Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22033) Źşë' válasza knbs (#22026) üzenetére


Źşë'
addikt

aki eddig nem csalt az ezek után miért tenné, a poén az a dologban h ezért kevés tizenéves fizetne magyarországon sztem... tuti nem venné meg apuci ezeket a dolgokat, aki meg csítel az már régóta teszi :s egy részletes szemléltetése a dolognak, én sem hittem volna h ez így megy itt is... :s gta4 nél vannak asi fájlok, bemásolom, játékban előhívom a megfelelő key-el a menüjét és használom, de gta4 és bc2 merőben más... gta4ben egy normál asi mellé nem jár auto aim... gta4be csak funként használnak csitet legtöbben free modban, ökörködés stb... és nem pusztán stat hajhászás miatt (van olyan is, de kevesebb - acsivment vadászok akik azért csalnak h megszerezzenek mindent amit csak lehet, de akkor mi a lényege az achivementeknek :F :F .

Mélyen elítélem az ilyen embereket, h ezt tartják fontosnak az életben - játék = kikapcsolódás, szórakozás (legalábbis nekem - akinek meg nem azzal komoly gond lehet szociális téren)

(#22029) r-chee pörög a topik mint a lengyel flexx :DDD :C :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.