Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Pug válasza Malibutomi (#7050) üzenetére


Pug
veterán

:DDD

(#7052) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

fuhh valamit csinálnom kell a géppel, mert befujja nekem a asztal alá a meleget, és megrohadok játék közben.

(#7053) Pug válasza Malibutomi (#7052) üzenetére


Pug
veterán

Tessék az asztalra pakolni, most nálam is újra ez a projekt. Valahogy sokkal gyugodtabb vagyok, ha az asztalon van a gép. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7054) =HG= válasza Malibutomi (#7050) üzenetére


=HG=
addikt

Valahogy így képzeltelek el ! :K

(#7055) MrM94


MrM94
őstag

Megvolt az elso onallo napunk asszonykaval budapesten megneztunk ezt azt asszonyka annyira tud tajekozodni hogy kb a sajat szobajaba is elteved en meg azertt valamennyire tudok..de en most realizaltam magamba hogy bkv menetrend nevu programra es magamra tamaszkodhatok..igen hamar bele lehet tanulni a tomegkozlekedesbe szeretem ezt a varost..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7056) MiklosSaS válasza MrM94 (#7055) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo szorakozast es erezetek jol magatokat !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7057) ViZion válasza Malibutomi (#7052) üzenetére


ViZion
félisten

Fúrd ki az asztallapot pár helyen... ;]
Jó ronda nigger fejed van azon az animgifen ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7058) Pug válasza ViZion (#7057) üzenetére


Pug
veterán

Ne bántsd a chocletebrother-t ;]

(#7059) Malibutomi válasza ViZion (#7057) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez jobb?

(#7060) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na mi van? Két napja olyan kuss van itt? Éltek még?

(#7061) Pug válasza Malibutomi (#7060) üzenetére


Pug
veterán

Szó-szó.. :DDD

(#7062) ViZion válasza Malibutomi (#7060) üzenetére


ViZion
félisten

Várjuk a vihart HarlemJani :DDD
Ki kellene mennem az erdőbe fát vágni, de lusta vagyok. Van is több heti tűzrevaló... :U de csak jobb lenne most, mint térdig hóban. Csak annnnnyira nincs kedvem SEMMIHEZ. Érthetetlen. Tavaszi fáradtság augusztusban ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7063) Malibutomi válasza ViZion (#7062) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt is borul, de sztem csak estére lesz vihar.

(#7064) miresz


miresz
veterán

Új projecten dolgozom. Családi netezős gép. :) A proci sajnos nagy bánatomra nem két magosítható. :(

Esetleg ha valakinek van fixen 2 magosítható Sempron-ja érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

(#7065) Malibutomi válasza miresz (#7064) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jó project.
Lassan majd én is elkezdhetek valamit összepakolni a lányoknak, mert már kezdenek ideszokni az enyémre :)

(#7066) miresz válasza Malibutomi (#7065) üzenetére


miresz
veterán

A régi döglött hangkártyás AsRock lapom,+ 4Gb memó,és egy kis Sempron 140@3,7Ghz. Jó lenne egy 2 magosítható Proci.

(#7067) MrM94


MrM94
őstag

Az allatkert nem volt rossz, tevet etettunk az volt a legaranyosabb azert mar megerte elmenni a tobbi nemvolt rossz de a teve nagyon baratsagos volt

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7068) otto14 válasza MrM94 (#7067) üzenetére


otto14
senior tag

Örülök, hogy nem köpólött arcon, az uncsimat leköpte :D

asd

(#7069) MrM94 válasza otto14 (#7068) üzenetére


MrM94
őstag

Enis attol feltem eleinte hogy akkora csulat nyom a kepemre hogy magam ala hanyok de nem,olyan volt mint egy szelid baratsagos kutyus

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7070) MiklosSaS válasza MrM94 (#7069) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez volt nalam is a hetvegen:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7071) =HG=


=HG=
addikt

Torzonborz ! Mi lett az aláírásoddal? :F

(#7072) Malibutomi válasza =HG= (#7071) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Bement a felhasználói adatokhoz, ne legyen annyira szem előtt. Nem akarom hogy az egész világ azt olvasgassa azért.

(#7073) =HG= válasza Malibutomi (#7072) üzenetére


=HG=
addikt

Akkor jó! Már azt hittem, hogy rád szóltak érte... :B

(#7074) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#7070) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy Angliában szabadon mászkálnak a tevék...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#7075) ViZion válasza Mahrenburg (#7074) üzenetére


ViZion
félisten

Nem figyelsz? :(( Mondta, h jön hozzá a sógornője! :DDD ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7076) Mahrenburg válasza ViZion (#7075) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:DDD

Akkor viszont mostanra sikerült megszelídítenie, már a tenyeréből eszik... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#7077) Pug


Pug
veterán

Újabb reggel hatos shift, fuck yeah!!! :DDD

Zsinorban a 3., de legalább hamar végzek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7078) ViZion válasza Mahrenburg (#7076) üzenetére


