Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11401) HS 2142 válasza Zoli1222 (#11400) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem azt kell nézni, hogy támadó vagy védő (mert ugye menet végén mindig cserélődik), hanem hogy aki benn van akkor az lehetőleg egy csapatba legyen veled, mert jó érzés ha szól, hogy megy élesíteni az A-t te meg ellenfélként hallod :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11402) Zoli1222 válasza HS 2142 (#11401) üzenetére


Zoli1222
őstag


De hülye vagyok. Igaz.

(#11403) aram01 válasza Bavid (#11389) üzenetére


aram01
nagyúr

na ehhez kell gyakorlás,nem is kicsi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11404) BalaNce87 válasza Gonz0 (#11393) üzenetére


BalaNce87
addikt

Engihez se kell mindig tracer elég ha 2 engiből 1-nek van, mert pl helit mindig tracer nélkül lövöm ki, max tankra használok tracert, de azt se nehéz kilőn anélkül, persze tracernél jó hogy fedezékből lőhetsz, de sokszor nem talál célba, így biztosabb ha közelre lősz vele tankra.

(#11405) aram01 válasza BalaNce87 (#11404) üzenetére


aram01
nagyúr

ja,meg a sok csira a saját tankját is meglövi tracer-el,amúgy erre gondolom nem ad pontot

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11406) ADAM1337 válasza BalaNce87 (#11404) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én helire érzésből nozoomba lövök gusztival, eddig bejött de a srác keményen tolja, kipróbálom majd én is.
Tankokra zoomolva mert az engiket célzom melette inkább mert ha elfogynak egyből megadja magát a tank mert mindenki azt lövi.

(#11407) Yany válasza Fortissimus (#11380) üzenetére


Yany
addikt

Márpedig eszerint az oldal szerint az összes nem avtomata távcsöves egyformán sebez: [Sebzés] Reload és egyéb paraméterekben térnek csak el egymástól (az utolsó frissítés óta van így).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11408) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#11406) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én kipróbáltam ezt a célkövetős rakétavetőt, de nagyon nem megy vele, egyszerűen követem az egérrel a helikoptert de a rakéta rég másmerre van, így maradok az rpg-nél vagy gustavnal egyenlőre. Helikopterre még okés, minden másra jó a többi 2, legalábbis nekem.

(#11409) aram01 válasza BalaNce87 (#11408) üzenetére


aram01
nagyúr

jóval elé kell lőni,bár még én sem tudtam leszedni vele egy helit sem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11410) Fortissimus válasza Yany (#11407) üzenetére


Fortissimus
őstag

en csak hc-n jatszok, plussz mindig benne van a magnum golyo, ugyhogy ritkan kell ketto vagy tobb loves vkibe :)

mas
itt a mai felvarros, eleg soka jott ossze :)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11411) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most előjött a respawn lagg is, ez még nem volt de most csak úgy egyikről a másik játékra elkezdte, a vírusírtós dolognál alapból ott van a bc2 ahol kell lennie, más megoldás nincs erre?

[ Szerkesztve ]

(#11412) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Besza...behu. Olyan köröket toltam egy külföldi szerveren... Volt a csapatban egy magyar srác is. HUN4CE klánból. Medikkel toltam 90%ban és csak úgy hullottak. Csapatjáték is megvolt TS nélkül, ráadásul vadidegenek között. Nyomatták a füstöt, én rohantam be élesíteni..közben fedeztek, élesztgettem. Szinte nem is volt olyan kör, hogy ne én lettem volna az első minden tekintetben. Bár lehet, hogy az ellen volt béna, mint a PH-s szerveren, hogy egyik fél túl erős. Csipával is olyat soroztam, kivétel nélkül fejes volt mind(valparaison, támadóban, 3.ponton). Igaz kellett hozzá, hogy a mi oldalunkon szinte nem is volt bozótharcos. Rég toltam ilyen jót...

