Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) Shokkolo válasza MiklosSaS (#7947) üzenetére


Shokkolo
addikt

zajos?!
tudod... :DDD :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7952) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#7947) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor már várd meg az új Radeonokat.

Egyébként meg nem értem, miért váltanál akár 690-re, akár 2x680-ra, akkor már miért nem 2x780, ahogy a kolléga is írja?

(#7953) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#7952) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, erdemes megvarni. Egyebkent ha valaki azt mondja hogy az AMD xar drivereket csinal azt azonnal agyonverem. Meg xarabb drivereket nem lattam az utolso 2 evben mint az NV-en.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7954) Malibutomi válasza MiklosSaS (#7953) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkorrr 9970!! Jeeee . (Én is azt várom)

(#7955) MiklosSaS válasza Malibutomi (#7954) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meg nem Jeeeeeee...... a 780 brutal kartya, kicsit piszkalva ott van ahol a Titan kezdodik, csak ezek a qrva driverek ne vaccakolnanak..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7956) ViZion válasza MiklosSaS (#7955) üzenetére


ViZion
félisten

qrva driverről nekem ez jutott eszembe... :U [link]
OK, bennem van a hiba. :U

Más: Nagyon sz@rul vagyok, sírni tudnék. A mi kedves k!b**szott államunk visszarángatja, visszakényszeríti dolgozni az anyákat, mintha minden dolgos kézre szükség lenne... OK, asszony gyógypedagógus, ott hiány van, de akkor is. Az mekkora parasztság, h alig 1,5 évesen bölcsibe kell adni a gyerket? Szegénykének 2 hét után most esett le, hogy ez nem akkora buli, mint az elején, h játszhat a sok gyerekkel. Már tudja, h ez kötelező, naponta, egész nap. Sír mint az állat, pedig első 2 hétben még vidám is volt, h megy játszani...
Megérte visszarángatni az asszonyt, mert 2 hét bölcsi után ma már köhögött este, sztem jövő héten otthon lesz már. Régen azért találták ki a 3 évet a babával, mert addigra megerősödik annyira az immunrendszere, h nem 2 hét ovi/bölcsi-1 hét otthon felállás van már. Nyomorult gyerektelen ge**ik hozzák a törvényeket, az ilyen b*ziknak nem lesz gyerekük, nem tudják milyen otthagyni reggel, ahogy a torkaszakadtából sír és kapaszkodik ezerrel... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7957) addamka válasza ViZion (#7956) üzenetére


addamka
őstag

Most mindenkinek munka van, megmondták.
Anyós 2. szintű cukorbeteg, napi 3-4 szúrásnyi inzulin. 1 óra séta után összecsuklik. De csak 40%ra vették le, ami azt jelenti rehabilitálható, azaz húzás dolgozni (más kérdés, hogy nem lehet gyógyítani ezt). Persze mi más munkát ajánlanak fel, mint egy gyárba, kapásból 8 óra. HR-es - vagy inkább nevezzük f@sznak- közölte, leszarja a törvényt, 8 óra alatt 10 perc pihenő 1x, oldja meg ahogy akarja az inzulint.
Most volt az utolsó lehetőség, hogy ne fogadja el, a következőt muszáj lesz, mert kivágják a munkaügyről.

Ez ám a felzárkóztatás: nem tudsz úszni? Belökünk a Dunába... :)

Néha gondolkozok, ha kirúgnának, lehet külföldre kellene menni. Bár én könnyen dumálok, nincs még gyerek, akár megtehetném. Csak én olyan gyökér vagyok, hogy honvágyam lenne.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7958) Malibutomi válasza ViZion (#7956) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Annál nincs rosszabb mint mikor a kezdeti pár nap után nem akar ott maradni a gyerköc, és sírva kiabál utánad "apaa ne hagy itt.."

Neked meg ott kell hagynod. Fú mi már túlvagyunk ezen rég, de álmomban se jöjjön elö.

Légy erös, szerencsére összebarátkoznak a gyerekek, aztán már okè lesz...

[ Szerkesztve ]

(#7959) MiklosSaS válasza ViZion (#7956) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Komolyan az meg eleg jo helyzet. Itt nalunk kemeny 11 honap utan jott a papir hogy vagy visszamegy vagy el fogja vesziteni a munkahelyet. Tehat 12 honapos koraban a gyerek mar bolcsodeben volt. Mondjuk az a szerencse hogy magan bolcsodebe adtam, fizettem mint a katonatiszt 2 even keresztul, de meg volt az a minimalis torodes es szinvonal.

