Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) Tomko78 válasza Alastair' (#6750) üzenetére


Tomko78
őstag

Csak talán nem tetszik neked ? ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6752) Alastair' válasza Tomko78 (#6751) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A 200 ezres ram? De nagyon :DDD

Alister from Hell

(#6753) Shokkolo válasza Tomko78 (#6748) üzenetére


Shokkolo
addikt

iiiiij :D
egy saber x79 + egy új Evy-E meg ezek a memók...?! Vállalnám :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6754) Tomko78 válasza Alastair' (#6752) üzenetére


Tomko78
őstag

én inkább a hűtőt csodáltam :) De a ram se rossz csak nem veszek ilyet mert a ramhűtő amit hozzá adnak nem fér el a CM V6 GT miatt így sajna nem veszek ilyet ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6755) Shokkolo válasza Tomko78 (#6754) üzenetére


Shokkolo
addikt

A H100i mellett éppen elférne... :B :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6756) FatalEror válasza Malibutomi (#6745) üzenetére


FatalEror
addikt

Ha nem vinnék,nem árulnák.

HardCore is my LifeStyle

(#6757) =HG= válasza FatalEror (#6756) üzenetére


=HG=
addikt

Csak megrendelésre van, úgyhogy nincs bukta rajta...

(#6758) ViZion válasza FatalEror (#6756) üzenetére


ViZion
félisten

Így könnyen "árulják". Gyakorlatilag ez a cég egy katalógus-cég. Megrendeled, ők 2-3 hetente kigangolnak németbe és elhozzák a cuccokat, majd postázzák.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6759) =HG= válasza ViZion (#6758) üzenetére


=HG=
addikt

Valahogy így van, de mégse...Szerintem simán valami futárral érkeznek a motyók, mert pár nap alatt megvan..Jó,...van amikor több idő.. :)

(#6760) ViZion válasza =HG= (#6759) üzenetére


ViZion
félisten

Pár nap alatt? :U Amikor bármit akartom onnan, legalább egy hét volt. Nem is nézem, nem tartom boltnak. Kíváncsi lennék garis problémát hogy tudnak rendezni így...
Most is 14-e a dátum, szal. az 9 nap.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6761) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én most épp azt nézegetem, hogy melyik gyártóknak van wordlwide warranty-ja
Tököm fog 1,5x annyiért vásárolni, mikor kintről olcsóbbak a cuccok. Na meg a kisker gar néha tovább tart mint a gyártói RMA, hiába kell másik országba postázni mert ott van garizós hely....

Corsair, meg EVGA pl biztosan tudom hogy simán garizható europában a cucc bárhol vetted.

[ Szerkesztve ]

(#6762) =HG= válasza Malibutomi (#6761) üzenetére


=HG=
addikt

Arról már nem is beszélve, hogy a boltok egyik pillanatról a másikra megszűnhetnek.. (Volt már rá jó pár példa a közelmúltban )

(#6760) ViZion : Akkor nekem szerencsém volt. 2 x rendeltem tőlük és 1 héten belül megvolt a cumó...

[ Szerkesztve ]

(#6763) Malibutomi válasza =HG= (#6762) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem is értem, sokkal értelmesebb az usa RMA rendszer. Ott a vevő a gyártóval van kapcsolatban, onnan kapja a gar cserét stb.
Minek ez a szarakodás, a kisker ugyis továbbküldi a nagykernek, az a beszállítónak, az meg a gyártónak.
Kint meg levél pl a seggsziklának hogy szar a lap, beküldöd kapsz másikat VAGY előbb kapsz másikat, az árát ráterhelik a kártyádra, és mikor visszaküldöd a szart (a cseredarabbal érkezett előre bérmentesített dobozban persze), akkor visszaküldikapod a pénzt amit levettek.

[ Szerkesztve ]

(#6764) MrM94


MrM94
őstag

10 edjere hallgatom es nemtudom megunni.[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6765) Malibutomi válasza MrM94 (#6764) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tolj inkább egy kis klasszikust :) [link]
Conan full theme...

[ Szerkesztve ]

(#6766) MrM94 válasza Malibutomi (#6765) üzenetére


MrM94
őstag

Nem szerettem sosem Conant
[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6767) =HG= válasza Malibutomi (#6763) üzenetére


=HG=
addikt

Pedig egyszerű a képlet: Ez Magyarország !

