Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22601) Illusion1010 válasza F_Zolee (#22597) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ja, párszor előfordult hogy reggel 7től hajnal 3-4 óráig nyomtam.

Egyébként mióta megvan az 50-es rang már nem nagyon vonz az egész....sajnos
Már nem akarok az elsők között lenni az erdménytáblán, inkább csak el csipázgatok.

[ Szerkesztve ]

(#22602) Illusion1010 válasza Źşë' (#22599) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Azért talán ott még nem tartok :)

(#22603) sith7 válasza Illusion1010 (#22600) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem ... :))

(#22604) onereborn válasza Źşë' (#22519) üzenetére


onereborn
tag

COD black ops az tényleg egy ops! ... :F Így visszaolvasgatva (épp most játszottam vele), érdekes észrevétel ez a komoly és komolytalan kategorizálás. Ami azt illeti a COD tényleg elég pontagyúaknak szól akik csak mennek oszt lűűnek! számomra ez unalamas. Bár elég régen játszottam mostanság bármivel is, de a BF Bad C2. már megközelíti azokat az elvárható játékélményt melyet szeretnék már minden Multi FPS Combat játékban látni.

Physi(x), Rombolható környezet, folyamatos és összefüggő mozgás, sok sok irányítható jármű (full realistic)...stb.

Ellenben COD (újabb) - darabos mozgás, néha megakad, elnagyolt "EXTRA" grafika, kissé átláthatatlan, túl lineáris megoldások, fizika Medal of Honor szintű (ott még elment) ..stb.

szóval ha pontoznom kéne: BF BAD Company 2 10/9 - COD (újabb) :DDD 10/2

(#22605) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Voltam egy német szerón. Erre két derék magyar is anyázott engem, hogy így hax..szép csít. Ez omg szint egyes emberektől.

(#22606) creedszl


creedszl
aktív tag

HC-s 1000 ticketes szerót tud valaki?vagy valami módját hogy lehet felderíteni egy szerverről hogy 1000 ticketes....

Hulligaaan

(#22607) Illusion1010 válasza F_Zolee (#22605) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ez mindenhol így megy. Sok kis gyökér a lelkére veszi ha lelövik......minek játszik az ilyen....

(#22608) Illusion1010 válasza creedszl (#22606) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Mondjuk így :)

Vagy a Server Browserben bejelölöd a Hardcore opciót, és a szerver nevekben kutakodsz 1000 meg ticket szavak után. Persze nem mindenhol jelölik, de az olyan helyeken általában sokan vannak, tehát sorba állítod Player oszlopban, aztán belépegetsz és elmented amelyik megtetszett.

[ Szerkesztve ]

(#22609) r-chee válasza creedszl (#22606) üzenetére


r-chee
őstag

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22610) Xaels válasza F_Zolee (#22605) üzenetére


Xaels
félisten

Előfordul, de vagy rájuk hagyom vagy egyszerűen csak azt szoktam mondani az ilyenre, ha külföldi akkor angolul, ha magyar akkor honiul, hogy: "Ha te mondod biztos úgy van..." Sokszor segít és utána kussolnak vagy ritkán teleszemetelik a chat-et de nem szoktam velük foglalkozni, csak saját magukat égetik le. Ha van admin és neki nem tetszik a pofám úgy is kirak, ha meg nincs akkor felesleges ezen felidegesíteni magad, max ha zavar keresel egy másik szervert amiből van bőven.

