Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) madgie válasza Doki-HUN1978 (#11847) üzenetére


madgie
titán

Pedig TS-en folyamatosan "vita tárgya" volt, hogy cheater a srác, elég sokan mondták, hogy szerintük tuti. (csak hát ezt nem lehet bizonyítani)

(#11852) Zoli1222 válasza WhiteWalker (#11846) üzenetére


Zoli1222
őstag

DomeZs<--- Így már megismerlek. :K

Csodálkoztam anno én is, h SAMURAIHAX, h a fenébe lő le játszi könnyedséggel... :Y

(#11853) ciry válasza Mrdevil (#11827) üzenetére


ciry
őstag

Sajnos igazad volt :R
Még aznap feltünt amúgy, hogy ha találkoztunk, akkor szemtől-szemben sosem sikerült legyőznöm (ami azért ritka), csak már szégyeltem neked mondani. :B
Persze azért őrzök kellemes emlékeket is róla [link]
Következő aki így fog járni, az Hitman011 lesz(hacsak nem kap észbe).

Rinya/bézrép: szerintem nincs bázis, ezt már elmondtam 100-szor, ott ahol van, ott védve is van a kezdő a programba épített határ által.
Engem is késeltek le már UAV-nál, jól tették, következő ölésem az előző gyilkosom volt, mondjuk az ritka, hogy ottmaradok hátul, születni is csak ha nincs hova akkor szoktam, ill. járműért (ezért is van a legtöbb halálom rendszerint, míg valaki besétál a "frontra" én odaszületek).
Persze, ha ez zavar valakit, kickeljetek, engem nem érdekel.
Más kérdés, hogy 1-2 ember meddig bírja a darázsfészekben, de ez nagyon rövid idő szokott lenni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11854) madgie


madgie
titán

Olvasni lehetett, hogy a következő patch-ben javítanak a Saiga 12 távoli sebzésén. Tegnap kipróbáltam, kis túlzással kevesebb lövés elég távolra, ha jól célzok, mint közelre. Ez valahol kicsit nevetséges, közelről négy lövés kell sokszor egy emberbe, távolról meg hárommal le lehet szedni egy 100%-os ellent, de sokszor kettőre is megmurgyel.

(#11855) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#11850) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hogy van az, hogy a Pb egyszer elkap egy-egy cheater-t másszor meg nem?! :F

Hogyhogy Samuraihax-et nem kapta el pl. a ti szervereteken???

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11856) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#11855) üzenetére


Gonz0
tag

Mert ott még nem aimbotozott.. ;]

Ki tudja.. Gondolom PB-t is folyamatosan frissítik, lehet most jutottak el arra a pontra ahol pont ezt az aimbotot már kiszúrja.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11857) gabipaci válasza Gonz0 (#11856) üzenetére


gabipaci
addikt

pontosan. alitolag kb 36 oraval ezelott altak ra a fizetos hack-ekre is.

Logitech hardware tester

(#11858) Gonz0 válasza gabipaci (#11857) üzenetére


Gonz0
tag

Azért remélem JCSR-t nem zárják ki bajnokságból emiatt..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11859) ciry válasza Gonz0 (#11858) üzenetére


ciry
őstag

Ezért kérdeztem én is anno KL-t, hogy kezeskedik-e Hitmen-ért, mert egy csaló nagyon-nagy kárt okozhat a klánjuknak.
Most a gyengébb szellemi képességűek az összes jcsr-est csalónak nézhetik, holott csak egyet kaptak el AIMBOT-al. Hitmen meg ugye bannolva van, a többi meg teljesen tiszta.
Sok sikert nekik amúgy és kíváncsian várom a véleményüket/közleményüket.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11860) mackosajt válasza Gonz0 (#11858) üzenetére


mackosajt
addikt

mivel még nem játszott meccsen, így valószínüleg nem lesz ekkora bünti a csapatnak. Épp elég az most nekik, hogy folt esett a becsületükön, mert igyekezetükben, hogy meglegyen a létszám, nem tudhatták, hogy egy ilyen alak áll be közéjük.

szerk: közben meg is van a döntés

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11861) madgie válasza ciry (#11859) üzenetére


madgie
titán

Én játszottam már pár JCSR-essel egy squad-ban, nem az aimbot-tól vagy a cheat-től "tudnak". Agresszívek, gyorsak, nem beássák magukat egy kő mögé, hanem már a legelején berongyolnak az M-Comok közelébe. Mindemellett ügyesek is, de korántsem kinyírhatatlanok, mindegyikőjüket le lehet lőni (késelni is :D), csak nyitott szemmel kell járni.

