Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) Bavid válasza lala42 (#11349) üzenetére


Bavid
senior tag

Akkor még nem unlockoltad ki őket. Amúgy meg ez box nem si pc.

(#11352) lala42 válasza Bavid (#11351) üzenetére


lala42
őstag

Hogy-hogy nem pc? nekem nincs box-om. Egyébként, meg minden ki van unlockolva. Már ha jó az a rohadt EA szerver. Minden fegyver és készség megvan.
Ki a fene érti ezt? Majd eldönti a jövő. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11353) ciry válasza Zoli1222 (#11342) üzenetére


ciry
őstag

Minek állnék ott?
Jakabka megtrészerezi én meg 200 méterrel hátrébról kilövöm :C
ÉS OTT HALHATATLAN VAGYOK! ;] ;]

Eszemben sincs ezt csinálni amúgy, engem bárki, bármikor, bárhol lelőhet, bünti nélkül ;)
Balance: tényleg rohadt volt az ellen fölénye, kb. a 4. partyt tudtuk megnyerni :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11354) Zolás válasza gabipaci (#11348) üzenetére


Zolás
addikt

Veled voltak basecampeltek beirtuk leszartad. Elmondanád meddig ragozzam? Ha veled vannak lehet basecampelni. Ennyi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11355) v!ct0y válasza lala42 (#11349) üzenetére


v!ct0y
veterán

A vidi amit belinkeltél az nem pc.

(#11356) gabipaci válasza Zolás (#11354) üzenetére


gabipaci
addikt

Szövegértés jeles!
Ha legközelebb problémád lesz, ne szólj, mert nem érdekel.

Logitech hardware tester

(#11357) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hallosztok!!

Annyi a kérdésem hogy,BC2-es account regisztrációt hol lehet törölni mert egy német gyerek nagyon idegesít már hetek óta,hogy adjam neki oda a BF2-es accountomat amin extreme KD van(nem tudom mire jó az amikor ő is tudna csinálni) na mind1

mondta nekem hogy odaadja az ő BC2-s eredeti CD-kulcsát
mondom ok,minden,és amikor beírom a CD-kulcsot akkor azt írja hogy ez a CD-key használatban van már!

gondolom ilyenkor le kéne törölnie az ő account nevét a regisztrációból,nem?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#11358) }{3@Đ$}{0ot válasza gabipaci (#11348) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hahhahaha tiszta BF2-s vita!!!!

LOL ciry megszólalt a végén.....xD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#11359) lala42 válasza }{3@Đ$}{0ot (#11357) üzenetére


lala42
őstag

Sehol. Az EA már csak ilyen.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11360) F_Zolee válasza BalaNce87 (#11343) üzenetére


F_Zolee
veterán

Windózt is újratetted már? :) Lehet, hogy egy friss telepítés mindkét részről megoldja a gondot.

(#11361) gabipaci


gabipaci
addikt

T. Fórumtársak.
Picit belefáradtam már ebbe az egészbe.
Elég sokat keccsöltem a szerverekkel, szerintem igen szép eredményt értünk már el.
Magyar vonatkozású szereverk között messze a legkiemelkedőbb helyen áll az egyes szerver. Ez persze rajtatok, játékosokon múlt legfőképp. Nélkületek sehol sem lennénk.
Soha nem kértem köszönetet ért (ennek ellenére többen megköszönték már), nem azért kezdtem bele.
Viszont szeretném leszögezni, hogy a továbbiakban nem kívánok reagálni azokra a hozzászólásokra, amik az én megitélésem szerint stílusuk és értelmük alapján egy 60 alatti IQ-val rendelkező ember tollából származik.
Ne vegye az eddigiek alapján senki ezt személyeskedésnek, egyszerűen a napokban úgy éreztem, hogy emberek szándékosan értetlenek és belémkötnek. Nem feltétlenül ezen a fórumon kattant be az agyam, de gondoltam megosztom Veletek is.
Értelmesen leírt problémákra, esetleges igazságtalanságokra ezután is megpróbálok megoldást keresni.
Várunk benneteket továbbra is a szervereinken.
Üdv, gabipaci

