Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Malibutomi válasza MrM94 (#7449) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha már Ferrari akkor nekem Magnum Ferka kellene

(#7452) MrM94 válasza Malibutomi (#7451) üzenetére


MrM94
őstag

Az az egy ferrari tetszik nekem,meg talan meg a 360 spider..

Viszont ot egy az egybe vinnem haza[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7453) stratova válasza MiklosSaS (#7434) üzenetére


stratova
veterán

Legközelebb ne vedd le a nyerget a nyeregcsőről. :DDD
Egyébként ha nem szoktad vagy rég tekertél elsőre mindig feltör a nyereg. Ez már csak ilyen. De lehet kapni kényelmes zselés vagy rugós foteleket is, csak nem minden kerékpárhoz/üléspozícióhoz passzolnak (a szélesebbek inkább city vagy túra gépekhez). Jó tekergést!

Idén egy szöggel több a gépcsere koporsójába, hogy mi is e nyáron vettünk asszonykának egy Gepida Alboin 300-at (de miattam lett ez, olyan kétkerekűt akartam, neki amit magamnak is szívesen fogadnék, csak persze ez női vázas). Amúgy tud vki Budán olyan kis esti tekergős útvonalakat, amik kis forgalmú úton vagy kerékpárúton tehetők meg? Csak Pécsett tekertem rendszeresebben, itt társaság híján eddig nem.

[ Szerkesztve ]

(#7454) stratova válasza Malibutomi (#7451) üzenetére


stratova
veterán

Az egyik, ha nem A legszebb a 308 GTS. Gyerekként láttam még Testarossát élőben Balatonon, na az se semmi. A korábbi Dinok is kellemesek.

(#7455) ViZion


ViZion
félisten

Betegek vagytok ezzel a sportkocsi mániával :W Gyerekek, család, babakocsi, rotakapa hova fér? :F
Csak vmi nagy egyterű a tuti, nem ezek a szűk, de drága sz@rok :DDD ;]

...asszem ide se kell jönnöm többet :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7456) FatalEror válasza MiklosSaS (#7450) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekem Subaru Impreza WRX STi [link]

HardCore is my LifeStyle

(#7457) mackosajt válasza ViZion (#7455) üzenetére


mackosajt
addikt

Tessék Orrmányos!

Nekem ez az álmom.
Család is befér, rotakapa is. Babakocsi már nem lesz nekünk. Vagyis nincs benne a tervben.

Lassan már a fiúk barátnőinek kell a hely.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7458) ViZion válasza mackosajt (#7457) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, az első valamire való, szőlőbejárós gép... :R
"Lassan már a fiúk barátnőinek kell a hely." ejj, milyen pompásak a 17-22 éves menyecskék. :DDD Faterom mondta anno: csinos csajod legyen, vagy b*hatod egyedül! :K
Még fiatal koromban 6 éves volt a csajom... nem is tudtam, h milyen jó dolgom volt :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7459) xatos3 válasza Malibutomi (#7451) üzenetére


xatos3
senior tag

magnum disco

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#7460) stratova válasza ViZion (#7455) üzenetére


stratova
veterán

Ajánlom figyelmedbe :D Bár nekem még nem szívem csücske a dízel, de csak mert a szagát érzem (sokkal rosszabb mint a benzin) és nem én tankolok bele (kocsi nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#7461) ViZion válasza stratova (#7460) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem nem kell ilyen versenyautó... Minek? Hova? Sz@r utakra, ahol a 90 is életveszélyes? Napi 15-30 km-hez... marad a "dévú" amíg ki nem leheli a lelkét. Sőt, még utána is, ha nem lesz vmi jobban tejelő melóm... :DDD

Nagyon kihalt a topik, nekem lenne munkám, de mégis itt vagyok! Tessék ezért tisztelni :R ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7462) MrM94 válasza ViZion (#7461) üzenetére