(#6768) Shokkolo válasza Malibutomi (#6765) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ha már klasszikus, akkor Enya, Ennio Moricone, meg 1-2 vegyesebb darab.
Vagy a jó öreg Nightwish... (Tarja hangja az szerelem első "hallásra")

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6769) MrM94 válasza Shokkolo (#6768) üzenetére


MrM94
őstag

[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6770) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Wihiii amiga amulátor 237 játékkal :)

(#6771) ViZion válasza Malibutomi (#6765) üzenetére


ViZion
félisten

Ha már klasszikusok... akkor Martin O'Donnell epikus mesterműve ide való [link] :R ejj, mekkorát játszottunk anno ezzel! Blood Gulch, Extinction... ohhh :O
Másik, ami szintén egy univerzumot "nyit meg": The Elder Scrolls III: Morrowind. Hónapokig ezzel keltem, már melóban is a fejlesztéseken agyaltam, ahogy hazaértem, már izzott a gép :DDD :R Utána sikerült tartani a szintet, Skyrim zenéje is tökéletes lett, az ember ugrana a kardjáért, hogy lemetélje a rosszarcúakat! És ahogy ezt Lindsey Stirling újragondolta: [link]
...Egy kis anime: Origa - Rise

Shokkolo: jah, de Tarja eltűnt, volt még ilyen fesztiválos próbálkozása szólóban, de nem jött be. Azért csak ITT van.
Ezt meg azé' mer' jó. Korn - System

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6772) Shokkolo válasza ViZion (#6771) üzenetére


Shokkolo
addikt

Az új csajnak is jó hangja van, más karakter, nem összemérhető. Nyilván emiatt a Tarja hangjához szokottaknak fura amikor ő énekli őket.

Plusz ha már játék OST-k... akkor Lineage 2 (az igazi örök szerelem). :B

7 évig toltam, és ha lenne 1-2 ember, egy tűrhető szerver most is mennék.
Ha meg kellene nevezni egy játékot, amire azt mondanám, hogy (szerintem) a valaha volt legzseniálisabb játék,
akkor az a Lineage 2 lenne. :R

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6773) MrM94 válasza ViZion (#6771) üzenetére


MrM94
őstag

A Korn ra [link] nagyon nagy kedvencem.
Viszont nekem be jon ez is meg ez,viszont ezt imadom\

Hangulatomhoz illo zene[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6774) Malibutomi válasza FatalEror (#6692) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Rájöttem mi a baj az öregedéssel...ahogy egyre több mindent megvalósít az ember, úgy fogynak az álmok.

Na nem iszom többet asszem

(#6775) Shokkolo válasza Malibutomi (#6774) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezért kell újabb és újabb álmokat / célokat kitűzni.
Nekem bevállt, egyelőre nem úgy tűnik, hogy "ürülne" a bakancslistám :)
Megvalósítok 1 dolgot lesz helyette másik 2 mindig :)

Ehhez pedig illeszkedik a drága öreg Spock köszöntése:
"Hosszú és eredményes életet!"

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6776) Malibutomi válasza Shokkolo (#6775) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tervek nekem is vannak :) Csak a gyermekkor egyszerű világa, hiányzik. :) Bár a feleségem szerint nem :DDD

Amúgy meg örülök, ma ezt lőttem 6K-ért a nagyobbik lánynak, aztán bringáztunk egy kicsit, nem sokat, mert pöpet kinyultam a melegben szaladni utánna :)

(#6777) ViZion válasza Shokkolo (#6772) üzenetére


ViZion
félisten

... vannak kedvenc játékaim, Neked mitől ez a csúcs? Nekem átlag MMO-nak tűnik... tévedek? :U

Amikkel igazán sokat játszottam:
- Urban Terror: FPS, ingyenes. Különlegessége a mozgások, low grav szerverek, sok magyar. Igazi hobbi játék, nincs stat (ha nem akarod), nem kell megfelelni senkinek, mész és játszol 5-500 percet, ahogy kedved van. Mindig van pár ismerős. Mai napig tolom :)

- HALO CE: aktív játékos voltam, napi sok óra, mobilnethez képest jó statok. Több klán invitationnal, tiszteletbeli klántagsággal, etc... Napi szinten, évekig játszottam, de eltűntek a szerók, sok volt a csaló

- BF 2142: PH! klánban, igazi baráti kör volt. Naponta játszottunk, a topik Gamepod kiemelt volt sokáig, annyira aktívak voltunk. Sok videó, stb. készült, igazi jó csapat voltunk - nem versenyeztünk vagy ilyesmi.

