Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) Alastair' válasza Zsivaagoo (#6300) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Várjál mert off topikban, offba tenni, az on, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6302) MrM94


MrM94
őstag

Szeretnem kikerni a velemenyeteket...Uj zenelejatszo szoftver utan szeretnek nezni a winamp helyett,mivel:
-A hatso hangszorok csak akkor adnak ki hangot ha a hangkartya szoftver probalkozik terhatast kelteni, a halk zene is olyan felig robothangos sistergeses elmenyt ad.
Aimp-ot kiprobaltam amikor tolok egy kis basszust akkor az "eles" hangszorok elhalkulnak hogy hallatszodjon a mely..Ezt utalom viszont ennel a hatso hangszorok ugyanazt a hangot adjak mint az elso ketto,szoval ez jo pont.
PowerDVD,jo lenne viszont halk es hulye a kinezete,nemlehet osszezsugoritani kicsire..
Ja igen,szamit az EQ ami a programban talalhato...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6303) miresz válasza ViZion (#6299) üzenetére


miresz
veterán

:D ez jó!

(#6304) Zsivaagoo válasza MrM94 (#6302) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Zene, mp3 lejátszásra én a Win7 médiaplayerét használom.

Winamp nálam már 10 éve kifújt.

VLC-t is ki lehet próbálni, hátha. :F

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6305) mackosajt


mackosajt
addikt

Nah, elkeltek a szélkavaró hűtőtornyok. Mind a kettő.
A nagyobbikból végül 1 venti megmaradt. Majd elpasszolom. Van annyi ventim, hogy vihart tudnék csinálni.
Most már abszolút nullszaldós a vízre átállás, de mivel nem tudok leállni, ezért ugyi kellenek még blokkok, meg radi, meg cső, meg csati, meg....

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6306) ViZion válasza MrM94 (#6302) üzenetére


ViZion
félisten

Clementine vagy iTunes. Az utóbbi elég sok vacakkal fel van hízlalva már, de nagyon jó. Clementine vagy Songbird egyszerűbb, de nagyon jók. Én Clementine-t használok, szokni kell, kicsit fura lehet elsőre, de utána fain.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6307) MrM94 válasza mackosajt (#6305) üzenetére


MrM94
őstag

Milyen ventijeid vannak? Ha a magyarorszagi kiruccanas utan marad zseton lehet turkalok kozuluk parat:)
@Ormanyos: Adok nekik egy probat,de majd csak holnap mert ha felköltöm anyamekat akkor hallgathatom hogy ordit majd ram reggelig.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6308) FatalEror válasza MrM94 (#6307) üzenetére


FatalEror
addikt

Hűtenéd magad mi?Látod-látod az a fránya bunda.Ha felém jársz,csak szólj segítek neked itt túlmelegedés ellen tenni,fizetned sem kell.

HardCore is my LifeStyle

(#6309) MrM94 válasza FatalEror (#6308) üzenetére


MrM94
őstag

Nem magam,a számológépemnek van melege.
Segitessz háá beleraksz egy veder vizbe,na de ám en olyan cica vagyok aki szereti a vizet es tud uszni is :C

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6310) mackosajt válasza MrM94 (#6307) üzenetére


mackosajt
addikt

Egy Brocken gyári venti, tokkal-vonóval-dobozzal (ez maradt meg most, 500 pezót kellett volna rádobjon a vevő, és adtam volna ezt is)
Pár CM 690 II advanced gyári venti (félre téve, ha neadj valaha kuckót cserélnék)
pár 1000+1 éves glacialtech 12 cm-es (1 tán benn van a kuckóban)
meg van 3 ThermalRight TRY-141 vagy mi a nevük (de ezek a kuckóban még benn vannak)
meg 1 scytche vagy mi 12-es.(kuckóban)
No meg a szokásos hulladékok, amik az évek alatt összegyűltek. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6311) FatalEror válasza MrM94 (#6309) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor megnézheted a medencénket.Nem nagy szám,de egy családnak bőven jó,és spóroltam vele 6k-t,és akkor csak a belépőt számoltam,még nem ettünk,és nem ittunk,mindegy,hogy ott veszem meg,vagy elviszem magammal.Illetve nem kell azt "élveznem",hogy a hülyegyerekek visítanak,fejbedobnak a labdával,és a napágyért sem kell harcolni.

