Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) kacsyx válasza D1Rect (#22349) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nekem is tetszik, így már 2. Rászántam magam a veterán opció regisztrálására is, most Garanddal nyomom, hatalmas feeling:) Úgy szedi le a quadról az enemyt, hogy öröm nézni:)

(#22352) r-chee válasza Illusion1010 (#22346) üzenetére


r-chee
őstag

A hiba a te gépedben vagy netkapcsolatodban van.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22353) D1Rect válasza kacsyx (#22351) üzenetére


D1Rect
félisten

\o/ Már kettő.

Vetarán opció?

Egyébként mennyire HC a HC mod?
Hülyét kapok a COD-szerű sebzéstől.
"Még a második tárat is beleengedem, talán elpilled"

(#22354) kacsyx válasza D1Rect (#22353) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A veterán (nem vetarán :P ) alatt egy már meglévő BF játék regisztrálását értem a BC2 profilodba, de gondolom tudod miről van szó, csak nem ugrott be (ha nem akkor google).

Szerintem HC. Legalábbis M1-ből, M14-ből 1-2 lövés és fekszenek, talán csak a géppuskák azok, melyekből elég sok találatot be kell vinni testre, fejre ezek is elég "hatásosak". :)

(#22355) Źşë' válasza Yany (#22347) üzenetére


Źşë'
addikt

érdekes mód nekem sem lagos a játék, mondjuk alap h nem megyek fel 50nél magasabb pingű szerverre, és semmi... általában német szerókon játszom.
am egy kis lazítás meló után jól esik ezzel a játékkal : ) nekem egy giga 460gtx1g érik be lassan, ha nem is a hétre de jövő hétre sztem meglesz. +mellé majd még egy quad cpu+24"es moncsi, és szinte új köntösben fogom látni a játékot :DD

(#22348) Def26 tökig off kategóriába szanálták a ezt a topikot így értelmét nem látom annak h offnak legyen tekintve akármilyen téma is itt

(#22351) kacsyx azért vagyunk többen is :)) pecsek sokat dobtak a játékon! baseraperek tudnak még mindig kiakasztani... multkor jól megkapta az egyik, atakamán, helinkbe bepattant! :D onnan hallottam meg h lelőtte a társamat, én meg bele a tankba és még mielőtt felszállhatott volna, bang

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22356) Def26 válasza Źşë' (#22355) üzenetére


Def26
félisten

Csak annyit írtam neki, hogy 5k -ért átveszem a játékot ha neki nem tetszik. Black Ops -ért ez jó ár lett volna. :D Aztán rájöttem, hogy ez nem a black ops topik és így 5k -ért nem is érdekel a bc2.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22357) D1Rect válasza kacsyx (#22354) üzenetére


D1Rect
félisten

Jól hangzik. :R
Sniper fegyverek HC módban 1 lövés test/fej és fekszik?
Gránátok? Beta-ban nevetséges volt...

(#22358) Def26 válasza D1Rect (#22357) üzenetére


Def26
félisten

Hoho... Jó kis gránáteső a Port Valdez második szakaszában védőként... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22359) Źşë' válasza Def26 (#22356) üzenetére


Źşë'
addikt

most néztem élő közvetítést róla, és sztem egy az egyben cod4, treyarch csinálta és mégis, az 5. részben szakadtak a testrészek :) ebben már semmi darabolhatóság, talán annyi különbséggel a 4től h több a cucc benne ill. skinek -.-'' :DDD

(#22357) D1Rect HC-ban ha jól találod el akkor 1 lövés, különben meg magnum ammoval azzal 1 lövés, a gránát egy határ sz*r benne sztem, bedobom az ablakon erre elkezd függőlegesen csúszni és vissza"gurul" a lábam elé. Már nyírtam magamat így ki, mindog elfutok ha gáz van :K Ez a granade bug sztem a fizikai motor hibája

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22360) Def26 válasza Źşë' (#22359) üzenetére


