Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22151) HEMP válasza Fortissimus (#22133) üzenetére


HEMP
aktív tag

neked is megvan? lol

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#22152) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jó az új patch csak azt nem értem miért kelett a nyomjelző lövedékeket kivenni.

(#22153) bul07 válasza v!ct0y (#22152) üzenetére


bul07
nagyúr

szerintem nem akarták csak így alakult
helikopter lövészeként másik helikoptere való tüzelést nehezítették nagyon ezzel mert nem lehet látni hogy menyire megy el mellette a lövés

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22154) Zolás válasza Źşë' (#22150) üzenetére


Zolás
addikt

Most néztem hogy kijött a peccs töltöm is.
Viszont abból ahogy ezt írod gondolom a specact dolgokat nem dobták bele a peccsbe. Ezt eléggé nehezményezem. Remélem nem a vietnap pack mellé lesz téve hogy mindenképp fizetni kelljen érte.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22155) lala42 válasza creedszl (#22121) üzenetére


lala42
őstag

ZU23 vontatható ikercsövű légvédelmi gépágyú. Max. vontathatósági sebessége 70 Km/h,

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#22156) SzlobiG válasza v!ct0y (#22152) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt mondjuk én se értem, az élethűbb úgy volt hogy látszott nem így.

(#22157) ADAM1337 válasza SzlobiG (#22156) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem is, ezt csak elrontották így. :((
Valaki nézte hogy az mg36 4x optic vs nelson cq ki lett javítva ? :U

(#22158) Źşë'


Źşë'
addikt

Vietnam :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22159) bul07


bul07
nagyúr

nagyon rossz lett számomra ez a új patch
kivették a nyomjelző lövedékeket ahogy mások is említették
távcsöves fegyvernél se lehet látni a lövedéket így marha nehéz belőni hogy menyivel kell még feljebb lőni ,helikopternél szinte esélytelen nagy távolságról lelőni az ellenséges helikoptert mert ott se lehet látni hogy menyivel kerülte el a lövedék,mintha a tracer se húzna csíkot, jobb lett volna ha nem nyúlnak hozzá
két napalat nem találtam olyan szervert amin ne lett volna néha bazi nagy laagg

de nem baj legalább könnyebb dönteni hogy váltsak e másik játékra(BO) vagy ne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22160) F_Zolee válasza SzlobiG (#22156) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ja. Azzal nem volt semmi probléma. Nem tudom miért gondolták annak. Így legalább lehet sejteni, hogy lesz újabb patch amivel ezt orvosolják. :F És majd valami mást szúrnak el amivel nem volt gond.

Źşë': hagy segítsek, mert az egy szutyok oldal és alig tölti be. Vietnam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#22161) eugabesz


eugabesz
őstag

Ujra indítottam az admin-oldalt ha esetleg valakit érdekelne a dolog,gyertek regisztráljatok,segítsetek,itt található..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22162) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Én nagyon remélem, hogy repülő nem lesz a vietnamban.

(#22163) Źşë' válasza F_Zolee (#22160) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtom, nekem semmi lassúság, pik pak bejött

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22164) F_Zolee válasza Źşë' (#22163) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam 5 perc mire betöltötte volna azt a másfél percet. :F

(#22165) bul07 válasza F_Zolee (#22160) üzenetére


bul07
nagyúr

a videó végén ott az ára 14.99$ hát köszi nekem ez ennyit nem ér meg

de amúgy milyen gáz már hogy a videóba csak úgy repkednek a nyomjelzős lövedékek miközben most vették ki a játékból

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22166) F_Zolee válasza bul07 (#22165) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ja. De mint írtam majd a következő patchben talán visszahozzák. Totálisan értelmetlen dolog volt kivenni. Ehelyett kereshettek volna valós problémát is.

(#22167) v!ct0y válasza F_Zolee (#22166) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szvsz bug lehet mert mindig látszik minden lövés csak a sajátjaid nem.

[ Szerkesztve ]

(#22168) F_Zolee válasza v!ct0y (#22167) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen azt tudom, hogy más látja, csak te nem látod a sajátodét. De ha bug akkor nagyszerű.

