Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22401) Illusion1010 válasza D1Rect (#22399) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én csináltam egy .iso-t a lemezről, mert vinyóról hip-hop felmegy, lemezről meg szerencsétlenkedik 15 percet. Az offline updatert is jobb előtte letölteni.

(#22402) Def26 válasza D1Rect (#22399) üzenetére


Def26
félisten

Igen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22403) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Mikor megvettem a játékot próbáltam beregisztrálni a Bf2-t a veteran 1 eléréséhez-nem sikerült. A héten kíváncsi lettem a garandra, újra megpróbáltam, megint nem jött össze.
Az online support viszont pillanatok alatt megoldotta:
[link]
Ha valakinél nem működik, érdemes megpróbálni.

(#22404) D1Rect válasza BalaNce87 (#22400) üzenetére


D1Rect
félisten

Konkrétan arra gondoltam, hogy itthon pofátlanul drága a játék.
Angliában viszont már van 15 fontért.
A g2p-ről nem szívesen rendelek, de lehet az lesz.

A letöltéssel nem szokott gond lenni, igaz az EA-t még nem használtam.

(#22401) Illusion1010: Ezt meggondolom, de nem szeretném előszedni a DVD meghajtóm. :)

(#22402) Def26: :R

(#22403) Monochrome: Az EA supporttól nekem gyöngyözik a homlokom még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#22405) Joe-T válasza Illusion1010 (#22401) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este megvolt az egy csapat! Jó kör volt! Szép győzelemmel zártuk! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22406) Monochrome válasza D1Rect (#22404) üzenetére


Monochrome
csendes tag

"Az EA supporttól nekem gyöngyözik a homlokom még mindig."
Lehet, hogy szerencsém volt. Az illető segítőkész volt, 2 perc alatt megoldotta :)

(#22407) D1Rect válasza Monochrome (#22406) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább nekem nem volt szerencsém. ;)

Egy rossz tapasztalat nem jelenti, hogy bénák, csak nekem nem tudták megoldani a nyűgöm.

(#22408) kacsyx válasza Monochrome (#22406) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Szintén, este elküldtem a levelet, reggel játék közben már láttam a profilomban, hogy aktiválták. Szépen elnézést is kértek.

(#22409) creedszl válasza D1Rect (#22404) üzenetére


creedszl
aktív tag

Én ott vettem a g2playen és EADM-mel szedtem le.Sima ügy.Olyan mint a Steam.Egyszer beregeled a játékot és onnantól bármikor elérhető.

Hulligaaan

(#22410) D1Rect válasza creedszl (#22409) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, hogy végfelhasználók általában gond nélkül használják amit ott vesznek. ;)

(#22411) Illusion1010 válasza Joe-T (#22405) üzenetére


Illusion1010
senior tag

jaja

:C

(#22412) BalaNce87 válasza D1Rect (#22404) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én ebayről vettem 6000-ért, még áprilisban, limitedet. A zaavi.com oldalon ott asszem 4000-5000 között van és 1 font a kiszállítás ide, nah megnéztem kiszállítással együtt 4500 ft, és ez dobozos.

(#22413) Źşë'


Źşë'
addikt

Vietnam korong nélkül jön, akkor már nyugodtan kiadhattak volna egy olyan exp pakkot ami telepítős... :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22414) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ma annyit kaszáltam, huh. Csak úgy hullottak az emberek. Voltam egy 20fős szerveren, rush védőben. A legutolsó ponton múlt a kimenetel és már élesítették is de körülötte 3 ember is lekaszáltam de szerencsére az utolsó killel elfogytak. De előtte is osztottam szegényeket. Több esetben is 2-3fős csoportot aprítottam el. :) Végére 52/12-es statot hoztam össze erőlködés nélkül. Itt most nem erre verem magam, mert eléggé húzós egy meccs volt szóval nem ez volt a cél.

(#22415) F_Zolee válasza F_Zolee (#22414) üzenetére


F_Zolee
veterán

A csoportos irtáshoz hozzá tartozik, hogy volt amikor hátba kaptam őket de nem reagáltak a társai, szóval csak ott álltak előttem, mintha ott se lennék. Gondolom közrejátszik az illető konfigja és hallása. :)

Ja és végre először megéltem azt is amit sokszor ellenem követnek el. Le akart késelni valaki de én már jóval előrébb voltam és mikor megfordultam láttam, hogy a levegőbe suhintott aztán volt időm leszedni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22416) Def26


Def26
félisten

Ma akkora király voltam 2 szerveren is, hogy 5-6 meccs után is mindig első lettem. :DD

