Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47351) Balathruin válasza ViZion (#47350) üzenetére


Balathruin
veterán

4 mag kellene mindenféleképpen, mert nem egy helyen erősen elmarad az i3 az i5-től.

(#47352) Malibutomi válasza ViZion (#47350) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

270x-et szerintem még egy phenom2 x4 is.

(#47353) ViZion válasza Balathruin (#47351) üzenetére


ViZion
félisten

Értem én, de akkor i5 hajtson egy 260 X 1 GB-t, vagy i3 egy 270 X OC 2 GB-t?
Szerintem nagyon nem mindegy játékélményben. És neki az a fontos, h gémer gépe legyen az adott keretből (200 k + monitor). Ezzel a verziókkal férek bele kb.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47354) Balathruin válasza ViZion (#47353) üzenetére


Balathruin
veterán

Attól is függ mikkel játszik.

(#47355) ViZion válasza Balathruin (#47354) üzenetére


ViZion
félisten

Írtam, FPS multik. BF3, CoD, mittudomén, amik mennek. Nekem megállt az idő MWO óta. :D
De összességében Te mit tennél? Csúcs proci, gatya VGA, vagy fordítva? Ez a gyííí3 már nem rossz, néztem tesztet, videót... 280X-el csapatja a gyíí3-at és szépen viszi.

szerk.: melyik részen? Néztem videót, nekem elégnek tűnt, szép a graf, nem laggolt... konkrétabban hol kevés?

Sass... ne kezdjed, nem használt, nem azt kért. Arra nincs számla, vagy garis vagy nem. Csak új, bolti garos lehet.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47356) Balathruin válasza ViZion (#47355) üzenetére


Balathruin
veterán

Multira kevés az i3.

(#47357) MiklosSaS válasza ViZion (#47355) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hasznaltan egy i5-4440 es egy 270X.

i3+ 270X = gyenge CPU, nem jo
i5 + xar VGA= gyenge VGA, nem jo...karomkodas

i5, aztan ha nem megy most marad az IGP sporol, nincs ivaszat+qrvazas 1-2 honapig es megveheti a jobb VGA-t!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47358) ViZion válasza MiklosSaS (#47357) üzenetére


ViZion
félisten

hehheee... te nem sok ügyfelet szolgálnál ki sztem. Nah, mindegy. Odarakom elé, aztán válasszon. De nézzétek meg, van YT-n ahogy BF4-et tolnak i3+280X-el, sztem meggyőző.

Ez a spórol és megveszi nem működik. Egyben, cég, számla. Nem lehet ezt-azt utána odarakni. Ami belefér 200 k-ba monitor nélkül, ennyi.

Mackó: igen, Inteles volt örökké, nem fogok variálni. Nem olcsóbb az sem.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47359) mackosajt válasza ViZion (#47353) üzenetére


mackosajt
addikt

fx?

mindenképp kék?

Orrmányos, ha én feltöltöm youtube-ra az én játékomat, és oda írom, hogy s478+mx440, akkor azon játszom?

sokan nyafognak, hogy az i3 kevés bf4 multihoz

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47360) hszilard666 válasza ViZion (#47358) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem vagyok nagymester a témában, de szerintem az i3 at hanyagold, irodai gépekbe okés, de light gamingre már nem ajánlanám. :N

Más:
Találtam egy alienware notit 2db GTX 780M es videókártyával és egy 4 magos i7 essel, 700K +szállítás, és gondolom megvámolják még mint a picsa. Nem melegszik, nem hangoskodik, tuningolható viszont nehéz mint a dög. Pokolian kéne :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#47361) MiklosSaS válasza ViZion (#47358) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogynem, csak elmeseltem neki milyen a CPU limit vagy a VGA limit. Aztan hogy nem lehet keves penzbol qrva es mennyorszag egyben. Vagy lemond valamirol vagy tol meg hozza egy kis penzt.

Sima ugy....

Egyebkent nem rossz az i3, de nem is egy combos CPU. Mondjuk szerintem a 270X-et meg elbirja...de multiba meg ossze fogja magat xarni.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47362) xatos3


xatos3
senior tag

sas nem akarsz kölcsönadni egy gta5re? XD

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#47363) MiklosSaS válasza xatos3 (#47362) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogynem....kuldhetem reszletbe is? Kezdem a GTA 2-vel:D

Ha az embernek nincs macskaja akkor vegyen! Hasznos egy dog tud lenni neha....en meg egy marha sokszor :W :W :W

Na, jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47364) MrM94 válasza MiklosSaS (#47363) üzenetére


MrM94
őstag

Látod látod vén Sas...
Nem vagyok én olyan buta mint amilyennek kinézek.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47365) MiklosSaS válasza MrM94 (#47364) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

azert most nem fogjuk egymas faCCat szQpogatni......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47366) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt a hét második napja van, bár van akinek még ez az első munkanap a héten :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47367) rapidsquirel válasza ViZion (#47355) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Az I3-as biztos, hogy elhasal BF multi alatt, rendszerigényes játékok alatt meg méginkább, fogadd meg amit beszélnek. Minimum i5. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47368) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#47366) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen tudom. Kezdodik a het....

