Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) aram01


aram01
nagyúr

köszi urak tesztelem majd a saiga mondjuk használatban van nálam szeretem,csak én eddig extra ammo+magnumal használtam

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11602) ciry


ciry
őstag

Megkaptam a repair toolra a bronzot [link] :DD
Mennyi kell az ezüsthöz, aranyhoz ezzel? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11603) gabipaci válasza Locutus (#11593) üzenetére


gabipaci
addikt

Fincsi anyag!
A legjobbak:
Server - Server description can be up to 400 characters, and use "|" for line breaks - lehet frankó szerverleírást adni 400 karakterben

Gameplay - The brightness of the pilot view in the Russian helicopter has been reduced - vége a hunyorgásnak?
Gameplay - Advanced Spotting scope works better - az jó, mert eddig nem nagyon működött ez a sporscope.
Gameplay - Knifing people in the back works again (we backed out the change that we had done for Server R11) - lesz értelme a bicskának

Server Browser - Join queue system when attempting to join a full server - be lehet állni a sorba, nem kell a join nyomitni time to time

Client - Removed K/D ratio and Skill Level filters in the leaderboards - stathuszároknak meg kell várni a kör végét a K/D-hez?

Logitech hardware tester

(#11604) madgie válasza WhiteWalker (#11599) üzenetére


madgie
titán

Kipróbáltam, pár "érdekes" medic lazán túlélte a shoti+gauge+magnu kombót. Megfordultak és lelőttek. Egyébként nálam valami gáz van most, egyszerűen alig tudok ülni, háromszor megkéselem, belepumpálok egy tár UMP-t és nem hal megfele. Gyanítom a netem sz*r :(

(#11605) LifeSpirit válasza Locutus (#11593) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hmmm remélem fincsi lesz :)) Kést javítják már megéri.... :DDD

(#11606) Bavid válasza LifeSpirit (#11605) üzenetére


Bavid
senior tag

A nagy javítás annyi hogy visszacsinálják patch előttirexd, addig se volt a topon:P

(#11607) fireproof válasza ciry (#11591) üzenetére


fireproof
őstag

Hát valamelyik PH! szerveren.... úgy 5-7-ig. A szerver mindig televolt kb. .)

Egy kérdés: Az életem magától is visszatöltődik vagy teljesen csak a medic-csomagoktól?

[ Szerkesztve ]

(#11608) fireproof


fireproof
őstag

Ja és EZEN a képen a bal oszlopban felülről a 3. és 4. medic ikon azok mik? :R

(#11609) Fortissimus


Fortissimus
őstag

jok az uj dolgok es mar jovo het elejen varhato :C
vegre nem kell majd egyesevel vadaszni az igazi hc szervereket :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11610) ADAM1337 válasza Fortissimus (#11609) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes én örültem amikor lehetett szürni hogy ne HC legyen. :)

(#11611) Ghostface válasza fireproof (#11608) üzenetére


Ghostface
senior tag

Normál szerveren magától is visszatöltődik, de hardcoreon csak a medic táskától.
A 3. a defibrillátor medicnek amivel fel tudod éleszteni a csapattársaidat, a 4. pedig egy motion sensor nevű cucc reconnak. Eldobod jó messzire és hardcore szerveren csipog ha van ellenség a közelében, míg normál szerveren be is spotolja a csipogás mellett.

PSN: Nifty_Ghostface

(#11612) WhiteWalker válasza Locutus (#11600) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen,csak Saigaból lősz 4-et mire 870-sel egyet :DDD

(#11613) Perillustris válasza Plutor (#11573) üzenetére


Perillustris
senior tag

A spotoláshoz kapcsolódik az én kérdésem is: hány másodpercig tart a jelölés (ha nem lövi le senki a jelölt ellenfelet)?

