Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) ViZion válasza stratova (#6350) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, Avastot szoktam, de ide olyat akarnék, ami megmutatja, h a zintel egyszálon a király, meg amúgy is. Beszólt a linuxra, amiből lenne szép, ingyenes, ami elketyegne ezen, sokkal gyorsabban. De nem, ultimééét kell. Ráadásul legális OS helyett. Betegek az emberek bakker. :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6352) Zsivaagoo válasza stratova (#6350) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Ingyenesből csak Avast. :)

2001-ben Dunába lőttem a McAfee-t, 2003-ban a(z) eSymant-ecetet, azóta Avast.

és most... 2007-2013... munkahely, fostaliga i3-2120-as munkahelyi gépen (de INTEL még a zalaplap is) mi fut? MekkKefír wazze. Ami már 1995-ben is tré volt. :W

Hiába no, 25 év alatt egyetlen egy jó vállalati döntéshozót ismertem csak IT téren, az is én voltam. :D
Maxi respect magamnak. : :R :R :R :DD

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6353) ViZion válasza Zsivaagoo (#6352) üzenetére


ViZion
félisten

:))
Szerénység elvtársak! Szerénység. Nekem is rengeteg jó tulajdonságom van, de amire igazán büszke vagyok, az a szerénység! :R

Pár dolgot én sem értek céges gépeknél: miért IE "A" böngésző, miért azok döntenek a cuccokról, akik nem is használják, miért nincs normális (hozzáértő) rendszergazda a legtöbb cégnél? XP időkben röhögtem jókat, mikor szóltak, h céges, meg jelszó, etc... aztán a rendszergizda fiók meg tárva-nyitva...

AVG volt régen nagy kedvencem, de lassan több ingyenes sz@rt rak fel, mint egy spyware :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6354) MiklosSaS válasza Zsivaagoo (#6352) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen szereny a mi kis szakallas zsirvago kollegank.... pedig mar o se egy "mai" gyerek....

De a plutonium az tetszik !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6355) Alastair' válasza ViZion (#6353) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én is büszke vagyok az újdonsült szerénységemre.

A zsivágó doktor szerintem még fiatal. Ezekben a körökben csak én múltam 42.

Kérnék egy szavazást, a topik lejgörebbje részére. Én nemrég múltam 42 éves :B

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6356) mackosajt válasza Zsivaagoo (#6352) üzenetére


mackosajt
addikt

Nálunk is mekkefíí van fent a gépeken.

Ez Globál szoftver megkötés elvileg itt nálunk. Sok hülye program van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6357) MiklosSaS válasza Alastair' (#6355) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En alig multam 34, de az szamit hogy neha 60-nak erzem magam ?!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6358) mackosajt válasza MiklosSaS (#6357) üzenetére


mackosajt
addikt

60? Bakker, nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy az ágyban nyújtott teljesítményed alapján hány évesnek érzed magad! :)

ui: Nemsokára szabin leszek, de már előre félek, hogy utána mi lesz.
Pont amikor szabin leszek, akkor kéne leginkább bent lenni melóban. Necces lesz visszatérni. brrrr..

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6359) Zsivaagoo válasza Alastair' (#6355) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Ezekben a körökben még senki nem múlt el 50 éves rajtam kívül. :P :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6360) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Itt mindenki vénebbnek érzi magát mint én?

Alister from Hell

(#6361) mackosajt válasza Alastair' (#6360) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem. Én egy nagy gyereknek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6362) Alastair' válasza mackosajt (#6361) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Hát persze. Én is szívesen érzem magam 1990-ben, amikor egy 1000-ért teletankoltam a 2101-est. Jajj 1500-ös műszerfallal. az igazi, az igazi, az igazi 4 lámpás kasznival. Amikor az NSZK meggyerte a VB-t. 19990-ben. Megverték az Argentin válogatottat.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6363) mackosajt válasza Alastair' (#6362) üzenetére


mackosajt
addikt

azok a boldog 90-es évek :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6364) MiklosSaS válasza mackosajt (#6358) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kap'be ! :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6365) mackosajt válasza MiklosSaS (#6364) üzenetére


mackosajt
addikt

Ugyan mit? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6366) Alastair' válasza mackosajt (#6365) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A sas pirinyó szárny alatti inteles valamiét. :W

