Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Shokkolo válasza MrM94 (#5500) üzenetére


Shokkolo
addikt

te mindig részeg vagy :D
én bevallom bűnömet, igenis jólesne egy joint :K

Nem vagyok a drogok híve, de kis mértékben sokkal kevésbé káros mint az alkohol, és alap esetben nem okoz olyan szintű tudamódosulást, mint az alkohol pl.
Rám öss vissz. annyi hatása van h. ellazulok és megnyugszok. (nah meg éhes és szomja leszek).
Szeret (szeretném...) de nem szabad :( 1 kezemen meg tudom számolni, hogy 27 év alatt hányszor...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5502) Trebron09 válasza Shokkolo (#5499) üzenetére


Trebron09
őstag

:C :DDD

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#5503) ViZion válasza Shokkolo (#5499) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, annak a kislánynak... valami ződség takarja, pedig ott a kedvenc testrésem...! :K Amúgy megint csak arra tudok hivatkozni, h olvasni kell és utánajárni a dolgoknak. Milyen érdekes, h USA-ban és németeknél gyógyszer alapanyag... Betegségeket gyógyít, rákosok fájdalmát csillapítja, stb... Van egy sorozat Discovery-n, ahol az USA-ban mutatják, ahol már legális. Nagyon durvák vannak, volt egy beteg öreg, alig tudott menni. Hazavitte elpippantotta, elmúlt a fájdalom, kicsit tudott élni. És bizonyítottan nincs hozzászokás, mint az alkoholhoz. Illetve ha valaki mutat nekem egy betépve hőbörgő, verekedő embert, aki veri a családját, vagy ilyesmi, azt megnézném... mert nincs. Az alkohol kinek mit csinál? Van, akinek bizony a rossz tulajdonságait "erősíti" fel...

THC legdurvább hatása a végtelen éhség, ezért veszélyes is, egyszer munkaqtársammal majdnem ottdöglöttünk, kétpofára zabáltunk és röhögtettük egymást :DDD Szal. a drog rossz, érteeem? :((( Hétvégén a szomszédnak születésnap, már mondta, h készüljek fel :))

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5504) MiklosSaS válasza Shokkolo (#5501) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem is kell......Ohhh Amsterdam.....ohhh osztondij........micsoda idok !

(#5495) Mahrenburg: de igen, csak kicsit kesobb.

(#5494) Shokkolo: Paripa, furodj meg alaposan ne kelljen majd 2 honap mulva is odajarjal. Ugy csinald hogy minimum Novermberig kitartson.... draga a viz, minek pocsekolni ?

(#5501) Shokkolo, (#5503) ViZion : +999

(#5502) Trebron09: kancsi gyik, villognak szemeid a zoldsegekert ! Igazad lehet neked is, fontos az egeszseges elet !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5505) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ennyire dolgoztok? ;] ;]
Pár kreatív reklám, ha Titeket is érdekel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5506) addamka


addamka
őstag

Hmm, nem is tudtam, hogy a feleslegessé vált 5450-es Radeonom FullHD gamer PC alkatrésznek számít: klikk :D

És az a szomorú, nem csak egy helyen láttam így hirdetve.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5507) Tomko78 válasza addamka (#5506) üzenetére


Tomko78
őstag

De mi a baj ezzel ? ;] 1080p felbontáshoz 2 gb vga kell :) Én 1280 mb vgam már kezd kevés lenni :O De ez egy bika 2 gb szörnyeteg

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5508) ViZion válasza addamka (#5506) üzenetére


ViZion
félisten

tényleg van bőr, ha le merte ezt írni. Mondjuk nem néztem, ha 2005-ös hirdetés, akkor korrekt :DD

Továbbra is az a véleményem, h aki akkora hülye, hogy ilyen pénz kiadása előtt nem tájékozódik, nem kéri szakember segítségét, annak ez pont jó is lesz. Én nem mennék autót venni az autószerelő barátom nélkül, de mellette még megkérdezném a neten autókupeckedő másik ismerősömet is. Mondjuk a fórumban is kérdezni szoktam sokat, pl. vizes cuccokat, etc., amiket nem ismerek, mert nekem az 5-10 k is pénz, ha hülyeségre költöm (OK, mind hülyeség, de ha nem tudom használni, akkor végképp.) :U

Amúgy nincs baj vele, mert fHD-ban viszi akadás nélkül a játékokról a videókat ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5509) MrM94 válasza Shokkolo (#5501) üzenetére