(#22169) #41133696


#41133696
törölt tag

(#22170) Źşë'


Źşë'
addikt

pfu igen felhúzott ez a nem látom a saját lövésem dolog! he ezt komolyan gondolták elmehetnek a jó büdös ***** ba, heli lett az egyedüli olyan eszköz ami szó szerint tarol, tankkal nem lehet egyszerűen így célozni és lelőni.... ezzel csak a csítereket segítették! Legtöbbet Atakama Deserten játszom, de ezek után... mindig elkúrnak valamit, ennyire egy töketlen bandát még a föld nem hordott a hátán mint ezek, majd megint várunk 2 hónapot és ezt is kijavítják.... ezt a bandát :W nekem is elment a játéktól a kedvem :/ kb jobb volt mint lett... :(((

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22171) F_Zolee válasza #41133696 (#22169) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez jó hír, mert nem kell baszakodni egy újratelepítés után.

(#22170) Źşë': játszhatnál más pályán is amikor a gyalogság a lényeg nem a járműpark. Tudom ez nem javítja ki a hibát de kevésbé kiakasztó.

[ Szerkesztve ]

(#22172) harry3 válasza #41133696 (#22169) üzenetére


harry3
őstag

Eddig is volt. Én már aznap délután egyből azt töltöttem le, hogy ne kelljen még update után letölteni, hogy meglegyen. Valahogy találtam egy linket a hivatalos blogban volt, kb 4 link, amin le lehetett tölteni.

(#22173) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Tank körül mi az a villogás? Nem használom a mozgásérzékelőt(nem is jelezte a c4-es lopakodókat), füstöt használok általában.

(#22174) Źşë' válasza Monochrome (#22173) üzenetére


Źşë'
addikt

erre én is kiv lennék :D felfigyeltem már rá, de semmi értelmét nem látom, nem jelez az be semmit se, csak pulzál :s

(#22171) F_Zolee gyalogságra ott a többi tömegjáték cod... am a vicces az az még h a tank nyekergő hangja megmaradt, szóval akkor most mit is javítottak ki?! omg :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22175) F_Zolee válasza Źşë' (#22174) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na jó de van még pálya ahol van tank csak heli nincs. Mellesleg nem hasonlít a cod-ra gyalogos szinten se szóval lehet ott is hentelni.

(#22176) Źşë' válasza F_Zolee (#22175) üzenetére


Źşë'
addikt

az only gyalogságra értettem, atakama az etalon harci járműves pálya, ahol aztán igen nagy harcok szoktak lenni :/ de így, heli kapott egy óriási előnyt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22177) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!

Most kezdtem el játszani a BC2-őt xboxon,beregisztráltam magam erre a battlefield veteranos dologra,hogy legyen M1 garandom.Beregisztráltam,látja is a BC2-őt.Letöltöttem a Heroes-t,játszottam vele pár menetet,de nem érzékeli mint játék.Pedig ugyanazzal az email-el regisztráltam oda,mint a battlefield veterans-ra.Ötlet?

(#22178) Źşë' válasza HollyBoni (#22177) üzenetére


Źşë'
addikt

írni kell EA helpdesknek egy mailt h adjak meg, a mailek tartalmaznia kell a játék nicked, és az emailedet, de ezt uis majd írják

picit megmutatkozik h a modi által létrehozott topik mennyire hasznos, kb erről írtam nemrég, mikor piloxenia v milyen nevű modi "rendet" rakott itt :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22179) HollyBoni válasza Źşë' (#22178) üzenetére


HollyBoni
veterán

Rendben,köszi a választ.Másnak is volt már ilyen problémája?

(#22180) Źşë' válasza HollyBoni (#22179) üzenetére


Źşë'
addikt

Igen sajnos, szinte mindenkinek aki az utóbbi időben meg akarta kapni az M1-et. Akik régen addoltak más EA játékot az accountjukhoz azoknak többnyire sikeres volt a dolog.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22181) r-chee


r-chee
őstag

Kipróbáltam pár dolgot amin itt nyavajogtok.
- Tank: nem vagyok profi játékos, de tankoknál tökéletesen érzem, mennyire kell "felvinni" a szálketreszt osztását, ha célra tartok, amelyiknél csak egy kör van szálkereszttel, az sem gáz, Bradley-nél zavaró inkább a hiánya.
- Tracer-nél látszik a piros csík a röppályán. Ha szemből nem is, de ha elléptek kicsit oldalra, látszik. Ha felétek lőnek vele, ugyanúgy látszik mint eddig.
- Sniper fegyóknál az esetek nagy többségében látszik, hogy hova lőttem, ha nyomva tartom bal egérgombot tüzelés után (ki nem?). Ha nincs tereptárgy, talaj, szikla stb. az enemy mögött, hanem csontara a levegőbe repül a pontatlan célzás, akkor nem látszik semmi. Nem hiányzik a fehér csík a levegőből. Aki nem ma kezdte, szintén nem lehet gond ez neki, érzi, ha cél fölé kell tartani.
Ha rám lőne gy sniper és mellé megy, látszik a fehér csík, hogy milyen irányból jött a lövés.

