Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47501) Whysperer


Whysperer
addikt

Tökömnek kell GTA . nekem ilyen kell inkább..

--->> [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47502) ViZion válasza otto14 (#47497) üzenetére


ViZion
félisten

Lassan letelik, bakker, mintha örökkévalóság lett volna...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47503) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Játékos kedvűeknek:
~5 dollárért megint szép kis pakk (Humble Bundle Pack újra jótékonysági célre :) )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47504) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ma este is osszejott egy jo kis jatek! Crysis3 TRIO :D

Aludjatok jol!

(remelem te macska ma este elmegy a net nalad ;] )

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47505) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt GTA 5 topikosok :D
mizujs játék fronton?
milyen a játék?
ugysem fogok jáccani vele, de érdekel milyen a játék élmény, mert úgy hallottam ez a játék egy ideje késett, nem? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47506) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#47505) üzenetére


norbert1998
veterán

Ja, késett egy másfél évet a konzolos verziókhoz képest.

(#47507) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo regelt! 5:20 am. en meg mindjart indulok melozni :W :W :W

Cudar egy elet! :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47508) norbert1998 válasza MiklosSaS (#47507) üzenetére


norbert1998
veterán

Erre 6:20(24) van ;]

(#47509) inspiroyhome válasza Lacielvtárs (#47505) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, tényleg gyakorlatilag bármit megcsinálhatsz benne. GTA IV-nél nem csak hogy szebb, de még jobban is fut. Városban, kocsival cirkálva 60-70FPS-em volt.

Miután bekapcsoltam az fxaa-t, és a nagy felbontású árnyékokat, még szebb lett a játék, és csak ~ -10-15fps-t kért el érte cserébe.

7770 mellett mind a 8 magot kihasználva, egyenletesen 40-50% a terhelés. A 8GB ramból, ha csak a gta v fut, 7 kapásból foglalt. :D

Illetve nem utolsó sorban fraps-el, ami hírhedten erőforrás zabáló, full size recordcingot készítettem, amin látszik az FPS, nem sokára felrakom YT-re.

Arra gondoltam csinálok egy benchet, majd logoutos mini blogot hozok létre, hogy milyen konfiggal, milyen eredmény született.

[ Szerkesztve ]

(#47510) Lacielvtárs válasza inspiroyhome (#47509) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no ez jól hangzik, köszi a véleményed...
ne hogy megvegyem én is és nem jáCCak vele...
bár anno amikor netszalonban melóztam akkor elég sokat néztem ahogy a kiscsávók jáácanak vele
akkor még a GTA szentandrás volt a menő :)
no majd látom :R
gondolom akkor a gépemen elfutna, ugye Keresztapám? ;]

norbert1998: jaja, valami ilyesmit hallottam én is illetve olvastam :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47511) Whysperer válasza Shokkolo (#47503) üzenetére


Whysperer
addikt

Az azért nem rossz úgy! 8)

(#47509) nagynorbiman De 60-70 fps milyen felbontáson ,hogy az érdekelne.

"Ki lehet kapcsolni a limitet játékon belül. Egyébként segített ez a driver. Úgy 10-15 FPS-el több van." ---- A Catalyst 15.4 béta

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47512) inspiroyhome válasza Whysperer (#47511) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Ja igen bocsi ez lemaradt, 1280x1024.
Majd rákötöm a TV-re, aztán megnézem ott mennyi FHD-ban.

(#47513) rapidsquirel


rapidsquirel
aktív tag

Hát itt mindenki GTA lázban ég, csak én nem. :( Ismerősömnek szerettem volna megkeresni olcsón, de relatíve (neki) mindenhol drága.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47514) inspiroyhome válasza rapidsquirel (#47513) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Nekem is drága volt az a 13k, de úgy voltam vele, hogy 2 éve várok rá, és még legalább fél - 1 évet játszom vele.

Ennek függvényében ~ 4 nap munka nekem megér legalább félévnyi szórakozást.

(#47515) rapidsquirel válasza inspiroyhome (#47514) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Én ezt elfogadom, ő úgy látszik nem. Engem a játék nem érint, ingyen sem. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47516) inspiroyhome válasza rapidsquirel (#47515) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Elsőre azért tényleg soknak tűnik, de steamen a legrosszabb, 60 euró ~ 18k huf. Ez már kicsit pofátlan.

