Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22248) Źşë' válasza kacsyx (#22246) üzenetére


Źşë'
addikt

tegnap én meg ezt a gyereket szúrtam ki, ahogy r-chee is írta még régebben, ez a gyerek pont hogy a jó statra ment rá, játszik, bénázik, és mikor elege lesz abból h sokat hal, bekapcsolja a csitet, annyira feltűnő volt h az nem igaz! De persze letagadta... ház roncs mögött álltunk társam meg én, erre a semmiből szedett ki! de nem is ez volt talán a döntő ok amiért azt gondolom h csíter. Legtöbbször helizett, és mikor láttam a helit én elbújtam valami árnyékos gazos részen. De ő kiszedett! aztán Atakamán az A pont felett kiszedte őket egy tank másodlagos gépágyúja. Kiszálltak a heliből és jött fel foglalni az A-pontot. Tudtam merről jön, és a középső kocsironcs mögött vártam, mikor bukkan elő. Erre szart sem láttam, és a kerítés mögül szedett ki olyan fejessel h csak na! Statjavításra használta a szerencsecsomag a privát hekket.

Rengeteg a privát hekkes, idióta, ezért pénzt adnak ki?! azért hogy egy olyan fals adatot leközöljenek amihez semmi közük (statlámák), és a legszánalmasabb az egészben az az h el is hiszik maguknak h milyen faszagyerekek!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.