Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11301) ForRedGlory válasza Bavid (#11285) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is nagyot röhögtem azon, amit írtál. Nekem az M416 a FEGYVER, nem gusztizok, nem mortárkodom, és nem M60-azom mert azzal a hülye is leöl mindenkit, csak rádől az egér gombra... nem fogok csak azért mással menni, mert milyen már hogy egy fegyverrel tolom, a kedvedért meg pláne nem. A csapatokban így is bőven van elég a másik kasztból, hogy ne kelljen aggódnom a tank miatt. Egyébként döglött már meg tank GL-től :K
Barátnak nem tudlak felvenni, mint ahogy senkit sem, hiába küldök meghívót senki sem kapja meg, és én sem kapom meg másét :(
Egyébként engem sem érdekel, ha mást nem érdekel, hogy milyen fegyverrel mennyi kill-em van.

(#11302) madgie válasza ForRedGlory (#11298) üzenetére


madgie
titán

A quad is hasonlót "tud": rápakolod a duplaperkes C4 mennyiséget, beszáguldasz vele PV B-jére, még mielőtt lepuffantanak, élesítesz. Két ilyen és az M-Com-nak pá. Nem elegáns megoldás, de kétségkívül hatásos :DDD

Egy másik g*nyó megoldás: nem engi vagy, nincs is a közelben senki, aki javíthatná a 2%-osra szétlőtt tankodat/bradley-det és meghalni sem akarsz benne. Kiszállsz, hátuljára egy-két C4, oszt ott hagyod. Fél percen belül garantáltan lesz gazdája, (jobb esetben ketten is belepattannak) aki nagy vihogva viszi hátra, hogy megszerelje... oszt nem jön össze nekik(k), mert hirtelen főnek, mint ózonhiányos nyári napsütésben az albinó gyerek :D

[ Szerkesztve ]

(#11303) ciry válasza madgie (#11302) üzenetére


ciry
őstag

És mi van, ha megtrészerezed az m-com-ot?
Akkor lehet rá nyomni robbanásig az rpg-t?
Nem próbáltam, csak elmélkedem...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11304) ForRedGlory válasza ADAM1337 (#11300) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, szép lehetett, amikor száguld a Quad a tömeg felé :D

madgie: úgy látszik gyenge a fantáziám, ezekre nem is gondoltam. Van benne valami. :C

(#11305) fórumállat


fórumállat
csendes tag

nagyon jó a játék:DDDDD

(#11306) N0RB1E


N0RB1E
csendes tag

Hali mindenki. Még új vok itt de lenne egy problémám már olyan 2 napja nem tudok belépni mindig azt adja ki hogy: Failed to Connecton EA Online. Nektek is ez van vagy csak nekem? És tud - e valaki megoldást mert már a játékot újra tettem. :S

(#11307) Mrdevil válasza Gonz0 (#11299) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azok vagyunk hát,mindíg elfelejtem kikapcsolni az aimot amikor belépek oda.Még jó hogy te nem jársz fel TS-re.Viszont az a Rhyn vagy kicsoda na az nem semmi gyerek. :DDD :D :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11308) Joe-T válasza N0RB1E (#11306) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap éjszaka semmi gond nem volt vele! :N

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11309) madgie válasza ciry (#11303) üzenetére


madgie
titán

Na ez egy nagy ötlet :))

(#11310) N0RB1E válasza Joe-T (#11308) üzenetére


N0RB1E
csendes tag

De nekem nem müxik még tegnap éjszaka se. És igy elég lehangolt vagyok. :(

(#11311) Joe-T válasza N0RB1E (#11310) üzenetére


Joe-T
tag

Ha jól emlékszem már fordult elő hasonló dolog itt a fórumon! Rá kellene keresned hátha megtalálod azt a hozzászólást és ott elképzelhető, hogy van is rá megoldás!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11312) rankesz válasza Joe-T (#11311) üzenetére


rankesz
veterán

NA mi van a TS-eddel?
Valamelyik este láttalak fent de nem hallottam a hangod, csak az előszobában sisteregtél...

(#11313) Joe-T válasza rankesz (#11312) üzenetére


Joe-T
tag

Szia Rankesz!