Kölcsönkaptam egy kicsit BO accot és a színvonal semmit nem változott, dedós hozzá nem értő adminok és állandó a csíterezés. Anno volt olyanra is példa, hogy a COD társadalom söpredéke a nevemben regisztrált fórumra és okádta magából a szennyet, na azt hiszem soha többet nem térek vissza abba a társaságba. Ezekhez képest itt sokkal jobb a hangulat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22611) Źşë' válasza onereborn (#22604) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a "pontagyú" kifejezés tetszett :DD de kül tényleg élményre nem hasonlítható össze a 2 játék, főleg mert az idő elrepült a cod felett, mivel nem fejlődött semmit sem, ez a szint elég lett volna 2004ben, de most édes kevés. Legtöbb gyártó a fizikára megy rá, és bc2ben megtudhattuk milyen is egy szétrakétázott/robbantott házikó, mikor alig hallasz mert felrobbant melletted valami! Akkor csipáknál van esése a golyónak, és a 4 kaszt játéka ami ugyancsak bemutatja h igen is egymásra vannak utalva a csatatéren a katonák.. :K und so weiter :R

ma akkorát csipáztam én is, valparaisón : ) toronyban kempeltek a sznájperek, mire én is bejöttem csipával, és szedtem le őket sorra headcsattokkal! és a lámák nem tanultak belőle h figyeli az ablakot egy mesterlövész! ugyan úgy onnan lövöldöztek :DDD kellett nevetnem is, rájuk termett egy assault és az ablak mögött csak annyit láttam h szaladgál az ablaknyílásnál egyszer jobbra, egyszer meg balra! és gyorsan lődözi a vakvilágba a gl-jét... ezt máshol homlokra csapással szokás díjazni xD játékban meg egy fejlövéssel :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22612) bul07 válasza onereborn (#22604) üzenetére


bul07
nagyúr

ezen mondatod felet nem tudok elmenni
Ami azt illeti a COD tényleg elég pontagyúaknak szól akik csak mennek oszt lűűnek!
azzal még nincs bajom hogy leírja valaki hogy neki nem tetszik a játék mert, de hogy azt írja valaki hogy azért mert mondjuk pont én szeretek játszani a Black Ops-al értelmi fogyatékos hülye gyerek vagyok na ne már ha ezt komolyan gondoltad akkor régen rossz
BC2 meg a BO nem érdemes összehasonlítani játékmenetre nézve teljesen más a kettő grafikára persze össze lehet hasonlítani de mit lehet várni egy ezer éves motortól hát csodát nem és igen ideje lenne váltaniuk szerintem is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22613) Def26


Def26
félisten

UAV tud egy lövéssel tankot ölni? 100% -on volt a tankom és nem mentem rá aknára.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22614) madgie válasza Def26 (#22613) üzenetére


madgie
titán

Beza tud ám.

(#22615) szabi62 válasza Def26 (#22613) üzenetére


szabi62
csendes tag

Tulajdonképp nem csak az UAV hanem a heli is, ha használja a másodlagos rendszereket, és éppen be van tracerezve a tank ... Hellfire rakétát lő mindkettő, abból egy elég a 100%-os tanknak is :K

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#22616) ciry válasza Target78hu (#22593) üzenetére


ciry
őstag

Mondta Pufi, hogy felcsalt a 3 betűs szerverre(nem írom le a nevét, nehogy baj legyen :D ) és hogy nagyot csapattál, de szerintem nem találkoztunk.
Legalább is nem emlékszem :(
Ott szoktam lenni a legtöbbet(az én csapatom sajna egy másik szerón tolja leginkább), mert teljes a szabadság és csak a gusztustalan dumáért dobnak ki, másért nem.
Egyébként meg a bérlők is rendesek(egy 40 körüli baráti brigád adja a gerincét).

Def26: warhd+a tank seggét kell lőni.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22617) Def26


Def26
félisten

Az gáz. nagyon elküldtem az anyjába szegény gyereket. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22618) KL válasza onereborn (#22604) üzenetére


KL
tag

Játszottál már valaha SD módot codban? Az tényleg csapatjáték. Ha felmész TDM, vagy FFA publicolni elhiszem, hogy össze-visszaság van, de BC2-ben nincs?