Def26
félisten

Épp most jött meg a futár az xbox verzióval. :D Kiváncsi vagyok, hogy milyen, mert PC -n nagyon panaszkodnak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22361) ciry válasza D1Rect (#22357) üzenetére


ciry
őstag

Próbálgasd végig a modokat, a fegyvereket és ne ítélj elsőre.
Normál módban is fekszenek a népek csak jól kell használni azt ami a kezedben van.
Talán egyszer végre nekem is sikerül majd :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22362) kacsyx válasza D1Rect (#22357) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ahogy írta ciry is, próbáld ki, úgy könnyen meg tudod ítélni, érdemes-e befektetni a játékba. Szerintem érdemes :K

(#22363) D1Rect válasza Źşë' (#22359) üzenetére


D1Rect
félisten

De amikor nem bugos, és hozzávágom az ellenhez, és fel is robban az arcában, akkor nem fog mosolyogva visszalőni? :)

(#22361) ciry: Értelek. :R
Pár emberrel ellentétben én képes vagyok felfogni, hogy ez nem harci szimuláció, hanem lövöldözős játék.
De én lövöldözősből a "sokatsebzőset" szeretem. :)

(#22362) kacsyx: Ugye ez nem burkolt célzás a topik címét megkerülve? ;]

[ Szerkesztve ]

(#22364) Źşë' válasza D1Rect (#22363) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg arra kell még figyelni h ha földet ér akkor nem gurul el, vagy ha el is pár centit :DDD érintésre nem robban, de ha valaki mellé odadobod pontosan, és picit későn kapcsol annak tuti halál, sokszor lehetetlen elfutni amúgy

a granyót úgy lehet észrevenni h hangszín eltorzul picit, mint mikor robban valami és nem hallasz egy darabig, na ekkor ajánlatos futni xD párszor sikerült így kicseleznem az észre nem vett nadeket : )

ui.: egész jó kis blog bejegyzéseid vannak, egészen elmélyültem benne :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22365) kacsyx válasza D1Rect (#22363) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Miért lenne az? :N Multit kipróbálni csak eredetivel tudod. Én egy ismerősre gondoltam, nem az nC***-ra:)

(#22366) Źşë'


Źşë'
addikt

volt egy két poénos jelenetem :DD atakama középső hajóroncsán én assault voltam társam meg medic, egymással párhuzamosan futottunk a középső hajóroncs fedélzetén mire 1xre összenéztünk és 1xre dobtunk egymásnak ládát :)) annyira szimmetrikus volt mintha a tükörképemet láttam volna lol +rámtermett ott egy másik, picit el voltam bújva a hajóroncs A felöli részében ahova csak a konténerről felugorva lehet bejutni, rámterem, erre a srác elkezd kb 5másodpercig egy helyben toporogni és keresi az irányt h merre induljon el xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22367) Illusion1010 válasza r-chee (#22352) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nálad nem fordul elő, hogy futsz és méterekre vissza ránt? És nem csak engem, hanem a többi játékos is "teleportál". Stabil 25 a pingem arra a szerverre. (Atakama/Panama BFBC2.de)

(#22368) Źşë' válasza Illusion1010 (#22367) üzenetére


Źşë'
addikt

ott biztos h valami hálózati/net probléma van, főleg ha mindenhol csinálja?! am milyen nettel?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22369) Illusion1010 válasza Źşë' (#22368) üzenetére


Illusion1010
senior tag

DIGI - Strada analóg kábeles.

A kissebb, nem 32 slotos szervereken nem olyan vészes.

A gépem egész normális, friss telepítés, Win7 x64 HP.

Ha pingetem a szerver IP címét stabil 25 jön ki. Nagyon ritkán ugrik fel 28-30 körülire, szerintem ez még nem indokolná a jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#22370) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Azt mondjátok meg, miért van az, hogy néha nem működik a defibrillátorom? Hiába riveve-elek rá bárkire, egyszerűen nem élednek fel. Engem persze bárki fel tud. Bug lehet, vagy esetleg hasonló korlátozás pár szerveren, mint a sniper slot?

(#22371) Illusion1010 válasza kacsyx (#22370) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Velem is előfordul, én ezt is a hálózati hibákra szoktam fogni.

(#22372) Źşë' válasza kacsyx (#22370) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is volt ilyen, azt hittem h túl későn nyomtam neki a gombot :s újabb bug

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22373) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Port Valdezen történt, sorra hullottak el mellettem a gödörben a csapattársaim, én meg mást nem tudtam csinálni, minthogy végignéztem ahogy végleg elhaláloznak, mert senkinél nem hatott a többszöri újraélesztés sem.

