Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Shokkolo válasza BomiBoogie (#6148) üzenetére


Shokkolo
addikt

Tudom, szerencsére a a megoldáson töprengek 99% -ban, és csak 1ben sajnálom magam :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6152) ViZion válasza Shokkolo (#6151) üzenetére


ViZion
félisten

Ha ez segít, akkor mi sajnálunk. Te tudsz koncentrálni a feladatokra. :DDD

Okosságok: az élet tényleg hullámvasút, voltunk már mi is a szétköltözés határán, hol a munka, hol a pénztelenség, hol egyéb okok miatt. Túl kell lendülni. Elmenni kocsmázni együtt. Az élet ilyen kicsit, ahogy anno mondták érettséginél vagy mittomén: az élet egy hegy, amit meg kell mászni, akkor is, ha nem látjuk hol a teteje. És ne feledjük, h aki megáll, az már a lejtőn van...

Nah, ennyi kb. ami megmaradt. :DDD Remélem segített. Ha olyan a probléma, amit meg tudsz osztani és esetleg tudunk segíteni, akkor hajrá. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6153) miresz válasza ViZion (#6152) üzenetére


miresz
veterán

Nekem tegnap főtt le a cseresznye pálinkám,és már a kajszi is alakul,ezek szoktak segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#6154) Shokkolo válasza ViZion (#6152) üzenetére


Shokkolo
addikt

Igyekszem szem előtt tartani, meg tudom, "ami nem öl meg, csak erősebbé tesz!". és alkalmazom is.

A gond h. "volt" 1 barátőm, össze akartunk költözni, ez kb msot augusztusba össze is jött volna,
erre sok apró baromság és egyelőre leküzdhetetlen probléma miatt szétmentünk. :(
Épp a célegyenesben :(

@Tábornok úr:
próbáltam ezt a gyógykezelést is csütörtökön és pénteken is (kutyaharapás szőrivel), de csak ideiglenes volt, és szép kis fejfájást is összeszedtem.
Pénteken Campus fesztivál volt... odacsaptam a lovak közzé nem is kicsit, szombaton meg dolgoztam.
egy élmény volt :C

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6155) Pug válasza Shokkolo (#6143) üzenetére


Pug
veterán

Átérzem, egy az egyben ugyan ez... :(

Igyekszem szem előtt tartani, meg tudom, "ami nem öl meg, csak erősebbé tesz!". és alkalmazom is.
A gond h. "volt" 1 barátőm, össze akartunk költözni, ez kb msot augusztusba össze is jött volna,
erre sok apró baromság és egyelőre leküzdhetetlen probléma miatt szétmentünk.
Épp a célegyenesben

Szerk:

Uhh..

Akkor valóban majdnem ugyan az, nálunk annyi a különbség, hogy nem biztos a szétválás, de sajnos sanszos. Kitartás kollega!

[ Szerkesztve ]

(#6156) miresz válasza Shokkolo (#6154) üzenetére


miresz
veterán

Hát igen ezek csak átmenetei fájdalom csillapítók. :)

(#6157) ViZion válasza Shokkolo (#6154) üzenetére


ViZion
félisten

...ennyi?
Ne haragudj, h így írom. Amíg nincs gyerek és szétmentek bármiért is, akkor annak úgy kell lennie. Arra gondolj, ha most nem tudtatok felülkerekedni az akadályokon együtt, akkor 2 gyerekkel, azaz hatványozott "akadályokkal" mennyi időt húztatok volna ki? Amikor minden program, vagy terv úgy kezdődik, h a gyerekeket hova, ki, mikor, mit eszik, miben alszik, stb... Szal. ha 2-en nem tudtatok összecsiszolódni -akár a Te hibádból is- nem szabad bánkódni, meg lesz annak a zsáknak is a foltja ;)

Ha rendbe tudjátok hozni, megbeszélni, akkor jó, de ha nem, akkor haladni kell... Lehet, h a következő már nem csak barátnő lesz, hanem a gyermekeid anyukája. :DDD

OK, mondjuk jópár kapcsolat után, több éves együttélés, másikkal majdnem kitudja mi után találtam meg én is a "foltom", aki szintén kalandos utat járt be...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6158) Pug válasza ViZion (#6157) üzenetére


Pug
veterán

Sajnos egy hosszú, házasság és gyerelvállalás közelében álló párkapcsolat elvesztése is lehet nagyon fájdalmas. Persze egy teljes család széthullása jóval nagyobb trauma. :(

(#6159) Shokkolo válasza ViZion (#6157) üzenetére


Shokkolo
addikt

Részben igazat adok, de sajnos a mi esetünk ettől bonyolultabb "kicsit".
Mind1 igyekszem megoldani a helyzetet... még nem tudom, hogy hogyan, de majdcsak lesz valami megoldás.