Logitech hardware tester

(#11362) Zolás válasza gabipaci (#11356) üzenetére


Zolás
addikt

Végre utolérted Voyage nagyképüségét csak te még értelmesnek is próbálod eladni magad. Látom be is sértődtél egy későbbi hsz-ben. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11363) aram01


aram01
nagyúr

Zolás álljatok már le.
Ma nekem is felment a pumpa párszor kiugranék az ablakon beszorulok állok ott mint a f@sz a lakodalomban erre jönnek és kiszednek mint a céllövöldében.másik kb 20 centis padka nem bírok felugrani,leszednek,erdős rész ujjnyi f@szom ágak és beszorulok közéjük lelőnek vicc ez így.Idegemben le is ütöttem a bill tartómat :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11364) Szemi82 válasza gabipaci (#11361) üzenetére


Szemi82
tag

Tiszta sor!
Én csak köszönni szeretném a munkátokat és egyet értek veled!
:R

(#11365) Zolás válasza aram01 (#11363) üzenetére


Zolás
addikt

Ezek olyan problémák amitől én is a falhoz csapkodom az egeret de nem mást hibáztatok érte. Amit én írok az sajna máshova tartozik.
Egyébként se lesz folytatása a dolognak. Mivel kiderült hogy se üres se teli szerveren nem tudnak rendet tartani inkább keresek másik szerót. Leszarom a basecampet csak akkor legyen mindenkinek engedett. Ne csak annak az oldalnak ahol a "főnök" ül.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11366) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most az, hogy van, hogy az uav kezelőjét a pultnál nem tudom lekéselni???? :U

Mögéállok kb. 1 centire, senki nem zavar, a konzolos ellen ugye nem mozdul, én se, és mondom akkor itt az ideje bökni egyet.

Azt hittem ez ilyen egyszerű. Tévedtem. Kapott 1 szúrást, aztán még 1-et, aztán még 3-at.
Összesen 5-ször szúrtam bele a kést mire kapcsolt, hogy a suhogás, és a fröcsögő vér jelenthet valami számára kedvezőtlent. Ekkor elrohant és elkezdett lőni. Nagy mákom volt, mert maradt vagy 2%-om, mikor meghalt, és ez is csak úgy, hogy szerelő voltam, de felvettem egy doki felszerelését, és eresztettem bele az m60 tárát 2 méterről. Mindezt 5 késszúrás után.

Ami külön érdekes, hogy a nagy többséget simán le tudom késelni, akár futtában is, mikor kifogy a tár, azonban van egy-két játékos, akiket lehetetlen levágni számomra. Pedig egy azon menetről van szó.

Meg észrevettem, hogy továbbra is hibásan számol a játék. Megölök 3 embert, ami tuti, mert kiirta a szokásos dumát, és adta az 50 pontokat plusz egyszer még 10-et is. Aztán mikor leszedtek kicsit később, látom, hogy 160 pont és 2/1 k/d. Szóval így kezelje mindenki ezt a stat dolgot.

(#11367) aram01 válasza antikomcsi (#11366) üzenetére


aram01
nagyúr

hát ez nálam is előfordult ma ,igy nem tudom hogy lesz meg késből a platina (még csak 3 csillagom van) ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11368) HS 2142 válasza }{3@Đ$}{0ot (#11357) üzenetére


HS 2142
őstag

A CD kulccsal nem fogsz sokat érni, inkább az EA-s accountját meg jelszavát kérd el. (ugye már hozzá van rendelve a CD kulcs, a későbbiekben csak akkor lesz lényeges ha reklamálsz mert lenyúlták az accountod és mellérakod fényképes bizonyítéknak, hogy a tiéd stb.)

A késelés meg szerintem úgy működik mint a fej vagy írás, egyszer bejön egyszer nem. Vol olyan nap, hogy vagy 30 killt összehoztam késre (nem szokásom késelni), ma meg egy álló snipert nem találtam el pedig késeltem a feje felé(ez általában bejön)- a bokáját, gyomrát semmi (a vér persze fröcsögött, de hát az nem jelent semmit), megunta közelről kaptam egy HS-t M95-el.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11369) Zolás válasza antikomcsi (#11366) üzenetére


Zolás
addikt

Pont hátba ne akarj szúrni. Kicsit oldalról rögtön megy.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11370) antikomcsi válasza Zolás (#11369) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Na jó, de a gugoló snipereket, meg simán leszúrom full hátulról. :U

A szigetes pályán visszamentem jet kí-vel a sniperek mögé, és egyesével levágtam mintet, egy szúrással. Szóval ez érdekes dolog még mindíg. :U

Az is milyen dolog amúgy, hogy van, hogy a cg lövedéke simán keresztül megy az emberen, és nem történik semmi. :(

(#11371) jegenye77


jegenye77
addikt

AssasinMate
(újonc)
LOGOUT blog

Őszintén szólva mindig ezen gondolkodtam hogy milyen érzés ezt csinállni.Tudom hogy looser vok meg minden.Amúgy szimplán nuket hívni sokkal nagyobb öröm mint hack nélkül.Amikor decemberbe az elsőt hívtam ugráltam örömömben.Amikor meg hackel hívod a nuket akkor meg olyan érzés mint ez :D
Nem csettintettem nem vagyok király sőt low vagyok bár volt úgy hogy hack nélkül jobb statom volt.De ez van.