(#47517) Whysperer válasza inspiroyhome (#47516) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen igen.. én csak azért játszanék ,hogy együtt multiba haverokkal...de ezt úgyis megveszem egyszer csak most időm se lenne rá ha meg megvennem akkor a fontos dolgokra nem lenne időm..

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47518) Habugi


Habugi
addikt

Reggelt!

Ma átvettem a személyimet, hát srácok majdnem szájbavertem az ügyintézőt, Okmányirodában az ugye nem szerencsés? :W

Semmi munkája nem volt, leadom az ideiglenest, kukázzák, kézbe adják az újat.
Megyek az asztalához, köszönök, nyújtom neki a sorszámot+ideiglenest, megkér üljek le, pár perc. Mondom neki hogy köszönöm, inkább állok. De ő szeretné ha leülnék.., .., balkezemben táska, karomon a kabátom, jobbkezemben könyv. Lecuccolok.., elszalad, két perc múlva visszajön, miközben ül le a gépe elé közli velem, legyek szíves nem olvasni.., leteszem a könyvet, megborzolom a szelöldököm és megkérdem tőlem, elnézést de hogyan..?? - Itt nem szabad olvasni!!!

Kérdem tőle, árulja már el nekem ő mégis mi a bánatos úristent csinál amikor a monitorra néz, kihívást jelentő munka lehet az övé egy Okmányiroda pultjában ha nem szabad olvasni.. :W

Közli velem, hogy könyvet nem szabad olvasni. Na itt elpattant bennem valami, "megkértem" mutasson nekem erről a fasságról valami írott dolgot, addig is hanyagoljuk a kommunikációt amíg a kezembe nem adja a személyimet, majd visszabújtam az oldalak közé. Elkezdett torzulni az ő feje is, cirka 10-15mp / gépelés után közli velem, hogy ez a hangnem itt nem szokás.

Mondom jóember, magának már akkor sem tudnék modort tanítani ha nagyon szeretnék, kérem ne szóljon hozzám többet. Gépelt még vagy egy percet, ezúttal már végre csendben. Mögé áll egy kolegina, valamit pusmogott neki. Elmentek, eltelt 2-3perc, közben lapoztam. Vissza jött, lecsapta az asztalra a személyimet és elémtolt egy papírt hogy írjam alá. Szépen telegépelt A4-es lap volt, hivatalos rizsa/saláta a procedúráról, ránézek, kérdem tőle elolvashatom-e mielőtt aláírom... :DDD

Felnézett egy pillanatra, de olyan szemekkel hogyha a tekintetével ölni tudott volna simán elfújta volna a gyertyámat..
Aláírom, felállok, összecígölök, mondom magamban kivételesen tehetséges suttyó szegény de normálisan elköszönök.., köszönöm a segítségét, viszont látásra..!

Azt mondja nekem a szirti takony..: - Inkább ne te paraszt!

Na itt volt a pillanat, a pillanat amit mindenki érez néha, vörös függyöny le, vérnyomás felmegy, némi adrenalin és 0.1sec alatt az ember fejben összerakja gyorsan a következő 10mp-et, azaz áthúzzam-e a pulton és kiverjem pár fogát vagy ne..

A fordulással egybekötött megtorpanásom majdhogynem zavartalan maradt.., győztem a mérhetetlen késztetés és önmagam felett, ami nagyobb szó mint megleckéztetni egy ilyen minek is nevezzemet..

A teremből kivezető dupla üvegajtó előtt azért megálltam, hátranéztem és némi kaján közönnyel a pofámon rákacsintottam.., mert naná hogy ő is szemmel követett.

Valamit még pusmogott de már léptem is tovább kifelé, nem hallottam.
Okmányiroda.., 2015, másnéven Kormányablak, nem tudom mit vártam munkaerő címszó alatt, egy biztos, túl sokat.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47519) Lacielvtárs válasza Habugi (#47518) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez igen, üdv a 21. században...
és ezek az emberek a kőtisztviselők :D
hát nem semmi...
mert még ha a válladon hi-fi magnóból ordított volna a zene, meg is érteném, de olvasni? :F
nem semmi... vagy lehet magadban olvastad és annyira vékony vagy hogy kihallatszottak a gondoltaid? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47520) Shokkolo válasza Whysperer (#47511) üzenetére