Alister from Hell

(#6367) Zsivaagoo válasza Alastair' (#6362) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Hőjjjj.... 19990-ben verték meg? :U Arra még várhatunk kb. 18 ezer évet. :P :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6368) Alastair' válasza Zsivaagoo (#6367) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Láttam, hogy elírtam, de ha ez maradt meg csak az orvoslásból, az elég szomorú :O :O Persze más körökben számítottam arra, hogy........Dr Zsivágó orvosolja a bőr alatti megbetegedéseket.
Igen, Don medve a fura jövőből érkeztem...

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6369) mackosajt válasza Zsivaagoo (#6367) üzenetére


mackosajt
addikt

Lord Vader a jövőből érkezett, nem tudtad?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6370) Alastair' válasza mackosajt (#6369) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Sőt a legelfrtőtöttebb, direkt olyan szavakat kerestem, amiket még a google fordíró sem ismer, sőt még dr zsivágó sem. Sőt még a jelen kor legelmaradottabb országa sem
sőt még a macska az úton, már túl van a dolgon jelentősebb magyar kinyilvánított autóval meg sem állóbb ismerősei közé sem nyilatkozó jellemző dolgai közé sem.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6371) stratova válasza mackosajt (#6369) üzenetére


stratova
veterán

Az még csak-csak, de duplakocka-lámpás zsigának nézni a kocsiját vagy erőn felüli (pedig vele van) vágy túlzottan szerény, vagy sokat hörpintett némi kozmikus szeszből.

Nagy Uram, ez nem zsiga...

(#6372) ViZion


ViZion
félisten

Jah, idén múltam 36. Reggel úgy kelek, mintha 60 múltam volna. Asszony szerint annyi az eszem, mint a 6 éves fiamnak - viszont ha a gyerekek alszanak, akkor úgy rendberakom, mint 18 éves koromban. Ha befogom az orrát és a száját, akkor ő is úgy ficánkol, mint egy 18 éves :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6373) Zsivaagoo válasza mackosajt (#6369) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

De. Tudtam. Elvégre UFÓ lennék, vagy mi a szösz. :D

Ja, ezentúl kéretik Dr. Zsírvágónak szólítani, ha már a bőr alatti megbetegedésekről is szó esett. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6374) =HG= válasza ViZion (#6372) üzenetére


=HG=
addikt

Érdekes lehet nálatok az a reggel..Mikor felkelsz 60 évesen, a 6 éves agyaddal kigondolod, hogy ha befogod a melletted fekvő hölgy orrát és száját, akkor mindketten 18-nak érzitek magatokat...Feltéve, ha nem kel fel a szomszédos szobában a gyerek.... :D

(#6375) ViZion válasza =HG= (#6374) üzenetére


ViZion
félisten

háát, jah. 2 fiúgyermek már elég jó fogamzásgátló. És jobb időket érek el, mint F1 kerékcserénél: 8 sec, 4 gumi :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6376) FatalEror válasza ViZion (#6375) üzenetére


FatalEror
addikt

De reméljük nem annyira hibásak,mint a pirellik,csak úgy szétszakadnak.

HardCore is my LifeStyle

(#6377) stratova válasza FatalEror (#6376) üzenetére


stratova
veterán

Ahamm, akkor meg lehet a párhuzam is. Szárazabb körülmények között jobban csúszó slick gumi, nedves utakra bordázott? A két gyerek pedig a safety car. Mondjuk a team speak eléggé érdekes lehet: push-push.

Trebron09: pedig a pezsgő locsolást még meg sem említettem a Finish-ben. Látszik h új fiú vagy itt :P nem láttad milyen beteg állatok járnak ide. Sasss, sárkány, ormányos, cirmos stb.