MrM94
őstag


700 paci es befer a rotacios kapa is
[link]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7463) xatos3 válasza MrM94 (#7462) üzenetére


xatos3
senior tag

ABT= Abálós Brutál Tuning

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#7464) ViZion válasza MrM94 (#7462) üzenetére


ViZion
félisten

...és ha van, akkor traktor sem kell, ez elhúzza a szekeret ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7465) MrM94 válasza ViZion (#7464) üzenetére


MrM94
őstag

Pontosan

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7466) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na elmegyek a boltba, aztán csinálok egy hagymásbabot :DD

(#7467) stratova válasza Malibutomi (#7466) üzenetére


stratova
veterán

(#7468) Malibutomi válasza stratova (#7467) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

:D[Hagymás bab]

[ Szerkesztve ]

(#7469) ViZion


ViZion
félisten

Pedig tudjuk, hogy csak a Puffin adhat erőt...! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7470) Malibutomi válasza ViZion (#7469) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vagyis...

(#7471) stratova válasza Malibutomi (#7470) üzenetére


stratova
veterán

F@ckup with marmalade :DDD

(#7472) Shokkolo válasza Malibutomi (#7470) üzenetére


Shokkolo
addikt

instantget cucc :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#7473) xatos3


xatos3
senior tag

szia bf3 ultrán milyen gép kell hozzá?
300ezer
böhböhböh hát én olyan 90re gondoltam......

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#7474) ViZion válasza xatos3 (#7473) üzenetére


ViZion
félisten

Jah... Volt anno egy anyuka, h a gyereknek még memória kell vagy valami, mert BF3-t akar tolni. Mondom nem csak ram, de procicsere, cooler, és VGA is kell, ha hajlamos kompromisszumra, akkor 60-70 k, illetve innen indul... Nem kapott levegőt: de háát ennyiért már GÉPet lehet kapni.
Igen, de az a GÉP, csak gépecske: irodai/netezős. NEM játszós. ;]

Vagy ahogy vki egy másik topikban írta: Gyereknek kell gép, semmi komoly csak a sulihoz meg játék... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7475) Yeffy


Yeffy
veterán

kopp-kopp! jónapooooooot! ;] :D

megígértem már egy kedves ismerősömnek, h benézek ide. :D meg úgy látom, sokan itt vannak még az "alapító társak" közül. helyes ;]

na mi a stájsz errefelé, történt valami érdekes az elmúlt hónapokban? gyiku végleg megszűnt létezni? látom, h Csigusz, Békesólyom, Xatos, Orrmányos, Mrm, és még jópáran itt téblábolnak... :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7476) Yeffy válasza BomiBoogie (#5) üzenetére


Yeffy
veterán

ezen még mindig sírva röhögök! :DD :C
de szépek is voltak az állandó "élcelődéseink" egymással :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7477) MiklosSaS válasza Yeffy (#7475) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejjjejjjj...a muzsikus kutya...hat mi szel hozott "haza" .... jo sok minden tortent azota....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7478) Stepo válasza Yeffy (#7475) üzenetére


Stepo
aktív tag

Majd valaki összefoglalja azt a pár ezer hsz-t ;] :DDD

(#7479) otto14 válasza Stepo (#7478) üzenetére


otto14
senior tag

(#7480) ViZion válasza Yeffy (#7475) üzenetére


ViZion
félisten

Tulajdnképpen egyetlen említésre méltó dolog történt: Don Sassssst meglátogatta a rokonság, így annyi pénzt elherdált, hogy már hetek óta nem cserélt semmit a gépében. Jelenleg elvonási tünetekkel kezelik, kisebb alkatrészeket, pendrájvot, külső vinyót cserélget, hogy újra formába jöjjön. ;]

Elpofátlanodott a társaság, egyre több szakmai hsz-el szennyezik a topikot. Üdítő színfolt már ha nem Vcore és GHz meg terraflops a téma :D

Továbbá többen italoztak, az ittas állapotban írt hszeket jelenleg is próbáljuk dekódolni, kevés sikerrel. :(

Akkor voltak autók, mindenféle retek verdákat linkeltek. Azok a lapos bigyókból se kilátni, se kiszállni nem lehet, mekdrájban sem érni el belőle a sűTTkrumpit, szal. gagyi mind. És hiába a sok paripa, ha nem fér be hátra a rotakapa... Szerencsére kaptam ajánlást családi, szőlőbejárós gépre is, ezért kicsit elnézem nekik.