Shokkolo
addikt

a dragon's age 2 miatt megvettem.
és így teljese dead space 1-2-3 kolekcióm is :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47521) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

:K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47522) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#47521) üzenetére


Shokkolo
addikt

Akkor sportoljunk :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47523) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hogy miert nem vasarolt anno apam IBM reszvenyeket ?! :F :W , a meloba a baj sikeresen elharitva....adtam egy szep kerek figyelmeztetest a balfaCC kollegamnak...majdnem tonkre tett egy 45.000 angol fontba kerulo gepet :W . Ha meg egyszer elofordul....repul mint a madarka!

(#47508) norbert1998 : igen, nalad annyi volt!

(#47510) Lacielvtars : siman elmuzsikalna....csak akarat keredese :D

(#47513) rapidsquirel: 10-bol 9 most GTA-zik....en is meg fogom majd venni....jo lesz majd jokat garazdalkodni, de nem sietek...hagyom hogy tesztelje a macska eloszor.

(#47518) Habugi: uuuu, bazz'meg de paraszt volt. Itt ha ilyesmit mondot volna...meghurcoltam volna eleg rendesen a birosagon....nekem is hamar felmegy a pumpam ha ge_iznek velem. Jo multkoraba egy abroncsost ragadtam torkon.....ugy jott hogy szetzuzzam a fejet az oklommel.....de ez egyedi eset volt.

(#47521) Lacielvtars: +9, na ez finom volt!

Itt az ajandek:

DefaultGyiiiLaszloAkiUjraAregiEsSzepneniketLinkelgetDeMegMindigNemJatszik!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47524) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#47523) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no majd meglátom van e elég akaratom hozzá :DDD
köszönöm az új nevet :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47525) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#47522) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha azért aszok a nénik is helyükön vannak...
azért ha beszabadulna oda az ilyen pasmag mint én, nem tudnám azt mondani hogy dió, csak azt hogy dejóóóó ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47526) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#47525) üzenetére


Shokkolo
addikt

te is legalább annyira tiltakoznál, mint én :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47527) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#47524) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Maga a jatek az rendben van. Tobb GTA-t toltam amr, eleg jol le tud kotni. Csak most nem nagyon van hosszu oras gamingre....most mikor van egy kis idom akkor toljuk csokival meg macskaval...(es remelem rapidmackoval es majd hablatyologusal) a Crysis3 multit.

Maga a hangulatert megeri......meg a skype az elengedhetetlen :D

Hablatyologus....kiprobaltad a Saint Rows-ot?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47528) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#47526) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát nekem sem kéne kétszer mondani...
végem lenne köztük mint a Twin Peaksnak :D

miklosss2012: hát igazából a társaság miatt gondoltam egyszer valami multit kipróbálni, mert ha ott is ilyenek vagytok, mint itt akkor szerintem meghalnék a röhögéstől :P
skype, hát majd azt is lerángatok, meg csinálok fiókot, csak nehogy lefogja a gépem a skipee ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47529) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Az ilyen szarokba az emberek meg hisznek is? :W Ez a honap legrohelyesebb tesztje :C

Az a szerencsetlen H80iGT 60 fokon kepes tartani egy nem delidel 4770K-t, full loadban......4 GHz-en.

De az ennel is rohelyesebb hazugsag az az hogy + 500 MHz-et tolsz a 4770K-ra, tehat 4.5 GHz-en 3 fokot hozz plusszban.....ertitek...faCCaul skalazodik a hofok...+ 500 MHz ....+ 3 fok... :W

Es a masik himvesszo urulek (H100i GTX - lehet az NV gyartja :D)...4.5 GHz....65 fok.....delideletlen 4770K :W

De az igazi kegyelem dofes az most jon...az igazi hazugsag-kiraly.....4.5 GHz-en jaro ugyancsak delideletlen 4770K ...60 fok alatt (56-58) a H110i GT es H100i GTX -el 4 ventivel.... :W

De most komolyan...ezek hulyeknek nezik az embert? A 4790K-nal joval jobb a holeadasi kepesege....es 140K HUF-os vizhutessel skalpolatlan allapotban 4.5 GHz-en- 1.16 V-on 10 kor IBT tesztben eleri a 70-72 fokot is.

