Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115851) bandus válasza Magnum_ (#115848) üzenetére


bandus
veterán

ha már jogi kérdés Saint_ bácsi. részt vennék egy túrán, aminek a fizetési feltételei a következők:

Fontos, hogy mindig körültekintően járj el a jelentkezéssel kapcsolatban, mert az egyesület számlájára utalt díjakat semmilyen okból kifolyólag nem áll módunkban visszafizetni, visszautalni.

Túralemondást abban az esetben tudunk elfogadni, ha az az esemény első napjától számított egy hónapon kívül esik. Ebben az esetben a befizetett részvételi díjat fel tudjátok használni egy másik túrán. Ha a lemondás egy hónapon belül történik sajnos nem áll módunkban a befizetett összeget egy másik eseményre jóváírni!

ez mennyire állja meg a helyét? azaz ha én ma befizetem, holnapután lemondom akkor nem kérhetem vissza a pénzemet? igazából nem fenyeget a veszély, csak kicsit felhúztam magam rajta, ahhoz hasonlítanm, mint amikor egyes kisboltokban ki van írva, hogy 1000 huf alatt nincs kártyás fizetés. szóval a kérdés, kiköthetnek-e ők ilyen feltételeket, amit a jelentkezéssel elfogadok, vagy sem?

dánke ha mondasz egy véleményt :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115852) Magnum_ válasza bandus (#115851) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kicsit karcsú a tényállás (van elektornikus szerződés? nem baj, ha nincs, de valami ÁSZF-nek, részvételt szabályozó doksinak kellene lennie) szerintem ez a kikötés semmis Ptk-ból levezetve.

I humbly and respectfully decline™

(#115853) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok, úgy alakult az élet, hogy hozzájutok jó áron egy K nagy IPS fhd CsodaDell monitorhoz, így a nemrég vásárolt 22" LG fHD eladó annyiért, amennyiben nekem van.

Jár hozzá VGA kábel és hdmi-dvi.

9.000,- Ft.

Átvehető munkaidőn kívül a 2. kerületben, de kérem, hogy gyorsan írjon privátot, akinek kell.

I humbly and respectfully decline™

(#115854) Mercutio_ válasza bandus (#115851) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez valami természetjáró/egyéb egyesület?
Tagsághoz kötött a részvétel?
Milyen címszóval fizeted be a konkrét út díját?

pjen: A felsorolt esetékben az adott tevékenységet folytató cégeknek - és bizonyos esetekben maguknak a pilótáknak/kapitányoknak - kötelező felelősségbiztosítást kötniük, ami ilyenkor az adott cég/személy helyett belép. Ugyanakkor kérdés, hogy ez a felelősségbiztosítás mire és milyen összegig vonatkozik, ha azon felüli a kár az utasok a céget, a cég pedig a kapitányt/pilótát polgári peres eljárásban bizony beperelhetik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#115855) MasterMark válasza Magnum_ (#115853) üzenetére


MasterMark
titán

Melyik pontosan? Csak dizajnban passzolo erdekel. :DDD

Switch Tax

(#115856) oriic válasza Magnum_ (#115853) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ment PM!

Live-Die-Respawn

(#115857) bandus válasza Mercutio_ (#115854) üzenetére


bandus
veterán

aham, egy sportegyesület, és ez a részvételi díj. részletek, ha valaki unatozik munkában: [link]

Saint, köszi :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115858) Magnum_ válasza Magnum_ (#115853) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szeretett, megunt monitoromért délután jönnek :R

I humbly and respectfully decline™

(#115859) MasterMark válasza Magnum_ (#115858) üzenetére


MasterMark
titán

De most orci miert vasarol fel minden monitort??? ;]

Switch Tax

(#115860) oriic válasza MasterMark (#115859) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hakker leszek es kell a kijelzo mindenhova. Is. :D

Live-Die-Respawn

(#115861) Magnum_ válasza MasterMark (#115859) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#115862) fant0mi válasza Magnum_ (#115858) üzenetére


fant0mi
addikt

Oszt', hogy csajozós, már nem is számít?

(#115863) Magnum_ válasza fant0mi (#115862) üzenetére


Magnum_
nagyúr

már nem tudom szerkeszteni. Moderátort kérek!