@PUG:
remélem rendbe jönnek nálad is a dolgok :K

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6160) ViZion válasza Pug (#6158) üzenetére


ViZion
félisten

Persze hogy az! Az első szerelem elvesztése nem volt trauma? De nem szabad erre gondolni, legalábbis nem sokáig. Ha úgy érzed, h Te akartad, megpróbáltad és már nem rajtad múlott (fordított esetben ha már nem tudod elviselni, újabb esélyek, stb.) akkor tovább kell lépni. Persze innen ezt könnyű leírni, ilyenkor jól jön pár jóbarát, akik megfogják és viszik az embert, mert otthon punnyadni a legsz@rabb ilyenkor. Csak arra kell gondolni, hogy jobb így, hogy kiderült, és nem hazugságban vagy önámítva, kényszerből maradtatok egyben.

Csak arra szabad gondolni, h így a jobb. A mi lett volna ha... Ha máshogy csináltam volna... ezek most nem segítenek. Persze később, X hónap múlva érdemes lehet egy-két sör mellett kielemezni ;] , hogy mi volt a baj, mert ez is tanulságul szolgálhat a jövőre nézve - viszont ilyen frissen csak szärabb lesz ha agyalásba fordul a dolog. Persze mindenki más, nekem az segített, h sokat dolgoztam és buliztam. 2 héten belül volt másik nagy szerelem, akár csak napokra is, de volt :DDD

Mindenféleképpen mielőbbi jobbulást Nektek :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6161) Shokkolo válasza ViZion (#6160) üzenetére


Shokkolo
addikt

ismét igazad van...
a slusszpoén, hogy a "barátaim" elpárologtak.
nem érnek rá, nincs pénzük, (kamu...),
illetve elutaztak :(

Másfél hete a plafont nézem a szobámban (kivétel ugye az a 2 este amikor kimozdultam, de akkor is kollegákkal).
Marad a "munkába fojtom bánatom"

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6162) Pug válasza Shokkolo (#6161) üzenetére


Pug
veterán

Én is a munkával próbálom most "kikapcsolni" az agyam. Mondjuk mi hétvégén most úgy néz ki, hogy találkozunk, de nem vagyok sajnos biztos benne, hogy jól fog elsülni. Mondanám, hogy tessék "bódítani" magad, de igazán nem segít az sem, maximum még több problémát rántasz magadra. Remélem feléd is jobb szelek fújnak majd.

Ormányos:

Köszi. :R

(#6163) miresz


miresz
veterán

(#6164) Milka 78 válasza miresz (#6153) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gondoltam,hogy italért nyúlsz és piába fojtod bánatod!Oszd már meg a többiekkel is,hogy milyen csecse lapokat néztél,ne csak én hördüljek fel! :DDD

(#6165) Shokkolo válasza Pug (#6162) üzenetére


Shokkolo
addikt

mi tegnap találkoztunk, de nem sült el túl jól.
bár nem volt ugyanaz mint pár nappal előtte.
Még valahol egy picit reménykedek, de...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6166) miresz válasza Milka 78 (#6164) üzenetére


miresz
veterán

Tudtam,hogy nem fogod kihagyni.... :D

Igen be kell,hogy valljam,hogy tetszik a Gigabyte új dizájn-ja. Remélem olyan jók is amilyen szépek. Végre felhagytak azzal a babakék színnel,és azt is remélem,hogy AMD vonalon is villantanak végre valami jó mATX lapot.

[ Szerkesztve ]

(#6167) stratova válasza miresz (#6163) üzenetére


stratova
veterán

Ez nagyon kész :D

(#6168) Milka 78: Sajnos miresz kollégának teljesen igazat kell adja, az inteles felhozatalhoz képest sehol sincsen az mATX, ITX-es AMD-s alaplap kínálat. :( Olyan nyálcsorgatós ITX cuccok vannak LGA1055 hogy csak na.

[ Szerkesztve ]

(#6168) Milka 78 válasza miresz (#6166) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na akkor idézek,te megélhetési AMD-s! :DDD

"Most nézegetem az 1150-es lapokat,ott elég baba mATX lapok vannak."
"Csak ahogy ismerem magamat i7 4770K alá nem adnám,az meg ~ 80e. Az meg nekem iszonyat sok."