Érdekes, mert mindkét szerverről ezzel a hibaüzenettel küldtek el.
"Your slot was given to a VIP of this server." :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22417) Def26 válasza Źşë' (#22413) üzenetére


Def26
félisten

Ez csak azért lesz "jó", mert a sok áruházi melós majd szarért húgyért adogatja el a kódokat, amit kilopkodnak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22418) D1Rect válasza BalaNce87 (#22412) üzenetére


D1Rect
félisten

A zaavi-t nem is néztem. :R
(valahogy elkevertem a zavvi-s könyvjelzőmet? :F )

(#22419) BalaNce87 válasza Źşë' (#22413) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez nekem még mindig sok, és hogy miért az kiderül az előző hozzászólásomból, na ne már komolyan...
Amúgy így éri meg jobban nekik, mafia 2 is azért lett steames hogy legyen hol elkérni a dlc-ért a pénzt, így olcsóbban megúszták minthogy dobozosan legyártották volna külön külön az összes dlc-t, de ez mw2-re is igaz meg majd a black ops-ra is igaz lesz.
Ezt ha megveszem akkor max 500-1000ft-ért, de inkább lemondok róla, ezért a picsányi tartalomért nem fizetek.

(#22420) kacsyx


kacsyx
aktív tag

5 cq szerver, 5 félbehagyott meccs, kb. 4\30-as stat. Gyűlölöm a baserapereket, mára el is vették a kedvemet a játéktól.

(#22421) ADAM1337 válasza Źşë' (#22413) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Persze jobb lett volna, de mennyivel gazdaságosabb nekik is. :K
Nem kell megszervezni a dvd gyártás stb sokkal költségmentesebb így kiadni.

(#22422) F_Zolee válasza kacsyx (#22420) üzenetére


F_Zolee
veterán

Inkább rush-ra menjél. Ott legalább nem a kempelés a lényeg.

ciry: egész jó köröket róttunk. De lehet az ellen volt kicsit gyengusz, mert alig haltam és volt időm célozni mindig.

[ Szerkesztve ]

(#22423) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nah végre 3,5 hónap és 520 órányi játék után elértem az 50-es rangot :) :C

(#22424) F_Zolee válasza Illusion1010 (#22423) üzenetére


F_Zolee
veterán

Grat hozzá. Reméljük tovább fényesíted a rangot. :)

(#22425) ADAM1337 válasza Illusion1010 (#22423) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Elsőre nehéz csak.
Ha medic-el kezdtél volna és engi váltásokkal, kb 240 óra elgendő.

(#22426) Źşë' válasza ADAM1337 (#22421) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem buyolom, tuti feltolják majd netre, én meg leszedem és kiírom :)) de előtte megnézem persze h mit kapok a keshért ha tényleg zsákbamacska akkor inkább maradjon náluk

megjött az új monitorom, bc2 fullhdban picsaszép rajta :Y és jól is megy, csak amikor nagy füst/por/hó van akkor esik le húzósan, de mondjuk az eddig is volt - szóval komolyságos grafikája lett ennek a cuccnak így :)) tegnap este belőttem, a régi tápot kiszedtem, azt beraktam a HX650et, ezzel el is ment a délutánom, este meg pici gém és teszt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22427) F_Zolee válasza Źşë' (#22426) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mert fullhd-ben milyen a különbséget látsz?

(#22428) ciry válasza F_Zolee (#22422) üzenetére


ciry
őstag

Gyengék voltak de kell ilyen is :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22429) ADAM1337 válasza F_Zolee (#22427) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az ikonok sokkal kisebbek ergo nem zavar és részletesebbek a távoli textúrák is.

(#22430) Źşë' válasza F_Zolee (#22427) üzenetére


Źşë'
addikt

sokkal élesebbek a kontúrok, a textúrák, jobban visszaadja a látványvilágot, kb mint egy 720p animáció egy 1080p-vel szemben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22431) F_Zolee


F_Zolee
veterán

ADAM1337, Źşë': értem. De én mostan ezért nem fogok monitort váltani. Sőt, még gondba is leszek, mert lehet nem férne be egy szélesebb monitor az asztalba. A mostani 17esnél még épp van a széleken kb 5-5centi hely a "falig". Na meg a vgam se fullhdra termett. :) Megnézném, hogy hasítania itt de az drága mulatság lenne.