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47369) Whysperer válasza MrM94 (#47349) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem haragszom és nem volt, de mivel 2 monitort használok most is és nemsokára jön 3. sajna a 7870 egyedül nem igazán bír el vele. Szóval volt van lesz teljesen mindegy kell.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47370) stratova válasza norbert1998 (#47326) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Rég jártam erren. :U

Akkor még egyszer részleteiben :). Röviden vörös pandánk már összefoglalta.

[ Szerkesztve ]

(#47371) Habugi


Habugi
addikt

Izomlázas jó reggelt minden offolósnak! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#47372) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#47367) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megvetted a Crysis 3-at ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47373) V!ck válasza MiklosSaS (#47372) üzenetére


V!ck
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!!!

Sasbácsi! Igazad volt, nem egy nagy eresztés a Corsair H55... 4,4GHz-en prime alatt elértem a 80fokot, pedig terhelés alatt csak 1,332V volt a feszem... szóval hurkalé.
Szerdán vagy csütörtökön jön a H80i, remélem az már megbírja... duplaradis megoldás sajnos nem jöhet szóba, nincs helyem a K350-ben :(

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#47374) rapidsquirel válasza V!ck (#47373) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Még nem, Cod weekend volt a hétvégén, a héten megveszem.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47375) Balathruin válasza stratova (#47370) üzenetére


Balathruin
veterán

A mi?

(#47376) MiklosSaS válasza V!ck (#47373) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtam. A H80i valamivel jobb....nem hulladek kategoria...csak majdnem hulladek. Vegyel egy komoly legjutot ha befer a hazadba es a ramjaid is engedik.
A macska egy kozep kategorias olcsobb leghitovel majdnem hozzta a "csodalatos extreme performance" H100i szintjet

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47377) norbert1998 válasza stratova (#47370) üzenetére


norbert1998
veterán

Gud tu no.

(#47378) V!ck válasza MiklosSaS (#47376) üzenetére


V!ck
aktív tag

Az a "valamivel jobb" szerintem elég kell, hogy legyen... léghűtőt már nem akarok, ez most az új heppem... előbb-utóbb úgyis építeni fogok vizet, egyelőre csak ismerkedek. (Level: n00b)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#47379) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47376) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

"nem hulladek kategoria...csak majdnem hulladek." :DDD :DDD :DDD
Akkor az nem ugyanaz?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47380) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#47376) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Tudni kellene mekkorák a ramok, meg milyen ház is ez amiről beszél.

V!ck: Vegyél egy értelmes léghűtést, keress! Azokkal a vacak vizekkel nem mész semmire.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47381) Whysperer válasza stratova (#47370) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezen jót nevettem. BF3 FULL HD-ba a Titan a nyerő de azon felül a fele annyiból kijövő 280x CF mennyivel jobb! 8) 300 ezer VS 150--- és még mindig azt spawmolják IPON-on ,hogy az ATI mekkora szar....

Hja meg azt néztem ,hogy azért kíváncsi leszek a GTX 970-re mert most néztem ,hogy megtud zabálni a GTA 5 4579MB VRAM-ot képes megzabálni jó időt álló kártya annyiért! 8) Szóval pár hónapja vette valaki egy 100+ -os kártyát és 3 hónap után már az új megjelenő játék megeszi. 8) Erre kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47382) mackosajt


mackosajt
addikt

Jó reggelt!

Gondolkozom a DzsíTíÉFájv megvételén.

KamionosDObosLaca biztos támogatná az ötletem.
TI megveszitek/vettétek?

Fiaim is lázban égnek... pedig még pár évig várniuk kéne vele, és mielőtt valami sz@ros vírust össze nem szednek a próbálkozásaikkal, addig akarom lerendezni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47383) Shokkolo válasza mackosajt (#47382) üzenetére


Shokkolo
addikt

jövő hónapban talán... :)
akkor jön végre értelmes fizu :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#47384) Whysperer válasza mackosajt (#47382) üzenetére


Whysperer
addikt

Én megvárom ,hogy optimalizálják 1-2 patchhel jöjjenek rendes driverek aztán úgyis olcsóbb is lesz picivel és mehet! 8) Addigra talán már időm is lesz játszani

Viszont,ha kell valakinek:

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47385) Balathruin válasza Whysperer (#47381) üzenetére


