Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115601) Speeedfire válasza Agostino (#115584) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezen én is agyaltam már. De inkább kint fotoznek. A 120as octobox miatt furán néznének rám bent. 😂

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#115602) hszilard666 válasza sutszi (#115600) üzenetére


hszilard666
veterán

Szegény csávó családapa, gyereke van, fillérre pontosan ki volt számolva, egy 5K-s laptophűtőt nem tustam eladni neki a gép mellé. Sokat gondolkodtam rajta, imkább visszavettem. Én kibírom ezt a bukót, neki valszeg sokkal jobban fájt volna. Majd visszaadja a sors máshol.

Ugyanitt csodadell eladó, kicsit füstös de lehet vele verekedni! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115603) gzbotii válasza hszilard666 (#115598) üzenetére


gzbotii
veterán

Szétszedte, belenyúlt, és te visszavetted? :Y
El kellett volna hajtani a sunyiba.

(#115602) hszilard666: családapa és fixre ki van számolva? Akinek ki van számolva zsett, mert ditsen' pínz, az vesz egy Lenovo IdeaPadet 90.000-ért, nem Alient...nemá'

Madárnak néznek, az megvan? :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#115604) Magnum_ válasza hszilard666 (#115602) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szegény csávó családapa, gyereke van, fillérre pontosan ki volt számolva

Itteni családapák: Ti is Szilitől vesztek csilliárdért gamer notikat ÉS játszotok is rajta gyermek mellett?

I humbly and respectfully decline™

(#115605) Tim82 válasza Magnum_ (#115604) üzenetére


Tim82
nagyúr

És belenyúlunk a hűtésbe, elbasszuk, majd visszavetetjük vele, mert szerintünk ez garanciális probléma. :K

Ja bocs, családapának kellene nyilatkoznia, my bad. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115606) Magnum_ válasza Tim82 (#115605) üzenetére


Magnum_
nagyúr

itt arra utaltam, hogy nincs is családapa a történetben ;]

I humbly and respectfully decline™

(#115607) Tim82 válasza Magnum_ (#115606) üzenetére


Tim82
nagyúr

Validity is overrated anyway. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115608) hszilard666 válasza gzbotii (#115603) üzenetére


hszilard666
veterán

Lehet, de ezt így láttam helyénvalónak. Most beszéltem a mesterrel aki gyógyítja a gépet, lehet javítható, és nem lesz hatalmas bukó...

Nem tudhatjuk mennyit dolgozott azért hogy megvegye ezt a konfigot. Lehet bölcs és hónapokig spórolt hogy ne egy ratyi tejfölös dobozból készített gépet kelljen venni hanem egy alient. Nem tudom, de nem aludnék jól ha nem így jártam volna el.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115609) Magnum_ válasza hszilard666 (#115608) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I humbly and respectfully decline™

(#115610) gzbotii válasza hszilard666 (#115608) üzenetére


gzbotii
veterán

Figy, tegyük fel, hogy 12 éve, szorgosan gyűjtögetett rá, nettó 85.000 fizuból és három gyerek gondoskodó apja, 24 évesen....tegyük fel, így volt.
De ez sem validálja, hogy szétszedi, belemókol, elbacca, majd visszaveteti veled. Úgy volt vele, hogy megpróbálja. Bejött, nyert. Gondolom nem is keveset.

De ha neked így jobb, leírod a veszteséget, oké, de ez akkor sem volt korrekt részéről.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#115611) zolee5016 válasza hszilard666 (#115608) üzenetére


zolee5016
őstag

Holy Martyr
Talán még szereted is tesa!!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115612) macilaci78 válasza hszilard666 (#115608) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, hogy a tőled vett gép volt a donor az ő csajozós gépéhez. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115613) DeFranco válasza Magnum_ (#115604) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"Itteni családapák: Ti is Szilitől vesztek..."

