Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107475) #81556480 válasza MiklosSaS (#107474) üzenetére


#81556480
törölt tag

A franciaországi Valenciennes mellett vagyok. péntek reggel óta állok. Nemtudom holnap lesz e munka de simán lehet hogy nem. így csak szerdán valamikor fogok elindulni, azaz 5 napig egy helyben. Az a rossz hogy van wifi de olyan csíra, hogy csak gyökkettővel megy a fészbuk is. Mondjuk jobb mint a semmi, használtauto.hu-n csorgatom a nyálamat , alig várom a decembert hogy megvegyem a verdát. dec 9.én megyek haza , szombati napra alvin koncertre, aztán még vissza két hét. így majdnem 8 hetet melózok mostantól számítva, de ha minden igaz baromi sok pénzt tudok keresni, meg van már félre téve, szóval jó kis verda lesz, meg úgy számolok hogy pár száz e félre lesz téve váratlan kiadásra, ha valami lesz a kocsival. Nameg ugye karácsony is jön baccameg. karácsonytól már nem dolgozok itt, német-magyar oda vissza fuvarokat fogok csinálni 9 személyes kisbuccal heti 2 estét kell kint aludni , de azt is hotelben. jó lesz, hétvégék otthon, plusz egyik nap felkelek, kimegyek, másik nap este már megint otthon vagyok.

kb ennyi te #FF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.