- ET: Quake Wars: sokáig toltam, tetszett nagyon, de kevés a szerver és a játékos már.
- ET: wolfeinstein: ez is nagy buli, vicces az egész. Sajna sok a bot szerver, kevés játékos van már. Komplex küldetések, mint a Quake Wars-ban. Csapatmunka kellett, amúgy semmi esély.

- GunZ the Duel: kipróbáltam és berántott. Kardozós-lövöldözős, de a mozgások, stb. nagyon jók, sok kombót lehet csinálni. Rengeteg a csaló, ezért is hagytam el a jobb karaktereimmel együtt. Pár év múlva visszanéztem... 99% hogy van 1-2 csaló a szobákban. Klánban is voltam, de annyira leszarta az Ijji, hogy a klán háborúknál is símán mentek a csalások. Úgy 3-4 meccs után én kiszálltam.

Single:
- Unreal Awakening: ejj, de sokszor végigvittem
- Halo
- Elder Scrolls-t írtam már
- STALKER nagyon jó, rengeteg a mod, jönnek új történetek, fegyók, stb.

Macsek: hangulathoz kicsit [link] Dubstep jó :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6778) Malibutomi válasza ViZion (#6777) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nagy fps guru vagy :) Engem nagyon kevés fog meg, csak aminek jó a története is, nem szeretem őket túlzottan..

(#6779) Shokkolo válasza Malibutomi (#6776) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem szabad feladni a gyermeki álmokat.
Lehet (sőt sokak szerint biztos) én gondolom rosszul,
de én igenis kapaszkodok azokba az álmokba, amiket még anno gyermekfejjel képzeltem el / álmodtam meg.
Most, hogy már dolgozok, van fizetésem bla bla bla..., sokkal könnyebben megvalósíthatóak,
viszont cserébe hatalmas boldogsággal töltenek el.
És ahogy mondtam is, ha 1 dolgot kipipálhatok, szinte azonnal jön legalább 2 másik :)

Így van miért élni, van miért bejönni dolgozni.
Sőt a munka is elviselhetőbb (nekem) így, hogy tudom miért vagyok itt, mit akarok megvalósítani belőle :)

ekkora "bölcsességgel" filozófusnak kellett volna menni :DDD

Egyébként az a briga 6k -ért best buy.
Pont ma voltunk bicajboltba, mert haver keresgél magának valamit.
Hasonló gyerekbringák alig 27k -tól már kaphatóak... :W
1-2 év múlva meg kinövi... tisztára megéri a 27k -t

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6780) MrM94 válasza Shokkolo (#6779) üzenetére


MrM94
őstag

Ha mar almokrol beszelunk..
Nekem az en szemszogem az,hogy boldogan eljem az eletem,semmi masra nem vagyom csak arra hogy csendben nyugalomban boldog eletem legyen..
Viszont ha igy fogod fel az egeszet szerintem nagyon jo meglatas.Ugy mindennek van ertelme..
@ocskaamcsiverdas:Gratula a bicohoz,tenyleg best buy:)

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6781) Malibutomi válasza Shokkolo (#6779) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jaja, mi is néztük, seggre is estem Azért néztem használtat, de ez gyak. tök új.
Kiscsajjal vannak bajok, 5 éves és kevés híján 110 centi :) Kisbringával nem is tudott menni, mert beleért a térde a kormányba, Decathlonban meg felült egy ilyen 16-osra, és eltekert huss.

(#6782) ViZion válasza Malibutomi (#6778) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, logouton cikksorozat is volt a free cuccokról, de hirtelen annyi lett, meg sok lett a meló is, szal. nem tesztelgettem...

Sakk-a-ló: Őket nem kell bemutatnom gondolom, ha Nightwish-t ismered. megj. ezen a listán van sok nagy kedvencem, munkahelyen saját listákat hallgatok, az a biztos :)
Jah, és szépen mon'tad :O fontosak az álmok, meg a célok. Ha az nincs, akkor mi van? Szal. kell amiért érdemes bemenni dolgozni. :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6783) Shokkolo válasza ViZion (#6777) üzenetére


Shokkolo
addikt

"átlag" MMO-nak tűnik elsőre ez tény.
Viszont amitől számomra "Epik":

- 2002 óta megy, és még mindig népszerű
- A régi unreal tournament motorjával megy, ehhez képest szerintem gyönyörű a grafikája
- roppant összetett a játékmenet, jó a sztori
- folyamatosak voltak az updatek, nem hagyták unalmassá vállni
- túlzás nélkül lefektette a modern MMO-k alapjait.