Perillustris

(#11614) rankesz válasza Perillustris (#11613) üzenetére


rankesz
veterán

kb 5 másodperc

(#11615) mad1 válasza rankesz (#11614) üzenetére


mad1
veterán

Te mar csak tod :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#11616) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(SP) De nehéz ez a Sangre del Toro! :o

(#11617) Mr.Jerk válasza gabipaci (#11603) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Nem kell megvárniuk lévén leaderboards != scoreboard. Ez csak a multiplayer leaderboards menüponton keresztül elérhető rangsorra vonatkozik, méghozzá a K/D és Skill Level szerinti sorbarendezésre. Az oka pedig nemes egyszerűséggel annyi, hogy ezek nem is működtek rendesen, össze-vissza írkálták ki az értékeket, javítás helyett meg inkább kiveszik a lehetőséget, mert az egyszerűbb.

(#11618) Fortissimus válasza ADAM1337 (#11610) üzenetére


Fortissimus
őstag

Te valamit felreertesz. Ugyanis most mar a hc szervereken is belehet allitani celkeresztet, spottolast, stb...Ha jol gondolom, akkor ezek lesznek majd a modified szerverek a jovoben es a hc pedig lesz a full hc, celkereszt meg a tobbi nelkul.

Server Browser - Servers are sorted into 3 categories: Normal, Modified, Hardcore depending on their settings

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11619) ADAM1337 válasza Fortissimus (#11618) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jah értem ergo csak a sebzés hc ugy viszont jó lehet, de akkor meg m60-as kb soha se kell hogy tárazzon magnum ammo-val, mert leszed 20embert vele. :)

(#11620) Fortissimus válasza ADAM1337 (#11619) üzenetére


Fortissimus
őstag

szerintem erosen tul van lihegve ez az m60-as tema, jo jatekos leszed barmivel, foleg hc-n.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11621) r-chee


r-chee
őstag

Így éjfél után játszottam pár izgalmas kört az egyesen :) . Tapasztalhattam ismét remek csapatmunkát. Többet mint széthúzást.
Baserape-elők, járműlopók továbbra is akadnak, de egy megindokolt kick után szerintem felfogják, hogy nem kéne... :N

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11622) zack válasza r-chee (#11621) üzenetére


zack
nagyúr

Igen ezt már én is észrevettem... :K Este/éjszaka ill. hajnalban játszom én is a legjobbakat. ;) Gondolom azért mert a 13-16 éves korosztálynak már fellőtték a pizsit 22-23h magasságában. :)

mod: Egész jól ment tegnap a sniperezés GOL-lal. Szokatlanul sok fejest osztottam ki. Meg is kaptam a GOL utáni fegyót, de nagy csalódás eddig. Nem értem mi a jó benne. Sorozatlövős hangtompítós...na ennek bezzeg nagy a szórása, pedig nagyon vártam hogy végre kapok egy jó kis fegyót. A következő fegyó nagyon messze van, de elvileg ha végre megkapom az lesz a csúcsa a Recon kasztnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11623) zack válasza madgie (#11604) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam 60/6 nettel is csinált már ilyet. Nem hinném hogy a nettel lenne gond. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11624) Doki-HUN1978 válasza Fortissimus (#11620) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez valóban így van.
A "kedvetekért" átálltam a T88-ra és azzal sem játszom se jobban, se rosszabbul mint eddig.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11625) ciry válasza Doki-HUN1978 (#11624) üzenetére


ciry
őstag

A mediket én is azzal tolom a shotgun helyett.
Nagyon b@szó, a 200-as tár elé az esetek többségére. Lelő az ember 6-7 embert vele és még mindig marad benne lőszer :))
Szerintem az M60 semmivel sem erősebb.
Ez a javítás mikor jön ki?

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11626) gabipaci válasza ciry (#11625) üzenetére


gabipaci
addikt

Remélem mihamarabb, és nem az lesz mint az előzővel :((

Logitech hardware tester

(#11627) Jazzy


Jazzy
tag

Kicsit én is aggódom a frissítés miatt, elvileg jövő héten lesz elérhető. A késelés javítása jó, de sajnos a hitbox javítása még mindig nincs benne! :(( Ahogy látom infantry only módot is be lehet majd állítani a szervereken. Remélem ezt nem sokan fogják beállítani, mert a járművek szerves részei a játéknak szvsz.