HardCore is my LifeStyle

(#6312) ViZion válasza FatalEror (#6311) üzenetére


ViZion
félisten

Jók ezek az Intex medencék... több évet is kibírnak. ;]
Sajnos tapasztalat. Egerek imádják, sz@rrá rágták, a kicsik hihetetlen helyeken lyukasak, a nagynál a hegesztés elengedte... Havernak igaza volt: gödör ásás, merevfalú medence épít, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6313) MrM94 válasza mackosajt (#6310) üzenetére


MrM94
őstag

Ertem,meglatjuk mi lessz a jovojuk
@Radioaktivhordo:Ez most egy meghivas?Amugy hova valosi vagy?A Masik dolog olvastam Logout cikkeid kozul,hogy volt ott valami kis pokeres jatekos cuccos :DDD Szoktatok meg jatszani?En szivesen pokereznek most egyet :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6314) mackosajt válasza MrM94 (#6313) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha sikerül szereznem egy értelmes méretű radit, akkor valszeg pár ventitől megszabadulok.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6315) MrM94 válasza mackosajt (#6314) üzenetére


MrM94
őstag

Ertettem fonok :)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6316) FatalEror válasza ViZion (#6312) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekünk nem olyan van,volt olyan is.Valahogy így nézett ki:
Volt egy merev falú,amibe beleesett a kutya,és szétszaggatta a fóliát,a fala meg behorpadt-kuka!
Utána jött egy felfújható peremű,ez is egy évet bírt-kuka!
Kettőnek hibája,hogy nincsen normális szűrű berendezés hozzá!Amit az elsőhöz adtak,az még egy relatív használható darab volt,de betét nem volt bele,szóval mindig frízt kellett bele vágni.A 2.-ba már rendes filter volt.de szarabb mint az elsőnek,tudni illik,egyik sem fölözi le a víz a tettjét,szóval nem tiszta a víz mivel a kosz mindig vagy a medence aljára ülepedik,vagy a felszínen marad.Szóval attól,hogy forgatja a vizet,jobb nem lesz.De a 2. medencének már eltömődött a szűrűje,és akkoriban nem is lehetett kapni pót darabot,az már egyéni bravúr,hogy rájöttem,hogy a Skoda légszőrű passzol bele.De egy év után ez is kuka.Utána jött egy a borona falas favázas,8 szög alakú medence,ennek kb már 50mm-s az anyagvastagsága,tehát stabil a szerkezete,és ebbe jön egy fólia,van hozzá vmi papírvékony 0,5mm alatti,amit cseréltünk egy 1mm-s minőségi darabra,egyedileg gyártott cucc.És ehhez már skimmer,és homoszűrő van,tehát ez már fölözi a víz tetejét,és a skimmerbe csatlakoztatható a porszívó,tehát nincsen semmi buzulás,csak rácuppantod,és szív is.Szóval ez van már rég óta,bevált.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#6317) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Munka mara letudva.... johet a lovoldozes !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6318) Shokkolo válasza MrM94 (#6302) üzenetére


Shokkolo
addikt

évek óta aimp, a 3 egész jó

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6319) gyuszaa


gyuszaa
őstag

(#6320) Trebron09 válasza gyuszaa (#6319) üzenetére


Trebron09
őstag

:Y :C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6321) Shokkolo válasza gyuszaa (#6319) üzenetére


Shokkolo
addikt

az a grimasz hatalmas :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6322) gyuszaa válasza Shokkolo (#6321) üzenetére


gyuszaa
őstag

Az biztos.
Jókat derülök rajta mindig, pláne ilyen környezetben. :D

Nincs megadva felhasználási környezet, sehol egy árva pontos típus kiemelve, de egyből benyögi fx szar, megbánod, ne válts az i3-ról... igazi demagóg fos hozzáállás.