Elobb vagy utobb meg fogja szokni, eleinte a lanyom is hisztizett ment a cirkusz minden reggel....aztan mar varta hogy menjunk..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7960) Shokkolo válasza MiklosSaS (#7959) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ez jelen állás szerint tőlem még elég távol áll, de el tudom képzelni mennyire szar lesz.
Az a szülő akinek van szive... pokolba kivánja az összes reggelt :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7961) MiklosSaS válasza Shokkolo (#7960) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+1

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7962) ViZion válasza MiklosSaS (#7959) üzenetére


ViZion
félisten

Nekünk is a 2. gyerek, csak az elsőt nagyobb korában vittük. Amúgy a 93000 Ft-os nettó fizetésük ellenére tényleg jól bánnak a gyerekekkel, ezzel nincs baj. Viszont ha beteg a gyerek, akkor haza kell vinni -ezzel sincs baj, csak nekem új állásom lesz, asszonyéknak meg megmondták, h 3 emberrel van kevesebb, nem mehetnek el. Mondjuk erre meg azt mondtam neki, h akkor rúgjanak ki... Gyógypedagógust 3-at keresnek itt, és még 3-at a közeli városban... A gyerek az első.

Régen sem akarták munkahelyen felfogni,h mi a "non-stop szülő" dolog szerint neveljük őket, mert szerintünk a családi- és a vér kötelék a legerősebb, senki nem lesz olyan nekik, mint apa vagy anya, vagy a testvér. Csak lestek, mikor mondtam, h 2 évesen a nagyfiam még nem volt más gondjaira bízva. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7963) Malibutomi válasza ViZion (#7962) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mi is sokat vagyunk a gyerkőcökkel, de mivel kicsi a korkülönbség (14 hónap) azért 1-2 hetente egyszer a mamánál alszanak, mrt nekünk is kell néha pihenni.. :)

(#7964) ViZion


ViZion
félisten

Lazításnak

Voltam a bölcsiben, lopakodtam mint Hitman :) Nem sírt, megnyugodott. Azért én még depi vagyok... :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7965) MiklosSaS válasza ViZion (#7964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ne izgasd magad, meg fogja szokni.

Mas: ma megjott az uj jatekszer. Ha nem lesz jo vagy nem leszek vele megelegedve, egyenesen paripanak meg macseknak a fejehez verem..... :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7966) Shokkolo válasza MiklosSaS (#7965) üzenetére


Shokkolo
addikt

Szólj előtte kipárnázom... (nem a fejem miatt... jó lesz nekem :K )
<3 Sata 3-as SSD :R

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7967) MiklosSaS válasza Shokkolo (#7966) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A ti erdeketekben remelem rendben lesz...nem hagytatok hogy megvegyen az intel 530-at :P...bolond banda...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7968) Shokkolo válasza MiklosSaS (#7967) üzenetére


Shokkolo
addikt

pffffffff
te azt se tudtad mit vegyél, lebeszélted saját magad :D
de tudod mit adok neked egy f@sza megbízható Vertex 2-t érte :C :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7969) ViZion válasza MiklosSaS (#7965) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi a biztatást, de a napom eléggé elb...ta, h ennyire sírt. :R

ááá, ilyet. Megveszem 5k-ért, ha fáj a fejed miatta... ;] :K

Vertex 3 van a melós gépemben, tökéletes. OCZ-nek voltak beteg szériái régen, de azok nem ezek. Vertex nagyon jó -igaz 4-et még nem fogtam kezembe- a három is fain, rossz szavam nem lehet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7970) MiklosSaS válasza Shokkolo (#7968) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

hehehe... en 530-ast akartam kiprobalni...ti meg gyozkodtettek a 335-re meg a Vertex 4-re. :DD

Ormanyos: nekem van egy Vertex 3 60 gb-os ami mar masfel eve tokeletesen vegzi a dolgat es egy Cruciam M4 128 gb ami ugyancsak nagyon jo SSD. A Crucial nagyon megbizhato, csak mar regi meg sok millio ember szerint eleg lassu...mondjuk en nem erzem lassunak...de kell a nagyobb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7971) MrM94


MrM94
őstag

mikloss gratulalok az ssdhez..ha nem lesz jo,olyan nincs
masik dolog meg hogy udvozlegy uraim,gtx580at hajtok intel pentium dual core cpu mellett :C :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7972) Yeffy válasza Malibutomi (#7958) üzenetére


Yeffy
veterán

Annál nincs rosszabb mint mikor a kezdeti pár nap után nem akar ott maradni a gyerköc, és sírva kiabál utánad "apaa ne hagy itt.."