(#115614) Agostino válasza Speeedfire (#115601) üzenetére


Agostino
addikt

kit izgat? : ) baromi sok fotós jár ide, nyáron alig győzöm kerülgetni a járdán sétáló fotózásra induló párokat: ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#115615) hszilard666 válasza gzbotii (#115610) üzenetére


hszilard666
veterán

Apa, azt veszem ki a szavaidból hogy sosem szenvedtél igazán. Én tudom milyen szenvedni. Az első milliómat konkrétan összeéheztem, valamint gyerekkoromban volt olyan hogy hajléktalanok voltunk. A szenvedés és a kétségbeesés megváltoztatja az embert.Amikor beszéltem vele pont azok az idők jutottak eszembe róla amikor én is tehetetlen voltam. Szerintem korrekten jártam el.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115616) Speeedfire válasza Agostino (#115614) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Úgy értem, hogy akkor +10e a beugró. Ha csak kicsi fotós cucc van nálad, akkor elnézik, és csak 300 huf a fotós jegy.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#115617) gzbotii válasza hszilard666 (#115615) üzenetére


gzbotii
veterán

Apa, minden cuccom amim van, magam vettem, én kerestem meg rá a pénzt, szóval lehet tudom, minek mennyi az értéke, mi mivel jár :B Ne menjünk ebbe itt bele.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#115618) zolee5016 válasza hszilard666 (#115615) üzenetére


zolee5016
őstag

Ez rendben is van...nadena,nehogymá megforduljon a helyzet,mert a túlzott lelkizés(nem a jogos) azért nem vezet sehova....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115619) Mercutio_ válasza hszilard666 (#115608) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha bölcs, akkor egy új gamert vesz amire legalább 3 év gari van 0%-os hitelre, amit ugyanúgy törleszthet, mintha félretenné azt a pénzt...

Na, ugorjunk, mert már tényleg uncsi ez a lelkizés:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115620) Agostino válasza Speeedfire (#115616) üzenetére


Agostino
addikt

értelek, azt hittem magát a boxot lett volna ciki cipelni meg használni.

"ha 4800 ft-ért éves bérletet vásárol a Füvészkertbe, korlátlanul fotózhat. A fotójegy csak magán célra történő fotózásra vonatkozik. A kereskedelmi célú fotózásért továbbra is 7800 forintos óradíjat kell fizetni."

mondjuk a 7800 bisschen teuer

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#115621) macilaci78 válasza hszilard666 (#115615) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Te hozzáállásod példás, vagy méginkább balek. A másik fél "üzletpolitikáját" becsméreltük.
Okkal, vagy ok nélkül rágja a küszöböt, az mellékes. Vett próbagarival egy gépet, kipróbálta, ment, majd belenyúlt és nem ment, és szerinte ez még belefér a gariba. :N :(((
Történetesen ha Apple Store-ban vennék egy iMac-et, majd otthon belepattintanék nagyobb memóriát, miközben elszaródna, te kezelnéd gariban?

Mercutio_: ha bölcs, hitelt vesz fel? WTF?!
Ha bölcs, akkor féláron vesz egy asztalit azonos, vagy magasabb teljesítménnyel. Gémer laptop túlhájpolt brandből használtan is csak flancból kell.
Persze van, aki azért vesz gémer laptopot, mert munkára kell a teljesítmény és a mobilitás, ott viszont nem a konyhapénz forog kockán, mert az a gép termel.

Mr.Csizmás: felénk oroszlánszagú volt az eposzi jelző... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115622) Mr.Csizmás válasza macilaci78 (#115621) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oroszlánszívű után szabadon kereszteljük meg Aranyszívű Richárdra ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115623) hszilard666 válasza gzbotii (#115617) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor tudod milyen érzés hogy meg kell küzdened mindenért. Most képzeld el hogy szenvedsz a semmiért. Vagy a csalódásért. Pokoli kiábrándító...

Mindegy vegyetek csodamasinát az aláírásomból. ;]

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115624) macilaci78 válasza hszilard666 (#115623) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, igazad van, a vevőd megküzdött a pofonért, te meg balek voltál és beleálltál helyette.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115625) JanR válasza hszilard666 (#115602) üzenetére


JanR
addikt

Ha ki van szamolva valami nalam, akkor nem azzal kezdem, hogy szetszedem es "megszerelem". De ezt mar paran elmondtak Neked, nem fogok liturgiat tartani.

Hallgass megy 1-2 hajlektalant, ott is olyan jo sztorikat fogsz kapni, minden penzed nekik adod, inkabb Te bukj..

(#115626) Speeedfire válasza Agostino (#115620) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen, egy picit. Főleg, hogy hobbi fotózás.
De szerintem találtunk a modellel másik helyet. Ez a füvészkert meg megmarad talonban. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#115627) KilgoreTrout válasza Speeedfire (#115626) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Budai Arborétum? Hasonló, mint a füvészkert, csak nem szednek belépőt. Elvileg engedélyt kell kérni kereskedelmi célú fotózáshoz, de szerintem nincs ember, aki valaha kért volna.

