Hirdetés
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Óraátállítás
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NvidiaRTX: Xiaomi Electric Scooter 6 Max: Az első rollerem
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás 2 – Kajás poénok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
Simid
senior tag
válasz
kenesei1982
#6920
üzenetére
Nagyjából jó, de ilyen felállásba a fire dragont mindenképp beraknám, illetve az oink is hasznos. Hogy mit veszel ki cserébe az meg inkább a pályától függ.
Szerintem már az elején próbálj hozzászokni, hogy adott pályához alakítod ki a paklid. Egyszerűbb és szórakoztatóbb így a játék és később (expert pályákon) úgyis így kell majd csinálnod. Ha nem is váltogatod a színösszeállítást a lapokat akkor is próbáld a pályához összeválogatni.
Gyuri: Igen, Wazahi, Uro és majd az összes generált pályán a mortar imba, mert lehet sunyin átlövöldözni a wellekre, orbokra. Nem csoda, hogy ez a nerf ezen nem változtatott semmit.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ Lenovo ThinkPad L14 G6 - 14"WUXGA - Ultra 5 225U - 16GB - 512GB - Win11 P - 3 + év gyári garancia
- Lenovo ThinkStation P300 Workstation,i7-4790,8GB DDR3,500GB SATA3 HDD,2GB VGA,WIN11
- Apple iPhone 15 Pro/ 128GB / Kártyafüggetlen /12Hó Garancia/ Akku: 88% / Gyári Garancia 2027.08.20ig
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! I5 6500 / GTX 1050Ti / 8GB DDR4 / 240GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
