Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116801) bitpork válasza DeFranco (#116800) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már hogy autó liftes? Oda tehén mehet, nincs súly és méret korlát?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116802) DeFranco válasza bitpork (#116801) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudok róla de ha gondolod felhívom neked őket a kapcsolatként megadott számon.

személy szerint eléggé kötve hiszem hogy b-s jogsival vezethető mérettartományban lenne korlátozás.

ez segít valamit? [link]

[ Szerkesztve ]

(#116803) bitpork válasza DeFranco (#116802) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Máris hívom őket, köszöntem szépen!
Szegeden volt egy automata garázs, de oda már a touareggel sem mehettem be :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116804) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#116802) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

B-vel vezethetsz 15 tonnás talajgyalut is :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116805) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#116804) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tyco ;]

(#116806) bitpork válasza DeFranco (#116802) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Huh.
A tehén 2.5 tonna, pont a max limit. És ráadásul a 2 méteres szélességen is túl van 10 cm-rel.
Köszönöm szépen :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#116807) Ace owner


Ace owner
addikt

Matracot hol érdemes venni? Ikeat drágállom.. :( 180x200as méretben kellene de ha nagyon nincs jó áron lemegyek 160ra. Agy ikea malm lesz végül

Galaxy Fold 4

(#116808) Mr.Csizmás válasza Ace owner (#116807) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

márpedig az kb. a legolcsóbb, vagy jysk-ben amit normál-high end-prémiumnak hirdetnek, az kb. a reális normál, persze abból is csak akkor éri meg, ha akciózzák.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116809) macilaci78 válasza DeFranco (#116802) üzenetére


macilaci78
nagyúr

8 palettás kisteher magas ponyvával van 3,5 tonnásban is. :U
Iveco Turbo Daily...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg csak vak vagyok, de fürdőszoba topikot nem találtam, szóval ide írok inkább.

Albérletben a tulaj lecserélteti a régi sok-sok éves mosdót és mellé új csaptelepet is szeretne. Engem kért meg, hogy vegyem meg (Pénzt ad rá), én viszont nem igazán értek hozzá, hogy milyen kell, illetve milyen áron.

Netet nézegettem, de millió hely és ár van. Van esetleg olyan hely, ahonnan ti esetleg vásároltatok már, és megbízható, viszonylag jó minőségű mosdót és csapot vehetnék? (Max 50-55k lenne rá a keret)

Ilyen stílusú kellene mindenképp + csaptelep is nyilván (Jobb lyukas)

[link]

Köszi segítséget előre is. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116811) Mr.Csizmás válasza oriic (#116810) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ikea elég fancy, szerencsére jobb minőségűek, mint a bútoraik: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116812) macilaci78 válasza oriic (#116810) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Benedek és Társa, a Kruspér utcai és a Kondorosi úti üzlettel is elégedett vagyok. Mindenféle elcseszettnek vélt igényemre volt megoldásuk. A Kondorosi úti a nagyobb bemutatóteremmel rendelkező.

Mosdóból a jó öreg Alföldi, csapból Grohe, Kludi, Teka, Mofém márkákkal nemigen nyúlsz mellé. Ha leméred a meglévő mosdó rögzítését, és kapsz arra a méretre új mosdót, akkor plug and play.

Ja, amúgy szaktopik.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116813) oriic válasza macilaci78 (#116812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kondorosiban már vásároltam is egyszer. Meh, hülye vagyok. KÖszi szépen infókat. :)

Live-Die-Respawn

(#116814) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Van valakinek motoros fűkaszája?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116815) macilaci78 válasza darvinya (#116814) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen.

Meg ne kérdezd, kinek, nem tudom. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116816) Agostino válasza darvinya (#116814) üzenetére


Agostino
addikt

van, kettő is. egy hita meg egy hászki : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#116817) darvinya válasza Agostino (#116816) üzenetére


darvinya
titán

Írtam PÜ-t. :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116819) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok
Lumia 640,640 xl,érdekelne,ha valakinél pihen,vagy tud eladó darabot szóljon.köszönöm

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#116820) Spet válasza zolee5016 (#116819) üzenetére


Spet
addikt

Kell olcsó DIgi net megosztáshoz? :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#116821) MasterMark


MasterMark
titán

Valakinek van a környéken garázsa, placcja, helye vagy valamije ahova elfér pár autó pár hónapra?

