Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20549) gabipaci válasza siriq (#20548) üzenetére


gabipaci
addikt

A szerveres dolgaink már régen elköltöztek innen, ha nem tűnt volna fel. Annak idején azért volt a jogos felháborodás, mert tényleg tulzásba vittük a chat logokkal az élen.
Másról sem szólt, csak rólunk ez az egész topik.
Erre hoztam létre a topikunkat, hogy legalább az olyan szélsőséges dolgok kerüljenek oda.
Aztán jött a szabályainkal kapcsolatos mizéria (személyeskedés oda-vissza), és hiába kértem megannyiszor, csak ide írták az userek, pedig nem egyszer linkleltem a topikot, ahova való lett volna.
Moderátori felszólításra átköltöztünk majdnem teljesen.
De könyörgöm, egyesek azt képzelik, hogy félrevonulunk, mint a debilek a sarokba?
Megemlítjük a szervert, és szalad a modkerbe?
Kicsit igazságtalan lenne kizárni egy olyan szervert a BC2 közösségi topikból, ami ha ma már nem is a legforgalmasabb, de még mindíg piacvezető helyen van.
Ezért kellett végre tisztába tenni, hogy egy szakmai topikban mi számít off-nak, és mi nem. Én nem sajnálom azt az ezer párszáz hsz-emet, hogy visszaminősítették, nem érdekel a nevem alatt kiírt szócska.
Ha ez az ára, hogy rendbe legyen szedve a "hovatartozásunk", akkor ez.
Most leminősítették a topik "értékét", de minden mehet ugyan úgy.
Esetleg, ha valakinek van kedve, megírhatja a kezdő hsz-t a szakmai részbe, és abban lehetne linkelni ezt a topikot.
Arrol meg lehet leszakadni, hogy a mi szerverünket PH! előtaggal áldottam meg! Semmiféle előjoggal nem rendelkezünk itt, sőt inkább jobban csattan az ostor.
Bármiféle fórumon vagy egyéb helyen szóba kerül, mindíg az elsők között szögezem le, hogy nem vagyunk hivatalos Prohardver Team, így ezen sem kell tovább lovagolni.
Sokaoknak fáj ez a PH előtag, de én léptem idejében, elkértem és használhatom.
Azon kívül, hogy itt mondjuk max 10 ember joggal vagy jog nélkül besértődött valamin, többször ennyi van, akik jól szórakoznak a szerverünkön.
Mostmár tudjuk, hogy ide jöhetnek az infók a szerverekről is, de nem kell parázni, nem fogunk ezzel visszaélni. De ha szóba kerül, biztos nem a másik topikban fogok válaszolni, és idelinkelni, mint már jópárszor ezelőtt.

Az üzenet nem csak siriq-nek szólt, csak válasz-t nyomtam.

Üdv

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.