Amiben sokkal jobb egy cod:
- ahova lősz, oda megy a golyó, persze szórást leszámítva (bc2-höz képest mindenképp)
- fegyverek visszarúgása nem csak grafikai effekt mint bc2-ben, ahol hiába rúg vissza a fegyver látszatra, ugyanúgy pontba lő még a géppuska is
- találati felület az emberen van (és ehhez nem kellett megnövelni a fej hitboxát kétszeresére mint ahogy tették bc2-ben!!!)
- ha eltalálom, normál módban sem kell 6 lőszer, hogy meghaljon
- egyéni tudás is kell, egy sd kört akár egyedül is le tudsz hozni (bc2-ben a pub rendszeresen felcseszte az agyam, mivel senki sem törődött a céllal, békésen kempelgetett)
- nagy közösség, (nem kb. 10 klán mint Bc2-ben), akik remélem rámozdulnak a versenyjátékra (ha nyílik a cb ladder)

Ami tényleg gáz:
- vannak akiknek laggol (nekem mondjuk nem)
- régi grafikai motor (bár sztem bőven elég)

Tehát inkább technikai gondom van vele, maga a játék bejön. A BC2-t otthagytuk mivel megrekedt pub szinten, illetve medic hordák vonulása volt a meghatározó.

(ja és gondolom jól elkenték a szád azért ez a 10/2. Bc2 után fura lehet, hogy célozni is kell)

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#22619) csabedly válasza KL (#22618) üzenetére


csabedly
csendes tag

Azért belekötnék itt 1-2 dologba

"- ahova lősz, oda megy a golyó, persze szórást leszámítva (bc2-höz képest mindenképp)"
szerintem a bc2-ben inkább megy oda és ezért nem nagyon találunk el senkit, codban elég csak keresztbe huzni a fegyvert és fekszik mindenki.

"- fegyverek visszarúgása nem csak grafikai effekt mint bc2-ben, ahol hiába rúg vissza a fegyver látszatra, ugyanúgy pontba lő még a géppuska is"
hát bárcsak igy lenne, akkor itt lenne 5-6 K/D, de cod-ban elöbb összejön egy jó kör.

Ha csapat játék akkor ez hogy lehet:
" egy sd kört akár egyedül is le tudsz hozni "

"nagy közösség" körülbelül tíz évesek átlagban!!!
szerintem nagyon hamar fog csőkenni,föleg pc-n.

Nekem is megvan mind 2 játék, tehát nem azért irom mert fikázni akarom ami nincs.

Egyébként a BO-val se lenne semmi baj ,ha úgy jött volna ki mint egy DLC, ugyanis pár új pályán kivül semmi újdonság nincs benne. És a 4 mag egyszerüen vicc kategoria ezért!!!

(#22620) KL válasza csabedly (#22619) üzenetére


KL
tag

szerintem a bc2-ben inkább megy oda és ezért nem nagyon találunk el senkit, codban elég csak keresztbe huzni a fegyvert és fekszik mindenki.
nem, bc2-ben azért nem találod el, mert rohadtul nem oda megy, illetve a hitbox egy tragédia. Viszont ha ennyire megy, hogy mindenki fekszik, gyere fel codozni a HUN jcsr-kgb szerverre, SD módban megy (nem szívatásból mondom, tényleg próbáld ki normális emberek között)

"- fegyverek visszarúgása nem csak grafikai effekt mint bc2-ben, ahol hiába rúg vissza a fegyver látszatra, ugyanúgy pontba lő még a géppuska is"
bakker próbáld már ki pl. m60-al! hiába van a monitor tetején a fegyver látszatra, te attól még középre lősz!

Ha csapat játék akkor ez hogy lehet:
" egy sd kört akár egyedül is le tudsz hozni "
a kettő nem zárja ki egymást. De mivel nem 16v16 van, ezért te is számítasz mint egyén, és nem fordulsz be, ha pl. pubon a másik 15 szarik a világra

"nagy közösség" körülbelül tíz évesek átlagban!!!
szerintem nagyon hamar fog csőkenni,föleg pc-n.
ez érdekes szöveg, amit talán csak a battlefieldesek hisznek már el. A bc2-ben (mivel az is már csak egy konzol átirat) ugyanannyi kisgyerek játszik mint a codban. Nálunk a jelenlegi klánban pl. 4-5-en 30 felettiek, a többi meg 20 felett