úú, ne is mondd, elképzeltem, és végigfutotta hátamon a hideg... :(

mondjuk neki legalább van apja, aki neveli, szereti... :O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7973) Yeffy válasza ViZion (#7962) üzenetére


Yeffy
veterán

Régen sem akarták munkahelyen felfogni,h mi a "non-stop szülő" dolog szerint neveljük őket, mert szerintünk a családi- és a vér kötelék a legerősebb, senki nem lesz olyan nekik, mint apa vagy anya, vagy a testvér. Csak lestek, mikor mondtam, h 2 évesen a nagyfiam még nem volt más gondjaira bízva.

:R maximális tiszteletem és elismerésem a tiétek, hogy ezt így gondoljátok, és teszitek. teljesen egyetértek ezzel. elég szomorú, hogy ez a mai beteg, korcs, kretén g..i világ nem erre épül. mindegy, sokan vagyunk, majd lesz valahogy, úgy vannak vele. mondjuk gondolom, nem véletlen... :(

szerencsés gyermekeitek vannak. "irigylem" őket... :O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7974) =HG= válasza ViZion (#7969) üzenetére


=HG=
addikt

Ezt a sírásos dolgot én is végigcsináltam, a mai napig tisztán látom, hogy ott áll a gyerek, nyújtja a két kezét és potyognak a könnyei, hogy ne hagyjam ott...ÁÁÁÁÁ...Nem bírtam minden nap, úgyhogy feleségemmel 2 naponta váltva vittük...De nem csinálta sokáig..Valahogy beadagoltuk, hogy neki tök jó ott a gyerekekkel...És mi is megyünk oviba, csak nekünk úgy hívják, hogy munkahely, és az ovónénit főnöknek.... :K

(#7975) ViZion válasza =HG= (#7974) üzenetére


ViZion
félisten

" az ovónénit főnöknek...";] Jó is lehet, ha reggelente Te is a főnök ölébe bújsz, a szőrös melléhez szorítod a fejed és elmeséled mi történt tegnap este... :DDD

Szerencsére délután már atom jókedvű volt, nincs is annál jobb, mint amikor gurgulázva röhögnek, BÁRMIN! :D Remélem túl leszünk a reggeli síráson hamar, nagynál nem volt ennyire durva, ő inkább befordult kicsit, nem sokat sírt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7976) =HG= válasza ViZion (#7975) üzenetére


=HG=
addikt

:D :C Annó neki nem nem ilyen gondolatai voltak ! :N

[ Szerkesztve ]

(#7977) MiklosSaS válasza MrM94 (#7971) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nyomjal akkor egy Vantage-ot...kivancsi vagyok hogy mennyire "hajcsa" ki a pentium az 580-at.

Egyebkent udvozolek a sotet(kek) oldalon :D

" az ovónénit főnöknek...";] Jó is lehet, ha reggelente Te is a főnök ölébe bújsz, a szőrös melléhez szorítod a fejed és elmeséled mi történt tegnap este... :DDD.... nem vagy normalis...ezen behaltam

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7978) MrM94 válasza MiklosSaS (#7977) üzenetére


MrM94
őstag

Koszonom ;]
Come to the dark side..We have cookies.. ;]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7979) MiklosSaS válasza MrM94 (#7978) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam volt rosszabb is celeron dual core-al toltam a 780-at :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7980) MrM94 válasza MiklosSaS (#7979) üzenetére


MrM94
őstag

Tudom,emlekszem arra az idoszakra
Neked meg az volt a vicc az egeszbe hogy ROG lapba volt,kellene nekemis egy 775 os ROG lap es mindjart viccesebb lenne.
@otto14 ha ezt latod,aztjelenti hogy mukodik a geped,ami nemsokara hozzadkerul:)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7981) MiklosSaS válasza MrM94 (#7980) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@otto: ha ezt latod azt jelenti hogy mukodik az interneted es megtanultal sikeresen magyarul olvasni. (mondjuk a macsek parszor mas nyelven beszel)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7982) otto14 válasza Yeffy (#7972) üzenetére


otto14
senior tag

Ne is mond, nekem alig múlt fél éve hogy...

@Macsek: igen, látom, de engem is érdekel hogy hány %ba hajtcsa ki :)
Tuning fog menni azzal a lappal?