(#6323) addamka


addamka
őstag

Elnézést, hogy nem Celeront-t vettem nézés :U

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6324) ViZion válasza FatalEror (#6316) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, azé'! Az akkor nem az! Ma a "medence" mindenkinek ezek az Intex csodák, amik ~2 év után kukába landolnak. Szerencsére a nagyot ingyen kaptuk (3,75m átmérő, 90 cm magas), így nem fáj, de mindig sz@rul esik kidobni valamit. A kicsiket szinte évente pótolni kell a gyerekeknek...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6325) miresz válasza addamka (#6323) üzenetére


miresz
veterán

:D Nagyon aranyos.

[ Szerkesztve ]

(#6326) Pug


Pug
veterán

Gyerekek, munkahelyen megküzdeni a pepperóni utóhatásaival... uhhhh nem kellemes.. :DDD :N

(#6327) Milka 78:

Ne riogasd itt a jónépet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#6327) Milka 78 válasza miresz (#6325) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A te szemed is ilyesmi lesz (KKKKÉÉÉÉKKKKKK!!!!!!!) :DDD

(#6328) FatalEror válasza ViZion (#6324) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem ez így már egész jó kis medence.Fontold meg azt amit én is fogok majd csinálni.Kiásom a medence helyét,zsalu kővel kirakom,és azt fogom kifóliázni.Fóliázással együtt számoltam rá ~200k-t,ami egy 3x4-s medencét tesz ki.Igaz akkor a zsalu köveket neked kell lerakni,és a gépészet nincsen benne,de nagyon időtálló medence építhető belőle.

HardCore is my LifeStyle

(#6329) Shokkolo


Shokkolo
addikt

8,2 GHZ-n egy APU?! :Y

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6330) FatalEror válasza Shokkolo (#6329) üzenetére


FatalEror
addikt

Ennyit az Intelről. ;]

HardCore is my LifeStyle

(#6331) MiklosSaS válasza Shokkolo (#6329) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejj, az egy celeron csak jol van leplezve. Ez a photoshop csodakra kepes.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6332) FatalEror válasza MiklosSaS (#6331) üzenetére


FatalEror
addikt

Már megint ittál? ;]

HardCore is my LifeStyle

(#6333) Tomko78 válasza ViZion (#6299) üzenetére


Tomko78
őstag

vagy inkább erre is való a celeron nem csak hardcore gamer pcbe :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6334) ViZion válasza gyuszaa (#6319) üzenetére


ViZion
félisten

Felvettem a kesztyűt. Várom, h melyik az a program, ami egyszálas és jelentősen lassabb FX procin, mint i5-ön. Sajnos nem kaptam konkrét választ, megöl a kíváncsiság.

Don Sassss: jók a beszólásaid. Mész ebédelni? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6335) miresz


miresz
veterán

Irány a Balaton! Döglés a vízben,jó kaják,jó borok,és este Ossian koncert. Jó hétvégét nektek. :)

(#6336) Shokkolo válasza miresz (#6335) üzenetére


Shokkolo
addikt

jó mulatást neked :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6337) Milka 78 válasza ViZion (#6334) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pedig bizony van egy hivatalos teszt amiben ez ki van vesézve csak tudnám hol,mert engem is érdekelne az Athlon II vs Piledriver.Valaki linkelte is de nem rémlik,hogy hol...Amúgy a Farmaráma Risingcity és egyéb nyalánk online játékok amik 1 szálasak és brutálisan lassabb mint az i5 :DDD

miresz: Basszus...na mindegy akkor lerakom az új I7-esed a küszöbre amit kértél tőlem,hogy hozzak fel neked :DDD Jó lubickolást! :K

[ Szerkesztve ]

(#6338) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ez igen: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6339) Shokkolo válasza MiklosSaS (#6338) üzenetére


Shokkolo
addikt

a kommentelőket nem értem...
"sose csinálna ilyet" meg ez "szar"

aki ezt csinálja élvezi, ilyet csak elhivatottsággal lehet csinálni!
én azt mondom respect nekik, :K
ráadásul lehet őker irigyelni és nem "csak" a fizetésükért... hanem azért mert olyan csinál amit élvez és szeret.
ez megfizethetetlen dolog, és kevesen mondhatják el magukról :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6340) ViZion válasza MiklosSaS (#6338) üzenetére