[ Szerkesztve ]

(#11862) Templ@r válasza r-chee (#11841) üzenetére


Templ@r
tag

Replika1 tényleg érdekesen nyomta, engem is számtalanszor lelőtt. Aztán úgy gondoltam, hogy előveszem az RPG-t és azzal alápörkölök. Sikerült is hidegre tennem párszor, de csak úgy hogy közben ő is megölt engem. Szóval valamit nagyon tudhat a srác... Vagy űberpro gépe, netje és reflexei vannak vagy ......

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#11863) Mrdevil válasza madgie (#11861) üzenetére


Mrdevil
addikt

Várjunk még egyenlőre az ilyen kijelentésekkel,nehogy aztán kiderüljön megint valami. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11864) ciry válasza Templ@r (#11862) üzenetére


ciry
őstag

Replika a komám, felérne egy önheréléssel, ha kiderülne róla valami, főleg úgy, hogy ő volt a legnagyobb csíterírtó a BF2-ben [link]
A német akit büntetett/büntettünk !Bier Kaump... néven tolta.
Egyébként itt fórumozik és kiváló játékos volt a bf-ben is.
Remélem nem tol le téged nagyon

madgie: ugyanezt gondolom én is (mínusz Hitmen).

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11865) madgie válasza ciry (#11864) üzenetére


madgie
titán

Szó szerint, mínusz Hitman. Régen ő is így csinálta, aztán meg nem.

Egyébként tegnap összeakadtam egy külföldi szerón két orosz sráccal (ebből már sejhető is, mit fogok mondani), nem tudtam őket head-to-head levágni soha. XM8, magnum ammo, red dot nálam, adom neki a fejest, erre megfordul és a "sima" ammo-s XM8-cal leszed. Meg hasonlók, Tuti csalók voltak, ilyen egyszerűen nincs, direkt fejre mentem.

(#11866) wariror válasza Templ@r (#11862) üzenetére


wariror
tag

Nagyon "Überpro" vagyok elhiheted!
Már rég nem voltam gémelni!
A gépem valóban nem gagyi darab, a netem.. hát az néha produkál érdekes dolgokat :)
Bf2 4-5 év alatt megtanultam valamicskét..
Amúgy nem érzem magam pronak, azért mert valakinek össze jön 1-2 kör
nem biztos hogy csaló vagy profi!

(#11867) wariror válasza ciry (#11864) üzenetére


wariror
tag

Kösz testvér,valoban elitélem a csalokat!
Szeretem a játékot élvezni azt hiszem hogy ezt
a csalás kizárja! Csalást csak olyanok használnak akik
nem tudnak máshogy érvényesülni a játékba

(#11868) bonat válasza Mrdevil (#11863) üzenetére


bonat
senior tag

nah...most már engem is elkezdtek érdekelini a Cheat-ek.......
mert még nem láttam h hogy működnek......
felmentem YouTube-ra azt nézegelődtem...... :Y :Y :Y
hát ez azért odabasz.... ;] :Y
nem semmi milyen Hack-ek vannak..........
pl van olyan aminél Piros-Kék kockában mutatja az összes embert (enemy meg csapattárs)
másik meg már olyan változat ami meg már vonalat is húz közted meg az enemy között....hát ez naggyon durva :Y :Y :Y :Y :Y :Y

ezekre gondolni sem mertem volna :F :F :F

lehet kéne olyan szerót csinálni amin csak Hack megy.... :DDD :DDD :DDD
nemsemmi lenne :DDD :DDD ....jóvan csak vicc volt
de mondjuk ezeket a funkciókat én pl játékban legálisan eltudnám képzelni mint vmi fejre rakható hőkijelzős cuccal vagy mivel.....csak annak a játéknak vmi olyan neve lenne h Halo 6
:C :C