ViZion
félisten

...és amelyik a tenyeredből eszik, az a combodból is fog! ;]

Pug: aham... értem :DDD :R nálunk mondjuk 6-os pack a neve inkább, de értjük így is.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7079) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Emiatt nézek föleg corsair cuccokat kintröl
[link]

(#7080) ViZion válasza Malibutomi (#7079) üzenetére


ViZion
félisten

bakker... Mondjuk nem is magyar cég... :DDD
Minap írtam Gigabyte-nak, mert itthon szervizpartnert nem találtam, ami meg volt adva, ott a telefon sem él már. Nem nagy kaland, csak a kopott billentyűk helyett szeretnék újat. Boltban azt mondták, h szerviz a gigának csak nagykeren keresztül érhető el, közvetlenül nem társalognak a pór néppel... hát köszi, 2013-ban :W

Másik iszonyatos negatív tapasztalatom a Toshiba szerviz itthon. Jeleztük, h rossz a laptop, 99% HDD hiba. Erre: teszteljük HDD sentinel, etc, etc, küldjek screenshotokat. Mondom el sem indul a gép, linux allatt is HW hiba, nem is csatolja, mit screenshotoljak le? Erre kioktatott, h anélkül ők nem hiszik el, h HDD hiba. Mondom nem is kértük, azt kértük, h szervizeljék... De nem küldenek futárt csak úgy, mert ha mégsem a gép rossz, etc.. etc... Mondom EMBER, elmesélem LASSAN: el sem indul a gép. reinstallnál is hibát jelez és kilép, linuxal sem megy. Szal. vállaljuk a rizikót, hogy nem a gépben van a hiba, és ki kell fizetnünk a futárt... De ha küldesz screenshotot, akkor küldünk HDD-t és kicseréled, kész.
Na, itt szállt el az agyam: mondom akkor kezdjük előről... másrészt akkor adják írásba, hogy nem szervizelik, hogy miért nem, miket kérnek tőlem és az mire kell, mikor jeleztük a hibát és mikor voltak hajlandóak foglalkozni velünk (jó 2 hét eltelt), stb... Nah, erre hangnemet váltott, mondta, h csak jót akar, mert akkor HDD-t küldenek és nem lesz 2 hét szerviz. Mondom OK, de már 2 hete így is tologatjátok, hogy miért nem szervizes a dolog, szal. ugorjuk át ezt a részt... Futár jött, vitte, majd 1,5 hét és hozta, új HDD-vel... :W
Alig egy hónap a fél órás (ok, teszteléssel mondjuk 3 órás) munkára. SOHA többet Toshibától SEMMIT nem veszek (laptop nem az enyém volt, csak segítettem intézni, de a tanúság örök :D ).

miresz: NE a csicskásaikkal foglalkozz! Írj nekik angolul, azt értik. Írd le, hogy hol és mikor vetted, stb. azt is, h magyar asus nem tudott segíteni, etc... Power és Intel atom egy mondatban elég durva, töröld, vagy szólok a modiknak! ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7081) miresz válasza Malibutomi (#7079) üzenetére


miresz
veterán

Na hát ez a nem mindegy. Az Asus már nem ilyen rugalmas. Van egy hibás 6870-es kártyám amit újonnan vásároltam,még anno.Az a cég ahol vettem, megszűnt jogutód nélkül, ekkor fordultam az Asus magyarország-hoz. Ott megnézték seriál alapján a kártyát,és közölték velem,hogy ez jelenleg is egy Németországi nagykerben van,és a kártya Németországba lokális garanciás. Pedig itt figyel az asztalomon hibásan. Tehát sajnos nem tudnak segíteni. Arra is gondoltam,hogy fel kellene venni a kontaktot a Német Asus-al és velük beszélni,de hát a Némettudásom nem épp nagy. :)

Vision: Azt nem tudom akkor hová kellene írnom,hogy valami legyen az ügyből,mivel ha innét(Magyarországról írsz az Asus supportnak azt a Magyar support kapja meg,akkor is ha az Amerikai supportnak címezed. :)

[ Szerkesztve ]

(#7082) ViZion válasza miresz (#7081) üzenetére


ViZion
félisten

HUNGARY
Phone:+36-15054561
Open Hour:09:00-17:30 Mon-Fri

Meg ide egy tickettet kitölteni... de ez is a magyarhoz megy sztem. Fura, gigáéknál is találtam közvetlen címet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7083) miresz válasza ViZion (#7082) üzenetére


miresz
veterán

Hát ez az a Magyar supportal már beszéltem,de ők sajnos nem tudnak segíteni. :(

[ Szerkesztve ]

(#7084) ViZion válasza miresz (#7083) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem Te is próbálkozz vele, hogy megmondod írásban szeretnéd kérni, hogy miért nem segítenek, amikor Te itthon vásároltad, a cég megszűnt, stb. Írásban kell, mert ezt kérik a fogyasztóvédők a feljelentéshez... :DDD Szerintem utána készségesebbek lesznek. Nem te állítottad el a serialt, és valószínűleg nem hamisítottál magadnak egy ASUS VGA-t...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7085) miresz válasza ViZion (#7084) üzenetére


miresz
veterán

Találtam egy ilyet: [link] De sajnos írásbeli igazolást nem tudok szerezni,hogy megszűntek. + nem tudom értelmezni mi is az az RMA szám.?