Switch Tax

(#116822) Magnum_ válasza MasterMark (#116821) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#116823) MasterMark válasza Magnum_ (#116822) üzenetére


MasterMark
titán

Jaj, nem kell semmi rosszra gondolni, beszoptuk a jelenlegi garázsnál, pár kispolskiról lenne szó csak amíg találunk másik helyet. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#116824) sutszi válasza MasterMark (#116823) üzenetére


sutszi
veterán

Pedig már Halálos iramban szintű dolgot vizionált itt mindenki. :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#116825) oriic válasza MasterMark (#116823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kispolak az a Subaru kodneve?;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116826) MasterMark válasza oriic (#116825) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, ez a projektautó: :DDD

Switch Tax

(#116827) oriic válasza MasterMark (#116826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az amelyik sokáig állt valami gond miatt?

Live-Die-Respawn

(#116828) MasterMark válasza oriic (#116827) üzenetére


MasterMark
titán

Most is áll, csak mindig más miatt. :DDD Ez már csak ilyen.

Switch Tax

(#116829) hszilard666 válasza MasterMark (#116826) üzenetére


hszilard666
veterán

De cukiii! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#116830) Mr.Csizmás válasza MasterMark (#116826) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van egy ismerősöm, piros warbi, ot jelölt...majdnem ugyanez a rendszám :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116831) gergobaby válasza zolee5016 (#116819) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Szia,

Nekem van egy ami hónapok óta kallódik a táskámban, ha érdekel este megnézem neked. Kék színű, ha jól emlékszem független, és képernyőben 1 nagy karc van.

Üdv.
Gergő

u.i. jelképes sör/csoki kombóért akár vihető is :)

(#116832) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A mostani Lidl akcióban lévő elektromos hűtőtáska megéri az árát?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116833) DeFranco válasza macilaci78 (#116832) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem vagyok képben a kínálattal, de szimpatikus hogy 12V-ról és 230V-ról is tud üzemelni, és ha nagyon nem válik be, akkor még mindig vissza tudod vinni. szerintem megér egy próbát, általában jók szoktak lenni az ilyen cuccok a lidiben.

(#116834) macilaci78 válasza DeFranco (#116833) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Augusztusban lesz egy csehországi kirándulás, na meg szülőknél is divat még a disznótor, hogy ne pangjon a két fagyasztóláda, így hasznát venném.

De ez a nem válik be és visszaviszem nekem nem világos. Mennyi időm van rá, illetve mennyi használat alatt derülhet ez ki?

Az tiszta sor, hogy ha van bontott darab az üzletben, akkor egy petpalackot belepróbálok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116835) seadrone


seadrone
őstag

milyen hidden strandokat ismertek Pesten, amit ajánlanátok, amit érdemes kipróbálni?

gondolom mindenhol sokan vannak, de mégis
bkv-val azért meg lehessen közelíteni :)

köszi

a melegre val tekintettel kenjük be megunkat és fogyasszunk elég ...
xxxxxx

[ Szerkesztve ]

(#116836) Mr.Csizmás válasza seadrone (#116835) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] + pár magán, mint Lupa tó, aquaworld, külker, matiné, pesterzsébeti, nonplus ultra részemről a dandár, oda el akarok menni tuti.

btw. ugyanitt fancy fürdőnadrágokat vennék, tudtok jó helyet?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116837) Tim82 válasza Mr.Csizmás (#116836) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha a Dandár neked a non plus ultra, akkor nincsenek nagy igényeid. ;) Pici, kényelmetlen, általában zsúfolt is - persze legalább olcsó.

Csillaghegy, Paskál nem rosszak.

Múltkor meg szembesültem azzal, hogy még kinn a halál mecsodájan is van strand - Erzsébetliget. Végül is, megközelíthető BKV-val, az Örstől csak kb. 3/4-1 óra, ahogyan szétbarmolták a kelet-pesti kerületeket mindenféle remekül egymásra időzített útfelújításokkal.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#116838) seadrone válasza Tim82 (#116837) üzenetére


seadrone
őstag

Csillaghegyin voltam már, tetszett, csak 5-6 körül már sok volt az árnyék a medencéken ha jól emlékszem.
Pihenni mondjuk nagyon jó pont emiatt. Fogok még menni oda, de most a Paskál lesz valószínűleg, ott még nem voltam.