Feltettem a TS3-at működött is! Én hallottam a többieket, de mivel nincs mikrofonom így nem tudtam érdemileg hozzászólni a dolgokhoz csak chaten keresztül!
Viszont, ha TS-en bekapcsolom, hogy nincs mikrofon, akkor csak sípolásokat hallok!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11314) rankesz válasza Joe-T (#11313) üzenetére


rankesz
veterán

ja ok

(#11315) N0RB1E válasza Joe-T (#11311) üzenetére


N0RB1E
csendes tag

NEm igazán találtam de lehet, hogy rosszul kerestem :(

(#11316) Joe-T válasza rankesz (#11314) üzenetére


Joe-T
tag

Hallottam, hogy kerestek és írtam is chatben, hogy sajnos csak hallgatni tudlak titeket!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11317) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ismét egy olyan jó bagázs jött össze sunon, hogy az vicc. Az ilyen menjen el Simsezni.

[ Szerkesztve ]

(#11318) ciry válasza madgie (#11309) üzenetére


ciry
őstag

Majd Port Valdezen kipróbálom, a geccsolós középső m-comra kiválóan lehet lőni a Sniper-dombról.
Természetesen fel nem jöhet senki, mert ugye van egy ilyen szabályunk, így nagy nyugalomban el tudjuk pusztítani azt.
Aki meg esetleg feljön ezt megakadályozni, elmondom mindenféle bézrépernek :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11319) Mrdevil válasza ciry (#11318) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na de Ciry...... :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11320) Joe-T válasza N0RB1E (#11315) üzenetére


Joe-T
tag

A netkapcsolatoddal minden rendben van?
Ment már a multi része a játéknak?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11321) madgie válasza ciry (#11318) üzenetére


madgie
titán

Majd szólj, mikor próbálod, megnézem, meg segítek legusztizni galádul :DDD

(#11322) LamaCube válasza LifeSpirit (#11282) üzenetére


LamaCube
addikt

"Igen COdban teljesen megértem, ha ilyen van mert igen az egy más fajta fps.
ott csak annyira számít a csapatmunka,hogy mindenki jól tudjon célozni,lőni,rambozni...
"

Megbocsáss, de te codoztál valaha is? Most nem az MW1 és 2-re gondolok, mert sok köze nincs az eredeti codhoz, de túlzás azt írni, hogy nem kell csapatmunka egy war alatt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11323) lala42


lala42
őstag

Hali!
Duplaperket mikor lehet berakni?
Minden ki van nyomva. :R

(#11315) N0RB1E
Valakinek a vírusirtó kavart be, ha jól emlékszem. Más! Tüzfal? Router beállítás?

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11324) Zoli1222 válasza ciry (#11318) üzenetére


Zoli1222
őstag

Rosszul tudod a szabályt. :N
Port Valdez mapon a támadók felmehetnek a védők dombjának elejére megölni a snipereseket, de onnan a bázis, illetve a felőle érkező játékosok ill. járművek, ejtőernyősök felé irányuló lövések tilosak.

Basszus, ma már 4x fagyott ki úgy a játék, h csak a reset segített. :O Kezdem unni. :((( Legutóbb, most Arica Harbor-ön. Pedig de szép kezdés volt. 2 db marksman headshot: 547 és 520. :D

(#11325) Bavid válasza lala42 (#11323) üzenetére


Bavid
senior tag

Mi az a duplaperk? :F

(#11326) Doki-HUN1978 válasza Bavid (#11325) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A szimplaperknek a 2x-ese. :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11327) aram01 válasza ADAM1337 (#11300) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg ráakartam ugrani az uavra hogy elvigyen de nem ment ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11328) lala42 válasza Bavid (#11325) üzenetére


lala42
őstag

KLáttam olyat, hogy a csipa a Gool mellé más fegyvert is vitt a pisztolyon kivül. Nos az a dupla perk. A fegyó kiválasztásánál fent az első sorban van (nekem még tiltva) amikor külömböző fegyvereket lehet összekombinálni. Emlékezzetek a Cod4-re, amikor csipa mellé tehettél pl. UZI-t, vagy RPG-t a PK mellé. Nos az a dupla perk. :R

