Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#22700) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

EA fórumon is kint volt a javítás letölthető de unoffical nem ajánlják mivel még bugos.
Nálam 2db bug volt eddig: egyik főmenüben nem rajzolja meg a my statnál a T90 kis képét(best vehicle), a másik meg az hogy a clantaget néha leszedi.

(#22702) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#22701) üzenetére


BalaNce87
addikt

Értem köszi.
Ezek szerintem már nem lehet hozzájutni vagy ha igen tudnád linkelni? lehet ránézek.

[ Szerkesztve ]

(#22703) r-chee


r-chee
őstag

Nagyszerű :) . Főleg az, hogy visszakapjuk a lövedékek röppályájának mutatását is. Remélem du. 4 után már nyomhatom is az új mapokon :U.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22704) ciry válasza r-chee (#22703) üzenetére


ciry
őstag

2.4 giga a patch, 7-nél hamarabb nem érek haza, 8-kor war Atacamán, úgyhogy előreláthatólag csak holnap tudok az új mapokon szétnézni :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22705) Joe-T


Joe-T
tag

Lehet érdemes lesz megint leűlni a gép elé egy BC2-ni!? Kíváncsi vagyok nagyon az új mappokra! Új élmény lesz, főleg, hogy már két-három hete hanyagolom a programot!
Ha a lövedékek röppályája visszakerül az süti lesz! :K

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22706) Ironing


Ironing
tag

Én is hanyagolom már 2-3 hete (főleg a Leauge Of Legends miatt:P), mert egyszerűen nem tudok belépni a fent említett bajom miatt :S Szal nem hiszem h "karbantartás" miatt, hisz ti vígan játszotok:P Várom a peccset, mert hátha megoldja majd. Ha meg nem, jövök megint nyüszögni, vagy reinstall (csak ez már a 3. és fogy a 10ből gondolom én :P )

(#22707) kapeti07


kapeti07
senior tag

Várom már az új patch-et !!! M14 és G3 Red Dot-al :)) Fincsi lesz!!!

Xbox: kapeti

(#22708) creedszl válasza Ironing (#22706) üzenetére


creedszl
aktív tag

van korlát a reinstall-ra?nekem EADM-en keresztül van meg...

Hulligaaan

(#22709) Ironing


Ironing
tag

DVD-s megoldásnál asszem nincs, de kell hozzá a DVD. Ha meg online módban installálsz akkor 10-szer aktiválhatod egy serial-al. Neked nyilván csak a 2. mód játszik :K

(#22710) creedszl válasza Ironing (#22709) üzenetére


creedszl
aktív tag

de nincs aktiváció mivel a a profilomban benne van, mint a steames játékoknál.elinditom az EADM bejelentkezek és ott van a BC2.szóval hogy is van ez?

Hulligaaan

(#22711) madgie válasza kapeti07 (#22707) üzenetére


madgie
titán

Nem lesz ez a két fegyver így túl erős? Eddig is szépen lehetett irtani velük, most az ACOG-gal gyakorlatilag elkempelget vele boldog-boldogtalan. Sőt, azt írják a G3-ra rá is erősítettek, pedig szerintem eddig sem volt egy gyenge cucc.

(#22712) Ironing válasza creedszl (#22710) üzenetére


Ironing
tag

Na látod, így nem tudom :D Nálunk lehetett választani installnál, és kiírja hogy ahtung,denagyonvigyázzá :Y , mert csak 10szer csinálhatod meg. Gondolom neked is kellett installálni, lehet kiírta valahol, vagy ott volt a végfelhasználói szerződésben, de mivel nincs DVD-d így az opciót sem adta be szerintem. Bár elég nehéz elérni a 10et, de ha mondjuk sok különböző gépre felrakod, előtte érdemes utánanézni. :DDD

(#22713) Zoli1222


Zoli1222
őstag

A p.csába! Csak este 10 körül tudok leülni foglalkozni a játékkal. +30 perc, mire lent van a patch. Jááááááj! :D