MrM94
őstag

Inkab becsiccsentve szoktam lenni mert mindig sajat labon fel ora gyaloglassal kerulok haza
A drogokrol meg annyit h en 2x probaltam egyszer jobbkedvem lett tole egyszer meg driftelt a villamos velem es olyat hanytam...azota meg a szagatol is kerulget a hanyinger..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5510) otto14 válasza MrM94 (#5509) üzenetére


otto14
senior tag

Azé' iszol, mer' azé' van! :DDD
Csak asztán meg ne ártson! :R

asd

(#5511) MrM94 válasza otto14 (#5510) üzenetére


MrM94
őstag

Nem amugy tenyleg nem vagyok az a nagyon ihatnekos fajta,csak ez most igy jott ossze ,hogy erettsegi utani buli meg holnap szulinap meg hivtak ki haverok varosba s na..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5512) otto14


otto14
senior tag

Valaki megdobhat 1 ilyennel.. Már unom a telót :W
...mindjárt ..

[ Szerkesztve ]

asd

(#5513) MrM94 válasza otto14 (#5512) üzenetére


MrM94
őstag

Mivel te?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5514) addamka válasza ViZion (#5508) üzenetére


addamka
őstag

Sajna csak pár napos a hirdetés.

Azért ez is extra gamer cucc, aranyárba. Ok, van hozzá windows, de azért ezt apróról összekukázza az ember durván olcsóbban :)

HTPC-t nem épít valaki? Az 5450-et ellőném szívesen valami korrekt áron (bár lehet gamer vga-ként hirdetem meg :W ). Low profile, passzív hűtéses, mindene megvan, jövő májusig garanciás.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5515) MiklosSaS válasza MrM94 (#5511) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szulinap autan elso munkanap, eslo fizetes, elso fizetesbol megvett mit'tom en, stb. :D

(#5514) addamka: ez pont az a kategoria amikor nezegettem az internetten a munkagepeket. Nagy reklam hogy "power workstation" = i3-2100, 4 gb ddr 1333 MHz, gigabyte H61 mATX lap, 500 gb WD HDD. Es persze olyan arban hogy siman kihozhato lenne belole egy 8350+16gbddr3+Crosshair+7970+256 ssd

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5516) MrM94 válasza MiklosSaS (#5515) üzenetére


MrM94
őstag

:P ne legy gonosz :DDD

amugy ezt nezzetek meg,elegge mindfuck[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5517) otto14


otto14
senior tag

Akkor még1x
Valaki megdobhatna 1 ilyennel, már unom a telót :W

asd

(#5518) Tomko78 válasza otto14 (#5517) üzenetére


Tomko78
őstag

De nem fog fájni neked ha a fejedre dobunk egy ilyet ? :F ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5519) MrM94 válasza otto14 (#5517) üzenetére


MrM94
őstag

Nincsenek is elvarasaid...
Majd meglatod te ,hogy mennyi munka meg penzsporolas egy szamitogep nem csak ugy az oledbe hajitanak egy ilyen vizezett hightech cuccot..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5520) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

En szivesen valalnam hogy valaki fejbe verjen ezzel : [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5521) ViZion válasza otto14 (#5517) üzenetére


ViZion
félisten

Bakker... :( sajnos csak pirosba van, szal. akkor nem. Ha nem hát nem.

Don Sassssssssss: én inkább nyaralásra költenék, valami jó helyen, pl. itt :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5522) otto14 válasza MrM94 (#5519) üzenetére


otto14
senior tag

Van elvárás, 5000 ron ból meglenne minden szívem szerint, csak ne lenne helye a pénznek máshol. Ha kíváncsi vagy le is írom.

Tomko78: az elmúlik

asd

(#5523) MrM94 válasza otto14 (#5522) üzenetére


MrM94
őstag

S mi tart vissza?Mesz melozni nyaron ,fuvet vagsz a szomszednak ,a masik oregasszony kutyajat elviszed setaltatni,vallalsz meg valami takaritas munkat es 2 3 nyar alatt osszejon

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5524) ViZion válasza otto14 (#5522) üzenetére


ViZion
félisten

Kíváncsiak vagyunk, írjad bizony. Mondjuk nagyon álom konfigok ára az egekben van többnyire... Nekem marha nagy SSD a vágyam pl., de nem fogok rá herdálni.