Nálam is így kezdődött :K Egyszer fogsz csak betalálni a tutiba és úgy bekékülsz egy 12 szálas extremmel,hogy csak úgy füstöl! :DDD És ha ez még nem lenne elég Gigabyte???Gyááááááááá!!!!!!! Már látom is az 3 ventis NV Titant is:DDD

Erről egy örökzöld(kék) nóta jutott eszembe.
KÉK a szeme az arca csupa derű... ;]

Megyek el is kezdem gyűjtögetni a bazaltot a jövendő kőzáporhoz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6169) Trebron09 válasza miresz (#6163) üzenetére


Trebron09
őstag

:DDD
Ez jó. :DD

Tényleg szép az a giga lap. :K

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6170) miresz válasza Milka 78 (#6168) üzenetére


miresz
veterán

Kabbe. :DDD Azért ennyire nem vészes a helyzet. A három ventis csodából még mindig nem kérek,viszont a dizájn az tényleg tetszik igaz,ami igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#6171) ViZion válasza miresz (#6163) üzenetére


ViZion
félisten

Imádom a csodatévőket! Közelhajoltam a monitorhoz és én is kaptam a zenergijából! Iszok egy fröccsöt és berakom a nagy TV-re ismétlősen had tolja estig! ;]
*** P E R F E C T *** :))

Nah, még egy fórumozót elveszítünk? Asztazazintel az jobb lesz? Ott is vannak ilyen vicces videók? Nekik van faintos off topikjuk? HE? ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6172) Milka 78 válasza miresz (#6170) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már csak lépések választanak el a Gyi3-tól!Érzem a kisülésekből a monitoron keresztül! :DDD

ViZion : Nem olyan vészes ám a helyzet neki is két gépe van mint nekem.Majd lesz egy AMD falból nála is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6173) stratova válasza ViZion (#6171) üzenetére


stratova
veterán

Közelhajoltam a monitorhoz és én is kaptam a zenergijából!
Ki kéne már paterolni azt a jó öreg 20 kg-os IBM CRT monitort. :DDD Ezen spórolni, hogy kék szemű légy.. :N

[ Szerkesztve ]

(#6174) miresz válasza ViZion (#6171) üzenetére


miresz
veterán

Hát igen nekem is félre kellett hajolnom,mert én is megszédültem párszor. :) A fröccsben veled tartok,én is azt kortyolgatok épp itt a nagy melegben.

(#6175) =HG= válasza miresz (#6174) üzenetére


=HG=
addikt

Ami azt illeti én is agyfaxt kaptam a gagyibájt kékjétől, de ez az új designe nekem is bejövős...Sőt, ahogy nézegettem műszakilag is igyekeznek a fiúk ! :K

(#6176) Shokkolo válasza miresz (#6174) üzenetére


Shokkolo
addikt

nah szép... egyesek söröznek míg mások dolgoznak. :'(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6177) addamka


addamka
őstag

No, nálunk meglett az új családtag.

Asszony bánatára még nem ír-olvas, de tanulékony. Pl. észrevette a macskák hol kezdték el széttépni a bútort, na ő ott szétrágta nyomban :U

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6178) MrM94 válasza addamka (#6177) üzenetére


MrM94
őstag

óóóóóóóó de ééééédees szerintem hamar megbaratkoznek vele macsek letemre :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6179) Shokkolo válasza MrM94 (#6178) üzenetére


Shokkolo
addikt

rövidke lenne az a barátság... azonnal széttépne :D

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6180) MrM94 válasza Shokkolo (#6179) üzenetére


MrM94
őstag

Dehogyis,letezik cica kutya baratsag :K

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6181) addamka válasza Shokkolo (#6179) üzenetére


addamka
őstag

Még csak 8 hetes, így nem bántja őket, játszana velük, csak azok pislognak, hogy még is ezt hogy gondoltuk.
A nyúl lesz neccesebb téma, mert a beagle nyulász kopó elvileg...
Bár az egyik nyúl most terminátor módra kapcsolt, összekaptak, aztán a könyökétől lefele lerántotta neki a bőrt az első lábáról a másik füles. Guszta volt, no arról nincs kép inkább :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6182) Pug válasza Shokkolo (#6165) üzenetére


Pug
veterán

Hát én se állok stabilabb lábakon (nem annyira baráti a kommunikációnk :DDD)... de próbálom valamilyen morbid önsajnáló humorral figyelni az eseményeket... :DDD

(#6166) miresz :

Intel.....Gágggyerbájt??? Mi lesz még veled? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6183) Malibutomi válasza Pug (#6182) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha nem szolgálna ki tök jól a lapom, akkor tuti ráugornék az új 990fxa-ud3-ra, ami volt linkelve az ontopicban nemrég.