[ Szerkesztve ]

(#11413) F_Zolee válasza BalaNce87 (#11411) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mégis "visszatérsz"? Nemrég még a letörlésről írtál. ;]

(#11414) BalaNce87 válasza F_Zolee (#11413) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát feltettem hátha megjavul, de nem javult meg:D
Megjön a kedvem játszani de hát elég hamar el is rontja a játék a kedvemet, azt beleunok az egészbe. Azért érdekelne hogy lesz e még patch, mert jó lenne. Valamiért még az asztalra is kidobál de hogy miért most jön rá ez is?

[ Szerkesztve ]

(#11415) Bavid válasza aram01 (#11409) üzenetére


Bavid
senior tag

Én már egy ideje próbálgatom, az a módszer elég hatékony szerintem mikor picit fölé megy és ráhúzod, sikerült már vagy 12-13 helit leszedni, csak az a baj, hogy hiába zuhan a heli ki tudnak ugrani és nem ölöm meg őket:(

(#11416) F_Zolee válasza BalaNce87 (#11414) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahogy elnézem kicsit szorosra húztad azokat az időzítéseket a memóriánál(már ha úgy is használod). Próbálj visszább venni hátha nem okoz annyi gondot. Ez a program antituning barát valamiért.

(#11417) aram01


aram01
nagyúr

most jöttem le az egyik"szerónkról" mert untam már hogy a sok műanyag pro osztotta megint az észt,kajakra mondom jobb külföldi szerókra járni ott legalább nem húznak fel az ilyenek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11418) BalaNce87 válasza F_Zolee (#11416) üzenetére


BalaNce87
addikt

Majd bátyjám megcsinálja én az ilyenekhez nem értek. Amúgy most is kidobott, végigjátszottam egy kört aztán mapváltás lett volna és bumm. :(

(#11419) Bavid


Bavid
senior tag

Valaki aki nem bizgerálta a settingset, a dirext versionhoz alapból mivan beírva?

(#11420) gabipaci válasza Bavid (#11419) üzenetére


gabipaci
addikt

auto

Logitech hardware tester

(#11421) aram01 válasza Bavid (#11419) üzenetére


aram01
nagyúr

én bizgeráltam felírtam 11-re úgyhogy bízvást állíthatom hogy auto van odavésve

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11422) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most tök jól megy erre kidob megint az asztalra, én hülye miért raktam fel újra :F

(#11423) Mika1227


Mika1227
őstag

Ebben a játékban van Single player vagy "csak" multi??

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#11424) F_Zolee válasza BalaNce87 (#11422) üzenetére


F_Zolee
veterán

Géppel lesz valami ami nem tetszik neki. Át lett állítva már a ram?

(#11423) Mika1227: Igen van single is.

[ Szerkesztve ]

(#11425) BalaNce87 válasza F_Zolee (#11424) üzenetére


BalaNce87
addikt

Írtam hogy én ahhoz nem értek, majd bátyjám megcsinálja valamikor. Amúgy nemhiszem hogy a géppel lenne probléma, mert eddig nem csinált ilyet, azt inkább a játék szarik be egyről a kettőre mint a gép. Igaz a gép elég szar mostanában, de ez játékokra nem hat ki.
Nah mind1 ha jól tudom másnak is szokott asztalra dobást csinálni. Mondjuk a gamesettingseket letöröltem mert gondoltam a miatt van valami, mert anno módosítottam, de csak ilyen alapokat hogy vsync false.

[ Szerkesztve ]

(#11426) F_Zolee válasza BalaNce87 (#11425) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah előforduló probléma a kidobálás. De nem minden kör végén. Valakinél a driver frissítés is segített. Amíg nem próbáljátok ki a ramot ne várj csodát, hogy magától megoldódik...(igen tudom, hogy a bátyád csinálja majd, nem kell leírni megint. ;] )

(#11427) amonshi


amonshi
csendes tag

Szevasztok.Nekem speciel semmi gondom nem volt a gammel.....egyszer végig lehet tolni.
Nállam nem lessz első helyezett :N

Működésproblémás nagymamámat, ágykompatibilis playmatelányra cserélném ráfizetéssel!!!

