Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11035) KL válasza gabipaci (#11009) üzenetére


KL
tag

Leszögezném, hogy hitman játékát én is utáltam régen, többször be is szóltam neki. Marhára nem foglalkozott a célokkal, valahol megbújt és irtotta a népet.

Aztán Jean felvette a jcsr klánba, és úgy tűnt elbeszélgetett a fejével, legalábbis mostanában nem láttam GL-ezni, m60-azni. Viszont CG-t nem tiltotta neki senki, ugye a PH! szerveren sincs tiltva.

Ha a statját megnézitek [link], akkor az accuracy-ből kiderül, hogy aimbotról nem lehet szó.
Főleg egy nem irányított, egy lövéses, utat megtevő fegyvernél hogy működik az aimbot??? Főleg egy mozgó ellenfélnél??? Leköveti a rakéta??? Ugye, hogy nem... Vagy elétart, vagy sem.

Valamint az is kiderül, hogy CG-ből a 25 757 killjéből összesen 201-et lőtt. Tehát kb. most kezdte el aktívan használni.

Tehát nagyjából elsőre bant kapott ezért a fegyverért.
(mondjuk az biztos, hogy bármit vesz a kezébe, azzal is jó statot fog csinálni, legalábbis publicon)

Bár ismét leszögezném, hogy utálom a céllal nem foglalkozó játékmódot (ezért is tartok 2 figyelmeztetésnél), de mivel ez másnak nincs tiltva (max ők nem olyan hatékonyan űzik), ezért nem tartom jogosnak a végleges bant. Szólítsátok fel mit csináljon mit ne, illetve egységesítsétek a szabályokat, hogy ez mindenkire vonatkozzon. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.