Ez a Dandár pár medence csak, kintiek 36-38 fok, hideg keine?

(#116839) Tim82 válasza seadrone (#116838) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, a Dandár ennyi. Nem nagyon rossz, csak mint strand, vannak sokkal jobb opciók is.

A Paskálban én is 2-3 éve voltam utoljára, de tudtommal azóta felújították, lett fedett, télen is látogatható része, szóval az most mindenképpen pozitív irányba változhatott, de régen sem volt rossz. Csak nekem klasszikusan az az eset, hogy nagymelegben nincs kedvem átbumlizni a szuper tömegközlekedéssel fél Pesten.

Mondjuk Csillaghegy is ez az eset, de azt jobban szeretem a Paskálnál, így arra könnyebben ráveszem magam.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#116840) Mr.Csizmás válasza Tim82 (#116837) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mármint helyileg, afféle easter egg a bérházak között.

nekem anno a kecskeméti jött be nagyon, meg a miskolci, de rég voltam már, vagy 10 éve ezeknél.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116841) Tim82 válasza Mr.Csizmás (#116840) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jaja, úgy valóban hidden oddity. De amúgy tényleg nem nagy szám, been there. Amikor mi kipróbáltuk a helyet, akkor ráadásul éppen tele volt nagydarab, tetovált, bár kifejezetten udvariasan viselkedő ukránokkal. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#116842) Mr.Csizmás válasza Tim82 (#116841) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ nem tettem hozzá, elég speciális igényeim vannak, sima lubickolás untat. legyen akkor valami extra, pl. termál/gyógyvíz, vagy eyecandy mint a miskolctapolcai barlang, vagy hszoboszlón(? gyulán??) a tematizált rész. (csúszdázni meg nem fogok)

ps. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116843) seadrone


seadrone
őstag

helo!

sötételőfüggönyt hol varrnak méretre bp-en 1-2 napos határidővel, ahol előtte meg is lehet nézni a KELMÉT? :)

(#116844) DeFranco válasza seadrone (#116843) üzenetére


DeFranco
nagyúr

méterárubolt. a körúton van néhány, a jászai magasságában is meg a szász károly utcánál a 2. kerületben

(#116845) seadrone válasza DeFranco (#116844) üzenetére


seadrone
őstag

meg is van, tetszik, benézek, köszi

(#116846) Tim82 válasza Mr.Csizmás (#116842) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elviekben gyógyfürdő a Dandár, szóval akár még be is jöhet, ha túlteszed magad az első klausztrofóbiás rohamon. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#116847) _seth_ válasza macilaci78 (#116832) üzenetére


_seth_
veterán

Vettem egyet, nagy, hűt és fűt ha kell állítható intenzitással. 12 és 230V csatlakozó. Egész jó, minőségi kivitel. A fehervari úti lidlben még van is belőle.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#116848) macilaci78 válasza _seth_ (#116847) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R A Nagytétnyiben voltunk, ott elfogyott, azt mondták, vagy az érdibe, vagy a Fehérvári útiba küldtek át egy raklappal. Az érdiből az utolsót hoztuk el.
A 1,5 literes Nestle Aquarel gond nélkül elfér, az 1,75-ös Coca Cola már a zsanér felől középen nem, amúgy jó, tehát ebből 5 üveg megy bele.
Nekem a csomagtartóban nincs szivargyújtó aljzatom, nem tudom, elég hosszú-e, hogy előre érjen a sebváltóig.
Adatlap szerint picivel több, mint 4A-t fogyaszt, 5A biztosíték van benne, a kocsiban a szivargyújtót 10A-re biztosították, szóval nem ég le a kocsi. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#116849) GabN73


GabN73
addikt

Valaki használ Wizzes Erste hitelkártyát?

Mennyi idő mire megjön, kell valami extrát csinálni hogy összekösse a Wizzes regisztrációval, vagy automatikus?

(#116850) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Szerémi út Prielle sarkán a lámpa nem megy, káosz. A Hauszmannál jó a lámpa.
A Budafoki járható, csak az Andorig tele van.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.