(#11428) ciry válasza amonshi (#11427) üzenetére


ciry
őstag

Ebben a multi a lényeg, én a single player-el kb. 2 órát játszottam.
Végig se toltam.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11429) Mrdevil válasza ciry (#11428) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pótold a hiányt,szerintem megéri. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11430) HS 2142 válasza ciry (#11428) üzenetére


HS 2142
őstag

Single legkönnyebb fokozaton 2 óra, talán ez a legnagyobb hibája :)
A multi viszont izgalmas, akció dús, de kicsit távol áll a Batllefieldektől (Ha a BF2 az etalon akkor olyan távol áll tőle, mint a BF Heroes :DDD )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11431) Bavid válasza BalaNce87 (#11418) üzenetére


Bavid
senior tag

Biztos hogy a géppel van a gubanc, nekem utsó patch óta 1szer se fagyott/dobott ki. (lekopogom)

(#11432) Yany


Yany
addikt

Mindenesetre ha valóban egyforma a sebzése a távcsöveseknek, akkor az SV98 a legjobb választás abból a szempontból, hogy 10-es tárja van, a többinek 5-ös.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11433) zH.


zH.
senior tag

ma reggel megkaptam az type 88-as snipert. azóta azzal nyomulok. ;] most járok a 6. szint háromnegyedénél. hanyas szintnél kapok uj snipert?

just be

(#11434) Bavid válasza zH. (#11433) üzenetére


Bavid
senior tag

Nem a szintedtől függ, hanem hogy csipával mennyi pontot szerzel.

(#11435) Źşë' válasza Mika1227 (#11423) üzenetére


Źşë'
addikt

van sp is és nem is rossz, és sztem nem is rövid, qvázi mw2 spje rövidebb volt, legalább is nekem, a multi meg eszeveszett jó! :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11436) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na meglett vegre az 50 combat excellence :))

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11437) creedszl válasza Yany (#11407) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát, nem hiába használja szinte minden assault az akabant...az lett a legerősebb.

Hulligaaan

(#11438) bullseye válasza HS 2142 (#11394) üzenetére


bullseye
addikt

valszeg igen, Chris mester egyaránt nyomja PC-n és boxon, és szerinte boxon valahogy könnyebb találatokat elérni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11439) zack


zack
nagyúr

30 óra játékidő után kezdek normálisan lőni. De nem az a blama hogy béna voltam, és belejöttem, hanem az, hogy most már lehet rendesen haladni, és pontokat szerezni, mivel egész jó fegyver arzenálom van. Van 12x scope, GOL-t most kaptam kb. 30 perce...assault 4x scope is elég hatékony. Medic, és Engineer módban van még mit fejlődnie a cuccaimnak, de egész jól haladok. Stat-om is javulgat, bár az elején nagy hátrányba kerültem, így csak apránként és lassan tudok javítani.Változatlanul fenntartom, hogy a játék jó, de nem reális. Crysis Wars-hoz viszonyítva, ez egy arcade játék, a Wars meg inkább szimulátor. Ettől függetlenül szórakoztató, és ez a lényeg.
De amit már korábban is írtam az első 20 óra játékidőhöz birka türelem kell, mert szinte semmivel se lehet lőni rendesen. Ezt nagyon elrontották. Oké, hogy most már jobb a helyzet, de milyen játék az, ami inkább idegesítő mint szórakoztatató az első 20 órában? :U

Kérdés: A nevemnél Zack (HUN) van megadva. Ha ezt kitörlöm, és létrehozok egy másik nevet, (PH) Zack néven akkor bukom az eddig elért eredményeimet? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11440) v!ct0y válasza zack (#11439) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha más soldier nevet akarsz csinálni akkor elölről kell kezdeni de megmarad a mostani soldiered is és akkor 2 közül lehet választani. Vagy csak egyszerűen beírod Clan-nak, hogy (PH) és kész:)