Persze ha fiatalok vagytok akkor még nem emlékezhettek erre. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11329) aram01 válasza lala42 (#11328) üzenetére


aram01
nagyúr

melyik az a dupla perk? nem is láttam még,vagy csak elkerülte a figyelmem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11330) Bavid válasza lala42 (#11328) üzenetére


Bavid
senior tag

Ilyen nincs a bc2-ben :N

(#11331) Fortissimus válasza fórumállat (#11305) üzenetére


Fortissimus
őstag

ezert regeltel, hogy ezt elmondd? :D
koszonjuk

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11332) lala42 válasza aram01 (#11329) üzenetére


lala42
őstag

Amikor fegyvert választol a játék elején (multira gondolok) a fegyverek fölötti sorban van . Ki van x-elve két készség, vagy fegyver lehet ott. Onnan gondolom, hogy lehet választani, mert találkoztam olyan csipával a játékban, aki ha jól emlékszem UZI-val ölt meg, de nála volt a mesterlövész puska is.
Valószinüleg lehet kombinálni a fegyvereket. :U

De lehet hogy dupla fegyver. De szerintem nem. :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11333) lala42 válasza Bavid (#11330) üzenetére


lala42
őstag

Na holnap hazamegyek és rakok fel képet róla. valami ott ki van x-elve. tehát nem elérhető a számomra. A csipa aki lelőtt, az biztos, hogy UZI-val nyírt ki és mivel kilcam volt láttam,hogy utána váltott talán Gool-ra. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11334) HS 2142 válasza lala42 (#11333) üzenetére


HS 2142
őstag

Én nem tudok ilyesmiről.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11335) gabipaci válasza lala42 (#11333) üzenetére


gabipaci
addikt

Lehet hogy volt ott egy elhullott kit. Én sem hinném, hogy ilyen lehetőség lenne a játékban.

Logitech hardware tester

(#11336) N0RB1E válasza Joe-T (#11320) üzenetére


N0RB1E
csendes tag

Igen a net megy. És elég sokat jáccotam már csak ez a 2 nap óta csak ezt az üzit Failed to connection to ea online, mellékesen nekem az is fura mikor a loginra mek kicsit akadozva indul el a csati majd ezt az üzenetet adja akár hányszor próbálom.

(#11337) lala42 válasza HS 2142 (#11334) üzenetére


lala42
őstag

Na felhívtam a gyerkőcöt. Azt csiripelte, hogy ha arra a fegyverre meg van a platina (állítólag) akkor lehet kiunlockolni. Valami olyan készség, amit én magyaráztam. (csak nem vagyok hülye? ;] :DDD )

nektek is biztos, hogy ott van -ott kell lenni- ennek az ikonnak, vagy minek nevezzem.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11338) Bavid válasza lala42 (#11337) üzenetére


Bavid
senior tag

nem vágom:D küldj majd épet.

(#11339) ciry válasza madgie (#11321) üzenetére


ciry
őstag

Jó, rendben ;]

Zoli1222:Én nem vagyok sniper, a "bázis" felöl érkezem majd, ergo nem ölhet meg :P
Legutóbb is, mikor a minket erpégézőt lekéseltem(sokkal lentebb) én lettem a bézréper, tehát fentebb/bentebb még jobban bézrép :DD
Remélem nem az lesz megint, hogy én vagyok a csúnya :F
Minden szabályt betartok, még ha unfair és kijátszható is :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11340) HS 2142 válasza lala42 (#11337) üzenetére


HS 2142
őstag

Még most is kizártnak tartom, főleg hogy ha platinához lenne kötve.
Kiváncsian várom a bizonyító képet ;]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11341) lala42 válasza HS 2142 (#11340) üzenetére


lala42
őstag

Reggel hazamegyek és első lesz. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11342) Zoli1222 válasza ciry (#11339) üzenetére


Zoli1222
őstag

De ha ott állsz a domb tetején a sziklánál, akkor leszedhet bárki. Az én értelmezésem szerint.