(#11869) bonat válasza wariror (#11867) üzenetére


bonat
senior tag

egyetértek én is
sztem vagy azért használják h nagyot mókázhassanak, vagy pedig azért mert nincs elég tapasztalatuk az ilyen játékokkal...és mindíg megölik őket mert olyan lámák...ezért teljesen elkeserednek és idáig süllyednek :U :U

(#11870) Mrdevil válasza bonat (#11868) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na látod látod,MW2-ben vannak mostanában még érdekes dolgok,a srácok ordítanak ott is TS-en rendesen.Ja erről jut eszembe te is kikapcsolhatnád már az aimot,túl pro vagy nekem...... :D :DDD :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11871) Templ@r válasza wariror (#11866) üzenetére


Templ@r
tag

Direkte nem is írtam, hogy cheat-eltél. Már régen megtanultam, hogy alaptalanul nem vádaskodunk, mert millió + egy oka lehet annak, hogy bizonyos embert nem lehet lelőni, vagy egy bizonyos ember mindig lelő.
Egyszerűen tegnap olyan érzésem volt, mintha te fél másodperccel előrébb jártál volna az időben amikor összetalálkoztunk. Magyarán én még nem is láttalak, amire te már rég becéloztál és lőttél. Ez simán adódhat abból is hogy az adott szerverhez jelentősen különbözik a pingünk az eltérő netkapcsolat miatt, vagy abból, hogy sz..r a BC2 netkódja (mert lássuk be azt, hogy sz..r), meg persze adódhat másból is.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#11872) bonat válasza Mrdevil (#11870) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DDD
jólvan akkor majd kikapcsolom :o
:C :DDD :DD

(#11873) wariror válasza Templ@r (#11871) üzenetére


wariror
tag

Buzgo Q nyomkodással mindig 1 kicsivel előbb jársz
erre is megtanitott az előbb emlitett bf2 :))
De asszem ez nektek vérnyulaknak se idegen :D

[ Szerkesztve ]

(#11874) Mrdevil válasza bonat (#11869) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az összes kis csaló buzinak egyesével verném szét kalapáccsal az ujjait.Soha nem értettem miért van erre szükség. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11875) mackosajt válasza Mrdevil (#11874) üzenetére


mackosajt
addikt

mert arra áll a cerka nekik, hogy "lealáznak" mindenkit.

Még ha 6-7 éves kisgyerekek lennének, érteném is, hogy kell nekik a segítség, mert egyedül nem megy, de itt most pl. Samurai egy 28 éves, meglett "férfi" volna.
Erre a korra azért nem voltam én se felkészülve.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11876) bonat válasza mackosajt (#11875) üzenetére


bonat
senior tag

hát én sem :DDD
én mondjuk egy 70-éves nyugdíjast vártam ;] ;] :DDD

(#11877) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Üdv!

Azt kérdezném hogy ez mi: Render Ahead Limit.

Alap érték 2.

Van egy Battlefield Bad Company 2 Launcher v1.1 nevű progi. Részletesebben lehet állítani benne a grafikát. Tulajdonképpen a Dokumentumokba a BFBC2 mappába lévő settings.ini fájlt írja át.

Ez a beállítás mire való? Mit lehet elérni vele? Mi történik ha nagyobb vagy kisebb számot írok be.

Segítséget előre is köszi.