Az meg igaz, hogy DLC-nek néz ki, de ugye hála istennek ez nem az MW2-re hasonlít, hanem az eredeti MW-re (cod4), ami még warmodokkal játszaható volt. Ha itt nem lesz CB, vagy ESL versenyszabályzat, akkor ez is meghal mint az MW2, vagy a BC2.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#22621) ciry válasza KL (#22618) üzenetére


ciry
őstag

Vietnamot se veszitek meg?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22622) BalaNce87 válasza KL (#22618) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az első call of duty rész óta nincs szórás, 4-be a promoddal együtt teljesen kiszedték, de előtte se volt nagyon, 5-be volt valami, 6-ba zéró, 7-be meg van ami szór van ami nem bár a golyók így is közel egy helyre mennek, az m60 pl rángat viszont minden golyó odamegy ahova lövök, singlebe azt csináltam el se engedtem a bal gombot és lelőttem 20 embert, bc2-be ez úgy ahogy van lehetetlen.
Bo-ba még akkor is elég pontos a fegyó ha nem zoomolsz, pláne a kis ak, nah meg ott mindenki nyuszit játszik és úgy lövöldözik. Pont olyan érvekkel véded a black opsot amik nem is igazak rá. de még közelébe se érnek, mintha fordítva beszélnél a két játékról, érdekesen látod a dolgokat. A bc2 se egy leányálom, de egy cod-nál bármelyik multis fps reálisabb ami ilyen környezetbe játszódik, egyszerűen a cod az olyan mint autós játékként az nfs, elkurvult. Ez pont az a játék amihez 0 tudás kell hogy lelőjj valakit itt nincs ilyen hogy huu ez az ember nagyon pontosan céloz max az eszét használja, nem érzed hogy egy 10 éves vagy 30 éves ül a gép előtt, csak max a gondolkodása más és nem rohan be a tömegbe meghalni. Komolytalan játékról felesleges komolyan beszélni, funolgatni jó, de fun-ra meg nem adok 10ezret, mivel jó ha 3000-et ér, 2 év alatt ez sikerül összehozniuk? akkor hát szégyelhetik magukat, lecopyzták az mw2-őt és csak minimális az egyedi ötlet, ennyi az új rész receptje, és a kasszasiker már garantált.

[ Szerkesztve ]

(#22623) gergo0328 válasza BalaNce87 (#22622) üzenetére


gergo0328
senior tag

Az én véleményem szerint a 2 játéknak az előnyeit kellene összerakni.A cod hitboxa és kidolgozottsága sztem elég jó a BC2 fizikája járműhasználata is jó.Szval ezt kellene összetenni.stb :R

(#22624) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

kicsit eltértünk a tárgytól....beszéljünk inkább az SSD-ről...vagy a hüvelygombáról ;]

(#22625) Xaels


Xaels
félisten

Playclaw vagy egyéb videórögzítő programot használ valaki? Olyasmi kéne ami nem gyilkolja szénné a procit a játék mellett és .avi a végeredmény. Playclaw-al próbálkoztam, de nem találok optimális beállítást, esetleg ilyen téren tudtok valami okosságot?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22626) BalaNce87 válasza gergo0328 (#22623) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sajnos ilyen nem lesz, eszükbe se jutna olyat csinálni ami tényleg jó lenne a játékosoknak, igaz miért is tennék ha már ez is elég az embereknek, csak rá kell nézni az eladásokra, amíg ez is rekordokat dönt addig felesleges bármit is csinálni a játékkal, elég csak kivárni az 1 évet és mehet is a köv rész. Felesleges megerőltetni magukat elég csak a seggüket mereszteni és alíg dolgozni.