[ Szerkesztve ]

(#7086) Malibutomi válasza miresz (#7085) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

[link]

RMA számod akkor lenne ha már jelezted volna gondot.

[ Szerkesztve ]

(#7087) miresz válasza Malibutomi (#7086) üzenetére


miresz
veterán

Igen ezt is néztem már,de ők csak szerver hardverekkel foglalkoznak.

(#7088) ViZion válasza miresz (#7085) üzenetére


ViZion
félisten

Írj nekik angolul, azt is megértik, hátha ott segítenek. Esetleg kérdezz rá aprón, vannak, akik tudnak gariztatni kis pénzért, mert pl. nagykeres ismeretségük van. VGA-t én nem tudok, de laptop, monitor, HDD garizásban tudok segíteni, sasjna ott sem minden cuccnál.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7089) Shokkolo válasza Malibutomi (#7079) üzenetére


Shokkolo
addikt

+1 a Corsairnek!

Amit a nagy angol sas kollégától vettem hibás H100-ast gond nélkül gariztattam.
Nem vezérelte a ventiket és morgott a pumpa.
Írtam a supportnak, válaszban már RMA számot kaptam és postacímet :)
Visszaküldtem, átvételtől számítva 23 órán belül a kezemben volt a cseredarab!
Ráadásul H100 helyett H100i -t kaptam :R
Respect a corsair hozzáállásának

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7090) MiklosSaS válasza Shokkolo (#7089) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es onantol Corsair fan vagy :Y , meg Asus direct CU :D

Oromhir: ma van a nagy nap amikor csomagol a banda ! Ugy nez ki a lakas mar mint egy nyomortelep, de vegre elmennek ! Mar olyan vidaman keltem a reggel.
En is csomagolok mert holnap megyek Romaniaba, lesz egy lagzi a hetvegen (szombat) es pentek este meglesz a legenybucsusztato...:D kemeny ivaszat, striptease , stb. Aztan Hetfon jovok is vissza, sajnos csak par napos kiruccanas...

Egyebkent ki mondta azt hogy a "draga" WiZz egy low-cost jarat ? Oda-vissza (Luton-Temesvar) 688 angol font ? 2 db felnott es 1 db 3 eves gyerek ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7091) Trebron09 válasza miresz (#7081) üzenetére


Trebron09
őstag

Még innen vetted: [link]?

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#7092) ViZion válasza MiklosSaS (#7090) üzenetére


ViZion
félisten

A "fapados" repjegyek is akkor olcsók, ha jó előre és NEM hétvégére veszed meg...
Kiszámoltad mibe volt a vendégsereg? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7093) miresz válasza Trebron09 (#7091) üzenetére


miresz
veterán

Nem. Lambdacomp-tól.

(#7094) ViZion válasza miresz (#7093) üzenetére


ViZion
félisten

Elég sok megszűnt, pl. Wox is. Franc se gondolta volna. Ipon és PCx azóta, semmi mástól nem rendelek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7095) ViZion


ViZion
félisten

Nah, a hétfői levélre jött is válasz a gigabyte-tól...
Sajnos nem forgalmaznak külön gombokat... :O kapják be, akkor miért cserélhetőek a gombok rajta? Ehh, felrakom a műanyag gombokat, már ez is csúszik, szal. mindegy mi van rajta.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7096) stratova válasza MiklosSaS (#7090) üzenetére


stratova
veterán

Látom már a következő programod, szombat esti öltánc :)

(#7097) MiklosSaS válasza ViZion (#7092) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem szeretnem kiszamolni mert felek hogy infarktust kapok.

@(#7096) stratova : sajnos becsulet kerdese ez a lagzi. Kotelezo elmenni, kedvem nem sok van.... de nincs mas valasztasom...
Ha a kover alkesz macsek nem setalna Budan, akkor ittunk volna egy jo soert kozosen....Paripa meg tul messze van....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7098) otto14 válasza MiklosSaS (#7097) üzenetére


otto14
senior tag

és engem már el is felejtettél :(

asd

(#7099) ViZion válasza otto14 (#7098) üzenetére


ViZion
félisten

Te meg ki vagy? :U

;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7100) otto14 válasza ViZion (#7099) üzenetére


otto14
senior tag

Én vagyok a Kis-Kakas :K

[ Szerkesztve ]

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.