(#11878) Mrdevil válasza mackosajt (#11875) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az igen közel annyi mint én. :Y :(
Ez most engem is meglepett.

bonat: a csíter nyugdíjas néni félredobja a járókeretet és levágja magát BC2-ni egy kicsit,szép kép lenne. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11879) mackosajt válasza ThePoweR (#11877) üzenetére


mackosajt
addikt

Szerintem a távolságot jelenti, amennyiről a cucckoat rendereli. Tulképp ki is fogom próbálni, mert tegnap is zavart, hogy az épülettől 10 méterre vagyok, és ahogy fordulok, úgy változott a textúra a falon. Lehet túl kicsin áll nálam.
Viszont lehet ha túl fel van téve, akkor meg belassul az egész.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11880) Joe-T válasza Zoli1222 (#11844) üzenetére


Joe-T
tag

Nagyon jó volt a szombat esti squad! :K
Köszönöm a játékot! :R
TS-en keresztül meg még többet dobott a hangulaton! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11881) ciry válasza Mrdevil (#11874) üzenetére


ciry
őstag

Pont ezt beszéltük Pufival, hogy milyen jó lenne összeverni ezt a komát.
Ott játszott a szerverünkön rendszeresen és szopatott mindenkit a csítjével :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11882) Target78hu válasza ThePoweR (#11877) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ha jól gondolom ,akkor az érték azt jelöli ,hogy mennyi képet rendereljen előre le -tehát ,ha több ,akkor folyamatosabb lesz viszont megizzasztja a gépet ,ha kevesebb ,akkor kevésbé folyamatos , kb a kettő közti lenne a jó ,csak ez minden masinán más-más (ki kell kísérletezni) ;)

hkv.hu

(#11883) madgie válasza ciry (#11881) üzenetére


madgie
titán

Vagy csak fizessen egy paintballkört, ahol ugye nincs aimbot. Ja, és ő védőfelszerelés nélkül lesz :DDD

(#11884) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Így kéne rendbe rakni az ilyeneket!

Ezt nem veszi meg olyan könnyen mint a játékot.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11885) ciry válasza madgie (#11883) üzenetére


ciry
őstag

Replika intéz helyet, már csak a csávót kellene erre rádumálni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11886) ThePoweR válasza Target78hu (#11882) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Ok. Köszönöm szépen a válaszokat. Majd akkor kitesztelem. Egyszer már át írtam 4-re és valamivel mintha jobb lett volna.

http://vivalaresistance.blog.hu/2010/03/17/bad_company_2_launcher_1_1

Itt a launcher. Áttekinthetőbb mint a settings.ini. Csak egy tipp de már biztos tudjátok ha Bloom-ot false-ra rakjátok akkor az idegesítő csillogás kikapcsolódik. :D

(#11887) madgie válasza ThePoweR (#11886) üzenetére


madgie
titán

Nekem sose vót bekapcsolva, ahogy a HBAO sem, már a Liseda Configuratottal is kikapcsolható volt.

(#11888) zack válasza Templ@r (#11871) üzenetére


zack
nagyúr

Többek között az input lag miatt is lehet. :U Pl. egy CRT monitoros gamer előnyben van, egy TFT-t használó gamerrel szemben. Ezt se felejtsétek el. Az igazi Pro-k éppen ezért nyomják CRT-n. Tehát a monitor elektronikáján és a bejövő jel feldolgozásán nagyon sok minden múlik. Pl. az általad írt jelenség is erre utal. Nála kissebb az input lag mint nálad, és valószínűleg ez okozza a minimális "csúszást". ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11889) madgie válasza zack (#11888) üzenetére


madgie
titán

S-PVA paneles Eizo-m volt és a CoD4-ben folyamatosan levágtak. Most, a H-IPS-es NEC-m "gyorsabb", kicsit ritkábban halok. Vagy csak bebeszélem és tényleg javultam valamit :))

(#11890) Gonz0 válasza madgie (#11889) üzenetére


Gonz0
tag

Csak bebeszéled, nekem PVA-s DELL-em van és általában ha találkozunk te maradsz ott.. :DDD