(#6184) Pug válasza Malibutomi (#6183) üzenetére


Pug
veterán

Nem fogok hazudni, szimpatikus darab. :K
Mondjuk az utóbbi 3 giga deszkám közül 2 problémás volt, most egy kicsit hanyagolom őket. A saber-re most nincs semmi panaszom, ha nem döglik meg, akkor foglalatváltásig marad. :D

(#6185) ViZion válasza Pug (#6182) üzenetére


ViZion
félisten

Figyeld meg, elad majd minden sz@rt, és vesz egy viccboksz ván-t ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6186) mackosajt


mackosajt
addikt

Részvétem a nőügyileg kissé komorabb szakaszban lévő kedves fórumtársakat.
Jelentem nekünk pár napja volt a 12. házassági évfordulónk, és bár olyan nincs, hogy egy kapcsolat örökké harmónikusan működik, mert zsörtölődések voltak/vannak/lesznek, de 2 másodpercen belül képesek vagyunk olyan szinten egymásra ugrani, hogy ihaj-csuhaj-gyűrődik a lepedő.

Ha ma kéne kimondani a "boldogtalanító igent", ma is kimondanánk.

Tudom, ez nektek sovány vigasz, csak a sok negatív energia mellett gondoltam küldök egy kis pozitívat!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6187) Shokkolo válasza mackosajt (#6186) üzenetére


Shokkolo
addikt

Gratula nektek, őszitén :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6188) Pug válasza mackosajt (#6186) üzenetére


Pug
veterán

Szép évforduló, gratulálok! :R

(#6189) MiklosSaS válasza mackosajt (#6186) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gratulalok ! Nalunk is mukodik az ihaj-csuhaj-gyurodik a lepedo, csak nem 2 sec hanem 2 h utan, de ugy is jo. Es meg csak holnap leszunk 6 evesek mint hazasok, es jovo heten 8 evesek amiota egyutt vagyunk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6190) otto14 válasza MiklosSaS (#6189) üzenetére


otto14
senior tag

Privátra illik válaszolni :R

asd

(#6191) MiklosSaS válasza otto14 (#6190) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, valaszolni is szoktam csak ma elfelejtettem :) kicsi harci kakas :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6192) =HG= válasza mackosajt (#6186) üzenetére


=HG=
addikt

hmmmm...23....

(#6193) mackosajt válasza =HG= (#6192) üzenetére


mackosajt
addikt

és a 2 másodperc? :D

Na jó, nektek elnézem, elvégre lassan már a mozgás is nehézkes lesz. Nem?

Jó, tessék nyugodtan büntetni szemtelenségem miatt. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6194) =HG= válasza mackosajt (#6193) üzenetére


=HG=
addikt

:D Nem is nekünk kell mozogni! :D

(#6195) mackosajt válasza =HG= (#6194) üzenetére


mackosajt
addikt

Hmmm.... :Y

Akkor mi mozog nálatok? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6196) ViZion


ViZion
félisten

Nálunk is 2 sec, tusolással együtt... uge van 2 gyerek, szal. nem lehet sokat udvarolni :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6197) =HG= válasza mackosajt (#6195) üzenetére


=HG=
addikt

Azért ugye nem kell elmagyarázzam ? :B

(#6196) ViZion : És ebbe már benne van a petting is !.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6198) Shokkolo


Shokkolo
addikt

azt hiszem mielőtt belemelegedtek a kis harcikakast tessék aludni küldeni :D

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6199) mackosajt válasza =HG= (#6197) üzenetére


mackosajt
addikt

na de ha ti nem mozogtok, akkor hogy is mondjam, hogy megy be az elefánt orrmánya a barlangba? :D

Nem a kékre gondoltam. Mielőtt még magára veszi. :D (mellesleg nálunk 3 gyerek van, szerinted mennyit udvarolunk? :D )

Na jóccakát!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6200) #81556480


#81556480
törölt tag

Végre teljesült egy újabb kitűzött célom/vágyam:

megvettem egy Cooler Master HAF 912 házat. Azt írják a legkisebb nagyfiú, tehát a sorozat legkisebbje, de eddigi ócska irodai gép házakhoz képest ez is hatalmas :C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.