J@zzy

(#11628) Gonz0 válasza Jazzy (#11627) üzenetére


Gonz0
tag

Infantry onlynak is van létjogosultsága. Kis szerveren HC-ben próbálj megfogni egy támadó csapatot rushban ha jönnek helivel és bradleyvel egyszerre. Mire észreveszed mi a helyzet már az egész csapatod a spawn countert nézi.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11629) Jazzy válasza Gonz0 (#11628) üzenetére


Jazzy
tag

Igen ezzel egyetértek, de én ha Hc-ban játszom, akkor azt nagy létszámmal teszem. 24, 32 fő. Kicsin valóban jogos a dolog, de szerintem egy 24-es, vagy 32-es szerveren hülyeség kivenni.

J@zzy

(#11630) reset válasza Bavid (#11580) üzenetére


reset
senior tag

Az nem lehet, hogy escape-t nyom, kimegy hugyozni, Te addig kaszabolod - de a progi nem reagál (felfüggesztve) - visszajön megkönnyebbülten, épp mikor már feladtad, látja, hogy már csak a csiperkékre vadászol a lombkoronák alatt, ezért nyom egy fejest, nehogy védett növényre lépj... :F

(#11631) Gonz0 válasza Jazzy (#11629) üzenetére


Gonz0
tag

Nyilván 16 ember kivégez egy tankot pillanatok alatt. Ugyanakkor ez csak egy lehetőség, amivel lehet élni de nem muszáj. Szerintem színesíti a játékot.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11632) Joe-T


Joe-T
tag

Tegnap este 10 és 11:30 között volt valaki fent TS-en az 1-es szerveren?
Beszereztem egy mikis fülest, próbáltam felmenni TS-re ami sikerült is, mert kb. két szót tudtam váltani egy sráccal majd teljesen elhallgatott a dolog! Lehet, hogy én állítottam be valamit rosszul?
Az előszobában láttam gabipacit és mackósajtot, de beszélni senkit nem hallottam!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11633) Jazzy válasza Gonz0 (#11631) üzenetére


Jazzy
tag

Világos egyetértünk és inkább a nyilvánvaló problémákat kellene javítgatni nem ezeket...

J@zzy

(#11634) gabipaci válasza Joe-T (#11632) üzenetére


gabipaci
addikt

mackosajt es gabipaci nem voltak az eloszobaban tegap (sem). ezert nem hallottal.
a helycsinalas nevu szobaban szoktunk lenni, ahova barki bejohet, ha hely kell, vagy egyeb okossagot szeretne.
illetve ha fent vagyunk jatszani es valakinek elege van a zajbol, az is johet. ha jatszom akkor csak a jatekrol beszelek. altalaban

Logitech hardware tester

(#11635) ciry válasza Joe-T (#11632) üzenetére


ciry
őstag

Van egy olyan dolog a settingsben, ahol le tudod tesztelni a dolgot, mutassaja hangod csíkban, mög minden.
Tegnap nekem is elállítódott a vihar okozta áramszünet miatt.
Zolit se hallottam, pedig 2 napja kitartóan próbálkozik a ts-el
:R

Tegnap le is írta csetben J-vel, úgy, hogy az ellen is olvassa:
-engem nem hall senki ts-en?
Válasz, tőlünk egy olyantól, aki nem volt a teamspeaken:
-nem
Egy másik az ellentől:
-én hallak

Na, ezen jót röhögtem :DD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11636) Gonz0 válasza Jazzy (#11633) üzenetére


Gonz0
tag

A changelogot böngészve nekem úgy tűnik, hogy javitgatják azokat is szép sorban.
- Server - Some potential sources for lag/rubberbanding have been eliminated
- Server - reduced latency in packet handling
- Gameplay - Helicopter handling has been tweaked
- Gameplay - Weapon tweaks have been implemented based on PC public feedback
- Client - Toggle/hold crouch is user controllable
- Client - Toggle/hold zoom is user controllable

és a három kedvencem:
- Server - Ticket counts and bleed rate are controllable per-level
- Server - Initial spawn delay and respawn delay are adjustable
- Admin Interface - detailed stats are reported at end-of-round

Lassan de biztosan, abba az irányba halad a játék, hogy normális versenyeket is lehessen rendezni.