(#22627) ciry válasza WhiteWalker (#22624) üzenetére


ciry
őstag

Vegyél rá gyógyszert mi a f@sznak beszélni róla ;] :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22628) Target78hu válasza ciry (#22616) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az iramon láttalak ciryboy néven ,de lehet valami klón vót ;)
Jó volt a 3 betűs szerver ,amit pufi ajánlott ,20 fős bár a 32 slotosokhoz szoktam meg/kedvelem (bf2 64fős karkand után még így is kevés :D ) ,de izgi menetek voltak (favba is raktam)!

hkv.hu

(#22629) Źşë' válasza Def26 (#22613) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet, méghozzá a lonctalpát kell lőni oldalról! telibe de csak az alját! nekem a hátulsó lövést nem adta be. zoom+ opcióval könnyebben le lehet a tankokat szedni... vagy ezt vagy másodlagos tűzerőt adok neki.

(#22618) KL amire ő gondolt, +én is és még jópáran: a fizikai modell, animáltság, életszerűség, rombolhatóság, szárazföldi/vizi/légi hadviselés.... dióhéjban... cod más világ, az egy sokkal árkádosabb, konzolosabb cucc ahogy ((#22622) BalaNce87) írta elkurvult... nagy szakadék tátong ilyen téren a két játék között!

sztem ezek az érvek picit elvakultak:

- ahova lősz, oda megy a golyó, persze szórást leszámítva (bc2-höz képest mindenképp)

//bc2ben is oda megy, hacsak nem lagzik a játék, de ha lagolna a cod akkor uúgy ott is meglenne ez...

- fegyverek visszarúgása nem csak grafikai effekt mint bc2-ben, ahol hiába rúg vissza a fegyver látszatra, ugyanúgy pontba lő még a géppuska is

//sztem ez nagyon nem effekt bc2ben, próbálj meg egy olyan célra tüzelni rakétával, miközben ejtőernyőzöl lefele a levegőből, és utána nézd meg h hova megy, ugyan ez érvényes a csipára is, ha mozogsz/sétálva lősz vele, tuti nem oda megy ahol a célkereszt van! mindezt képzeld el egy shotgun extrák nélküli szórásos móddal! szó mi szó ez csak némelyik fegyvernél kiváltság, nem is beszélve ha nem pötyögtetsz akkor felhord a fegyver! ami ismét nem 1 helyre viszi a skullót! +sniper ballisztikája -> codban tényleg pontba lő

- találati felület az emberen van (és ehhez nem kellett megnövelni a fej hitboxát kétszeresére mint ahogy tették bc2-ben!!!)

//csak azért nem kellett codban megnövelni a hitboxot mert nincs benne semmi olyan cucc ami komolyabban igényelné a netkapcsolatot! azért nem 2xese a fejen de még testen sem, mivel ha fej mellé lövök még csak egy kicsit is már nem talál! de belegondolva ebbe én nem érezném h megnövelt lenne csak a telitalálatokat adja be

- ha eltalálom, normál módban sem kell 6 lőszer, hogy meghaljon

//kevlárról hallottál? :D itt nem szudáni tunikában rohangálnak az emberek hanem "képzeletben" komolyabb páncélzatban - iraki összecsapásokat elnézve.

- egyéni tudás is kell, egy sd kört akár egyedül is le tudsz hozni (bc2-ben a pub rendszeresen felcseszte az agyam, mivel senki sem törődött a céllal, békésen kempelgetett)

//ez meg leginkább társaság függő (csapatjáték), ki mennyire járatos fpsekben.. ha meg képes vagy lehozni egy teljes kört 1v6 ellen akkor mi sem bizonyítja jobban h a cod nem realisztikus

- nagy közösség, (nem kb. 10 klán mint Bc2-ben), akik remélem rámozdulnak a versenyjátékra (ha nyílik a cb ladder)

//sztem ez betudható magának a játék besorolásának, mivel komolytalanabb erősen a 16+os diákok játsszák, egy armával hol játszik egy tízen éves? röviden szvsz ez lenne a válasza: "ez mi, ez nekem túl bonyolult, inkább maradok ennél" arma példájával élve persze, bc2ben meg talán mert nem tudnak freget szerezni, oly könnyedséggel mint a codban... nem hiába anyázik sok emberke a nyílt cseten, és küldi el a búsba azt aki lelőtte... ez a klánosdi dolog meg sztem picit elavult 24éves kor felett értem ez alatt h gyerekes komolyan venni egy wart, meg warra vadászni... egy felnőtt embernek nem ez az élet célja... bár lehet csak furcsa