(#115628) Speeedfire válasza KilgoreTrout (#115627) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez lett a vége. Már délben le is ütöttük. :)
Annyi, hogy a felső kert nem biztos, hogy nyitva lesz. De azt mondták, hogy az alsóban van több virág.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#115629) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is csak 16:00-ig volt kiírva ma víz-hiány. Végül is csak lassan 5 óra és még mindig nincs itthon víz az egész házban. :D

Live-Die-Respawn

(#115630) Mr.Csizmás válasza oriic (#115629) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyere át, van pár söröm behűtve :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115631) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#115630) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és sörrel zuhanyozzon?

kemény vagy. :DDD

(#115632) oriic válasza Mr.Csizmás (#115630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fürdés/wc sörrel? :D Az a kemény. ;]

(#115633) Mr.Csizmás

Hülyülök csak, köszi a felajánlást azért. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115633) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#115631) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mennyi bajotok van :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115634) zolee5016 válasza oriic (#115632) üzenetére


zolee5016
őstag

én a hajam havi 1x sörrel mosom.... :P az az igazi ünnepnap..1 fejre 3 a fejbe,hogy a gyökerek is kapjanak.......meg is hálálja 40+ centi...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#115635) Mercutio_ válasza zolee5016 (#115634) üzenetére


Mercutio_
félisten

A gazdag pestiek sörrel kezelik, bezzeg vidéken a gyökérkezelés az üveggel történik! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115636) Mr.Csizmás válasza oriic (#115632) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D minek fürdeni ha van sör? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115637) oriic válasza Mr.Csizmás (#115636) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Jogos

Amúgy végre megjött a frissítő csapos H2O, szóval irány zuhanyozni.

Live-Die-Respawn

(#115638) Spet válasza oriic (#115629) üzenetére


Spet
addikt

Spórólsz!

Menj csak vissza a sarokba, és gondolkozz el ezen!

;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#115639) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Rengeteg könyvem van de már nincs hely ingyen elvinnétek? :)

(#115640) Magnum_ válasza hhenry (#115639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Lista van?

I humbly and respectfully decline™

(#115641) Magnum_ válasza Magnum_ (#115579) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszonom a sok privat megkeresest, lett fHD moncsi :R

I humbly and respectfully decline™

(#115642) hhenry válasza Magnum_ (#115640) üzenetére


hhenry
őstag

Hirdetéseim között 200Ft ként van még kiírva de már nincs hely

(#115643) Magnum_ válasza hhenry (#115642) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Link van?

I humbly and respectfully decline™

(#115644) hhenry válasza Magnum_ (#115643) üzenetére


hhenry
őstag

Aláírásomban :D

(#115645) MasterMark válasza hszilard666 (#115615) üzenetére


MasterMark
titán

első milliómat konkrétan összeéheztem

Az oszt igen, talán kaját kellett volna venni inkább.

Switch Tax

(#115646) hszilard666 válasza MasterMark (#115645) üzenetére


hszilard666
veterán

Fogytam is majdnem 30 kilót! :DDD Engem senki sem szponzorált, 2016 ban elindultam otthonról egy sporttáskával kb...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115647) Tim82 válasza hszilard666 (#115646) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jó nagy sporttáska volt, belefért egy nem is annyira belépőszintű Canon DSLR mindenféle kellemes filmes kiegészítővel meg pl. egy gamer desktop vízhűtéssel anno, ha nem csalnak 2016-os hozzászólásaid a topikból. Amúgy csak öt ilyet kellett anno csinálni és megvolt az első milliód. Tiszta mélyszegénység.

Megtennéd azt, hogy nem inzultálod tovább a topiklakók többségének intelligenciáját és ha már ilyen olthatatlan vágyat érzel a fotonok földműves szemébe juttatása iránt, azzal másik topikot tisztelsz meg a továbbiakban? Lehetőleg olyan topikot, ahol nem ismernek évek óta. Előre is köszönjük, mindenkivel jót fogsz tenni, hidd el.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115648) Mr.Csizmás válasza Tim82 (#115647) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amíg nem közpénzből csinálja, addig nem zavarja a többséget imho :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115649) Mercutio_ válasza Tim82 (#115647) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha ez topic-szavazás, akkor +1 :K

MrCsizmi: Nyiss neki 1 topicot, ott szórakoztathatja a bullshitgenerátor rajongóit:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115650) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#115648) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de, zavarja. eléggé tele van vele a töklámpásunk már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.