80-90K HUF-os vizhutessel, egy nagyon jo skalpolatlan darab 4.5 GHz-en 1.2 V korul siman eleri a 80-90 fokot IBT tesztben. Vagyis most a cucc a macskanal van, testelheti ha valakinek kedve van. Az en volt 4770K-m (az egyik legjobban hutheto....es szerencsere nem kellett skalpoltatnom) es a EK vizhutesem. Ne van olyan 4770K is ami 4.2 GHz-en instant 90-100 fok.

Ezeket irmerve, most halal komolyan....a KORSZAR hulyenek nezi az embert? Ertem en hogy lefizette a hardwareCanucks-ot ...de lehetnenek joval realisabbak....

De ami bosszanto, meg mindig vannak hulye idiotak....akik vedik a KORSZART. Mondjuk azok meg is erdemlik, azoknak a szava egyenlo az ures es rozsdas vodorrel.

Ide illik egy nagyon jo baratom mondata (aki a legjobb a szakmaban):

" Aki a Korszar huteset dicseri az vagy hulye, vagy nem ert hozza...vagy mindketto" (by Lab501)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47530) Balathruin válasza MiklosSaS (#47529) üzenetére


Balathruin
veterán

Te meg miről beszélsz? Ez a valós teljesítménye.

(#47531) MiklosSaS válasza Balathruin (#47530) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze...amikor a disznok repulnek meg a gerincteleneknek lesz szavuk!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47532) Whysperer válasza MiklosSaS (#47529) üzenetére


Whysperer
addikt

Röhej. Hja persze akkor linked már be a [link] 5 oldalon lévő teszteket !!! 8)) itt azér tkicsit többet mtuatnak az új CM hütők!! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47533) Whysperer


Whysperer
addikt

Cooler Master folyadékhűtői meg olyan szarok mint az állat mi? 8)

A tesztrendszer az alábbi komponensekből állt:

• Alaplap: Gigabyte Z97-D3H rev 1.1
• Processzor: Core i7-4790K (Devil's Canyon)
• Rendszermemória: 2 x 4 GB Kingston HyperX Predator DDR3-1866 MHz
• Adattárolás: Western Digital Caviar Black 500 GB (SATA 6 Gbps; 7200 RPM)
• Tápegység: Cooler Master V850
• Számítógépházak:
– Cooler Master Silencio 650 Pure
– Cooler Master test Bench
• Processzorhűtők:
– Gyári rézmagos Intel
– Cooler Master TPC 812S
– Az előző oldalakon bemutatott példányok
• Videokártya: CPU-ba Integrált IGP
• Operációs rendszer: Windows 8.1 Pro x64 (minden frissítéssel)
• Hőfokok ellenőrzése:
– Gyári GB app (System Information Viewer)
– CPUID Hardware monitor
– Célzólézeres infra hőmérő (A VRM-hez)

"4,7 GHz-es magórajel alkalmazásakor – 1,44 voltos feszültség mellett – azt tapasztaltuk, hogy maximális terhelés esetén minden processzorhűtővel Thermal Limitbe futottunk, azaz a terhelés folyamán a processzor órajele 4700 MHz helyett 3800 MHz körül helyezkedett el. Mivel a Prime 95 változó terhelést ró a processzor vállára, így a kíméletesebb ciklusokban visszahűlt annyira a rendszer, hogy egy ideig 4700 MHz-en ketyeghessen a processzor – ezt ábrázolja a "minimális hőfokok" jelölésű sor. Alacsonyabb CPU terhelésnél a folyadékhűtők ugyan képesek Thermal Limit alatt tartani a CPU hőfokát, viszont ezt komoly zajongással teszik, hiszen ekkor a ventilátorok maximális fordulatszámmal tekernek. A TPC 812S természetesen nem zajong, de nem is kínál akkora teljesítményt, hogy a megemelt órajelben rejlő lehetőségeket maximálisan kiaknázhassuk."