(ja és gondolom jól elkenték a szád azért ez a 10/2. Bc2 után fura lehet, hogy célozni is kell)

én nem képzelnék be ilyen hülyeséget, mivel ő nem gyerek és komoly kapcsolatok fűzik a hadsereghez :U

ez pár ellenérv a tiédre, amit sztem most jogtalanul hoztál fel, mivel a pecsek után játszható lett a játék! igaz van még benne pár de azok jelentéktelenebbek.

(#22622) BalaNce87 mindent leírt amit csak bele lehet fogalmazni most ebbe a témába!

és no offense csak defense :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22630) r-chee válasza KL (#22618) üzenetére


r-chee
őstag

Az elmúlt 3 hétben játszottam kicsit CoD4-gyel és MW2-vel is, s BC2 után olyan könnyű bennük lelőni vkit, hogy az már fáj :). Majdhogynem odateszem a ravaszra az ujjam és már fekszik is egy ember, meghúzom, fekszik mégegy :D. Jó, persze ez a realitás, hogy két golyóval enemy kámpec, de túl könnnyű. Ezért is nevezik néha a CoD-okat daráldának. Sztem BO-ban sem lehet ez másképp, s lehet, hogy vannak jópáran, akik BC2-ben kempelésre mennek, nem érdekli őket a cél, CoD-okban meg - a SD-t alapul véve - túlzottan is a célra mozogtak az emberek, és csak eszetlen ide-oda rohangálást lehetett látni.
Nem ismerem Black Ops-t, s lehet - bár kétlem-, hogy ott nincsenek jelen ezek a beütések.

Hitbox: Valóban, ha a fej elé lősz egy fél fejjel, már adja a headshot-ot, bár nem tudom, van-e külön hitbox-a a fejnek, mikor...khm...kipróbáltam pár hónapja egy csítprogit, az a hitboxot gy nagy téglalapnak mutatta, nem voltak külön felosztott részek.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22631) onereborn válasza bul07 (#22612) üzenetére


onereborn
tag

Sorry! Nem rád gondoltam! Úgy általában csak. :D Ha neked a Comlex neurohálózatú agykapacitásod 100% -ban kihasználja, ...... :DDD :DDD :DDD

..csak poén! ...de tényleg, ez a grafikai motor, kidolgozotság (azt gondolnám, hogy legalább egy DX11 METRO 2033 - Tessalation Effectel) ... ez van... :(

[ Szerkesztve ]

(#22632) F_Zolee válasza Xaels (#22610) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk nem csináltam semmi extrát amiért azt írhatta, hogy "szép hax". Amúgy a két "úriember" neve: DBRakka, hide89. A szerver része meg simán megoldott, mert randomra mentem rá szóval nem fenyeget az a veszély, hogy ott ismét összefussak velük...nem kötődök ahhoz, úgy is volt elég lag rajta hiába jó pinggel írta ki a böngésző.

(#22633) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi segítséget kérnék mert előjött egy olyan probléma hogy a játékban egy serverre sem tudok csatlakozni és ezt a hibaüzenetet kapom: Restriction: Service communication failure: punkbstra.exe nemtom mi lehet a hiba.

(#22634) Xaels válasza metaldog (#22633) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vagyok teljesen biztos benne, de próbát megér. pbsetup-al frissítsd a BC2-es pb-t vagy keresd meg lehet le van tiltva a tűzfaladnál a punkbstra.exe. Ha ezek nem segítenek próbáld újra felrakni a pb-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22635) creedszl


creedszl
aktív tag

az agyamat eldobom az olyan esetektől mint:
kilövöm az rpg-t a tankra de közben kilő és a rakétám eltűnik, mintha ki se lőttem volna...ugyan ez a gránátnál....

