Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8049) PaJa1 válasza HS 2142 (#8025) üzenetére


PaJa1
őstag

Hmmm, legalább az öléseket számolhatná...

A BC2 is számít a rangba, nekem a Heroes-al együtt meglett az 1es szint, így a Garand is.

aram,
ne csak nézz, láss is! A játékban alul írja hol kell regelni a BF játékaidat. Kb egy hete frissítették a kiírást, régen a veterans.battlefield.com ra utalt a játék, de az az oldal szerintem még mindig karbantartás alatt van.

Én is találkoztam egy hitman szerű egyénnel, igaz külföldi volt. Valami Zaraw volt a nickje. Amúgy biztosan idegesítő ha valaki ennyire elkeni szinte az egész ellen tábort.
Általában 10es KD aránnyal volt, tankkal operált, de egyedül, nem volt csicskása. Én csak enginerként támogattam mikor mellette voltam, javítottam a tankját, néha cseréltünk. De már engem is zavart, hogy ennyire nem akar meghalni, kérdeztem is tőle, hogy ezt hogy csinálja, de nem érkezett válasz.

Port Valdezen egyszer védőként sikerült összefutni egy jó páncélossal. Mind a ketten engineerek voltunk és egy könnyű páncélossal fogtuk meg az ellen T90eseit, nagyon jól ment!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.