(btw el sem hiszed, milyeneket csajoztam vele, amíg megvolt ;] )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#115864) pjen válasza Mercutio_ (#115854) üzenetére


pjen
félisten

Haverom össze törte az 50 es villamos elejét,Ő volt a hunyó,nem kellett megcsináotatnia a villamost.A Costa Concordia kapitányának szerintem legalább 4500 évig kéne átlagnál jobban keresnie,hogy kifizesse az okozott kárt.

(#115865) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy 35.000 Ft-os Amazon.de ajándék keretem. Nem akarok most onnan rendelni, így átadnám 30.000 forintért. Ez így 15-16% kedvezmény. VGA-t, ilyesmit megéri rendelni, gari idő alatt simán cserélik szó nélkül.

(#115866) Mr.Csizmás válasza pjen (#115864) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ptk KGFB: dologi károk esetén káreseményenként 500 millió forint összeghatárig térít a biztosító.

mondjuk ha kis összegű, akkor befizeti zsebből a BKV-nak, és téma letudva, nem ugrik a bónusza.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115867) Magnum_ válasza Mr.Csizmás (#115866) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi az a Ptk KGFB?

I humbly and respectfully decline™

(#115868) Mr.Csizmás válasza Magnum_ (#115867) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kgfb törvény na, nagyon péntek van :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115869) Magnum_ válasza Mr.Csizmás (#115868) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kgfbtv. 13.§Egy biztosítási esemény vonatkozásában a károsultak számától függetlenül a biztosító dologi károk esetén káreseményenként egymillió-kettőszázhúszezer eurónak megfelelő forintösszeg-határig... köteles helytállni

I humbly and respectfully decline™

(#115870) rizso


rizso
addikt

Xiaomi Airdots bluetooth sztereó füles keresi új gazdáját :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#115871) GabN73 válasza CoolBoy323 (#115837) üzenetére


GabN73
addikt

Mondjuk a vezetőséged elég butus, ahelyett hogy op lízingre kihoznák a gépeket megveszegetik maguknak... :)) Azért akkora autó számnál már jól járhatnának :U

(#115872) CoolBoy323 válasza GabN73 (#115871) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Micsi??
Lízing autóink vannak...

(#115873) CoolBoy323 válasza pjen (#115849) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Elég baj. Mostanság pont ótvar a belden utp... Én simán ráhátékáznám a beldenre a károm amit a szar kábel okozott...

(#115874) MasterMark


MasterMark
titán

Helyszíni bírságnál hogy lehet megnézni a traffipax képet? Nincs ilyen iratazonosítóm amit a kozigbirsag.police.hu akar. Pedig drága kép volt szeretném megkapni.

Switch Tax

(#115875) sutszi válasza MasterMark (#115874) üzenetére


sutszi
veterán

Speedmaraton?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#115876) pjen válasza CoolBoy323 (#115873) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom most mi van.A beüzemelés után voltam ott egy darabig.

(#115877) GabN73 válasza CoolBoy323 (#115872) üzenetére


GabN73
addikt

Operatív lízing aka tartós bérlet.

(#115878) bandus


bandus
veterán

ti kinek ajánljátok fel az adótok 1(+1)%-át?

ezen kezdtem el gondolkodni ébredés után mi legyen az ideivel. eddig felváltva adtam a budapest bike maffiának és a bagázsnak adtam, valószínűleg ez idén sem változik, bár egész biztosan millió szervezet van, akinek jól jönne a pénz.

egyháznak én személy szerint nem szoktam felajánlani azt az 1%-ot, eddig úgy gondoltam jobb helye van a költségvetésben, de amennyiben van olyan lehetőség, ahol biztosan a nehéz sorsú emberek megsegítésére fordítják ezt a pénzt, akkor vallástól függetlenül szívesen megteszem. tudtok ilyet esetleg?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115879) Mr.Csizmás válasza bandus (#115878) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

krisnások, évek óta, ételosztást csinálják belőle. :K (a simát pár éve már a helsinki bizottságnak adom, jelzésértékűen)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115880) DeFranco válasza bandus (#115878) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyermekmentő alapítvány

(#115881) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#115880) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de nem a támogató :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115882) fant0mi válasza bandus (#115878) üzenetére


fant0mi
addikt

Minden evben mashova. Gyermekmentok, gyermekklinikak, orszagos mentoszolgalat. Iden a bator tabornak.