Türelem, sajnos mostanában minden programot bétaként adnak ki és utólag foltozgatják használható állapotba.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11637) Jazzy válasza Gonz0 (#11636) üzenetére


Jazzy
tag

Igen, ezeket én is láttam, csak kicsit aggódom a megvalósítás miatt, lásd az előző patch és közel sem biztos, hogy ezzel valóban jó lesz a hitbox, de remélem nem lesz igazam. Én türelmes vagyok egy ideig, nincs ezzel gond. Már többször akartam uninstallálni a játékot az állandó hibák miatt, de túlságosan magával ragadott a dolog. :)) Nagyon bízom benne, hogy hamarosan tényleg beáll egy használható verzióra, természetesen mindig lesznek gondok és állandó sírások, de én már boldog leszek ha stabil lesz a játék és megszűnik az állandó lagg...

J@zzy

(#11638) r-chee


r-chee
őstag

Kicsit meglep, hogy jelenleg tele van a 2-es szeró, leginkább németekkel :) .

Remélem hétvégén nem lesz megint tébolyda, nem szabadul a szerverekre a kultúra alacsonyabb szintje :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11639) madgie


madgie
titán

De faja kis cuccok vannak a bfbcs.com-on, most nézem :)

Van még egy raklap másfajta!

(#11640) mackosajt válasza r-chee (#11638) üzenetére


mackosajt
addikt

és én indítottam el a lavinát, majd jött 3 srác, aztán egyszer csak azt láttam, hogy fullon van. Sajna utána meg leléptem, mert elléptem a menünkért, megkajáltam, és mindjárt go to meló.
Este meg legyetek fent sokáig.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11641) r-chee válasza mackosajt (#11640) üzenetére


r-chee
őstag

Te voltál a szikra és belobbantottad a tüzet :) .
Én is délutános vagyok, szal én is csak este 11 után indulok neki az online harcmezőnek.

Amióta van ez az új patch, szaggat itt-ott a játék. Hiába a legújabb Catalyst, vagy akár a régi, semmi változás. Csak ha visszaveszem a grafikai beállításokat, akkor javul némileg. Mintha megnőtt volna a játék gépigénye...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11642) Joe-T válasza ciry (#11635) üzenetére


Joe-T
tag

Leteszteltem és a csíkot is láttam! Az volt a furcsa, hogy pár percig működött tökéletesen azután meg csend lett, nem hallottam senkit!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11643) Joe-T válasza gabipaci (#11634) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, igazad van a helycsinálós szobában voltatok! Az előszobánál ki is van írva, hogy ne ott beszélgessünk!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11644) Joe-T


Joe-T
tag

TS-nél másnak is szokott szólni egy női hang vagy valamit még nem állítottam be?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11645) mackosajt válasza Joe-T (#11644) üzenetére


mackosajt
addikt

szokott.

Amúgy ha win7, vagy Vista alól ts-elsz, esetleg érdekes lehet még a rendszergarázdakénti futtatás, hogy akkor is működjön, amikor háttérbe kerül.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11646) Yany


Yany
addikt

Ez mit jelent a changelog-ban?

"The PKM, Type 88LMG, G3, An94, and 40mm shotgun have returned to their former glory." :F

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11647) Jazzy válasza Yany (#11646) üzenetére


Jazzy
tag

Azt, hogy visszaállítják a patch előtti működésre! :(

J@zzy

(#11648) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma meglett az 5000 kill is :)
Azt kell hogy mondjam eleinte rush mód jött be jobban a régebbi fps-ek miatt cs/cod.
De mostmár inkább conquest-ezek, ott nagyon ritka a baserape is és pörgösebb, igaz kevesebb pontot ad de nem is izgat mivel már minden fegyót unlockoltam.

(#11649) Jazzy


Jazzy
tag

A vicces, pedig az lesz, hogy a helikoptereket ismét nehéz lesz lelőni, mert lesznek "elterelő! rakéták! Gondolom, igy a tracerrel sem lehet 1-ből kilőni majd a helit. :))

Countermeasures can be fired when driving a helicopter

J@zzy

(#11650) Joe-T válasza mackosajt (#11645) üzenetére


Joe-T
tag

A TS-en való beszélgetésnek feltétele, hogy fusson a játék?

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de még csak most gyűjtöm a tapasztalatokat!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.