Hulligaaan

(#22636) lala42


lala42
őstag

Hali!
Olvasva a fenti összehasonlító okfejtéseket, Én amondó vagyok, hogy az OFP-ot, valamint az ArmA 2 és kiegészítőjét, az Arhowhead-ot egyik sem múlja felül. A játékmenet realitásában, a grafika elég "valósághű" megjelenítésben, a szerkeszthető pályákban és küldetésekben, a fegyverek valósághoz közeli fizikájában, stb. Sajnos némi kifogásolni valót látok a menük, (értem itt a fegyverváltás, járművekbe beszállás, stb.)kezelésében, de meg lehet szokni. Ellentétben a Cod ( BO) Bf, játékok zárt, esetleg lineáris pályáival, itt szabadon mozoghat az ember több száz Km2 (felső-index :K :DDD ) területen, azokon szerkeszthet. És itt érvényesül a multiban a csapatmunka is, jobban mint bármelyik játékban. Összehangolt műveletek kellenek ahhoz, hogy a csapatod nyerjen. :K
Én, ha csapatmunkában háborús játékot akarok játszani, akkor inkább ezek, ha csak ölni akarok, akkor Cod sorozat, Bf, valamint UT :DDD .

Lehet megkövezni érte. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#22637) lala42


lala42
őstag

Ja és azért azt se felejtsük el,hogy a Bc2-vel ellentétben a Cod pályái nem kimondottam nagyok. Értve itt a távolságokat. A cod inkább olyan utcai harc-szerű az-az közelharc, míg a Bf-ben már a távolságok is nagyobbak. A Bf-ben értem itt a Bc2-t is pl. csipával már kell emelni a távolság miatt. A Cod-ban ez nem igazán jön elő. :U Max. 1 utcahossznyit kell átlőni, vagy sok esetben még annyit sem.
Ellentétben az ArmA-val. :DDD ;]

Na lépek aludni. :K :R :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#22638) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Hú látom elkezdődött a cod vs bc2 vita.
Nos nekem mind a 2 megvan és azt kell hogy mondjam az én stílusomnak mind a 2 megfelel.
Én főleg gyalogos vagyok bc2-ben is, első multis játékom a cod1volt szóval elég régóta követem a cod sorozatot egyedül az 5. rész nincs meg, de ez érthető is eléggé elfuserált rész volt.
Szerintem nem lett rossz a cod bo, már tényleg végső foltozások vannak, meg ugye moddolható (ami versenyek miatt nem elhanyagolható cb/esl), és amit KL is említett sokkal többen tekintik verseny játéknak a codokat, mint a battlefield-eket sajnos.
Igaz mind a 2 játék főleg publicra készült, bár az új cod nem annyira nem lett árkádos mint pl az mw2 az idióta fegyver arzenáljával.

(#22639) eugabesz válasza ADAM1337 (#22638) üzenetére


eugabesz
őstag

Pedig egyszerűen rövidre lehet zárni..kinek a pap,kinek a papné...(van akinek mindkettő)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22640) lala42 válasza eugabesz (#22639) üzenetére


lala42
őstag

Nekem a lánya :DDD

ADAM1337

Szerintem ez nem vita ( nekem még a MOHA is megvan ;] ) Csak érdemes kivesézni,hogy miben mi a más. Mint írtam a Cod (BO) nem egy kategória a többivel. Ezzel az erővel a 2142-t is bevehetjük ide. Ott még jobban érvényesül a csapatmunka. Főleg Titán módon.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#22641) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Emberek! Látványos különbség van az ati-s és az nvidiás grafika között? Eladtam a vga-mat és amit kinéztem helyette(gtx 460) azt elvitték, így lehet, h beújítok egy hd 6850-re.

