant0mi


fant0mi
addikt

Keleti palyaudvar kornyeken szeretnenk ma ebedelni, lesz masfel-2 orank vonatig, csomaggal, igy a kozelben kene valami. (Nem meki, nem a sarki hentestol a sult kolbasz, de nem is az, ahonnan rovidnadragostol kidobnak.) Koszikoszikoszi.

(#116779) fant0mi válasza fant0mi (#116778) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, igen, most veszem eszre. Nem kijelentesnek szantam, hanem kerdeznem, hogy tudtok valamit ajanlani?

(#116780) Spet válasza fant0mi (#116778) üzenetére


Spet
addikt

Aréna Plázában, elméletileg az éttermek nyitva vannak. (persze kérdéses, hogy bőröndökkel el szeretnétek-e menni odáig (~300m).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#116781) fant0mi válasza Spet (#116780) üzenetére


fant0mi
addikt

Jah, ez eszembe sem jutott. :)

(#116782) GabN73


GabN73
addikt

Meleg van. :D

(#116783) zolee5016 válasza GabN73 (#116782) üzenetére


zolee5016
őstag

Mindjárt nem lesz...csak fülledt levegő..
.Itt már beborult (Börs)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#116784) goodboy007


goodboy007
senior tag

Sziasztok,

Előre is elnézést az OFF-ért, de jobb témát nem találtam és a pécsi topic-ban is megférnek a hasonló témák.

Nos, úgy néz ki, 10 év Pécs után a következő állomás Budapest lesz.
Ennek kapcsán lenne egy eldöntendő dolog és én inkább az 1. opcióra hajlanék, de kíváncsi vagyok a fővárosiak véleményére is.
A XI. kerületben a Bocskai út - Alsóhegy út kereszteződésénél lesz az új munkahelyem.

Mivel általában heti négyszer járok edzeni, fontos, hogy ne menjen azzal sok idő, mire munka után eljutok egy normális konditerembe. Illetve, ami még fontosabb, hogy nem szeretnék olyan helyre menni, ahol gázos a környék és az átlagosnál több a cig.ny, pláne az esély az ilyen szomszédokra. Valamint mivel van motorom, jó lenne, ha max 10 perc sétára találnék a lakóhelyemtől privát zárható,- vagy zárt teremgarázst.
Ezeket figyelembevéve elkezdtem utánanézni, hogy albi szempontjából mivel járnék a legjobban.

1. XI. kerben, a munkahely környékén bérelnék. ahogy nézem a térképen, a Bikás Park-nál van a Chili 2 Fitness, amiről hallottam, hogy jó edzőterem, ha az mellett laknék, akkor meló után nem telne sok időbe eljutni oda és még bringával is közel lenne a munkahely. A 4-es/3-as Metro miatt pedig Pest is gyorsan elérhető. Egy ismerős azt mondja, hogy Kelenföld környéke nem a legjobb, de általánosságban azt hallom, hogy Buda közel sincs annyira tele rossz arcokkal, mint Pest.
Hiteles infót találtam arról, hogy itt egyébként ingyenes már a parkolás, tehát autóval az utcán parkolva nem kell extra költséggel számolni? Mennyire élhető a kerület? Mennyire nehéz itt garázst találni?

1. IX. kerben lakik 2 cimborám is egymás mellett, olcsón tudnék garázshelyet, ha találok mellettük albit és be is tudnék járni motorral, amíg megfelelő az idő hozzá. Ahogy néztem, tömegközlekedéssel sem olyan vészes, a Petőfi-híd lábától elvinne busz a célig vagy a 4-6-os villamos a Móricz Zsigmond körtérig, onnan meg millió átszállási lehetőséggel tovább. A reggeli dugót figyelembe véve -nyilván addig számít, amíg lehet motorozni- ez mennyire hülye ötlet? Az az utca, ahol ők laknak elég rekultivált, de vegyes érzelmeim vannak, a közelben is vannak "érdekes" utcák. Mennyire nehéz itt garázst találni?

Milyen ezeken a környékeken az internet? Itt Pécsen gigabites DIGI van, ahogy olvastam BP-n sok helyütt jellemző, hogy az utca egyik felén még gigabit van, a másik oldalon pedig max 5Mbit, az manapság már elég szánalmas -és gondolom annyiért vagy drágábban, mint a DIGI/UPC-. Ilyesmiről létezik lefedettségi térkép?
Egyébként az esetleges garázsbérléssel+rezsivel együtt max 200k-t szánnék albira, ha jól értesült vagyok, ennyiért ez nem egy elrugaszkodott elképzelés (és még az is benne van a pakliban, hogy együtt bérelnénk lakást egy cimborámmal, akkor meg nyilván feleződik az egész).

Köszi annak, aki elolvasta és ad is választ/tippet! :)

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#116785) LÁZ


LÁZ
addikt

LG 47LB679V FHD 3D LED masinéria for szél, ma/hnap 100k

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#116786) macilaci78 válasza goodboy007 (#116784) üzenetére


macilaci78
nagyúr

XI. ker-ben lakok az Allee és a Nádorliget közt. Budán a garázs nehéz kérdés, teremgarázs pedig nem feltétlenül a legjobb, ha nincs napi használatban a járgány. Van olyan garázstulajdonos, akinek egy évben 2× is feltörték a kocsiját. Motorhoz a Szerémi út 7 mélygarázsában van kialakítva pár tároló: egy ajtó széles, kb 4 méter hosszú, betolod, kitolod, másnak nincs hely.
Kelenföld kulturált, inkább, mint a IX. ker, szerintem.

A 200 k lakásra, garázsra egy dolog, de mik az igényeid a lakás terén?