Nem is tudom mik voltak még... Olvasgass, pár óra lehet csak. :DDD

FatalEror: elég nekem az e-péniszem, tessék leszállni róla :DD ;]

Jah, átkot szórtam itt a csillióbites letöltőkre: "Ezer apró majom fenje meg, akinek 10 Mbit/sec fölött van a letöltés..." Ennyi, nem komoly, alig fájna ;)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7481) FatalEror válasza Yeffy (#7475) üzenetére


FatalEror
addikt

Röviden Sas-nak lett egy pár új gépe,más misem tudjuk,hogy pontosan milyen van neki,illetve tervezgeti,hogy mi az a Pc-amire leigazolja majd a havi keresetét.Macsek hozza a formáját,bort iszik,vodkát iszik,megfejthetetlen hsz-et prédikál,de most van vele valami gond,mert már majdnem egy hete józan ViZion azzal fenyegetőzik,hogy akinek széles sávú netje van,azt megöli,valszeg flusztrája,hogy ennyivel is lekörözték,az amúgy sem túl nagy e-péniszét.MEg szűzlányokat akaszt fel,a mobilnetér.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#7482) MiklosSaS válasza FatalEror (#7481) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez qrva jo volt :C :C :C nagy taps erte :Y :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7483) Stepo válasza otto14 (#7479) üzenetére


Stepo
aktív tag

:C

(#7480) ViZion Nekem 5 megával jön :W :DDD Mire lejön egy rendes gém,addigra már réginek számít :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7484) Yeffy válasza MiklosSaS (#7477) üzenetére


Yeffy
veterán

heeyyyheeeyy... szervusz i7 szaki ;] szétnézek már, lehet, h megint "visszaköltözök" a topikba. úgy látom, a jó irány megmaradt :DDD :C
gondolom, majd, ha lesz időm (ami elég kevés, emiatt is "tűntem el"), beleleapozok a múltba :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7485) Yeffy válasza ViZion (#7480) üzenetére


Yeffy
veterán

hát jónapoot :DD
don Sas XD széép :C

na, ez igen. nem okoztál most sem csalódást, köszönöm a szép, bőséges összefoglalót. ebből mindent megtudtam. ezeken kajak besírtam:
"Továbbá többen italoztak, az ittas állapotban írt hszeket jelenleg is próbáljuk dekódolni, kevés sikerrel.
Akkor voltak autók, mindenféle retek verdákat linkeltek. Azok a lapos bigyókból se kilátni, se kiszállni nem lehet, mekdrájban sem érni el belőle a sűTTkrumpit, szal. gagyi mind. És hiába a sok paripa, ha nem fér be hátra a rotakapa... Szerencsére kaptam ajánlást családi, szőlőbejárós gépre is, ezért kicsit elnézem nekik."

epic csávó vagy, beszarás :C :R

óó, jövök én akkor szívesen, ha sok szakmaival szennyezik eme nemes topikot. szívesen felüdítem ;]

én személyszerint - bár tudom, a kutyát se ;] érdekli - rengeteget melóztam, rövidebb eltt a létszám, így 2 ember munkáját végzem. sajna ezért nem voltam, és ha leszek is, valószínűleg ritkábban. meg edzegetést tolom, kéne valami jó kis ... (ezt majd máskor írom le, bár a szignóm sejtetheti :P , gépem azóta változatlan. vga-t még mindig nem tudtam lecserélni :N