Balathruin
veterán

Dehogy eszi meg, FullHD maxon 40-60 FSP-sel megy rajta. :U

(#47386) V!ck válasza rapidsquirel (#47380) üzenetére


V!ck
aktív tag

CoolerMaster K350, HyperX Fury 1866 ramok.
Matterhorn pure, Macho 120 Rev.A beférnének az tuti, 14es hűtők már nem.
Az összes külföldi oldalon található tesztet végignyálaztam, elméletileg hozza az értelmesebb léghűtők szintjét. Egyik oldalon a Pure is benne volt a tesztben, azt pl verte. Egy másik oldalon a Macho 120 Rev.A is benne volt, Stock órajelen kb egál volt, OC alatt a H80i jobb volt, csak nem emlékszem mennyivel.
Oké, hogy 3x-os árat ez nem ér meg, de tényleg nem akarok léghűtőt... abból batár kellene, de letépi az alalapom, azt meg nem akarom.
Mindegy, úgyis kiderül :)

Ja, meg még ami tetszik: sokkal alacsonyabb a házon belüli hőmérséklet vízhűtés mellett.

Amúgy jót röhögtem a "nem hulladék, csak majdnem hulladék" szövegen :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#47387) MrM94 válasza Whysperer (#47369) üzenetére


MrM94
őstag

Nincs több kérdésem.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47388) Balathruin válasza V!ck (#47386) üzenetére


Balathruin
veterán

Teszteket úgy nézd, hogy nagy valószínűséggel többséget lefizeti a korszar, így lesznek irreálisak az eredmények.

(#47389) rapidsquirel válasza V!ck (#47386) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

"Amúgy jót röhögtem a "nem hulladék, csak majdnem hulladék" szövegen."

Mert igaza van a Sass-nak. Ezek az "ócsó" vízhűtések fele annyit nem tudnak mint ugyanabban az árban, egy értelmes léghűtés. A helyedben inkább ugyanebben az árban de inkább mégis léghűtést keresgélnék, mivel a ramok sem magasak. Többre mennél vele.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47390) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#47366) üzenetére


norbert1998
veterán

Jó reggelt neked is, GyiiLaszloAkiAHetenMaMegyEloszorDolgozniEsNemJelenikMegANemPangoTotyikbanTulGyakranMertNagYonDolgozikAMunkahelyen

(#47391) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#47390) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia Norbi, jó az elnevezés csak nem pontos...
én tegnap is dolgoztam :DDD
keresztapám volt aki lógott tegnap :D
a többi igaz majdnem ;]
de tény hogy meló van mint atom, ezért is vagyok csendesebb :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47392) V!ck válasza rapidsquirel (#47389) üzenetére


V!ck
aktív tag

Ez tök igaz, nem is vitatom, csak mindenképpen ki akarom próbálni, későbbiekben pedig szeretnék építeni egy normális vizes rendszert, de azt szerintem csak év végén vagy jövő év elején :(

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#47393) MiklosSaS válasza V!ck (#47378) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A viz es a jatek-viz kozott olyan a kulonbseg mint a Bugatti veyron es a trabant 601 kozott. Enyhen fogalmazva nem egy kategoria. E-faccnak jo, de semmi masra. Volt ketto darab....meg egyszer csak akkor kellene ha nagyon ra volnek szorulva. Egyetlen elonnye hogy barmilyen ramokat hasznalhatsz. De rengeteg a hatranya...

(#47379) rapidsquirel: majdnem uyanaz :D

(#47382) mackosajt: kesobb meglesz. Az az a kategoria hogy jatszani kell, minden GTA-t jatszottam....

(#47387) MrM94 : jo reggelt ;]

#47388) Balathruin: +9999

(#47389) rapidsquirel: igen, fele annyiba kerulo leghutovel megvered. Aki erre azt mondja hogy "performance" huto az nem tudja mit jelent egy rendes huto.

(#47391) Lacielvtars: te is ma kezded a melot? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47394) MrM94 válasza MiklosSaS (#47393) üzenetére


MrM94
őstag

Ne is lássam az avatarodat sem a nevedet,és a hangodat sem akarom hallani.

Megyek aludni :))

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#47395) Balathruin válasza MrM94 (#47394) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem némítsd le a telód. :D

(#47396) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#47393) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

neeem Apám... csak Norberto valamit benézett :P
nem emlékeztek, itt nyavalyogtam veletek hogy dolgozni kell ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#47397) rapidsquirel válasza MrM94 (#47394) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Én is mindjárt, mert megyek éjszakára.. Neked (az alváson kívül) köll éjjel melóznod? :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#47398) MiklosSaS válasza MrM94 (#47394) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jol elbeszelgettunk, mi? Majd holnap is hivlak.... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#47399) ViZion


ViZion
félisten

halló!

Csőlézerünkre van egy kis szabad kapacitás, ha kell valami, akkor vágjuk... Csak szólok :D
i5+270X OC ajánlatot kapott, ennyi. Nézegesse.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47400) MiklosSaS válasza ViZion (#47399) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi is vagjuk ha kell :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.