Szerk: Komolyra fordítva a szót. Nagyon egyenlőnek kell lennie tudásban két játékosnak, hogy ez számítson.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11891) zack válasza madgie (#11889) üzenetére


zack
nagyúr

Nehéz megítélni mitől lett a javulás. Nálad valószínű nem az input lag miatt. Az Eizo-nak a világon a legjobb az elektronikája, bár függ attól is mikori fejlesztésű. Lehet az NEC jóval frissebb, és ezért elképzelhető hogy tényleg gyorsabb. Az S-PVA és H-IPS panelnak szinte semmi köze az input laghoz, az input lagért kizárólag az elektronika a felelős.
A panelon is sok minden múlik, de az okosok azt mondják egy monitor minőségét 60% az elektronika, 40%-ban a panel határozza meg.
Mielőtt monitort cseréltem, 1 hónapot járkáltam, és próbálgattam melyik lehet a jó, mert nem annyira egyszerű a kérdés, főleg egy fps játékosnak. Nálam S-IPS panelos Philips 7404 lett a befutó 82cm képátlóval. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11892) Doki-HUN1978 válasza zack (#11891) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És mekkora távolságról nézed a 82cm-es képátlójú szörnyeteget?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11893) ThePoweR válasza madgie (#11887) üzenetére


ThePoweR
senior tag

HBAO-t mért kapcsoltad ki? Leszámítva azt az 1 indokot hogy zabálja az fps-t és nagyon kicsi a különbség. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11894) madgie válasza zack (#11891) üzenetére


madgie
titán

Gyorsabb tuti. Tudom, mikor megvettem, kipróbáltam egymás mellett a kettőt, egy sima Windows ablakhúzogatásnál is gyorsabb volt az NEC. Egyébként a paneltől is függ ,az S-PVA-k "lassabbak", emellett az Eizo nem annyira az input lagra gyúr, sokkal inkább a képre magára (pontosabb kalibrálhatóság, kevesebb bevilágítás, ilyesmi). Bevallom, a color shift-je mellett is jobban szerettem, mint a "tejfeles" IPS panelt. Játékokra viszont jobb a mostani, fotóra meg megszoktam ezt, no meg van egy Eye One Display 2-m, így a színek is rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11895) zack válasza Doki-HUN1978 (#11892) üzenetére


zack
nagyúr

Kb. 80-90cm-ről. Fényerőt vissza kell venni egy kicsit ekkora méretnél mert kiégne a szemem, de mindenképpen "más dimenzió" ekkora méretben játszani. :K ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11896) Jazzy válasza zack (#11891) üzenetére


Jazzy
tag

Azt gondolom, hogy manapság már a profik sem crt-n nyomják mert nem jelent akkora különbséget. Nem gondolom, hogy ezen bármi múlna, akár profi valaki, akár nem. Persze szélsőséges példákat lehet hozni, de nem a szélsőségekről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#11897) Templ@r válasza zack (#11888) üzenetére


Templ@r
tag

Akkor inkább már a sz.r ati driver miatt laggolok... Még mindig nem bírtak kiadni egy normális drivert a HD5xxx-es szériához. Játék közben folyamatos az fps lepörgés... Kénytelen voltam megint dx9-be visszaállítani a játékot, mert ott valamennyire legalább normálisan fut, eltekintve persze a textúra villódzásától.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#11898) ThePoweR válasza Templ@r (#11897) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Textúra villódzások nekem is vannak. A lagg meg a procid miatt van.

(#11899) zack válasza madgie (#11894) üzenetére


zack
nagyúr

Az más... :) Az ablakhúzogatósdi az a "response time" az az a "válaszidő". Itt szokták megadni hogy 2ms, 4ms, 6ms...stb. Az input lag a VGA-ból kijövő jel és a megjelenített kép közötti idő. Tehát az ablakhúzogatós módszer csak a csóvát (ghosting) illetve az utánhúzást mutatja. Bár lehet félreértettem valamit. :B ;)
SPVA-nál az utánhúzás nagyobb, IPS-nél kissebb, ezért jobb játékra az IPS. SPVA-nak viszont sokkal jobb, mélyebb a feketéje. Viszont a szinek valósághoz közelibb megjelenítésében megint az IPS a jobb.
Tehát az input lag ezektől teljesen különálló dolog. Nem SPVA vagy IPS függő. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11900) r-chee


r-chee
őstag

Lassan lejár a hack előfizetésem, meg kéne hosszabbítani :D . Vagy lehet, veszek olcsón jobb k/d arányt :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.