(#11441) Doki-HUN1978 válasza ciry (#11428) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én el sem kezdtem a single-t, azt sem tudom milyen.... na persze, nem is érdekel.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#11442) ADAM1337 válasza zack (#11439) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen eleinte nehéz belerázkodni.
Én már aránylag kezdek ráérezni a gamera.
Amúgy az első fegyverek közül az aek/m24 nem is annyira rossz jelenleg az m24-re gyűjtők platinára meg az m416-ra is. :)

(#11441) Doki-HUN1978: Hiba nyomás kitolni.
Eddigi legjobb single player game is egyben szerintem, engem az hozott "lázba" és adott indokott hogy megvegyem és multizzak. :) (Anno nem voltam nagy bf-es igaz ez teljesen más mint a régiek 42 és a bf2 azokkal toltam anno)

[ Szerkesztve ]

(#11443) ciry válasza Fortissimus (#11436) üzenetére


ciry
őstag

Na, ez szép :C
Sajnos én még nagyon messze vagyok tőle...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11444) Bavid válasza zack (#11439) üzenetére


Bavid
senior tag

Szerintem alap fegyverek közül az assaulté, a reconé és a medicé is nagyon jó. Egyedül az engineré gyengus, viszont alapból van rpg-d szóval nem nehéz fejleszteni és a 2. fegyver a scar, a legerősebb enginer, úgyhogy nemhiszem hogy 20 órát kell szenvedni hogy végre legyen egy jó fegyvered.
4x scope meg szerintem elég sz@r inkább reddot. (nekem a scope-al eléggé belassul, mármint alig lehet forgatni a fegyvert.)

(#11445) madgie válasza Bavid (#11444) üzenetére


madgie
titán

Kinek mi, a havas pályát például és a scope-ot szeretem, mert kevés az épület, sokat kell lőni féltávolra, a scope-pal meg jobban eltalálom a fejét :)

(#11446) Gonz0 válasza Bavid (#11444) üzenetére


Gonz0
tag

Szerintem az engi alap fegyója is baromi jó. Csak nem úgy kell az engineerel játszani mint az assaultal. Sokkal inkább bújkálós lopakodós játékmódot kiván. Ha oldalba kapsz egy másik csapatot, simán leszedhetsz 4-5 embert is nyugiban mielött észrevennének. Silencer FTW.

Egyébként meg az elején - ahogy azt már többen is írták - érdemesebb az elhullott kiteket felmarkolni. Nincs is jobb, mint hármas szintű engineerrel abakannal ritkitani az ellent. Általában csúnya pofáraesés a vége a másik oldalon.

Szerk: assault alapfegyót nem szeretem, nagyon nehéz vele célozni. Sosem tudom hogy a pöcök melyik részénél kéne lennie az ellenfél fejének. Red dottal viszont egész használható, kár, hogy mire red dotja lesz az embernek nagyjából 3-4 ennél jobb fegyver is akad az arzenálban.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11447) Tono34 válasza ciry (#11443) üzenetére


Tono34
tag

Azért már illene előrébb tartanod :)

(#11448) madgie válasza Gonz0 (#11446) üzenetére


madgie
titán

Meg ugye lehet használni a pisztolyokat, azok sem rosszak, sőt, nekem volt mostanában nem egy köröm, amikor a Rex-szel öltem a legtöbbet (igaz, magnum ammo-val)

(#11449) zack válasza v!ct0y (#11440) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Ez jó ötlet volt. :K
Dögcédulát hogy lehet szerezni egyébként?
Egyébként hogy vehetlek fel titeket a friends listába? Mert a "PH" előtagra nem adott ki sok nevet a barát keresőben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11450) F_Zolee válasza zack (#11449) üzenetére


F_Zolee
veterán

Dögcédula késelésre jár. Friends list-et meg felejtsd el, mert nem jó egyáltalán. Amúgy r-chee blogjában össze van gyűjtve az összes PH-s név.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.