(FaiL)Assassin (volt mw2 név) :D |||www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa | Bad Company 2:Asdkhaa

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11372) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak azért ha együtt akarnátok játszani vele![link]
Ennyire bízhattok benne!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11373) Bavid válasza antikomcsi (#11370) üzenetére


Bavid
senior tag

Az durvább mikor a helin megy simán mitn kés a vajban:D

(#11374) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mar majdnem elfeljtettem milyen jo is sniperkedni:)
+meglett a 200 kes

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11375) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

SV98nak amugy mi az előnye a hátránya mellet eddig valahogy nem ugrott be,de elég szépen ötél vele ,grat!

(#11376) Mrdevil válasza gabipaci (#11361) üzenetére


Mrdevil
addikt

Maximálisan megértelek,néha nem semmi elviselni a sok okostojás,gyökér beírogatását. :K :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11377) bonat válasza Mrdevil (#11376) üzenetére


bonat
senior tag

:R úgy úgy

(#11378) r-chee válasza gabipaci (#11361) üzenetére


r-chee
őstag

Tényleg szép eredményt értünk el, és tényleg köszönjük az eddigi fáradozásokat ;) .
Szem előtt kell tartani, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, nem lehet mindent észrevenni, mindenre reagálni, és ezért egyesek szerint az adminok lesznek a gonosz, rossz emberek, akik csak saját érdekeiket nézik.
Ha bárkit is negatívum ér, üssön inkább az asztalba, ahogy én is teszem, és kész :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11379) lala42 válasza r-chee (#11378) üzenetére


lala42
őstag

Vagy nevessen egy jót. Egészségesebb. Én is ezt teszem. Főleg,hogy nem vérre megy. De ha arra menne? Na bumm. Akkor mi van? ;] :DDD

Tudnátok, hogy mi megy az IL-2 ben az AirForceWar-ban. :DDD Úgy lőnek le, hogy gép sincs a légtérben. :DDD Annyiért nem töröm össze az asztalt. ( A gyereket sem, aki Vlagyivosztokban ül előtte. :Y

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11380) Fortissimus válasza LifeSpirit (#11375) üzenetére


Fortissimus
őstag

elony: gyors tuzeles
hatrany: kisebb sebzes, mint pl.M24
celkereszt (^)
nagy visszarugas

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11381) BandiHUN


BandiHUN
veterán

végre egy jó kör ma...nagyon belejöttem a sebészkedésbe,1 műtét,egy szúrás :DDD méghogy nem működik a kés... :B pedig csak azt döföm,aki adja magát,vagy hátulról,vagy tárazni kezd a szerencsétlen

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11382) Źşë' válasza gabipaci (#11348) üzenetére


Źşë'
addikt

de most minek feszegetni azt ami csak személyeskedést szülne...

am nem tom h észrevettétek e de a kés sokszor írtó szar... 3x legyintettem a sniperre, azt észrevett h mellette simogatom bicskával, és a 4. re szerencsémre leszúrtam :/ fura lett volna ha kivégez lol

(#11363) aram01 beragadni én is ragadtam már be ablakba :S nem egy jó érzés, ráadásul beC4eztem az adott épületet és menekültem volna belőle ki, de közbeszólt az ablakos hanyag munkája :D azt az ablakból sniperkedtem, 1-2 embert le is szedtem azt jött egy gl es és "kitokozott"

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11383) r-chee válasza Źşë' (#11382) üzenetére


r-chee
őstag

Olyankor nincs mese, magadra kell robbantani az épületet, hátha valakit még magával sodor ellenből. Ígyis-úgyis meghósz, tök mindegy :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11384) Jazzy


Jazzy
tag

Sziasztok!

Ti be tudtok most lépni, mert jelenleg "Failed to connect Ea online" hibaüzenet van folyamatosan. Van valami karbantartás?