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47534) MiklosSaS válasza Whysperer (#47533) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meh annyit fuznek hozza hogy kenyelmesebben le lehet huteni egy 4.7 GHz-en jaro 4790K-t mint egy 4.5 GHz-en jaro nem skalpolt 4770K-t.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47535) Whysperer válasza MiklosSaS (#47534) üzenetére


Whysperer
addikt

3770k 1,3-on 72 fokos.. akkro biztos a4790k 1,44-n tutira 60 fokos . jó vicc

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47536) Habugi válasza Lacielvtárs (#47519) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudom elvtársUram, vannak dolgok amiket jobb nem megérteni.. :N

Sasbá', nem meghurcolni akartam, arra elég lett volna főnököt hívni vagy személyzetist, esetleg egy panaszkönyv..

Konkrétan arra vágytam, hogy kinetikus energiát továbbíthassak a seikenemen keresztül a koponyájába. :U

Amúgy mi ez a nagy kompakt víz fétis?
Korszar? Most komolyan, házból még csak-csak, talán, esetleg..

Mindenki vegyen egy SA-t és fogja rá a Hablatyra, 0% szarakodás.

SR-t kipróbáltam igen, de egyedül játszva elég morbid a játék. Pár Arma3-as spanom két hete megfertőzött egy Sword of the Stars II nevű kábszerrel, ősdurva! :K

Nagyon minimális időt játszom manapság, de ha éppen igen akkor sots2-zök, szerintem Steamen láttad már pártucat alkalommal.. :D

SR is mehet, majd írj rám, rákell készüljek sörrel.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47537) MiklosSaS válasza Habugi (#47536) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy megy a korszar fetis...csak nem szeretem amikor az embert hulyenek nezik. +999 a SA-ra, az az igazi kiraly...fele aron :D

Majd amikor idod van jatszunk...nem surgos. A jatek eleg morbid, az biztos....kegyetlenul leultett a gep melle....bejovos...

(#47535) Whysperer : itt van ni, 4.5 GHz, 1.185 V-al (akkor meg nem volt finomhangolva), pumpa kozep fordualton, ventik olyan 1000 rpm. Most nem villogaskent mondom, de ez a huto rendszer annyiba kerult mint masnak az egeszs gepe.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47538) norbert1998


norbert1998
veterán

Egy óra múlva szóbeli. Na ettől félek kicsit. Olyanok vannak, hogy beszélj 4-5 percen keresztül a családról, a hobbikrol meg mondjuk a háztartásról. Ezekről magyarul sem tudok 2-3 percnél többet mondani, bakker :O
És akkor ezt angolul.

Az irasbelik mind a három 90% felett lett, nem tudom, pontosan mennyik.

(#47539) MiklosSaS válasza norbert1998 (#47538) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

sok szart!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47540) Balathruin válasza MiklosSaS (#47531) üzenetére


Balathruin
veterán

Meg macskák helyett vörös pandákat tartunk háziállatnak. :D

(#47541) Habugi válasza norbert1998 (#47538) üzenetére


Habugi
addikt

Marha egyszerű, akár családról/konkrét személyről és/vagy tevékenységről esik szó, tedd hozzá az adott illető esetében, hogy milyen okostelefonja van és az adott tevékenység végzése közben mit szokott nyomkorászni a telefonon. Túl azon, hogy telós szakszavakkal némileg kivágod magad, alig fogják tudni belédfolytani a szót, ráadásul a hobbydra már rá sem fognak kérdezni..! :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47542) MrM94


MrM94
őstag

Reggelt

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47543) Lacielvtárs válasza MrM94 (#47542) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah tessék reggelt 13:14-kor ;]
hát ezek fényében neked is szép jó reggelt :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47544) MiklosSaS válasza MrM94 (#47542) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hulye!

GyiiiLaszlo: nala 14.16 van :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47545) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#47544) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nofene :W
mégrosszaBB :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47546) Whysperer


Whysperer
addikt

Erre varjatok inkább gombot --- [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47547) #81556480 válasza MrM94 (#47542) üzenetére


#81556480
törölt tag

te flegma fasz :DDD :DDD

(#47548) MiklosSaS válasza Whysperer (#47546) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Amerikaiak......

Itt a jovo!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47549) #81556480


#81556480
törölt tag

Holnap választ kell adnom elvállalom e a munkát . Ideges vagyok.

(#47550) Whysperer válasza MiklosSaS (#47548) üzenetére


Whysperer
addikt

GYEREK tesi óra.Ma tesi órán::: oculus rift +Virtuix Omni VR -en fogtok edzeni BF 4-el 1 óra 12/12 -es PVP! :C :C :C :C :C :C :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.