Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107801) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet irány dolgozni sziiipen.

[ Szerkesztve ]

(#107802) #81556480 válasza Beretvás (#107801) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ébren vagyok lassan 1 napja

(#107803) Habugi válasza Popes (#107777) üzenetére


Habugi
addikt

Egyszerű, sehonnan..! :D

Mérhetetlen gazdag fegyverarzenálom egyik jeles darabja a nemesi többes alkalmazása, ezúttal is éltem vele.. :)

Btw, rheggelt topic!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#107804) Beretvás válasza Habugi (#107803) üzenetére


Beretvás
addikt

"Mérhetetlen gazdag" ezen jot nevettem.... ;]

Csak ennyi?????????? Hol vannak a habhegyek????? ;]

[ Szerkesztve ]

(#107805) Habugi válasza Beretvás (#107804) üzenetére


Habugi
addikt

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#107806) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Reggeltet! Semmi különös nem volt a hétvégén. Végigjátszottam a mad maxet. Újra... még néhány camp, meg mellékküldetés maradt de ennyi. Mocskos mód jó játék, 4k-ban meg olyan, hogy megszólal. Quantum break-el is haladok, grafikailag van némi kivetnivalóm néha, de a játék élmény kárpótol mindenért.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107807) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#107806) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ilyet sem láttam még... adott egy citroen c4 a két hátsó ajtó tele van vízzel. A kollégámé, most fúrtam rá 2db kis lyukat az aljára. Az üvegnél a szigetelés kb semmit nem ér, kézzel elhúzom az ablaktól, ráadásul a fém is hajlik annyit, hogy simán beesik az eső. Az egyik ajtóból cirka 10L víz folyt ki, a másikból "csak" 2L körül. Mivel lehet ezt orvosolni azt nem tudom....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107808) MiklosSaS válasza #81556480 (#107800) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hehe....nem bírja a gyomrod. Dover-nél jöttél?

Na milyen Ingland?

@GyorsFaccu: made in France. Ennyi..az 508-as tehenen, a belsõ lámpáknak a keretje krómnak tünik (a Volvon az is), de lényegében ócska müanyag befóliázva. :W

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107809) Malibutomi válasza Jakuskacsa (#107807) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A lyuk alul eleg, a befolyast nem tudod orvosolni.

(#107810) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Értem én ezt, csak nem hittem el hogy ennyire igénytelen a szigetelés. Bár a top gear egy külön részt pazarolt a peugeot-citroen hanyatlására, én akkor sem hittem el, hogy a franciák ennyire leadták. A másik ami megdöbbentett, hogy a citrom hátsó ajtaja kb 1 es lemezből van... WTF??? Papírautó??? Mindez egy éjszakányi eső (felénk tegnap déutántól ma reggelig esett) eredménye.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107811) #81556480 válasza MiklosSaS (#107808) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem a gyomromnal volt a baj. Szédültem meg fájt a fejem. Olyan mint mikor részegen lefekszem aludni es forog minden. Egyebkent eddig rendben van a dolog. Szerintem holnap vissza is evezek.
Ja doverbe, cak nem calaisbol hanem dunkerkiből

MALIBUTOMI: te merre kempelsz? Mióta vagy kint ?

[ Szerkesztve ]

(#107812) MiklosSaS válasza #81556480 (#107811) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez akkor egész rövid. Egyél "finom" angol kaját...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107813) Malibutomi válasza #81556480 (#107811) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En Oxford kozeleben.
Tavaly tavasz ota vagyunk itt.

(#107814) MiklosSaS válasza Malibutomi (#107813) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Noob :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107815) #81556480 válasza MiklosSaS (#107812) üzenetére


#81556480
törölt tag

Fish&chips az ilyen angolos cucc, nemde? Holnap nevetek egy olyat.

(#107816) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na leadtam a tápot, természetesen mikor kipróbálta kb 3 percre rádugta egy gépre, nem hallatszott a hang... elküldi, de ha nem észlelik a hibát akkor 3k-t kell fizetnem, köszönöm Magyarország, van róla videofelvételem h csinálja de nem érdekelte

Xbox One: bandymnc

(#107817) norbert1998


norbert1998
veterán

Nemrossz :Y [link]

(#107818) hackeeeee válasza bandi0000 (#107816) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez inkább üzletfüggő.. Mi ilyen helyzetben értelemszerűen nem kérünk semmit.

Véleményem szubjektív...

(#107819) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

[link]

Hát, izé, oké.