@Sasss: nemhiszem, hogy leesett nekem a lényeg, de OK :K

[ Szerkesztve ]

asd

(#7983) Yeffy válasza otto14 (#7982) üzenetére


Yeffy
veterán

fogadd őszinte sajnálatomat, és részvétemet... :(
de neked legalább volt... :O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7984) otto14 válasza Yeffy (#7983) üzenetére


otto14
senior tag

köszönöm

"volt " néha igen, néha nem, de többször nem, mint igen :(

[ Szerkesztve ]

asd

(#7985) Yeffy válasza otto14 (#7984) üzenetére


Yeffy
veterán

nem akarom a saját nyomoromat kiteregetni itt, mert nem nyilvános, így inkább nem reagálok erre. ezekkel te vagy tisztában.
sok erőt, és kitartást kívánok a jövődben is!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7986) mackosajt


mackosajt
addikt

Most értem haza, szóval mindenki bekaphatja.
:D

Hajnalban asszony nem hagyott aludni, de "legalább" jól esett.

Így 1,5 órányival kevesebbet sikerült szundizni.

Bent a hülyeség ezerrel, meló után kocsit el a szerelőhöz, hogy holnap vigye vizsgázni, onnan gyalog haza. Nem táv, de pont elég volt, mert délben nem voltam ebédelni. Úgy jött ki a lépés, hogy nem volt rá idő.

Kisboltban az eladó megismert hazafelé, és közölte, hogy nagyon régen látott, van annak vagy 4 éve is.

Uhh, itt egy ponton elgondolkoztam, hogy vagy olyan bűn ronda vagyok, hogy azért jegyzett meg, vagy mi a rák? mindegy, vettem egy sört, meg némi kalória beviteli lehetőséget, és hazasétáltam.

Most fogom kibontani a sört.

Kapjátok be! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7987) Tomko78 válasza mackosajt (#7986) üzenetére


Tomko78
őstag

Vagy Debrecenben ahol a pulyka legelőn fociznak a nagy Dévéescé :) na arra mindenki egyformán néz ki ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#7988) Malibutomi válasza mackosajt (#7986) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak neked , csak most :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7989) mackosajt válasza Malibutomi (#7988) üzenetére


mackosajt
addikt

Alap!

lásd aláírásom

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7990) =HG=


=HG=
addikt

Duck Norris ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7991) ViZion válasza mackosajt (#7986) üzenetére


ViZion
félisten

Kapja be Neked a fogaskerék! Esetleg a turmixgép... ;] :DDD

Medve, Te ÁLLAT! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7992) mackosajt válasza ViZion (#7991) üzenetére


mackosajt
addikt

Neked meg az orrmányodat! :DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7993) ViZion válasza mackosajt (#7992) üzenetére


ViZion
félisten

Szívd meg, amikor jól meg vagyok fázva... :))

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7994) #81556480


#81556480
törölt tag

jaaaj na!+ iszok egy sört mert nem irtam ide vagy mióta.

(#7993) ViZion wáháháháhá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7995) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Es megvan a nyertes: a sved bestia... 2010 evjarat, kicsit tobb mint 60k km, 1 ev ingyen gari + 1 ev es 6 honap extra gari kemeny 447 angol fontert. 9200 angol fontra le tudtam alkudni mivel cash-ben fizettem. Remelem jol dontottem. A xar az hogy csak szept. 14-iken tudom hozni, mivel a ceg full muszakival es teljes szervizel adja.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7996) #81556480 válasza MiklosSaS (#7995) üzenetére


#81556480
törölt tag

jobbkormányos ? gondolom nem itthon akarod használni?

(#7997) MiklosSaS válasza #81556480 (#7996) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Angliaban elek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7998) Yeffy válasza #81556480 (#7996) üzenetére


Yeffy
veterán

mivel már évek óta kint él inglendben, ott is van a családja, így nem hinném :D

Sasmadár: remek választás volt, szép járgány, gratula hozzá

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7999) #81556480 válasza MiklosSaS (#7997) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jaó elnézést, nem figyelek ide mindig.

Akkro tuti jó választás :C :C
Unokatesóm mikor kocsit vett 525 bmw és hasonló volvó között vacilált. Végülis BMW lett, de ez nagyon megtetszett nekem akkoriban, mivel én hordtam azon a sok hétvégén keresztül az autókereskedésekbe és elég sokat megnéztem :DD

(#8000) MiklosSaS válasza Yeffy (#7998) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Koszonom muzsikus eb...bele sem merek gondolni hogy 2-3 honapig minden garast meg kell nezek hova adom ki.....most auto...novemberben a felevi ado befizetes....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.