(#22714) madgie válasza Zoli1222 (#22713) üzenetére


madgie
titán

Na ne sírjál, nekem meg vagy két és fél óra, míg leér este a patch :DD

(#22715) Ironing


Ironing
tag

Nekem is XD Vidék net POWA :C :W Viszont jó, hogy legalább melóból is el tudom indítani a patch letöltését, csak kéne kapni egy fülest a fórumra, ha már kijött a patch. kacsint kacsint :)) :DD

(#22716) mackosajt válasza Zoli1222 (#22713) üzenetére


mackosajt
addikt

Nincs még kint a peccs hivatalosan, szal nem késel le semmiről sem, max. egy friss BC2 telepítésről.
A 4 pálya annyit nem ér nekem, hogy csak azért leszedjem megint majd az összes peccset, amikor kijön hivatalosan is.
Majd ha kint lesznek, játszom rajtuk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22717) Zoli1222 válasza mackosajt (#22716) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nem ma jön ki a hivatalos? :F
Azt láttam, h a vietnam pont születés napomon jön ki. Asszem meglepem vele magam.

(#22718) Joe-T válasza Zoli1222 (#22713) üzenetére


Joe-T
tag

A harminc perces letöltés miatt én is biztosan a falat kaparnám, de két és fél óránál már sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb az ember! Plusz megnézel egy filmet, kajálsz egy jót vagy felbontasz egy üveg finom borocskát! :DD

Nemá, lehet ma nem is lesz patch? :W

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22719) Zoli1222 válasza Joe-T (#22718) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ha én neki állnék borozni, utána nem sok lövöldözés lenne. :D
Csak nekem tűnik úgy, h egyre több lagos, vacak szeró van? Vagy nálam van a hiba? De ha nálam lenne, akkor gondolom mindegyik lagolna, mint állat? :F

(#22720) ADAM1337 válasza Zoli1222 (#22713) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 12perc alatt jött le, de visszaraktam a simát már, 1 server van ezzel a patch-el amin játszanak is.
Amúgy a napokban lesz hivatalos is ha minden igaz.

(#22721) BalaNce87 válasza madgie (#22711) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezért nem adták ki eddig a specactot pc-re. Amikor elérhető lett pc-re is egy rövid ideig, akkor volt pár kép arról hogy acog g3.
Az m14-et megértem mert annak elég gány lett a megoldása amikor zoomolsz, azaz jó lenne de érdekesen mozog, és így kitakarja a lényeget, meg hát bármely fegyver kb pontosabb még egy szaros smg-vel előbb öl meg messzire, érhető hogy nem használják.
A G3 se gáz, annyival vagy hátrányba egy két szituba hogy nincs rá acog, mert abakanal még mindig nemtudsz mit kezdeni, lövöm lövöm folyamatosan kapja, meg nem akar halni majd kapok kettőt és kész, annyira tipikus.. még az is letud lőni akit hátbasoroztál. A G3 meg néha irreálisan gyenge, hiába találom el ha a sebzését elnézték. Abakanra nem lenne kiegészítés alíg használnák.
Amúgy úgy vagyok az egésszel hogy alapvetően mellőzni kellett volna a redet meg acogot, az 1-be nem volt annak ellenére hogy a pályák 2x akkorák mint itt, és bevallom videókból nézve sokkal jobb lett az 1.
Ha jól tudom nem is volt szó róla hogy ma jön, dátumot nem szoktak adni majd jön azt ennyi. Ismerve a bandát, ebből inkább jövőhét lesz, persze helyükbe már rég égne a bőr a pofámról, ahogy betették a játékba úgy mondom rájuk hogy epic fail, ez a kifejezés amúgy kurvára kiborít, a játékba meg pláne...borzalmas amerikai kifejezés. A legtöbb ilyen eset nem is miattam van, de azért kapom az epicet... :O

[ Szerkesztve ]

(#22722) madgie válasza BalaNce87 (#22721) üzenetére


madgie
titán

Nekem nem tűnik gyengének a G3, persze nem egy LMG, de szeretem. M14 meg tényleg nem egyszerű stuki, de pont ez adja a lényegét, nem mégy neki a 870 combat-nak szemből, sumákolni kell :)