ViZion
félisten

8 óra, itt vagyunk, elkezdünk mászni. 10 óra, már látom a házunkat, megálltunk reggelizni, Józsi a balf.sz lent hagyta a kávét, lekültem a p!csába, mert még 50 méter és elalszom. 10.30, indulunk tovább. Kicsit fúj a szél, nem probléma, csak a zallergiám... a zsepim meg a kocsiban. Kicsapom lazán-parasztosan, a vadlibák bekaphatják, most legalább tudják milyen, ha lepottyantják őket fentről.
Dél, megállunk ebédelni. Itt már egészen vékony létrán kell másznunk, Józsi is visszért a kávéval, így tudunk tovább haladni. 14 óra, elértük a csúcsot. Kicseréljük a lámpát, mert a főnök szerint a led a jövő, meg amúgy is, milyen hülyén néz ki, hogy itt még halogének vannak, amikor a 15 W-os led szépen bevilágíthatná.
- Józsi, a 13-as csillagvillást is hoztad? ...baszki. :DDD

Komolyan: nagyon durva. Hasmenéssel nem mehet az ember melózni :) Volt film a német szélgenerátor szerelőkről is film anno, akik ezeket a nagy izéket szerelik. Hát azért az ennél egy pár fokkal jobb. Ha lehetne ezt nem csinálnám :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6341) MiklosSaS válasza ViZion (#6340) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R nagyon jo ! :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6342) Trebron09 válasza MiklosSaS (#6338) üzenetére


Trebron09
őstag

Nagy respekt nekik.. én biztos nem mászkálnék a sok mikro-és rádióhullámú sz@r között. :Y
Mondjuk biztos megfizetik őket. :K

(#6340) ViZion: :C

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6343) FatalEror válasza MiklosSaS (#6338) üzenetére


FatalEror
addikt

szerintem nyugodtan nevezhetjük őket,a hétköznapok hőseinek. :K

HardCore is my LifeStyle

(#6344) Trebron09


Trebron09
őstag

Méghogy nem jó az FX játékra..
[link] :C :Y

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6345) FatalEror válasza Trebron09 (#6344) üzenetére


FatalEror
addikt

Jelentem 3 Celeron Fan meghalt és 8 Pentium user fekszik az intenzíven,az állapotuk válságos.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#6346) ViZion válasza Trebron09 (#6344) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, de hát tesó, ha a dirtet egyszálasra állítod, és játék közben elkezded klónozni a merevlemezt egy tömörített mappába renderelés közben, akkor qrvára lelassul. SENKINEK nem ajánlom, merazintel ilyenkor még 5 FPS-t tud, a zefix meg csak 3-at. áááh. És a zefixel pl. floppyról a prehistorik nem is indult el. :( ezen gondolkodjál, mielőtt ilyeneket linkelsz. Megveszik, asztánmeg a nemfutnak a 486-os játékok :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6347) Trebron09 válasza ViZion (#6346) üzenetére


Trebron09
őstag

A panzer sem fog akkor futni? :O

;] :DDD

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6348) ViZion


ViZion
félisten

Mai epic: kaptam vírusírtásra, frissítésre egy atomos 10" HP vackot. A kishölgy nem kedvelte a legális startert (gondolom hátteret akart váltani... lehet azt is amúgy), erre egy ismerőse ápgrédelte: ULTIMÉT feszít rajta. Nah, a sz@rokat már leszedtem, most frissítgetném -ultiméthez ragaszkodik- de kb. kattint, kajál-kattint, utána lehet varrni vagy elmenni sörért a teszkóba gyalog, mert olyan lassú ez a sz@r.
Keresek valami brutál nagy vírusírtót, rárakom neki, elvégre első a biztonság ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6349) Zsivaagoo válasza ViZion (#6348) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Brutálból és lassúból javaslom a MekkKefírt. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6350) stratova válasza Zsivaagoo (#6349) üzenetére


stratova
veterán

Az a megkettyint virusszken... Na ha az elindul, akkor az i5-ben (mobil: 2/4-es) is megáll az ütő. Hogy játszana hat (éles) golyóval orosz rulettet az aki kitalálta üzleti környezetre.
Ha ingyenes kell Avira vagy Avast szerintem. Utóbbit használom évek óta a privát öreg csonton, de a Pentium M 760 is használhatatlan ha elkezd dolgozni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.