(#22374) mackosajt válasza Illusion1010 (#22367) üzenetére


mackosajt
addikt

ha csak ez lenne, de nekem időről időre fogja, és kb. 2 fps-re leesik a játék olyan 3-4 másodpercre, majd minden megy "frankón", persze közbe néha becsúszik egy lag is.

Ennek ellenére vicces, hogy mennyire lehet ott "kaszálni". Láttam, VIP-es lettél náluk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22375) Illusion1010 válasza mackosajt (#22374) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igen, sok pontot lehet ott szerezni, remélem használják majd az új mapokat is.

Muszáj volt, elegem lett abból hogy folyton ki dobtak mert kellett a slotom egy VIP-nek.

Most tettem fel egy XP-t, sokkal jobb lett, tizedére esett a lag, 3-4 golyóval öltem mindenkit, a 40mm gránát is állatul adta a killeket.

Lehet hogy feláldozom a WIN7 kényelmét, dizájnját a jobb játékélményért.

(#22376) Target78hu válasza Illusion1010 (#22375) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Vót win7 a gépemen nekem is ,de oly rosszul ment a bc2 és egyebek ,hogy hamar visszaraktam az zixpét - jó valszeg gyönge a gépem is ,de inkább fusson stabilan ,mint csilli-villi diafilmben ;)
Mostanában gyakran megszakad a nyetem (DIGI) játék közben ,de ezt a "szupi" routerem produkálja :S
Mákos lűvés GL vs heli ha már a sok prú endzsi kvékezik inkább körülöttem ,mintsem leszedné helyettem ;)
Rákaptam mostanában a medicre ,mert gondoltam biztos nehéz vele lenni ,hogy azért nem élesztenek és gyógyítanak ,de nem túlságosan bonyi ,ugyan az a szitu ,mint a motion sensor ,ammó dobozzal meg repair cuccal sokan nem is tudják ,hogy léteznek kasztspecifikus cumók ,amik nem csak nekik ,de másoknak is hasznára lehet akár ;) -no de inkább lövök magamnak egy assaultos ellent ,hogy legyen lőszerem egy cg prútól szerzett rakétavetőhőz s a sznájperkorláttól 5x megdöglő csubi által be nem spottolt tankot megpróbáljam megsemmisíteni ,ami nem sikerül persze s megmurdálok ,aztán csak a sok kedves medic csapattársra számítva reménykedem ,hogy felkeltenek ,de nem - mind át lép rajtam :DDD

Várom az új ill. a az első tényleges mappackot ,mert a mostani térképek kezdenek igen unalmasak lenni! ;)

hkv.hu

(#22377) Joe-T válasza mackosajt (#22374) üzenetére


Joe-T
tag

A nálatok VIP-es dolog egy regisztrációt takar?
Tegnap lettem volna fent a szerveren, de sajnos kitett!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22378) Joe-T válasza Illusion1010 (#22375) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap este én is voltam fent ott! Jó kör volt, igaz a végén kikaptunk rendesen, de én nagyon élveztem! Sokszor sajnos nem futottam össze veled! Én A-nál és néha B-nél voltam egyszer meg betankoztam C-re egy kis meglepetés gyanánt! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22379) Joe-T válasza Target78hu (#22376) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos a defi-s újraélesztésnél valami a patchel nagyon el lett cseszve, mert tíz esetből hatszor nem történik semmi amikor fel akarod éleszteni a csapattársad! :((