Amúgy fura, hogy sokszor az anti-kedvenc fegyvereket csípem, assaultnál az F2000 a nagy kedvencem egy ideje, medic-ként is hanyagolom a Type88/M60/Saw triót, helyettük az MG3-at viszem, közelre nagyon darálós :)

(#22723) BalaNce87 válasza madgie (#22722) üzenetére


BalaNce87
addikt

F2000-et nagyon nem csípem, eleinte tetszett, aztán a többi jobban bejött.
Medic fegyverektől egyre jobban kész vagyok, meg maga kaszt se vonzz nagyon a recon se, most hogy 2 napja újra feltettem engineerel voltam a legtöbbet.
MG3-ra én is nagyon rákaptam anno, tényleg jó cucc, de pl a SAW-ot valahogy nem használom, inkább akkor amikor más nem nagyon volt, de többihez képest gyengébb viszont + 100 golyó, jól jöhet.
G3-at meg m14-et legtöbbször engihez használtam, de aztán volt hogy assaulthoz is mert ammot nem nagyon kapok senkitől és ha nem halsz meg egy darabig akkor hamar kilehet lőni a tárakat.

(#22724) v!ct0y válasza BalaNce87 (#22723) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig a Saw az egyik legjobb szerintem csak nem kell vele ész nélkül lőni. Az volt a 2. amit kipörgettem platinára :)

(#22725) Xaels


Xaels
félisten

Srácok, amikor a PB csinálja a fotókat akkor mindig jön a 4-5lépéses lagg ami nagyon zavaró tud lenni és nem 1szer zuhantam már le emiatt a helivel. Nem tudjátok, hogy lehet ezen valamivel segíteni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22726) ciry


ciry
őstag

tankos sasolnivaló

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22727) mackosajt válasza Xaels (#22725) üzenetére


mackosajt
addikt

szerveren kellene kikapcsolni, de a mikéntjét ne tőlem kérdezd.
Amúgy se tud szinte semmit, mert legtöbbet csak fekete képet csinál.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22728) Xaels válasza mackosajt (#22727) üzenetére


Xaels
félisten

Azt vágom, de mivel nem én vagyok a szerverek tulajdonosa sajnos így ebbe nincs beleszólásom csak érdeklődtem van-e valami beállítás/parancs okosság, hogy ne legyen olyan brutális a lagg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22729) eugabesz válasza mackosajt (#22727) üzenetére


eugabesz
őstag

A pbsv.cfg-ben kell így lennie:
pb_sv_AutoSs 0 //[0=No, 1=Yes (default=0)]
pb_sv_SsFloor 1 //[Low screenshot filename serial #]
pb_sv_SsCeiling 2000 //[High screenshot filename serial #]

vagyis pb_sv_AutoSs 0

ennyi.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22730) eugabesz válasza Xaels (#22728) üzenetére


eugabesz
őstag

User-nek annyi,hogy elereszt egy cifra káromkodást...mást nem tehet.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22731) Xaels válasza eugabesz (#22730) üzenetére


Xaels
félisten

Káromkodni ritkán szoktam, ahhoz nagyon ki kell hozzanak a sodromból. Viszont rengetegszer kérek elnézést ilyenkor ha valaki mellettem volt és úgy zuhantunk le...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22732) Akos96


Akos96
senior tag

Sziasztok!
Van innen valaki aki esetleg PS3-on tolja a játékot?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#22733) WhiteWalker válasza ciry (#22726) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tetszetős videó :C ,de azért ehhez kell egy ilyen ellenfél is.... ;]

(#22734) Zoli1222 válasza ciry (#22726) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nem akarom fényezni magam, de ilyet csináltam én is, csak azzal a tankkal, amivel a kezdő bázisról indultam. :B
Persze ehhez, kell 1 nagyon láma ellen csapat is. :K

[ Szerkesztve ]

(#22735) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Mikor jön már a patch ? Tűkön ülök már :)
Nembaj addig megyek egy pár kört a GT5 el ;]