[ Szerkesztve ]

(#6378) Trebron09


Trebron09
őstag

Kezd 18+ -os lenni a topik... remélem otto 'mán alszik. :DDD ;]

Van új hardverapró. :C
[link]

(#6380) FatalEror: Jó.. hát még beta alfa változatban van... de legalább van fejlődés.. :K

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6379) FatalEror válasza stratova (#6377) üzenetére


FatalEror
addikt

team speak eléggé érdekes lehet: push-push.
És erre a kolléga csak annyit válaszol,hogy Raikonen.től idézzek:Ne zavarj,tudom mit kell tennem. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#6380) FatalEror válasza Trebron09 (#6378) üzenetére


FatalEror
addikt

Jó ratyi darab,eltűnt az összes privát üzenetem,és az itt szóltam hozzá,illetve a kedvenc fórumtémák listájának a hiánya is FatalEror.

HardCore is my LifeStyle

(#6381) =HG= válasza Trebron09 (#6378) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem sem tetszik... :(

(#6382) FatalEror válasza Trebron09 (#6378) üzenetére


FatalEror
addikt

Jó.. hát még beta alfa változatban van... de legalább van fejlődés.. :K
Ami jó,azon minek változtatni?Egyszer már próbálkoztak vele,akkor is csak halasztották.

HardCore is my LifeStyle

(#6383) ViZion válasza Trebron09 (#6378) üzenetére


ViZion
félisten

öööö... már hetek óta toltuk a zárt béta tesztet :U ami le is zárult kb. 2 hete. Azóta patchelték fel ilyenre. Jó lesz ez, türelem. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6384) Trebron09 válasza ViZion (#6383) üzenetére


Trebron09
őstag

tudom... csak én nem teszteltem :DDD
mondjuk most feladtam egy "poén" hirdetést.. tényleg nem lesz rossz :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6385) mackosajt válasza ViZion (#6383) üzenetére


mackosajt
addikt

Te beépített ügynök vagy?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6386) Trebron09


Trebron09
őstag

Figyelem!

Kék szemüveg veszély!
[link] :U

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6387) addamka válasza Trebron09 (#6386) üzenetére


addamka
őstag

Nem a véleménye lep meg, hanem az, hogy valaki 2:54kor képes beböffeni egy ilyen tartalmasat.
Az ilyenek vajon egész nap azon remegnek, hogy legyen már egy kis flémelni való, mert addig nem csúszik fel az álom a ködtől az agyára? :)

Vírusirtó témához: nálunk picipuha a kötelező, az elején mikor bejött, azért röhögtünk, mikor ugyanezen cég egyes szoftvereit kártékonynak vélte :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6388) otto14 válasza Trebron09 (#6378) üzenetére


otto14
senior tag

A kakasok már 2-3 hónaposan kezdik, szóval nem kell értem aggódni :D

Reggelt!

asd

(#6389) Zsivaagoo válasza Trebron09 (#6386) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Nagyon szoros rokonságban van a Richard becenevével és a "head"-del. ;]
Tudom, egy kicsit gondolkodni kell rajt, de éjszakai műszak után ezt dobta nekem a "Gorcsev Iván szindróma". :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#6390) Tomko78


Tomko78
őstag

Ilyen is ritkán van meccs végén megdicsértek :) Igaz következő mapon már ip bannt meg hasonlókat kiabáltak :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6391) ViZion válasza Tomko78 (#6390) üzenetére


ViZion
félisten

ez milyen játék? Randa a drót. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6392) Tomko78 válasza ViZion (#6391) üzenetére


Tomko78
őstag

Cod mw3 :) annyi a textúrák extran vannak csak az élsimítás van levéve :) én jobban szeretem hogy 35 5 megy a vga mint hogy az élek simák legyenek harc közben úgy se a tájat bámulom , hogy ej de szép is ;] Mondjuk ez meg a Cob Bo2 itt meg minden maxon :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6393) FatalEror válasza Tomko78 (#6392) üzenetére


FatalEror
addikt

COD BO2-nek a Multi része 1000X ocsmányabb,mint a single.