Sokan azt hiszik, hogy az L2 egy WoW klón... hát nem :C
Megszámlálhatatlan játékórám van benne, és még mindig nem untam meg.
Pedig nekem egy átlag játék max 1 hét és megunom :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6784) Shokkolo válasza ViZion (#6782) üzenetére


Shokkolo
addikt

Bevallom őszintén a bűnömet, nem ismerem.
Alapvetően elektronikus zenét hallgatom többnyire, viszont elismerem az összes többi műfaj létjogosultságát és szinte mindenből van 1-2 szám amit szeretek :B
(azt hiszem most romboltam le egy világot benned :B )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6785) tibee77


tibee77
őstag

Vizion nagy zenét linkeltél! :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6786) ViZion válasza Shokkolo (#6784) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, egyáltalán nem. Magam is mindent meghallgatok, talán a rap az, aminek nagy részét kihagynám (ideértve a német, francia és orosz rap zenék 100%-át! ;] ), de amúgy mindenevő vagyok. Volt, aki meglepődött, h eljött hozzánk és a párom, aki tanárnő, meg "kis aranyos" és zongoráz meg minden, épp Metallicát hallgatott. ;] Persze gyakori itthon a komolyzene is, abban kevésbé vagyok otthon.

tibee77: több nagyon jó zene is volt fentebb... örülök, ha találtál kellemeset! :R

Ezt mindenki szereti [link]. Kötelező végighallgatni! ;] :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6787) MrM94 válasza ViZion (#6786) üzenetére


MrM94
őstag

Ezt neked![link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6788) ViZion válasza MrM94 (#6787) üzenetére


ViZion
félisten

Hova kapkodsz? See me rollin'... ;] :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6789) tibee77


tibee77
őstag

Mindenevő vagyok így szinte mindegyik tetszett de amikor megláttam, hogy leírtad azt a szót, hogy dubstep...Na annak örültem a legjobban! :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6790) MrM94 válasza ViZion (#6788) üzenetére


MrM94
őstag

Te beteg vagy.Nezd ezt[link]

Baszki ez beteg[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#6791) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Éjszakai dolgozós muszika :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6792) MiklosSaS válasza Shokkolo (#6791) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem is vartam mast toled :D , maskulonben nagyon jo !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6793) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Bergyilkost keresek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6794) Shokkolo válasza MiklosSaS (#6793) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jópénzért bármit... :B ;]

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6795) FatalEror válasza MiklosSaS (#6793) üzenetére


FatalEror
addikt

Kit kell megölni?Anyóst,vagy a húgát,esetleg a férjét,vagy a 2 gyereket?

HardCore is my LifeStyle

(#6796) Shokkolo válasza FatalEror (#6795) üzenetére


Shokkolo
addikt

csoportos kedvezmény érdekel?! :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6797) Mahrenburg válasza FatalEror (#6795) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ahogy mondani szokták, ebben a sorrendben...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#6798) stratova válasza Malibutomi (#6774) üzenetére


stratova
veterán

Ha meg tudod valósítani, akkor az legyen a legnagyobb baj, közben tűzhetsz ki új célokat.
Ha "kifogynál" hmm, nekem a Clannad (After Story) színázi jelenete ugrik be. Pontosabban amit ott Akio mond :)

Zene: szeressük Wishmastert és Garage-t, de reggel én ilyesmivel indítok, kicsit kizárva a város zaját.

[ Szerkesztve ]

(#6799) ViZion


ViZion
félisten

Nah, akkor a gatyarohasztó, punnyadós melegbe pár jó hír:
Paripának az egérpad elment, szólj ha megjött, remélem a postás nem lopja el.
Hamarosan i7 legdurvább vas vs. AMD FX legdurvább vas összehasonlítást csinálok, a jobbik konfigot megtartom. Azért van erre lehetőségem, mert asszony mondta, h kapott egy mail-t, miszerint a spanyol lottón 450 000 euro-t nyert a kisorsolt e-mail címe, küldjük a bankszámla számot és utalják. Küldtem az én számlaszámom is, mégiscsak biztosabb, nehogy a zasszonyéra ne férjen rá. Szerintem holnapra itt is a pénz... :DDD :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6800) MrM94 válasza ViZion (#6799) üzenetére


MrM94
őstag

Na neee ezt most komoly? :Y
Nem veszel nekemis egy asus maximus 4 gene z+ i7 2600k? cserebe odaadom neked az amd konfigom :C

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.