(#22642) ciry válasza creedszl (#22635) üzenetére


ciry
őstag

Nem tűnik el, csak sokszor azt hiszed, hogy kilőtted/eldobtad/leszúrtad stb. de nem.
Nekem is volt olyan, hogy xy-ba belelőttem 4-et pisztollyal és mikor felélesztettek csak 2 lőszer hiányzott.
Rohadt sokszor ad be killeket halál után gránáttal/rakétával, legutóbb Atacama rush 3. pontjáról lőttem ki AT4-el a várakozó helit, miután engem kipirított az ablakból (kb. 3 mp-el később jöttek a pontok).

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22643) Xaels válasza Zoli1222 (#22641) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben a játèkban nem turok ilyesmiről, sztem mind2vel ugyanolyan szép.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22644) madgie válasza Xaels (#22643) üzenetére


madgie
titán

Szerintem is így van, 5770-ről GTX 460-ra váltásnál nem tűnt fel semmi (max az, hogy feljebb húzhatom multiban is a csúszkákat)

(#22645) Xaels válasza madgie (#22644) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is 5770 van, de nálam a Phenom II X4 955BE mellett élsimítás+hbao ki van kapcsolva a többi mind High-on és 1920x1080-ban tolom egy BenQ G2220HD-n, 40fps alá nem esik így bőven játszható. Most nézegettem 6870-es kártyát hardveraprón 52-ért, talán bekerül a fa alá, ha még lesz ilyen lehetőség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22646) madgie válasza Xaels (#22645) üzenetére


madgie
titán

Füstnél sem esik 40 fps alá? Nekem 5770-en nagyon szeretett füstnél belassulni, meg ugye a sok drivermacera, míg nV-nél felraktam a gyárit, oszt jól megy minden játék.

(#22647) Xaels válasza madgie (#22646) üzenetére


Xaels
félisten

Még füstnél sem. Pedig Atacama-t sűrűn kifogom, már néha nagyon tudom unni azt a mapot:D Nekem driver problémám sohasem volt, pedig Asus 8800GTS 640MB és BFG 9800GTX OC után váltottam 4870-re majd volt 5870-em csak költözés és a velejáró mellékesek miatt eladtam a gépet és most Sapphire 5770 Vapor-X van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22648) Źşë' válasza ADAM1337 (#22638) üzenetére


Źşë'
addikt

ez sztem sem vita, csak a vázolt valóság, nem egy súlykategória a két cucc

(#22646) madgie és a többiek akiknek nincs kitöltve a hw infó, miért nem töltitek ki?! ilyenkor lehetne mihez mérni az ilyen lassulásokat, okokat keresni rá és megoldani, lehet nem tekeri ki a vgat a procid v nemtom.... (csak példa)

(#22637) lala42 arma tényleg már az az igazi szim kategória, bár én nem próbáltam csak videókat néztem róla, annyira nem szeretek elmélyülni így, egy témában --> haverom valamilyen repcsi szimmel tolja, mutatta a gombkiosztást és valami 4-5 A4 es oldal! kisebb betűmérettel! sógora heli pilóta és havert is vonzza a téma, volt is vele nem1x repülni, készítettek légi felvételeket pár városról, faja ;] : ) én csak potenciálisan élvezem az anyagot ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22649) kapeti07


kapeti07
senior tag

Erről a COD vs BF vitáról csak annyit, hogy szerintem megfér a két game egymás mellett a polcon. Nekem ha csak "futni és lőni" van kedvem, hogy levezessem a munkahelyi stresszt akkor ott van a COD, bár én az 5-el nyomom (kövezzetek meg). Ha pedig kicsit valósághűbb izgalmakra vágyom ott van a csapat centrikusabb (SQUAD-ok) BFBC2. Ha a kettő közül meg kéne válnom valamelyiktől akkor a BC2-t tartanám meg azért :)

Xbox: kapeti

(#22650) kapeti07


kapeti07
senior tag

A COD-os közösségekkel csak az a bajom, hogyha magyar szerón játszok akkor sokat nyavalyognak a "játékostársak" és nem éppen szép magyar szavakban. pedig nem vagyok se csíter sem kamper :(

BC 2-ben nincs vagy csak kevesebb ilyennel találkozom :DD
Ott kulturáltabb a közeg.

Xbox: kapeti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.