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7486) stratova


stratova
veterán

Gyanúsak a kollégák, egyrészt mikor szűz lányok ViZionáltatnak megakad a téma 6-8 évnél, bizonyára most tanítja a kolléga csajozni a srácait. Másrészt arra eddig nem talátam logikus magyarázatot mit keres FatalError fórumtárs ViZion asztaltárs e-hímtagján. Fene az ízlésit. Az lehet a gond, hogy rég volt a topikban vmi kellemes domborulatokat nagy, fémet azonban még képi formában sem tartalmazó poszt.
Elvégre cukorhegy is megmondta: nem csak a pénz számít (ppp).

[ Szerkesztve ]

(#7487) Yeffy válasza FatalEror (#7481) üzenetére


Yeffy
veterán

üdvözletem neked is, köszi neked is a szintén epic összefoglalót :DD jó az avatarod! :K

remélem, nem baj, h külön reagáltam mindre, de muszáj volt, meg amúgyis tojok rá őő elfér itt ;]

utolsó 2 mondat, ááááááá :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7488) MrM94 válasza FatalEror (#7481) üzenetére


MrM94
őstag

Macsek tegnap rosszul volt nagyon,nemtudni mitol de hanytam.Meg mielott alkoholra gondolnatok nem befolyasolt mivel nem ittam cska 1 sorocsket aztis nehezen.Meg azelott is fajt a gyomrom mielott megittam szoval..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7489) MiklosSaS válasza MrM94 (#7488) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat azert voltal rosszul mert lement az alkoholszinted a veredben. Kellet volna fel liter kis-usti aztan mindjart jobban lettel volna. Sokat kell meg tanulj cirmos......

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7490) MrM94 válasza MiklosSaS (#7489) üzenetére


MrM94
őstag

A nagy regi oreg alkesz megmondja az igazat!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7491) MiklosSaS válasza MrM94 (#7490) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kap'be

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7492) Zsivaagoo válasza MrM94 (#7490) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Pinanyalás gyógyítja a gyomorégést. Te valamit elhanyagoltál tegnap. :P :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#7493) MrM94 válasza Zsivaagoo (#7492) üzenetére


MrM94
őstag

:B :K el biza.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#7494) Yeffy válasza Zsivaagoo (#7492) üzenetére


Yeffy
veterán

nagyon jó javaslat! :D :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7495) MiklosSaS válasza Yeffy (#7494) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De ahoz nem kellene itt kockulnia egesz nap a forumon, meg hajnalig lovoldoznie.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7496) Yeffy válasza MiklosSaS (#7495) üzenetére


Yeffy
veterán

háát... igen :D

na jóccakát emberek, egy élmény volt visszatérni közétek! :) később folytatjuk.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#7497) FatalEror válasza Yeffy (#7496) üzenetére


FatalEror
addikt

Hajnali 1-kor jössz vissza?

HardCore is my LifeStyle

(#7498) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt az uraknak, mivel nem valtunk baratokka a Nexus 4-el, igyhat felkerul az eladasra. Szeretnek par velemenyt hogy mi legyen az utodja, nem szeretnek sokat kolteni. Ezek fernek be a keretbe :

1- Samsung Note II
2- HTC One X
3- Samsung Galaxy S3

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#7499) otto14 válasza MiklosSaS (#7498) üzenetére


otto14
senior tag

One X szerintem

asd

(#7500) ViZion válasza MiklosSaS (#7498) üzenetére


ViZion
félisten

Note (nem tudom melyik) van egy ismerősömnek, elég sokszor nem elérhető, mintha kikapcsolta volna. Szal. passz, az is lehet, h Ő baszcsizta el. Galaxy van másik ismerősnek, imádja, csak jót mondott róla. De úgy tudom ott is voltak valamelyikkel gondok, telós topikban kérdezz rá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.