Használt cuccokból ki lehet hozni olcsón gépet. Aprón kell nézelődni, s775 és sAM2+ felé, ott a teljesítmény még bőven jó, cserébe olcsó. PCIe, Sata és DDR3 ami fontos, h legyen. Monitort lehet olcsón laposat már 15k körül, több helyre hoztam már, nem volt gond eddig.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5525) otto14 válasza ViZion (#5524) üzenetére


otto14
senior tag

Amd fx 8320
Asus m5a99fx r2.0
tr silver arrow sb-e extreme
ocz agility 4 64gb ssd
asus hd 7950 dc2 top v2
chieftech ctg 600
zalman z11 plus
wd 500 gb hdd
dvd író

apróval az a baj hogy mindenki(?) Mo. hirdet, én romániába lakom...

asd

(#5526) ViZion válasza otto14 (#5525) üzenetére


ViZion
félisten

Azért ez elég durva konfig, akkor is, ha csak magadat kell eltartanod a fizetésedből... :U
Mi a keret, amiből ki kell hozni egy konfigot?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5527) otto14 válasza ViZion (#5526) üzenetére


otto14
senior tag

Nincs pénzünk pc-re. Eltekintve attól hogy 15éves vagyok, havi jövedelmem kb 25k huf, de ez apu jövedelmét helyettesítené, csak Ő 2012 dec 1.én 51évesen elhunyt ... :(( ha adnának legalább minimálbért, de csak minimál nyugdíjt kapok amíg diák vagyok :W az meg nem elég hogy spórolni tudjunk... De majd egyszer... valahogy ... sikerül...

asd

(#5528) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Uraim, megtettem azt amit soha nem gondoltam volna. Mivel a tegnap esti krajzis3-nal tortent egy kis baleset (enyhen racsakpam a billentyuzetre) par billentyu megadta magat.
Egesz mostanaig az olcso billentyuzet volt ami vonzot, ma pedig nyeltem egyet es megrendeltem ezt: [link], akcios aron vettem igy kb 24-25.000 HUF.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5529) Trebron09 válasza otto14 (#5527) üzenetére


Trebron09
őstag

Részvétem... :(

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#5530) addamka válasza MiklosSaS (#5528) üzenetére


addamka
őstag

Én meg pont kinőttem ebből lassan.

Régen csak drágább egereket vettem, mert azt hittem attól majd mennyire jól fogok CS-ni (Logitech MX700, MX510, MX518, Razer Copperhead, Lachesis), a Lachesis kb. 30ezer volt úgy 5 éve, akkor a boltos is pislogott, ki ez a barom aki ennyiért vesz egy egeret.

Mondjuk be is szívtam, mert megugrott a kurzor vele, valószínű hibás volt az egész első széria, csak a magyarba eladott darabokat nem hívták vissza.... na azóta nem vettem 10ezer felett egeret :)
Volt egy 6-7 ezres Trust gaming valamim, teszkós akcióban, az pl. simán megtette, amíg a nyúl fel nem emésztette a kábelét...

Most is csak egy MS Wireless Mouse 5000 van, amivel CS:GO-ban a golyófogáson kívül mást nem tudok csinálni (125Hz-es a wireless miatt, az nekem kevés, illetve a válaszideje nagy emiatt), de cserébe nem kell a fél szobán át madzagot vezetnem.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5531) MiklosSaS válasza addamka (#5530) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azt a qrva nyulat mikor fogok fazekba rakni ?

Nekem meg forditva volt. Billentyzetbil mindig az olcsobbat vettem.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5532) addamka válasza MiklosSaS (#5531) üzenetére


addamka
őstag

Ugyan, év eleje óta 2 van...
Meg 21-én lesz kutya is, mert miért ne alapon.... :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5533) Mahrenburg válasza addamka (#5514) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Pontosan milyen 5450? (És hogyé' adod? :) )

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#5534) ViZion válasza otto14 (#5527) üzenetére


ViZion
félisten

Részvétem.
A konfighoz: ha nem melós gépet nézel, akkor sztem a 6300+ HD7770 a tuti, alaplapból is olcsóbbal beérik. Játékra, tanulásra tökéletes -nem kompromisszum mentes, de minden játék játszható vele.

Amíg nem volt melóm, addig én is csak pár generációval régebbi vason toltam, jó sokáig volt Athlon XP 2200-as procim is. Akkor cseréltem, amikor munka miatt már pénzt is hozott a PC... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5535) tibee77 válasza MiklosSaS (#5528) üzenetére


tibee77
őstag

Detto ugyanezt akartam en is venni, de en inkabb a hosszu elettartam miatt, a mechanikus bill-ek nagyon jó cuccok!Most helyette vettem egy ilyet, mert nem tudtam varni mig visszamegyek mo-ra. xD [link]

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#5536) FatalEror válasza MiklosSaS (#5528) üzenetére


FatalEror
addikt

Eljön az idő,mikor lecseréljük a zsigulit.