(#107820) Beretvás válasza inspiroyhome (#107819) üzenetére


Beretvás
addikt

vannak bajok.. :DDD inkább a lap a ludas...:D

(#107821) #81556480 válasza hackeeeee (#107818) üzenetére


#81556480
törölt tag

De Bandi egy fx topicos #FF ezert bánnak így vele

(#107822) DiszNóÓl válasza inspiroyhome (#107819) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Az az Intel hűtő mit keres rajta lol :C

ebbe a lapba nehezen megy bele az FX :D szerintem rossz képet rakott fel xD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#107823) norbert1998


norbert1998
veterán

REAL HELP!
partnercéget kellene keresnem magamnak az egyetemhez. még a végleges leadásához van egy hónapom, ha jól tudom. de nem tudok dönteni.

hallotattok már ezekről a cégekről? [link]

a bpw az a volt rába cég, szombathelyen, de a túlsó végén van, csak kocsival tudnék járni
a luk elég fura, nem túl előnyös pár dolog ott, viszont tanműhely terén jóval komolyabb, mint a bpw

a delphi még elég közel van a buszhoz, ahogy a luk is.
az epcos már egy jó 20 perces séta, ahogy az iqor is (az korábban jabil volt)

opel, uniriv, ims, schott és elzett kiesik

(#107824) Popes válasza norbert1998 (#107823) üzenetére


Popes
őstag

Én a BPW-re szavaznék, nem indoklom, csak megérzés. :)
Az meg ne tántorítson el hogy csak kocsival tudnál bejárni, mert szerintem Szombathelyet bringával is keresztbe-hosszába belátható időn belül áttekered.(na jó, ha nagyon széltől-szélig akkor lehet több mint fél óra, :B de még ott van pl egy robogó, mint alternatíva)
Valamennyire képben vagyok Szombathelyen. ;)

De amúgy inkább ott helyben érdeklődj olyanoktól akik ott voltak. Azok jobban meg tudják mondani hogy milyen a légkör az adott helyen.

Deus ex machina

(#107825) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet

(#107826) norbert1998 válasza Popes (#107824) üzenetére


norbert1998
veterán

Hogy rakom fel a biciklit a buszra? Én 15 km-re lakom Szombathely határától, nem épp ideális ötlet a bicikli. Főleg esőben, szélben, hóban.
Bár csak két hetente kellene kocsival menjek, másik héten tudok menni apámmal. Bpw-ben dolgozik, két műszakban.

(#107827) bandi0000 válasza hackeeeee (#107818) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez lenne a normális, bevizsgálási dîj...asszem itt se veszek máskor semmit,minél kisebb a bolt annál szarabb minden, ipon leg csak a futár költséget kéri el ha nem tapasztalható hiba, viszont azt se kérte el máskor

GTA Laci: na jah, biztos utánam gugliztak aztán már jött is a hátrányos megkülönböztetés :D

Xbox One: bandymnc

(#107828) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Ez ismét egy kemény reggel volt. Ismét bebizonyosodott, hogy idiótákkal dolgozom. Adott egy új kocsi egy értékesítőnek. Pár napja itt áll az udvaron. A főnököm tesója (műszaki analfabéta) elvitte mert a saját kocsiját takarították. Visszahozta, majd mikor tegnap átadták volna az új dolgozónak nem indult. Elmondásokból azt hallottam, hogy minden jó volt, csak nem indult be a motor. Egyből riasztóra/imora gyanakodnék. Azért csak erőltették, addig míg le nem merítették az aksit. Majd megpróbálták bebikázni. Sikeresen fordítva kötötték rá a + és - pólusokat. Eredmény: Egy teljesen megsült agyú fiat doblo... ma vontattuk el a szervízbe. A másik kocsi egy hyundai 0 kilóméteres. Kicseréltem kb 4-5 bitzosítékot egyenlőre stabil az állapota, most töltöm az aksiját. Az aksi gyanús, mert 10v környékét mérek rajta, azaz szerintem zárlatos. Meglátjuk. Agyilag teljesen lefárasztottak. Idiótták...

Amúgy reggelt....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107829) #Morcosmedve válasza Jakuskacsa (#107828) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pff, agyilag zoknik... :W

© asszongya'hogy

(#107830) Beretvás


Beretvás
addikt

Na mivan naplopok alszotok???

(#107831) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#107828) üzenetére


norbert1998
veterán

I loled.
Miért van ennyi hülye? Aposjelolt is maga a műszaki zseni. Váltó olajat a motorba, és hasonló huzasok :C

(#107832) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#107828) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na bazz' meg....ez igen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107833) MrM94 válasza norbert1998 (#107826) üzenetére


MrM94
őstag

most kovezz meg, de mi a tokomnek vettel kocsit ha nem engeded meg magadnak hogy fenntartsd s jarj vele?
nem ertem ezt a logikat..en megertem h fasza meg minden nekemis van egy baratom aki a fele audi arat kigyujtotte 18 eves korara munkabol nem jott ki inni nem vett telefont stb stb utadot maganak veszi meg o tankolja felnik sportfelfuggesztes ujrakarpitozas lazan elmentunk szeghalomra fuzesgyarmatra zenet rakott bele es apuci nem ad neki penzt ra h nesze fiam csinald hanem minden fusimelot megcsinal 12 edikben h penzhez jusson de a te helyzetedet nem ertem..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#107834) MiklosSaS válasza MrM94 (#107833) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A lényeg hogy van "ótó" ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107835) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#107828) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nah... a hyundai megúszta. Leszámítva hogy az összes biztosítékot kicseréltem benne, mert mindet elégették, (szerintem a kábelek is kaphattak, csak azt nem látom). Kapott még egy két izzót (féklámpák kiégtek, gondolom nyomta a fékpedált indításnál). Mindjárt csapok fel egy képet a biztosítékokról, mókás...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107836) norbert1998 válasza MrM94 (#107833) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem kovezlek, jogos a felvetés. Egyszerűen csak annyi, hogy amellett nem lesz időm dolgozni, és többet költők benzinre mint amennyi az ösztöndíj lesz. Bár... Kissé elszamoltam magam. :B

(#107837) MrM94 válasza norbert1998 (#107836) üzenetére


MrM94
őstag

Fákklodzsik.Ennyi erővel várhattál vón még oszt veszel valami pöpec járgányt,nemtudom minek sietted el.Na BTW your choice...Sajnálom ha megsértettelek.