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22380) mackosajt válasza Joe-T (#22377) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha a nálunk a Multigaming.hu-s HC szerót takarja, akkor azt kell mondjam, nincs VIP (tudtommal), mert annyira tolongás sincs. Látszólag a magyarok vagy nem kedvelilk a HC-t, vagy csak a szokásos ellenszenv, de nem "szenved" a szerver attól, hogy nagyon le lenne terhelve.
Pedig azt kell mondjam, nem is rossz a HC.
Eleinte borsódzott a hátam tőle, de 3d spot és minden más nélkül sokkal izgalmasabb tud lenni, mert nem csak kicsi piros 3szögek vannak mindenütt, hanem azt kell figyelned, hogy "mi mi mi mi mi mi miii, mi mi mi mi mi mi miii, miii mozog a zöldleves csipkebokorban".
Ha nem figyelsz, véged, vagy szerencsés esetben túl vörös lesz a kép, és egy medic a megváltást jelenti, mert ugye nem gyógyulsz.
2 napja Squad DM-et is kiprószáltuk HC-n. Jöttek is a külföldi népek, klánokba tömörülve.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22381) Joe-T válasza mackosajt (#22380) üzenetére


Joe-T
tag

Engem tegnap nagy ping miatt tett ki a szerver! Nem gond a HC, én kifejezetten szeretem, mert nincs az az anomália, hogy belepumpálok egy tár golyót az ellenbe ő meg egy pisztolykával két lövésből leszed!
Ha fent vagytok a szerveren és lehetőségem van rá akkor benézek majd! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22382) Illusion1010 válasza Joe-T (#22378) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Azért párszor megöltük egymást, úgy emlékszem :D

A német szerveren a VIP tagság 5 euróba kerül. Nem kell várnod a belépésnél, nem dobnak ki VIP miatt. Ennyi az előnye.

(#22383) D1Rect válasza Źşë' (#22364) üzenetére


D1Rect
félisten

Jólvan, de nem csak petárdának felel meg, hanem jó is valamire. ;)

(#22365) kacsyx: Jólvan. ;)

(#22380) mackosajt: Jeeej. Ilyet akarok játszani. :))

[ Szerkesztve ]

(#22384) Joe-T válasza Illusion1010 (#22382) üzenetére


Joe-T
tag

De még azonos csapatba sohasem voltunk! De nem baj, legalább tudunk egymásra vadászni! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22385) Illusion1010 válasza Illusion1010 (#22375) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Eddig tartott az örömöm.. :O
Ma ugyanolyan vacak a játék XP-ről mint Win7 alól.

Pedig tegnap milyen jó volt....

(#22386) Joe-T válasza Illusion1010 (#22385) üzenetére


Joe-T
tag

Próbáld este, lehet, hogy jobb lesz! A remény hal meg utoljára! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#22387) Illusion1010 válasza Joe-T (#22386) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én egész nap játszani akarok, nem csak esténként :)

(#22388) kacsyx válasza Illusion1010 (#22385) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Nálad lesz valami gubanc, mert egész délelőtt BC2-t toltam és semmi probléma nem volt.

Most nézem, hogy fél 3 van, szóval akkor egész nap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22389) Target78hu válasza Joe-T (#22379) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Lehet benne valami ,mert nekem se ment most mindig (peccs után) ,csak többnyire meg se próbálják újra éleszteni a másikat vagy droid módon teszik - két véglet ,de inkább az első jellemző ;)
Mikor lespawnlok első dolgom ,hogy dobjak ammót/dokiládát a közelembe lévőknek vagy motion sensort stb aztán a harc ,mert ha lelőnek is ,már segítettem a többieknek s nem csak -1 ticketet érek - ezért is sikerül néha elől végeznem ,mert nem csak a kill-ért kapok pontokat :)

hkv.hu

(#22390) Yany válasza Źşë' (#22355) üzenetére


Yany
addikt

Arra figyelj, hogy a 6850-es mellett nekem brutálisan sokat számított, hogy a 2.83-as Q9550-emet felraktam 3.7-re. Mintha teljesen új hardvert tettem volna bele, sokkal kisimultabb lett a játék. Vagyis vagy erős procid legyen, vagy érdemes elgondolkodni a tuningon, akkoris, ha 4 magosod lesz, mert nekem is szárnyra kapott tőle a játék 32-es szerevereken. Ha sokat BC2-zöl, akkor viszont lehet, hogy kicsit átgondolnám azt a GTX460-ast: [GTX460 vs. 6850].

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#22391) Illusion1010 válasza kacsyx (#22388) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem nálam van. Mindenki panaszkodik játék közben. Magyarok is nem magyarok is.