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#11385) lala42


lala42
őstag

Na erről beszéltem tegnap este. Ezek nem valami kombinációs lehetőségek a fegyverek között?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#11386) LifeSpirit válasza Fortissimus (#11380) üzenetére


LifeSpirit
tag

előny: gyors tüzelés alatt azt érted igaz,hogy előbb oda ér a golyó mint a többi snipernél?
Mert én ezt vettem észre?
Célkereszt nem is rossz csak nem tudom mikor melyik jelölést kell használni.Ezt a jelölés alapján meglehet állapítani,hogy hova kell lőni,vagy ki kell tapasztalni?
Amúgy én Valparison(nem tudom jól írtam e)használtam a közép távon
Nagyon messziről is lőttem vele,mikor világítótorony ablakán épphogy kilátszott az enemy feje(50%) Azt is beadta nekem mindig pedig ha jól láttam még el lőttem picit mellette.
Amúgy tényleg nem rossz,én headshotot más csipával sokkal nehezebben adok de ezzel jóval könnyebben megy

(#11387) madgie válasza lala42 (#11385) üzenetére


madgie
titán

Ez tudtommal az, hogy nem használod egyiket sem :)

(#11388) HS 2142 válasza madgie (#11387) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen ez egy olyan választási lehetőség, amit általában akkor fogosz válaszatni, amikor elkezdesz egy új játékot, mivel akkor még semmid sincs :)
Meg akkor szokott néha beállítódni magától, ha mondjuk shotgunnal mész és rajtavan a két shotgun erősítő (nagyobb tár, meg pontosság azthiszem) és utána kiválasztasz mondjuk egy sniper puskát és rányomsz a születésre, akkor nem lesz semmi perked, mert a gép lenullázta a shotgunosokat semmire.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11389) Bavid


Bavid
senior tag

Durva kis at4-es frag múvi.

(#11390) HS 2142 válasza LifeSpirit (#11386) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem azt érti, hogy többször tudod elsütni 1 perc alatt mint a többit, azaz magasabb a rate of fire-je.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11391) LifeSpirit válasza HS 2142 (#11390) üzenetére


LifeSpirit
tag

Rate of fireje nem nagyobb m24nél

(#11392) Gude


Gude
senior tag

Nem semmi videó :Y :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11393) Gonz0 válasza Bavid (#11389) üzenetére


Gonz0
tag

Asszem ideje megtanulni célozni ezzel a kályhacsővel. Hasznosnak tűnik és még normális pisztolyt is lehet mellé vinni. Ráadásul rakéták közül járműre messze a legtöbbet ez sebez.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11394) HS 2142 válasza Gonz0 (#11393) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja, a videón annyira nem is tűnt nehéznek :)
Kíváncsi lennék, egy X-boxon is megtudná e játszani ezt a mutatványt valaki.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11395) madgie válasza Gonz0 (#11393) üzenetére


madgie
titán

Ugyanezt gondolom, én már próbálkoztam vele, de nem rángattam ilyen merészen. Hasznos videó :)

(és a pisztoly tényleg számít, a PP-2000 vagy az Uzi hamar kiköpi magából azt a pár lőszert, egy Rex mindig jól jön mellé :D)

[ Szerkesztve ]

(#11396) Bavid


Bavid
senior tag

Ma sikerült egy olyan szerverre mennem ahol én voltam a legkisebb rangú (31) kb mindenki 40 felett volt 2 50-es, mozdulni nem tudtam, durva volt.

(#11397) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Ma végre felraktam a TS-t. Vki meg tudná mondani, h hogyan is kellene használni? Pl a játékban, h tudom életre kellteni?

(#11398) HS 2142 válasza Zoli1222 (#11397) üzenetére


HS 2142
őstag

Konkrétan mivel van gond?
Elindítod, connections fül (legelső), connect, Address: 85.236.100.27 Port: 11097 Nickname: Bármiamitakarsz és connect fent vagy, azután belépsz abba a szobába ami szimpatikus.
Alapból azthsizem nem a gombnyomós van beállítva, ha zavar akkor optionsban lehet még kiválasztani melyik gomb legyen, amivel beszélsz.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11399) Fortissimus válasza LifeSpirit (#11386) üzenetére


Fortissimus
őstag

gyors tuzeles: azonos ido alatt tobb loves
a celkeresztnel pedig en jobban szeretem a sima (+) alaku celzokat, mint a (^) alakuakat

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11400) Zoli1222 válasza HS 2142 (#11398) üzenetére


Zoli1222
őstag

Arra gondoltam, h amikor játszok, akkor megnézem, h támadó, vagy védő vagyok és arra kattintok a progiban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.