@kacsacsőrű néha nem értem az embereket,az ilyet g#ci bottal ütném :W Én biztosan beszélnék a fejével,bár van akinek hiába mondod..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#107838) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Szerintetek elképzelhető hogy egy Dell DP to vga adapter csak Dell eszközökkel működjön? Lapimmal simán megy, ha viszont a 280X-be dugom, csontra fagy a gép majd elmegy a kép és csak újraindítás segít.

(#107839) MrM94 válasza inspiroyhome (#107838) üzenetére


MrM94
őstag

Ez mini,viszont sameshit normál méretűnél is a leírás. #csakaradeon#csakaradeon :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#107840) inspiroyhome válasza MrM94 (#107839) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Ilyet is találtam, szóval kérdőjel kérdőjel kérdőjel:

"Highlights Connects display port of your Dell systems to the VGA port of your adapter Supported by Dell Technical Support when used with a Dell system Overview This DisplayPortTM to VGA Adapter Cable from DellTM is used to connect DisplayPort output from your Dell systems to the VGA input of your monitor. This product has been tested and validated on Dell systems. It is supported by Dell Technical Support when used with a Dell system."

Nem szaroznak... :D

[ Szerkesztve ]

(#107841) MrM94 válasza inspiroyhome (#107840) üzenetére


MrM94
őstag

Passz.
Ezt sasunknak itthagyom 18+ youtubeos videó.[link] :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#107842) norbert1998 válasza MrM94 (#107837) üzenetére


norbert1998
veterán

Na most tényleg nem értelek.
1. Mi baj a kocsival? Ezzel:


Mármint, nem egy tavalyi Mondeo, de azért... magyarban ez átlag szinvonalú autó. Egy családnak, nem egy 18 éves kölöknek. :)

Vagyis na, mi a pöpec járgány nekem, ezt akarom kérdezni? bimmert felejtsd el, ha fizetnének, akkor sem lenne német autóm, pláne nem bimmer.

2. Negatív irányban számoltam magam, azaz azt hittem sokkal kevesebb marad, konkrétan hogy semmi. Aztán ujraszámoltam, és nem egészen. Sőt.

(#107843) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#107842) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Lada Niva? Skoda Favorit? Moszkvics? Chevrolet Voyager? Lamborghini Miura? ;]

(#107844) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Erős szakmai kérdés...

Miközben szürcsöltem a latte machiatomat azon agyaltam, hogy hagyományos szarvasival lehetne ilyet csinálni? Víz helyett tejet raknék bele?

Xbox One: bandymnc

(#107845) MiklosSaS válasza bandi0000 (#107844) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egész más lesz belõle...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#107846) bandi0000 válasza MiklosSaS (#107845) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Valahogy gondoltam, azért ötletnek jó volt :D

Xbox One: bandymnc

(#107847) MrM94 válasza norbert1998 (#107842) üzenetére


MrM94
őstag

én a témát lezárom pajti.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#107848) bandi0000


bandi0000
nagyúr

de vagány, van a sulisoknak a like S díjcsomag a telekomnál, eddig 300 mega volt a net benne, de ma tegnap emelték 2 gigára... :D végre nem kell + netet fizetnem mert kifutottam mindig a 300 megából

Xbox One: bandymnc

(#107849) Jakuskacsa válasza norbert1998 (#107842) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Azért tegyük hozzá, hogy a képen látható autó az egy hgt abarth kiadással, az olyan mint az enyém, a tiéd az fapad, és messze nem néz ki ennyire jól :DDD :DDD :DDD
Tény, hogy jó tud kinézni, de csak a két nagyvad belőle, a 2,0 meg az 1,8 as, mert azokon más a spoiler, meg más a hasmagasság, lámpa, hátsószárny, kerek, fékek, stb, stb... pont annyival másabb, hogy már jól vagány, és nem átlagos. Abban viszont igazad van, hogy akár családinak is megteszi, 2 felnőtt 1 gyerek mint nálunk vígan elfér benne...Ami a legmeglepőbb, hogy ha elől még egy colos is ül, hátúl bőséges a láb, és fejtér, nem úgy mint pl egy szuzukiban, vagy akár egy x6 ban...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#107850) stratova válasza bandi0000 (#107846) üzenetére


stratova
veterán

Viszont 2xAAA elemes tejhabosítót gombokért tudsz venni ha kísérletezni akarsz .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.