HardCore is my LifeStyle

(#6394) Tomko78 válasza FatalEror (#6393) üzenetére


Tomko78
őstag

az a baj én csak multizok , talán ha a Cod 4 toltam eddig végig a singlet , többibe csak akkor léptem be mikor telepítettem a gamet és a menübe véletlenül be keveredtem :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6395) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Valakinek, valami velemenye a nexus 4-rol ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#6396) FatalEror válasza MiklosSaS (#6395) üzenetére


FatalEror
addikt

Nálam az LG ratyi,sohasem vennék azt.

HardCore is my LifeStyle

(#6397) Shokkolo válasza FatalEror (#6396) üzenetére


Shokkolo
addikt

lehetek teljesen őszinte?!

Az LG és a Samsung gyár egymás mellett vannak...
szinte ugyanaz a bele a hasonló termékeknek.

Illetve a +1 a Nexus mellett:
A google mindig választ egy zászlóshajót...
és nem hiszem h. egy műszakilag fos telefont kiválasztanának.
Nekem sem a szivem csücske az LG, viszont okkal adták neki a "Nexus" jelzést :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6398) otto14 válasza MiklosSaS (#6395) üzenetére


otto14
senior tag

Te lg-t akarsz venni? Az szar a Samsungal együtt, inkább vegyél Sonyt, az legalább jó :DDD :DDD
Komolyra fordítva, nexus4et vehetsz, mindig ahogy kijön az úgyabb android, néhány órával utána rá is lehet pakolni. Gyors, megbízható. Engem csak az zavar, hogy Snapdragon s4 pro SoC van, ami a tavalyi csúcsmodell proci telókba. Ha snapdragon 600/800 lenne, akkor még na. Nem mintha az s4pro nem lenne elég, csak az üldözésimánia...
Figyelem! Telefonokban nem lehetséges platformváltás és egyéb trükközés a hardwareekkel. Csak a custom romok gyorsítanak rajta, pl cm10.1, majd cm11

[ Szerkesztve ]

asd

(#6399) Shokkolo válasza otto14 (#6398) üzenetére


Shokkolo
addikt

Kiskakas:
Miért baj az, ha nem a "top" hardwer van benne?!
Mire is használja ki bárki is?
Játékra, semmi egyébbhez nem kell erős hardver.
Netezni, telefonálni és az alap dolgokra doszt elég volt a desire HD-mba lévő 1GHz -s 1 magos proci.
Most itt van a seggem alatt a 4magos One-X, és semmi eltérés nincs.
Egy lehelletnyivel hamarabb nyílnak meg az appok... hurrá, de nem annyival h. hasra essek tőle.
Játszani meg nem nagyon játszok telefonon.
Miklóst pedig ahogy kérdeztem... ő se játszik, telefonál, üzenetet küld, néha netezik.
Ahhoz nem kell a csamcsung 8 magosa...
Amire neki kell "szartig" elég lesz a Nexus.

Az meg h. a Sony annyival jobb lenne vitatom...
volt és van is családba az is, de attól se vagyok annyira odáig. Hardveresen tökéletesen ugyan az mint az összes többi. Szoftveresen pedig nem rosz, jobb mint a Samsung pl, de ott meg a HTC veri el elég csúnyán.
Ez egy olyan meddő "vita" mint az Intel vs. AMD.
Ugyanakkor be kell látni, amit a Google "megvesz", és ráírja, hogy Nexus az nem lehet szar.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6400) otto14 válasza Shokkolo (#6399) üzenetére


otto14
senior tag

Nem akartam ezzel vitát szítani, csak mindenki a maga lovát dícséri. Semmi bajom senkivel, ha úgyvan tiszteletben tartom ha valaki pl Samu-t akar venni (rühellem a Samut) és akkor Samu telók közül ajánlok a vásárlónak.. Nem baj, ha nem top hardver van benne, bőven elég a középkategória sima hd kijelzővel, azon is minden játék elfut. A Sony nem hiszem hogy jobb mint a Samu, de nekem a Sony jön be.
Miklósssnak szerintem elég lenne 1 sima s3 mini is például.

És minden nexus jó, ezt én sem vitatom.

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.