(#22432) Źşë' válasza F_Zolee (#22431) üzenetére


Źşë'
addikt

előző nekem is egy 19"es volt, az asztalon pont egy akkora polcrész vette körül h ippenhogy befért, azt a polcrészt leszedtem és most sokkal több hely lett az asztalon :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22433) Illusion1010 válasza F_Zolee (#22424) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Köszi :R

(#22434) Illusion1010 válasza ADAM1337 (#22425) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A medicnek jó fegyverei vannak, de sajnos nem szeretek azzal a casttal játszani, úgyszintén az engi sem a kedvencem :)

(#22435) ADAM1337 válasza Illusion1010 (#22434) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én se nagyon, assault/enginer combóba játszok már egy ideje :)

(#22436) Źşë' válasza ADAM1337 (#22435) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem engineer vált be a legjobban, ill ugye c4assaultal, gondolom a járműves cq-k miatt

hány hullát láttok a képen? :DDD

bőszen javítják, én meg adtam nekik +2db c4et :))

szépen leharcolták a helit:)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22437) Def26


Def26
félisten

4-5 -en várják cq -on a heliket. Leszületek, és pont a heli mellett vagyok, mondom be is pattanok. Erre amikor felszállunk az egyik idióta belénk lő rpg -vel ami ugye nem sebez, de kibillenti a gépet az egyensúlyból és lezuhanunk. Mondom nekik, hogy mi a faszé' várakoztok itt, menjetek támadni droidok! Erre meg kib@sznak... :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22438) ciry


ciry
őstag

paranormális tevékenység

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22439) madgie válasza Źşë' (#22430) üzenetére


madgie
titán

Szerintem jóval nagyobb a különbség, mint 720p és 1080p filmanyagok között, full HD-n az a távoli bolhafing az épületben is éles, ami 1366*768-ban a tévén csak moirézik a környezettel (ha nincs kellő mértékű AA/AF), vagy csak alig látni, mijafenejaz.

(#22440) F_Zolee válasza ciry (#22438) üzenetére


F_Zolee
veterán

Inkább jelenség. ;] Mitől jött ez?

(#22441) r-chee válasza Def26 (#22437) üzenetére


r-chee
őstag

Én a másik véglettel találkozom sokszor conquestben: csóka beül egyedül tankba v. csapatszállítóba stb, és elhúz a francba, többiek meg fussunk fél kilométert vagy többet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22442) IdiotElf


IdiotElf
csendes tag

most vettem meg updételtem és nem talál 1 servert sem se semmi vkinek vmi ötlet?:S

Tigris, tigris, csóvafény éjszakáknak erdején, mily kéz adta teneked szörnyű és szép termeted?

(#22443) HEMP válasza IdiotElf (#22442) üzenetére


HEMP
aktív tag

Tűzfal?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#22444) HEMP válasza Źşë' (#22426) üzenetére


HEMP
aktív tag

Akkor neked is már csak a lényeg hiányzik hogy jól legyél, egy jó vidikari! Kicsit sajnálom is a régit eddig azt hitte keményen dolgozik, de jól elvan aztán neszeneked HD. :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#22445) Źşë' válasza HEMP (#22444) üzenetére


Źşë'
addikt

igen meg egy jó kis 775 quad :))

voltam fenn bullal egy szerón, és igencsak csiterszag volt megint, a legnagyobb homokviharban úgy meglátnak mint az állat, heli elől elbújtunk, de kitartóan lőtte azt a helyet ahol voltunk holott nem is látott előtte, mindig megtalált... meg egy másik jelenség, van egy cq nevezetű klán, talán 2személyes.... hobbijuk a heliket őrizni, mihelyst odamegy valaki a heli mellé már lövik is le... a tk náluk = a rendes freggel... akkora egy szánalmas társaság... úgy kikaptunk ezek miatt is mint a fene... +minden volt csak fer játék nem...

(#22438) ciry ez a jelenség nekem volt már a pecsek előtt is, vmi fizikai bug, lájkoltam, de van most valami xfirével mert nem tölti fel a képeket, meg leléptem róla és vissza se megy :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22446) ciry válasza F_Zolee (#22440) üzenetére


ciry
őstag

Lövésem sincs :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22447) F_Zolee válasza Źşë' (#22445) üzenetére


F_Zolee
veterán

Találni itten viszonylag jó áron quadokat. Már csak az elszántságod hiányzik hozzá. :)

(#22448) ciry


ciry
őstag

Jó a hitbox
Nem tudtam chatelni nálatok ma Gabesz valamiért, pedig mikor beléptem működött :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22449) Źşë' válasza F_Zolee (#22447) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy néztem a webshopokat elindult némi árcsökkenés e téren, azt sajnálom h nem p45ös a deszkám, így kicsi az esély a húzásra, meglesz a vga azt tesztelem mennyire is kell ezen a felbontáson cpu, kiv leszek, bár gta4nek mindenképp jó lenne meg talán ennek a játéknak is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22450) ADAM1337 válasza ciry (#22448) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.