HardCore is my LifeStyle

(#5537) =HG=


=HG=
addikt

Genius SlimStar 220 USB 3000 Ft.. Szerintem az egyik legjobb. Ha meg elromlik, nem fáj a fejed miatta... :K

(#5538) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nézegettem mechanikus bill.-eket én is, nem nagyon hangosak azok?

(#5539) ViZion


ViZion
félisten

Gigabyte Aivia... ~15k. De nálam már 3 éve szolgál, hibátlanul -illetve a hibái, kényelmetlenségei már újonnan is voltak ;] , de nekem tökéletes HW-t alkotni olyan, mint Sassss-nak olyan procit adni, amire azt mondja, h elég a teljesítménye ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5540) FatalEror válasza ViZion (#5539) üzenetére


FatalEror
addikt

Te kis butus,az már megkapta,szerinted poénból vett gyíhármat?

HardCore is my LifeStyle

(#5541) Tomko78 válasza ViZion (#5539) üzenetére


Tomko78
őstag

Billed V1 vagy V2 es ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5542) ViZion válasza Tomko78 (#5541) üzenetére


ViZion
félisten

Giga Aivia K8100, az újnak V2 a neve. Az nem tetszik, a kék fény zavaró. Van pár kék és vörös led itthon, mind zavaró. Ez meg szépen parázslik, nem b.ssza ki a szemem. :)
Sajnos a főbb hibányosságait a V2 sem javította, pedig sokan írtuk, h mi a baj vele... Az örök okosság: A mérnökök NEM játszanak... (bocs Sassss... ;] :DDD )

Komolyan: makró gombok továbbra is sz@r helyen, kivilágítatlanul, tök egyformák. A kijelző kb. arra jó, h világít a szemedbe, semmit nem mutat ott sem. világítás on/off sw, de ha úgy mint ezen, akkor az kuka. Minden alkalommal be kell kapcsolni, tehát ez kvázi szoftveresen :F kapcsol...
Mégis nagyszerű cucc, de pont a hangoztatott gamer extrák 0 Ft-ot érnek... Viszont stabil, kényelmes, bírja a kiképzést.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5543) Tomko78 válasza ViZion (#5542) üzenetére


Tomko78
őstag

De azt tudod ugye hogy az összes V2 bill az gyári hibás ? Én szenvedek vele itt , de sajna az összes az , a hangerő szabályozó önálló életre kell , le kell tiltanom egy funkciót win 8 és akkor megnyugszik :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5544) MrM94 válasza Tomko78 (#5543) üzenetére


MrM94
őstag

Aranyos a kis tankod :DD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5545) Tomko78 válasza MrM94 (#5544) üzenetére


Tomko78
őstag

Most itt csak egy M1 Abrams és egy T-80 van fent :) Itt látni még párat a többi a szekrényben van :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5546) tibee77


tibee77
őstag

Na varjal, mi ez a ket bill., ket eger? :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#5547) Tomko78 válasza tibee77 (#5546) üzenetére


Tomko78
őstag

Na a fenti Logitech bill kell a bioshoz néha a gigával nem engedett be hiába bőszen nyomkodtam a deletét , a egyik egér meg az én gamer egerem a másik meg marad a családnak mert azon levetem a dpi 800-ra , mert rángatták itt nekem úgy az egeret ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5548) MrM94 válasza Tomko78 (#5545) üzenetére


MrM94
őstag

Ha jol latom akkor ottvan egy Hetzer is,a tobbit nem igazan ismerem meg a camouflage tol nem is tudok rajonni hogy mi az :)
Talan mintha lenne ott valami VK,vagy tigris?

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#5549) Tomko78 válasza MrM94 (#5548) üzenetére


Tomko78
őstag

Balról jobbra Panther, Jagdpanther, Tiger II, Tiger I és egy M26 Pershing

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5550) MiklosSaS válasza FatalEror (#5540) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyiharom, faxt .... en celeront vasaroltam !

@ormanyos: aztan a mernokok tudnak csak igazan jatszani.... annyit benazok C3 multiban hogy az nem igaz. Meg a xaros 15 eves is kepes jo parszor kicsinalni :DD

@macsek: masfel ora mulva lovoldozunk ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.