(#22392) Źşë' válasza Yany (#22390) üzenetére


Źşë'
addikt

szeretnék majd idővel egy quadot is, ez a gtx460 és 6850 ugye ez alap, azt nem említik mekkora a tuningpotenciál, 13k pontot kap egy alap ref 1gigás verzió vantageban, pár embernek sikerült 19k pontot kihajtani belőle, ami legtöbb embernek sikerült az a 17k pont ami sztem még így is szép, jó hőmérsékletekkel, ha ezt vesszük alapul. Az atit meg ha jól tudom szinte nem is lehet húzni, de még a 6870eset sem, ill. egy további szempont még az h a min fps az ha jól látom 41 aminél sztem nem kell több (ráadásul ez alap 1giga!)
ill. ami a legfontosabb az az ár, 43k és 53k 2 között jó nagy különbség. Jó ez a 460as :K a proci akkor hajtja ki igazán azon a frekin, igen sajna már sokat számít a 4 mag, ezeknél a vgaknál főleg, az én c2dm nem hajtja ki még 4ghzen sem a 460ast :/ kevés az már sajna

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22393) r-chee válasza Illusion1010 (#22367) üzenetére


r-chee
őstag

Ugyenezen szerón nekem semmi problémám. Tegnap este is gémeltem ott, és frankón ment a játék, nem rángatott vissza és többiek sem a téridőben ugrálva mentek :) .

Bár lehet, hogy semmi köze nincs hozzá, de ha van routered, csinálj rajta egy factory reset-et, azaz alapbeállítások visszaállítását. Csak azért írtam ezt, mert egyszer már nagyot szoptam a játékkal, igaz akkor állandó kidobálás volt a jelenség, és a látszólag rendben lévő routerem volt a ludas.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22394) Illusion1010 válasza r-chee (#22393) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem használok routert. Tegnap este nekem is jó volt. Meg most is tűrhető.
Délelőtt Mackósajttal nyomultunk ezen a szerveren, de mindkettőnknek ugyanolyan sz@r volt, a külföldiek is írogatták hogy "What a laggy server" :)

Na mindegy, a többi 1000 ticketes is hasonló minőség, a rövid köröket meg nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#22395) Źşë'


Źşë'
addikt

lol próbáltam belépni, erre unable to login, akkor kiléptem és újrastart, aztán meg 1el tovább jutottam mire ezt írta: failed to log in soldier, a köv próbára már belépett, mi folyik itt gyöngyösön?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22396) Zsozsooooo válasza Źşë' (#22395) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Ugyszint....

(#22397) Yany válasza Źşë' (#22392) üzenetére


Yany
addikt

Néhány igen fontos tényezőt rosszul látsz. :) Látom a tuning fontos:
"Az atit meg ha jól tudom szinte nem is lehet húzni..."
Az én 775/1000-es kártyám 940/1150 körül szaladgál (még nincs teljesen kitesztelve) és nagyon úgy tűnik, hogy ez ilyen alap dolog. Ráadásul ezzel sok esetben az alap 6870 fölé sikerül menni teljesítményben.

A másik az ár. Jópár napja 46-ért kapható a Giga 6850-es az Ipon-nál, persze nincs garancia, hogy ez így is marad. A többi 6850-es is akörül, vagy az alatt van.

Egy dolgot aláírok: 3DMark-ban tényleg jobban mutat. :DDD Egyébként meg nem rossz cucc a 460-as sem, akinek az NV felé húz a szíve, azzal sem jár rosszul, de pont BC2-höz szerintem érdemes elgondolkodni. :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#22398) Źşë' válasza Yany (#22397) üzenetére


Źşë'
addikt

csak fulllhdban a min 41 fps sztem azért nem rossz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22399) D1Rect


D1Rect
félisten

Technikai kérdés:
A dobozos BFBC2-ből ugye elég a serial key?
Aztán EA Download vmi, és jön a kliens?

(#22400) BalaNce87 válasza D1Rect (#22399) üzenetére


BalaNce87
addikt

Dvd-ről gyorsabb a telepítés ez biztos, igaz még soha nem töltöttem le semmit se ea downloaderrel, de azért több idő míg leszed onnan 6,5 gigát. Amúgy elég a kulcs ha esetleg elégne dobozzal együtt a lemez.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.