Többen is jobb játékosok vagytok, mint én, mégis sírtok. Én nem problémázok ezeken. Meg kell tanulni a doglokkal együtt változni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22182) ciry válasza r-chee (#22181) üzenetére


ciry
őstag

Igy van, nem kell kétségbe esni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22183) bul07


bul07
nagyúr

(#22181) r-chee; (#22182) ciry
jól mondjátok szó nélkül el kell viselni a szívatást 7hónap alatt nem tudtak egy normálisan működő játékot létrehozni mindig van valami nyűgje ez van szeretni viszont nem kell

részemről pont jókor jött ez a megerősítés hogy váltani kell a közeljövőbe, csak azokat sajnálom akik sokat vártak ettől a játéktól és egy szinte folyamatos hibákkal való szenvedést kaptak
ahogy észrevettem egyre kevesebben játszanak és egyre hígul a játékos gárda szomorú de ez van, még esetleg a Vietnam kavarhatja meg az állóvizet ami részemről felejtős(15$ nem ér számomra)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22184) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én még a hibák ellenére is játszhatónak tartom szóval a részemből nincs sírás.

(#22185) Źşë' válasza bul07 (#22183) üzenetére


Źşë'
addikt

1. lol :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22186) Źşë' válasza bul07 (#22183) üzenetére


Źşë'
addikt

baszki hanyszor ment ez el :D Lol

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22187) Źşë' válasza bul07 (#22183) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek bullal, r-chee a heli lövöldözését is kipróbáltad tankokból vagy csak tankból tankra lőttél? azért egy helinél több mindenre kell figyelni, röppálya, sebesen mozgó heli, sztem meg megeszi reggelire az összes tankot.... tegnap lőttem atakamán c pontról a bre és mákkal legyalultam a levegőből a helit, el se hittem... amúgy mikor a heli megfordul a tank mögött az sem mindig egyértelmű, mert olyankor a heli farkát célozza be az ember normál esetben -> mikor a testére céloz a heli fordulásánál már a farok rész lesz ott ami sokkal soványabb... szóval ez annyira mégsem egyszerű dolog... főleg ha az üteg nem olyan gyors stb...

jól mondjátok szó nélkül el kell viselni a szívatást 7hónap alatt nem tudtak egy normálisan működő játékot létrehozni mindig van valami nyűgje ez van szeretni viszont nem kell

bull ezzel mindent leírt... akár hányszor hozzányúl ez a töketlen banda mindig lesz valami elbaszás, reload felirat, kék csetablak, most meg a nyomjelző golyók... de a tanknak még mindig uúgy megvan az a nyekergő hangja, ami a semmiből jön elő - én azt mondom nem látok semmi értelmeset ebben a pecsben, annyit értek el vele h játszhatatlan lett az eddigi erőssége a játéknak: méghozzá a járműves része... és ahogy F_Zoleee írta ott a gyalogság, oké én meg azt mondom arra ott a cod akármelyik számomra unalmasabb része

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22188) ciry válasza Źşë' (#22185) üzenetére


ciry
őstag

A vizben keletkező nyekergést meg lehet szüntetni, ha szárazon is javitod cseppet a tankot.
A többi meg a magánügyetek(hogy tetszik-e vagy nem, átpártoltok másik gémre vagy nem), nehogy már baj legyen, hogy leirtam, hogy: "nem kell kétségbe esni".
Amúgy eléggé unalmas ez a játék, az új COD-ot is szivesen megvenném ha nem lenne drága)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22189) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én újabban csak hétvégén tudok játszani igazán(de most is mindjárt lépek el és csak délután tudom tolni). Szóval nekem jöhet bármi. Még nem untam meg igazán. De ha csak egy pályára korlátozódik az ember úgy még könnyebb megunni az egészet. A gyalogos részre még az is tartozik amikor csak egy-egy tank van. Még mindig van esély vezetni. És a cod-ba nem rombolható a környezet ha jól tudom. De én nem akarok senkit se téríteni csak van aki túl elfogult szerintem. No offense.