(#115883) sutszi válasza bandus (#115878) üzenetére


sutszi
veterán

Állatmentő és állatgondozó szervezeteknek, MME, NOé..stb váltogatva. Az egyházi részt a református egyháznak.(református vagyok) Nem foglalkozom a vallással, de ha nem nyilatkozom akkor marad államkasszában ha jól tudom. Attól pedig bármi jobb, hogy a zsebekbe vándoroljon.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#115884) pjen válasza sutszi (#115883) üzenetére


pjen
félisten

Az alapítványok nagy része sem Gráll lovagok gyülekezete.

(#115885) macilaci78 válasza bandus (#115878) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Párom fúvószenekarban játszik 20+ éve, nonprofit egyesület jogilag, nekik.
Az egyházit találomra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#115886) werszomjas válasza bandus (#115878) üzenetére


werszomjas
őstag

Én nekik küldtem az ideit és a tavalyit is:
macskamentok

üdv

(#115887) sutszi válasza pjen (#115884) üzenetére


sutszi
veterán

Minden megkérdőjelezhető, az igaz. De ilyenkor azt mondom, hogy ha több rossz közül kell választani, akkor inkább a kisebbik rossz legyen.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#115888) pjen válasza sutszi (#115887) üzenetére


pjen
félisten

Sajnos,igazad van.

(#115889) Tim82 válasza bandus (#115878) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár éve a Menedékház Alapítványnak adom (hozzájuk évente pár alkalommal ruhát, adományt is vittem a közelmúltban), előtte meg az Igazgyöngy Alapítványnak, még előtte a Magyar Lupus Egyesületnek adtam a civil szervezetnek adhatót.

Egyháziból annyi az elvem, hogy sem "történelmi" egyháznak nem adom, sem szekt.... akarom mondani kisegyháznak, így szoktak olyanok jönni, mint a Tan Kapuja Buddhista Egyház (a főiskolájukat ismerem, vannak ismerősök, aki oda jártak vagy ott tanítanak) meg Magyarországi Kopt Ortodox Egyház.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#115890) oriic válasza MasterMark (#115874) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elkaptak a Subaruval? :Y

Live-Die-Respawn

(#115891) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#115881) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mgya.org

voltunk ott gyermek-elsősegély képzésen Elnök úr születése előtt (ingyenes), egyrészt amit ott kaptunk képzést arra 20 évig ajánlgathatnám az 1%-ot akkor kb kifutná az értékét, másrészt ők konkrétan ülnek a rohamkocsiban és gyereket mentenek.

[ Szerkesztve ]

(#115892) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#115891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a link megnyitása félreértések elkerülésével járhat ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115893) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#115892) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megnyitottam értelmeztem is, erre válaszul tettem be az iggazzy gyermekmentő alapítvány honlapját és elérhetőségét az egyértelműség kedvéért

(#115894) MasterMark válasza oriic (#115890) üzenetére


MasterMark
titán

Hajjaj de még mennyire "elkaptak"...

Switch Tax

(#115895) pjen válasza DeFranco (#115893) üzenetére


pjen
félisten

Én a szájjal és lábbal festőket támogatom minden évben.Sosem kértem,de minden évben pár gyönyörű képet küldenek.

(#115896) hszilard666 válasza pjen (#115895) üzenetére


hszilard666
veterán

Én Magyarországi Krisna-tudatú Hívők Közösségének szoktam adni a vallási 1% omat, a másikat meg a Noé Állatotthonnak. Voltam náluk önkénteskedni, cukibbnál cukibb állatokon segítenek.

Más:

Holnap reggel angol reggelit szeretnék fogyasztani. Szerintetek hol adják a legjobbat a városban?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115897) rizso


rizso
addikt

Kollégám telefonjai eladóak, Huawei P9 és Nokia 7 Plus :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#115898) bandus válasza hszilard666 (#115896) üzenetére


bandus
veterán

a jelen-ben a blahán jól csinálják, azt tudom ajánlani :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#115899) hszilard666 válasza bandus (#115898) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszönöm a tippet! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#115900) rizso


rizso
addikt

Superlux HD 681 EVO fejhallgató eladó! Nagyon sajnálom eladni, fika ár ahhoz képest, hogy milyen hangja van, de mióta nincs dolgozósarkom, egyszerűbb az élet a wireless kütyükkel :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.