A legtöbb szolgáltató oldalán utca-házszám szintjén lehet érdeklődni, de ez sem mindig pontos.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116787) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

XIV ker (Örs mellől) ingyen elvihető egy három fiókos íróasztal. A lapja IKEÁ-ból lett pótolva, ezért néz ki így, illetve a hátsó lyukak pedig egy házi monitortartó polcot fogtak, ami már nincs rajta. A rendes napi használatot nem befolyásolják.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#116788) GabN73 válasza goodboy007 (#116784) üzenetére


GabN73
addikt

Csak nem egy jó Dorottya Udvar? :D

(#116789) goodboy007 válasza macilaci78 (#116786) üzenetére


goodboy007
senior tag

A Szerémi út 7 az még egész jó, de ezek az említett tárolók zárhatók és adott esetben csak én használhatom?

"A 200 k lakásra, garázsra egy dolog, de mik az igényeid a lakás terén?"
Kb. 20m2-es klímás szoba lehetőleg kétszemélyes ággyal, esetleg normális íróasztallal, legyen hűtő+sütő+mosógép. A többi nagyjából mindegy, nem kell extra legyen sem a bútorzat, sem maga a lakás. Nyilván ne potyogjon a vakolat, de például, hogy a szekrénysor vagy a konyhabútor hány éves, azt pont lesz.rom, ha rendesen pakolható.

Ha hétvégén napközben főzök, sokszor hangosan hallgatom a zenét, hogy halljam a konyhából, úgyhogy előny, ha a szomszédság nincs tele gyerekesekkel, akik mellett egy gombostűfejet nem lehet leejteni. Bulilakás nem lesz, mivel ha találkozom ismerősökkel, az nem vagy csak nagyon ritkán fog ott történni. Cserébe ha este 11-ig hangoskodás megy a szomszédban -nyilván nem minden nap-, az pont nem érdekel. A mostani helyemen volt olyan, hogy az arabok heti 3x pofáztak éjjel vagy a másik lakásban éjféltől fél 2-ig gitároztak néha, ezekkel együtt tudok élni.

(#116788) GabN73
Igen, valami olyasmi, sok cég van ott? :DDD

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#116790) benyo513


benyo513
tag

12. kerületben(vagy esetleg az I/XI.) kerületben ismertek bármilyen értelmes konditermet, ahol nem túl elszálltak az árak? (Most nyáron költöznék fel Budára :) )

(#116791) macilaci78 válasza goodboy007 (#116789) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Zárt tároló. A épületet tartó oszlopok közt 2,5 autónyi hely van, 2-3 éve kitalálták, hogy a 0,5 helyeket leválasztják. Volt, aki megvette és ytonggal csinált tárolót, a többit zártszelvény keretbe hegesztetett 5×5 centis ráccsal zárták el, ugyanilyen ajtót kapott a rövid oldalon. A háló belső felére a legtöbben fóliát tettek, hogy ne lehessen belátni.
A -1 szint az étterem parkolószintje, az étterem nyitva tartási idejében ide zavartalanul le lehet jutni. Innen nyílik a -2 (onnan pedig a -3) szint, ezt már proxy-s garázskapu zárja, ami automatikusan záródik. Lifttel sem lehet ide lemenni, csak proxyval és a lift előteréből a garázsba nyíló ajtót is proxy nyitja. Szóval azért nem rossz.

Hogy azért ordítson a muzsika, hogy a konyhából is halld, én erre BT hangkeltőt használok. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116792) Agostino


Agostino
addikt

szép reggelt mindenkinek

fővárosunk lehetőleg belsőbb részein keresek elektronikai szervizt, de olyat, amely nem csak mosógép - mikró - hifi - noti - tv vonalon mozog, csak egy páraelszívó fali ventilátort szeretnék megnézetni. ismer valaki esetleg ilyesmi üzletet?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#116793) föccer válasza Agostino (#116792) üzenetére


föccer
nagyúr

Bármely villanyszerelő. Mi a baja, miért kell megnézni?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#116794) Agostino válasza föccer (#116793) üzenetére


Agostino
addikt

hát röviden: amint visszanyomom a kismegszakítót elindul, meg sem várja, hogy a kapcsoló kraftot adjon neki. ha meg van kraft, nem kapcsol ki sosem, pedig pára már régen nincsen a helységben. tuti jól van bekötve, egyik napról a másikra gondolta meg magát az egység.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#116795) GabN73 válasza goodboy007 (#116789) üzenetére


GabN73
addikt

Van egy pár :)

Ebédhez tipp: a Kantint kerüld el, drága és kicsik az adagok, helyette menjetek Mermelezni :D

(#116796) föccer válasza Agostino (#116794) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet hogy zárlatos lett a fix fázis bekötése a vezérlő fázisával. Így úgy érzékeli, mintha folyamatosan fel lenne kapcsolva a villany.

Vagy ilyen gyorsszolgálatot kell keresni, vagy villanyszerelőt. Ha van egy kis magabiztosságod a villanyszereléssel, akkor szeritem magad is meg tudod csinálni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#116797) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Mennyi a parkolas dija az utcai helyeken a hetedik kerulet Akácfa utcaban es kornyeken?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116798) macilaci78 válasza bitpork (#116797) üzenetére


macilaci78
nagyúr

3071-es zóna
Ma: 08:30 - 20:00
440 Ft / óra
BUDAPEST VII. KERÜLET ERZSÉBETVÁROS ÖNKORMÁNYZATA

[link]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116799) bitpork válasza macilaci78 (#116798) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm szépen!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116800) DeFranco válasza bitpork (#116799) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

Robotgarazs. Olcsobb. Biztonsagosabbabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.