Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7547) _Voyage_ válasza Neoteric (#7537) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Beírt egy Pidu nevű arc, hogy valami kurv@ anyját valakinek, erre mondom ok, káromkodás tiltott, kick.
Kickeltem, Ripz beszól, hogy nem kéne visszaélni admin joggal, azért mert anyázik, erre nem tudom kicsoda beszól, hogy hagyd, ő már csak ilyen.

Na, ha mégegyszer meglátom azt az embert, azonnal repül, kérdezés nélkül, senkinek nem érdekel a véleménye. :(((
Kit dobtam ki eddig indok nélkül?
Senkit.

Sőt, eddig 2 embert dobtam csak ki, azokon kívül, akik a hely miatt repültek. Ha szólnak ts-en, akkor kiválogatom azokat, akiknek nem magyar neve van, és kickelem. Bannolni azóta nem bannolok, mióta megy a kick. De ezt, aki nekem személy szerint szólt be, legközelebb kivágom 10 órára, kérdés nélkül. :(((

Na most akkor kérdés:

Vagy lesznek szabályok, amiket be tartunk, és pl ilyenért, hogy kurv@ anyátokat támadók, azonnali kick, egységesen, mindenki, vagy nem lesz semmi szabály, és minden megengedett mindenkinek? :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.