(#11343) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah én ma eljutottam odáig hogy unistallálom a játékot, tegnap kiborított megint, ma meg kidobott 2x az asztalra egyszer mapváltás közben, máskor meg amikor csatlakoztam fel, most erre nincs szükségem, egyszerűen egy kalap szar a játék amilyen helyzetbe most áll. Meg amennyit játszottam egyes szerón ott is túl erőbe volt a másik csapat de durván, egy srác azt írta 3 mapon keresztül ez ment... kezdhetnének már valamit ezzel a játékkal, úgy minden téren.
Bár nemtudom számíthatunk patchre úgy egyáltalán, inkább ezzel kéne foglalkozniuk minthogy skin packeket adjanak ki a játékhoz amit egy hozzá értő ember kb 1 hét alatt összedob, meg úgy értelmetlen az egész.
Sok sikert és türelmet, nekem most elfogyott:D
Ugye a beállításaimat megse jegyzi csak a tesóm fiókjánál, meg mikor elindítom játékot akkor rá pár mp-re leteszi 1024-es felbontásba, és állíthatom be mindig a dolgokat, persze ez nem sok de ezzel kezdeni mindig, elég gáz.
Lehet újrarakom, de kétlem hogy az változtatna bármin is. Egyenlőre tényleg egy összegányolt játékról beszélünk, hiba hiba hátán, pedig kedvem lenne játszani vele, de hát nem lehet egy egészséges kört végigjátszani.

[ Szerkesztve ]

(#11344) zH.


zH.
senior tag

miután megvettem a gamet játszottam 4napig ,utána nem volt vinyóm 2hétig. most 2napja megint elkezdtem játszani. ma először felmentem ph-ra. - ezelőtt random külföldi szerókon játszottam. kezdek belejönni ,végre 1.0 feletti kdr-eim vannak. megpróbáltam megint sniperrel menni .. 2-3kör alatt nagyjából megszoktam.. nem is nehéz. kösz mindenkinek a gamet.

a kidobásról pedig : engem 1x dobott ki az asztalra ,aznap amikor megvettem. azóta semmi gond nincs vele. :)

just be

(#11345) lala42 válasza HS 2142 (#11340) üzenetére


lala42
őstag

Na itt egy video, ott látszik. valami spes cuccost takar. A nyitóképernyőn jobb oldalt látható

Spec

valami spec1 spec2 spec3. Arról beszélek. Az mi a lópikula?

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11346) BalaNce87 válasza zH. (#11344) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hozzá tenném hogy nekem se volt gondom az asztalra kidobással csak eleinte nagyon ritkán, de ma rájött hogy ezt csinálja, tudod ez a játék már csak ilyen elb.szott.

[ Szerkesztve ]

(#11347) Zolás válasza lala42 (#11345) üzenetére


Zolás
addikt

Valamit benéztél.
A specekbe a plusz cuccaid vannak de egyik se fegyver. Spec egybe a több lőszer-több granyó-több robbanóanyag-red dot, 4x zoom,12x zoom stb. A spec2be a magnum ammo-erősebb robbanás-keramic bodykit-stb. A spec3ba pedig csak a tankhoz+rendelhető dolgok vannak. Gyorsabban tölt a tank-erősebb tankpáncél-másodlagos tűz. Ez utóbbi kell az UAV-hoz hogy tudj lőni sima lőszert.
Ja és minden specbe csak egy dolgot tehetsz. Spec1ből lehetbe 2ő mert sok cucc van ott ami hasznos :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11348) gabipaci válasza Zolás (#11347) üzenetére


gabipaci
addikt

Erre valami?

Logitech hardware tester

(#11349) lala42 válasza Zolás (#11347) üzenetére


lala42
őstag

Aha. Köszi akkor ezt valóban elnéztem. Mivel nálam ezeken X van, azt hittem,hogy valami szinthez kapcsolódó kiunlockolható cuccos. :R Illetve nem is X hanem várakozni tilos tábla. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11350) aram01 válasza lala42 (#11349) üzenetére


aram01
nagyúr

már kezdted belém hozni az ideget hogy csak nekem nincs olyan lehetőségem :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.