(#22736) madgie válasza v!ct0y (#22735) üzenetére


madgie
titán

:O

(#22737) ciry válasza Zoli1222 (#22734) üzenetére


ciry
őstag

Én is toltam egy ilyet anno, gyakolatilag tök egyedül [link] bár nem éreztem olyan jól magam mint itt Ádámmal tankozva :DD
Apró szépséghiba, hogy nem lett videóra felvéve, az orosszal ellentétben :Y

v!ct0y:

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22738) creedszl


creedszl
aktív tag

valaki tudja mi okozza azt hogy pályatöltés közben majd a pálya elején folyton átvált ablakba a gém, majd visszakattintom és megint visszaugrik ablakba és ez így megy úgy 20mp-ig aztán abbahagyja...

Hulligaaan

(#22739) madgie válasza creedszl (#22738) üzenetére


madgie
titán

Az asztalon nem fogad egy üzenet, hogy a drivernek valami kínja van (kapcsold le az Aero-t, ilyesmi)? Nekem ezt csinálta Ati-val egy pár driverrel.

(#22740) creedszl válasza madgie (#22739) üzenetére


creedszl
aktív tag

semmi üzenet csak váltogat...

Hulligaaan

(#22741) eugabesz válasza creedszl (#22738) üzenetére


eugabesz
őstag

Az Aero csinál ilyesmit,mert a winfos átvált egyszerű felületre...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22742) sith7 válasza eugabesz (#22741) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Pár napja van meg a játék, tegnap felmentem egy IRAM szerverre, lehet több is van nem tudom, a lényeg, amint megálltam körülnézni, és tárazni, abban a pillanatban jött a figyelmeztetés, hogy:

De ez minden egyes megállásnál ... mi ez ? lóversenypálya ? ;]

Vagy csak mert új vagyok, azért kiabál nekem ?

(#22743) eugabesz válasza sith7 (#22742) üzenetére


eugabesz
őstag

Az kérlek AZ IRAM szerver,nem egy IRAM szerver és máshol is így fog veled csinálni,ha éppenséggel nemrég csatlakoztál,mert ha nem egyenlő a két oldal (létszámban persze) akkor az admin progi automatikusan megoldja,hogy egyenlő legyen,átdobja aki utoljára érkezett.Ennyi.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22744) r-chee válasza sith7 (#22742) üzenetére


r-chee
őstag

Ez beállított, automata figyelmeztetés az adminprogramtól arra az esetre, ha egyik csapatban 2-3-4... játékosnál több van, mint a másikban. Itt Sith7 fog átkerülni a másik csapatba ennek kiküszöbölésére, mert ő lépett be uccsónak a szeróra a jelenlévők közül, és utoljára belépett játékos áthelyezésre van állítva admin progi. Továbbá befigyel egy szintén automatice üzenet, hogy Conquest játékmódban bázistámadásért/kempelésért kirúgás jár.

Asszem sikerült helyesen és pontosan összefoglalnom ezt. Ha nem, majd kijavítanak :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22745) creedszl


creedszl
aktív tag

valami újság a patchről?

Hulligaaan

(#22746) ciry válasza creedszl (#22745) üzenetére


ciry
őstag

Jövő hét eleje.Gondolom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22747) ciry


ciry
őstag

Majd elfelejtettem: ma egyszerre defiblillatoroztam le egy ellent+élesztettem fel Zolit.
Konkretan a csávót támadtam be, de mellékesen
Zolit is sikerült feltámasztani :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22748) sith7 válasza r-chee (#22744) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, igazából ez a rész nem volt tiszta:

"hogy Conquest játékmódban bázistámadásért/kempelésért kirúgás jár"

(#22749) Zoli1222 válasza ciry (#22747) üzenetére


Zoli1222
őstag

Rám gondoltál? :F Csak mert ha igen, akkor nem emlékszem és bocs, meg persze köszi. Ha meg nem akkor meg sokat képzelek magamról. :D

(#22750) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnap este kiborultam, a másik 3 IRL ismerősöm folyamatosan nyűglődik, hogy még nem jönnek BC2-zni. Besokkaltam, és megvettem g2p.
Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő alatt küldik ki a kulcsot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.