[ Szerkesztve ]

(#22190) Źşë' válasza ciry (#22188) üzenetére


Źşë'
addikt

peccsel is meg lehetett volna szüntetni.. lehet h a nyomjelző lövedék bug, oké de akkor tegyük fel kiadnak egy olyan szájbavert pecset amit le sem tesztelnek?! ezt mondjuk elég elképzelhetőnek tartom a csetablak és a reaload felirat után.... egyáltalán minek tartja az ea ezeket az embereket?

szummázva: kár h hozzányúltak :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22191) r-chee válasza Źşë' (#22187) üzenetére


r-chee
őstag

Helit nem próbáltam, mert vezetni nem tudom, másodpilótaként meg sosem fértem be :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22192) r-chee válasza Źşë' (#22187) üzenetére


r-chee
őstag

bul07: Akármelyik játékra váltasz, egyiknél sem fogod azt tapasztalni, hogy megtesznek érte mindent a fejlesztők. Főleg amíg köze van a kiadásához az EA-nak, ugyanis ők diktálnak a fejlesztőknek, hogy ez igen is kész lesz novemberre, és már szeptemberben álltok neki a következőnek, majd januárban a következőnek. Aztán legyen tökéletes a játék... Arról nem is beszélve, hogy akárhova mész át, visszalépésnek fogod majd érezni, mert ez is meg az is hiányzik, ami ebben megvan.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22193) szabi62 válasza r-chee (#22192) üzenetére


szabi62
csendes tag

"Arról nem is beszélve, hogy akárhova mész át, visszalépésnek fogod majd érezni, mert ez is meg az is hiányzik, ami ebben megvan."

Teljesen igazad van ... szerintem ennél jobb csak akkor lehetne, ha a mozgás olyan lenne mint anno a DF BHD-ban ( kihajlás, hasalás, gurulás oldalra stb.. ), ha ott lettek volna járművek és rombolható környezet, még mindig azzal játszana sok ember :K

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#22194) bul07 válasza r-chee (#22192) üzenetére


bul07
nagyúr

nekem csak esetleg a rombolható környezet ami hiányozna a többi része erősen felejtős nem sorolom mert mindenki tudja érzi

amióta csak játszok ezzel a játékkal mindig csak ara kelet várni hogy javítsanak valami hibát még sose lehetett azt mondani hogy ez most jó, ha javítanak is rajta biztos hogy el is b@sznak valamit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22195) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ez is megvan...Cars1da után szabadon :C

[ Szerkesztve ]

(#22196) F_Zolee válasza WhiteWalker (#22195) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most néztem. Mintha régebben 1000-re kellett volna a platina. :F De akkor le van tudva, mert nekem 622 van rá. ;]

(#22197) WhiteWalker válasza F_Zolee (#22196) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen,nekem is ez rémlik....kicsit sok lett volna az 1000.... :B

(#22198) HEMP


HEMP
aktív tag

Csodálkozom picit hogy a legnagyszerűbb javításokat egyikőtök sem említi:

- 50%os sebzéscsökkentés az M-COMon, szerintem f@sza, de én felvittem volna 75%ig!
Végre nincs a sok öngyilkos C4es idióta, aki berohan aztán felrobbantja magát, mert ennyit tud és végre van idő kiszedni a tankot, amelyik csak kempel a pálya elején és rombolja. (ha nincs engineer vagy C4 használó a csapatban nem volt mit tenni ilyenkor, csak megöletni magad és respawnolni vmi tankelhárítós cuccal)

- az M60 erejét visszábbvették hálisten', még így is nagyon durva fegyver, szerintem a pontosságát is vissza kéne venni, szerintem

- végre a shotik úgy működnek ahogy kell, nincs párja közelharcban

A többi javitással sem tudok vitatkozni, pl. a nyomjelző eddig sem érdekelt, ahogy irtátok csipánál simán tudod mennyire szúrtad el a távolságot, bár helizni nem helizek, de szerintem az is vmi ilyesmi lehet.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#22199) szabi62 válasza HEMP (#22198) üzenetére


szabi62
csendes tag

Azért nem említette senki, mert a megszólalók többsége, már régóta nem játszik RUSH módban .... az M-Com sebezhetőség 50%-os csökkentése nem fogja riasztani a lámákat, és marad a messziről szétlőtt, mortalozott taktika, miközben a többiek körbezárják a védők leszülető pontjait .... legfeljebb tovább tart majd egy menet :W

Azt kellett volna csinálni, hogy az M-Com egy adattároló, ami felrobban ha letöltik az adatokat belőle... ha helyette csak simán felrobbantják, a támadók vesztenek.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#22200) F_Zolee válasza HEMP (#22198) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azzal az 50%-al nem ér sokat az ember ha az esetek többségében mondjuk egy épületben van és összedöntik azt, mint, hogy felrobbantanák. Itt inkább a tankos pályáknál jó, hogy nem szedik le fél perc alatt. Amúgy én rush-olnék csak a legtöbb kedvenc szerver cq.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.