Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15597) BandiHUN válasza bonat (#15594) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem lehet jó az AT4-is...bár gyakorlás kérdése.De végülis a rögzitett KORN cucc is végülis hasonló,azzal is lehet alkotni,bár járművekre az igazi az is,tegnap ezzel sikerült összehozni egy jó kört,és ami a legjobb,1 élettel,valahogyan elkerültem a sniperek figyelmét :D

3 tank+1 páncélozott dzsip vagy mi a fene :D
A CG viszont tényleg csak emberre jó...avagy persze olyan mapon házat bontani is.
Az rpg-vel viszont mostanában nagyon rosszak a traceres tapasztalataim,tegnap nem egyszer volt,hogy tracereztem a tankot,kilőttem rá mind a 4 rpg-met,de a felfelé lőtt,majd lecsapó rakétával még damage-t sem sikerült szereznem.Lehet ez valami bug,mert CG-vel viszont működik,igaz az meg eleve gyengébb,de hat.Nem irányitott rpg-vel meg tegnap is lőttem ki tankot 2db-al,és nem volt exp lmk2 benyomva,tehát nem reális,hogy fentről 4 rakéta alig sebzett valamit.Hacsak nem 5-en szerelték a tankot,viszont azt meg látnom kellett volna az "életcsikján" de egyszerűen maga a sebzés volt felülről 0 szinte.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.